Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Walden University

Dopad svůj svět na titul Walden. Začněte dnes! Program Walden a certifikační programy jsou určeny pro profesionální pracovníky. Odesláním formuláře vpravo se dozvíte, jak můžete provést změnu a posunout svou kariéru. Walden University , akreditovaná instituce, již více než 40 let pomohla pracujícím odborníkům dosáhnout svých vzdělávacích cílů. Program Walden a certifikační programy jsou navrženy tak, aby pomohly studentům prozkoumat současné tržní trendy, získat relevantní dovednosti, které lze okamžitě aplikovat v reálném světě a vytvářet pozitivní společenské změny v jejich životech a komunitách. Studenti jsou vyučováni členy fakulty, kteří jsou oba učenci a praktici, přinášející akademickou perspektivu a praktické zkušenosti do online učebny.

Proč si vybrat Walden?

 • Možnosti: Walden v současné době nabízí více než 80 stupňů programů, více než 370 specializací a koncentrací a více než 50 certifikátů, takže můžete najít program nebo oblast studia, kterou potřebujete.
 • Síť peerů: V komunitě Walden, která se skládá z více než 127 600 studentů a absolventů, máte síť vrstevníků, kteří vás mohou podporovat na vaší cestě.
 • Mnoho pohledů: Waldenovo rozmanité studentské tělo pochází ze všech 50 amerických států a více než 150 zemí.
 • Expertní fakulta: Walden je více než 3000 členů fakulty jsou odborníky ve svých oborech, kteří přinášejí skutečné zkušenosti s jejich kurzy.
 • Spokojenost studentů: 91% absolventů společnosti Walden, kteří reagovali na průzkum Walden 2013, uvedlo, že je velmi spokojeno nebo spokojeno s jejich alma mater. *

* Zdroj: www.WaldenU.edu/DATA, 2012-2013

Vstupné

Walden University požadavky na přijetí se liší podle úrovně programu a stupně. Walden poradci při zápisu jsou k dispozici, aby vám pomohli s každým krokem online procesu podávání žádostí, abyste mohli rozhodnout, který program je vhodný pro vás, abyste požádali o finanční pomoc. Zástupci poradců mohou také vysvětlit Waldenův převod úvěrových politik za minulé vzdělávací zkušenosti.

Výuka a finanční pomoc

Zaplacení za vaše vzdělávání může být výzvou, ale Walden vám pomůže identifikovat mnoho možností financování, které máte k dispozici, včetně stipendií, grantů a federálních a soukromých půjček. Můžete se také obrátit na svého zaměstnavatele, aby zjistil, zda nabízí školné náhradu za vaše kurzy. Walden poradce při registraci vám může pomoci zjistit, které možnosti financování máte k dispozici. Kromě toho můžete ušetřit čas a peníze přesunutím kreditů získaných dříve. Většina programů Walden absolventa vám umožní převést až 50% požadovaných kreditů.

Podporujte svůj úspěch

Cílem Waldena je pomoci vám oslovit vaše. Od vašeho prvního šetření v každém kroku studia můžete využít širokou škálu služeb podpory studentů, které vám pomohou uspět ve vaší vzdělávací cestě. Walden poskytuje studentům následující služby: Osobní poradci: Získejte osobní pozornost od poradců v oblasti registrace, finanční pomoci, akademických pracovníků a dalších podpůrných služeb, abyste mohli co nejlépe využít online program. Technická pomoc: Zkoušejte bezstarostné vědomí, máte-li 24 hodin denně přístup k technické podpoře společnosti Walden. Zákaznická podpora pro studenty online: K dispozici je kdekoliv s přístupem na internet, Waldenova online knihovna obsahuje více než 64 000 fulltextových časopisů, více než 100 databází a více než 3 miliony dizertačních prací. Různé služby jsou přizpůsobeny speciálně pro on-line studenty doktorského studia, včetně adresáře odborných znalostí fakulty a pomoc při disertačním výzkumu a ústní obhajobě. Psací centrum: Zvyšte své dovednosti psaní s podporou Walden Writing Center, které nabízí zdroje a online doučování profesionálními redaktory a tutory na plný úvazek. Akademická místa pobytu: síť s fakultou, zaměstnanci a vrstevníky v rezidencích v osobním vlastnictví, která vám poskytne další podporu výzkumu a psaní pro vaše magisterské nebo doktorské studium. Kariérové ​​služby: Walden's Career Services Center nabízí individuální poradenství a on-line portfolia zdrojů, které vám pomohou s kritickými úkoly, jako je psaní résumé, vyhledávání práce a strategie rozhovorů.

