We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Keystone logo

5 Online Programy v Pedagogika Učení Vzdělávání STEM 2024

Filtry

Filtry

  • Pedagogika
  • Učení
  • Vzdělávání STEM
Studijní obory
  • Pedagogika (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Online Programy v Pedagogika Učení Vzdělávání STEM

Co je STEM Education?
STEM vzdělávání je termín používaný k popisu učebních osnov, které se zaměřují na předměty vědy, technologie, strojírenství, a matematika. Cílem STEM vzdělávání je připravit studenty na pracovní místa v rostoucích oborech vědy a techniky. Očekává se, že poptávka po profesionálech v těchto oborech vzroste rychleji než jiná povolání. Vzdělávání STEM může studentům pomoci rozvíjet dovednosti, které potřebují k úspěchu v těchto profesích.

Proč je studium STEM vzdělávání důležité?
Existuje mnoho důvodů, proč je studium STEM vzdělávání důležité. Za prvé, jak bylo uvedeno výše, roste poptávka po pracovnících s dovednostmi v oblasti vědy a techniky, což znamená, že existuje také potřeba pedagogů, kteří mohou připravit studenty na kariéru STEM. Za druhé, STEM vzdělávání může pomoci studentům naučit se kriticky myslet a řešit problémy. To je důležitá dovednost v jakékoli oblasti, ale je to zvláště důležité ve vědě a technice. Studenti, kteří jsou schopni kriticky myslet a řešit problémy, budou lépe připraveni na budoucí vzdělávání, ať už ve vědě a technice nebo jiných předmětech. Za třetí, vzdělávání STEM může studentům pomoci rozvíjet lásku k učení. Předměty STEM jsou fascinující a mohou být velmi obohacující pro studium. Když mají studenti lásku k učení, je pravděpodobnější, že budou úspěšní ve své kariéře.

Co budu studovat během studia STEM Education?
Kurzy, které absolvujete během studia STEM, se budou lišit v závislosti na zvoleném programu. Většina programů však bude vyžadovat, abyste absolvovali kurzy vědy, techniky, inženýrství a matematiky.Můžete být také požádáni, abyste absolvovali kurzy v jiných předmětech, jako je výuka, pedagogika, správa vzdělávání a další předměty související s kariérou v edu kation.