Keystone logo

1 Online Programy v Věda o Fyzické Aktivitě 2024

Filtry

Filtry

  • Studium sportu a cvičení
  • Sportovní věda
  • Věda o Fyzické Aktivitě
Studijní obory
  • Studium sportu a cvičení (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Popular locations

Online Programy v Věda o Fyzické Aktivitě

Exercise Science je fascinující obor, který se noří do světa pohybu lidského těla. Zkoumá témata, jako je anatomie, mechanika pohybu a dokonce i sportovní psychologie. Pokud jste nadšení pro zdraví a kondici, titul Exercise Science vám může otevřít dveře ke kariéře v oblastech, jako je podpora zdraví, fyzikální terapie, koučování a osobní trénink.

Když budete studovat Exercise Science, budete absolvovat kurzy na předměty jako anatomie, fyziologie, kineziologie a výživa. Dozvíte se také, jak vytvořit bezpečné a efektivní fitness programy šité na míru jednotlivcům nebo skupinám. Navíc získáte přehled o věcech, jako je motorické učení a prevence zranění.

Jakmile získáte titul Exercise Science, budete připraveni pracovat v různých prostředích, jako jsou tělocvičny a tréninková zařízení, ve výzkumných laboratořích nebo přímo se sportovními týmy. A pokud se chcete dál učit, můžete studovat vyšší tituly v oborech, jako je fyzikální terapie nebo pracovní terapie.

Takže bez ohledu na to, jakou profesní dráhu si vyberete po získání titulu Exercise Science, budete mít dovednosti a znalosti, které pomohou lidem dosáhnout jejich cílů v oblasti fitness a žít zdravěji.