Online učení

Waldenova flexibilita a podpora dávají vzdělání na dosah. Budete mít prospěch z komplexní on-line vzdělávací zkušenosti, která zahrnuje:

 • Praktické termíny startu po celý rok.
 • Orientace, která vás připravuje k úspěchu v online prostředí.
 • Schopnost dokončit kurzy, kdy a kde je pro vás výhodné.
 • Přístup ke kurzům a materiálům ve smartphonu nebo tabletu.
 • Multimediální zdroje určené ke zvýšení učení studentů: videa, případové studie, simulace, články, časopisy a diskusní témata.
 • Globální online komunita fakulty, studentů a absolventů.

Walden kurzy se zaměřují na praktické dovednosti a strategie, které můžete okamžitě aplikovat na pracovišti. Budete vyzváni k tomu, abyste využili toho, co se naučíte, aby zvážila inovativní řešení problémů v reálném světě, a mnoho programů nabízí příležitost aplikovat to, co jste se naučili praktickou zkušeností. Kurzy zohledňují současný výzkum a případové studie ke zvýšení kritického myšlení. Náš on-line formát podporuje spolupráci a diskusi, abyste se mohli učit od jiných odborníků ve svém oboru.

Fakulta

Walden členové fakulty jsou zaměřeni na váš úspěch. Naše odborná fakulta zahrnuje učence, vědce a významné vůdce, kteří jsou vybráni pro své akademické a průmyslové pověření i pro své vyučovací schopnosti. Pracují jako poradci a poradci a podporují prostředí podporující a inkluzivní. Zde jsou čísla: 86% Waldenových členů fakulty má alespoň jeden doktorský titul a společně získalo více než 900 ocenění za své profesní úspěchy a vynikající příspěvky do svých oborů. Waldenská fakulta také zahrnuje 26 Fulbrightových odborníků nebo odborníků. Mají širokou škálu zkušeností a kulturního zázemí a vynikají tím, že integrují své odborné znalosti do učebny.

Komunita absolventů

Walden University má více než 79 800 absolventů ve 135 zemích po celém světě. Naši absolventi jsou podporováni aktivní asociace absolventů, která udržuje absolventy spojená se studenty, fakulty a kolegy absolventy větší Walden komunity. Absolventi se účastní regionálních aktivit a nadále se zabývají programem Velvyslanec absolventů, portálem myWaldenAlumni - náš absolventský portál a podpisem univerzity, časopisem Walden, který zdvojnásobuje úspěchy našich absolventů dvakrát ročně.

Akreditace

Walden University je akreditována Higher Learning Commission a členkou North Central Association, www.ncahlc.org. Walden je hrdý na to, že získal specializované akreditace od těchto organizací:

 • Národní rada pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE)
 • Akreditační rada pro obchodní školy a programy (ACBSP)
 • Komise pro kolektivní ošetřovatelskou výchovu (CCNE)
 • Rada pro akreditaci poradenství a souvisejících vzdělávacích programů (CACREP)
 • Projektový managementový institut (PMI) ® Globální akreditační centrum (GAC) pro vzdělávací programy pro řízení projektů
 • Akreditační rada pro inženýrství a technologie, as (ABET)

Akreditace potvrzuje, že univerzita a její programy jsou vysoce kvalitní a nabízejí relevantní obsah. Akreditace společnosti Walden University znamená:

 • Programy a kurzy jsou vysoce kvalitní.
 • Studenti, kteří mají kvalifikaci, mají přístup k federální podpoře studentů.
 • Získané kredity jsou jednodušší, než kredity získané v neakreditovaných institucích.

Při hodnocení pověření zaměstnavatelé a univerzity často hledají uchazeče, kteří získali titul z akreditované univerzity. Informace o nákladech, druzích zaměstnání, mírách dokončení a středním úvěrovém dluhu naleznete na http://www.waldenu.edu/programdata.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

DBA

Walden University

Jste připraveni ovlivnit a rozvíjet budoucnost obchodní praxe? Walden University ACBSP-akreditovaný doktor podnikové správy (DBA) program zkoumá některé z problémů a vyhl ... [+]

Jste připraveni ovlivnit a rozvíjet budoucnost obchodní praxe? Walden University ACBSP-akreditovaný doktor podnikové správy (DBA) program zkoumá některé z problémů a vyhlídky, které v současné době existují v dynamickém světě obchodu, jako je globalizace, etika a vztahy se zúčastněnými stranami. Prozkoumejte nové strategie v oblasti podnikového vedení a pokročilého rozhodování a zároveň získáte hluboké znalosti jak teorie, tak aplikovaného výzkumu v podnikové sféře.

SpecializaceÚčetnictvíSpráva energiePodnikáníFinanceGlobální řízení dodavatelského řetězceŘízení zdravotní péčeVnitřní bezpečnostŘízení lidských zdrojůŘízení informačních systémůMezinárodní obchodVedení lidíMarketingProjektový managementSamozřejměSpráva sociálních dopadůTechnologické podnikání... [-]
Spojené státy americké USA Online
July 2019
Denní studium
Kombinované
4 - 8 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

S doktorem veřejné správy (DPA) společnosti Walden můžete vést sociální změny a pracovat na řešení problémů správy věcí veřejných. Tento karierně orientovaný, praktický d ... [+]

S doktorem veřejné správy (DPA) společnosti Walden můžete vést sociální změny a pracovat na řešení problémů správy věcí veřejných. Tento karierně orientovaný, praktický doktorský program vám pomůže připravit se na klíčové role ve vládních, veřejných a neziskových organizacích. V tomto profesionálním doktorském programu použijete svůj výzkum k vytvoření konkrétních řešení a stanete se efektivním manažerem. Prostřednictvím učení s reálným světem a praktickými rezidenty budete spolupracovat s fakultami, profesionálními klienty a spolužáky v řešení otázek, které se dotýkají lidí dnes.

Specializace (kromě obecného pro... [-]
Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
4 - 8 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině

MBA

Walden University

Připravte se předem svou kariéru a dosáhnout většího vlivu v dnešní globální pracovní síly. Získejte Master of Business Administration (MBA) se zaměřením na projektový ma ... [+]

Připravte se předem svou kariéru a dosáhnout většího vlivu v dnešní globální pracovní síly. Získejte Master of Business Administration (MBA) se zaměřením na projektový management přes Tempo učení ™, možnost vzdělání Walden University kompetencí bázi. V tomto vlastním tempem on-line program, můžete:

Nezávisle učit kritické vůdčí schopnosti, které můžete okamžitě použitelná. Prozkoumat obchodní trendy a témata jsou relevantní pro dnešní zaměstnavatele a průmyslu. Nastavte cenu nastavením své tempo, tím rychleji se naučíte, tím méně platíte.

schopnosti-založený program MBA Walden je akreditován Radou pro akreditaci pro obchodní školy a programy (ACBSP), přední specializovaný akreditační asociace, která identifikuje a podporuje vynikající výsledky v oblasti podnikového vzdělávání.... [-]

Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Získejte odborné znalosti v oblasti reálného podnikání, které potřebujete k tomu, abyste splnili svůj profesionální potenciál a pokročili v konkurenceschopné pracovní síl ... [+]

Získejte odborné znalosti v oblasti reálného podnikání, které potřebujete k tomu, abyste splnili svůj profesionální potenciál a pokročili v konkurenceschopné pracovní síle - s akreditovaným programem Master of Business Administration (MBA) společnosti Walden University ACBSP. Díky tomuto 100% on-line studijnímu programu můžete získat obchodní a lídrské dovednosti, které řeší jedinečné podnikové výzvy vaší organizace. Vyberte si z různých specializací v této rozmanité a dynamické oblasti, včetně podnikových financí, podnikání, mezinárodního obchodu, vedení a řízení projektů. To, co se učíte ve třídě, může být okamžitě aplikováno ve vaší firmě následující den. Naše MBA je také k dispozici prostřednictvím programu Tempo Learning® od společnosti Walden, který vám umožní přizpůsobit svůj stupeň a využít předchozí odborné zkušenosti k urychlení vašeho pokroku.... [-]

Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině

MSc

Walden University

Chtěli byste získat digitální marketingové dovednosti a strategie při získávání hlubší pochopení základů marketingu? ... [+]

Chtěli byste získat digitální marketingové dovednosti a strategie při získání hlubšího pochopení marketingových základy? Jako student v Walden je MS v programu Marketing, budete zkoumat:

Tradiční a špičkové marketingové témat, od diferenciace značky na digitální mediální strategie. Důležitost pochopení zákazníků a marketingu vztahu k retenci zákazníků a role přesvědčování a vyprávění v rozvojových obsahu. Proces analyzování marketingových metrik jako způsob, jak informovat strategické rozhodování.

V tomto on-line marketing magisterského studijního programu, budete mít také možnost syntetizovat své znalosti prostřednictvím rozvoje strategického marketingového plánu pro skutečný nebo fiktivní firmy. ... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Walden University v programu forenzní psychologie vás připravuje k uplatnění silných nových poznatků, dovedností a pohledů na řadu neklinických rolí v oblastech jako kybe ... [+]

Walden University v programu forenzní psychologie vás připravuje k uplatnění silných nových poznatků, dovedností a pohledů na řadu neklinických rolí v oblastech jako kyberkriminalita, kriminální vyšetřovací analýza a profilování, terorismus a obhajoba obětí. Prozkoumejte biologické, psychologické a sociální faktory ovlivňující kriminální chování. Aplikujte psychologické přístupy a pojmy, když identifikujete pachatele, včetně mladistvých, v široké škále forenzních nastavení. Naše řada specializací vám může poskytnout odborné znalosti, které potřebujete k podpoře pozitivních změn v rámci právního systému. Specializace

Trestní spravedlnost (samoobslužná)Počítačová kriminalitaRodinné násilíPrávní otázky ve forenzní psychologiiVálečnýPolicejní psychologieSamozřejměPorušení sexuálního chováníTerorismusVictimologiePoznámka k licenci... [-]
Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Je určen pro ty, kteří chtějí vykonávat širokou škálu kariér ve vysokoškolských institucích, od fakulty a pracovních pozic k klíčovým administrativním pracovním místům, p ... [+]

Je určen pro ty, kteří chtějí vykonávat širokou škálu kariér ve vysokoškolských institucích, od fakulty a pracovních pozic k klíčovým administrativním pracovním místům, program Waldenův MS v oblasti vysokoškolského vzdělávání se zaměřuje na podporu organizačního i studentského úspěchu. Získejte znalosti o podnikání, řízení a organizačních kulturách ve vysokoškolském vzdělávání. Prozkoumejte osvědčené postupy pro vytváření učebního prostředí zaměřeného na studenty. Vyberte si z řady specializací navržených tak, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám a zájmům.

Můžete pracovat na svém stupni při rychlosti, která je pro vás to pravé.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Navrhované pedagogy pro pedagogy, program Walden MS in Education (MSEd) vám může pomoci rozvíjet znalosti a dovednosti, které potřebujete, aby pomohly studentům uspět dne ... [+]

Navrhované pedagogy pro pedagogy, Walden je 100% on-line MS v oblasti vzdělávání (MSEd) program vám umožní rozvíjet znalosti a dovednosti, které potřebujete pomoci studentům uspět dnes. Tento program zkoumá osvědčené postupy a nejnovější výzkum v oblasti vzdělávání a poskytuje příležitost sledovat učitele v jejich učebnách, aby se naučili osvědčené postupy pro vytváření efektivních učebních prostředí.

Vyberte si z tradičních on-line specializací, stejně jako zrychlené MS v oblasti vzdělávání (MSEd) specializace. Navrženy pro self-motivované odborníky na vzdělávání, zrychlené MSEd specializace vám umožní dokončit magisterský titul v pouhých 12 měsíců pro výuku tak nízké, jak 10.000 dolarů. * Specializace... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Naučte se vytvářet efektivní kurzy založené na technologii a vzdělávací programy pro různé prostředí, včetně vysokoškolského vzdělávání; komunitní vysokoškolské vzdělání; ... [+]

Naučte se vytvářet efektivní kurzy založené na technologii a vzdělávací programy pro různé prostředí, včetně vysokoškolského vzdělávání; komunitní vysokoškolské vzdělání; rozvoj podnikové a neziskové pracovní síly; a zdravotnictví, vojenské a vládní vzdělávání. Využijte vlastní špičkové učební technologie společnosti Walden, když prozkoumáte teorii učení, procesy výuky a efektivní strategie pro zapojení studentů ve 21. století.

Můžete pracovat na svém stupni při rychlosti, která je pro vás to pravé.

Tradiční: Vezměte si po jednom kurzu. Během programu postupujte stabilně při řízení dalších závazků.Rychlá trasa: Vezměte dva kurzy najednou. Zaměřte více času na program a dokončete svůj titul dříve.... [-]
Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Otevřete dveře vzrušujícím novým kariérním příležitostem s on-line MS v komunikaci z Walden University . ... [+]

Otevřete dveře vzrušujícím novým kariérním příležitostem s on-line MS v komunikaci z Walden University . Prozkoumejte nejnovější komunikační postupy a teorie; ovládání umění přesvědčivých zpráv; a naučit se vyvíjet, provádět a měřit efektivní komunikační plány pomocí tradičních a digitálních médií. Tento program také obsahuje vestavěný profesionální certifikát, na který máte nárok před získáním titulu.

[-]
Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Prozkoumejte strategie úspěšné správy neziskové organizace v programu Walden University v programu Neziskové řízení a vedení. ... [+]

Prozkoumejte strategie úspěšné správy neziskové organizace v programu Walden University v programu Neziskové řízení a vedení. Od získávání finančních prostředků až po získávání dobrovolníků se tento program zabývá potřebami a obavami současných neziskových organizací. Rozšiřte své znalosti o neziskových organizacích prostřednictvím mezinárodních témat a konceptů, které jsou součástí kurzu, a prozkoumejte manažerské dovednosti - včetně rozpočtování -, na které se neziskové organizace spoléhají, aby vykonávaly své poslání. Objevte, jak můžete podporovat pozitivní společenské změny s tímto online magisterským studiem.

... [-]
Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Málokteré profese vyžadují hloubku a šíři znalostí, dovedností a schopností manažerů v oblasti nouzových situací, kteří mohou být vyzváni k spolupráci s prvními responden ... [+]

Málokteré profese vyžadují hloubku a šíři znalostí, dovedností a schopností manažerů v oblasti nouzových situací, kteří mohou být vyzváni k spolupráci s prvními respondenty, ovlivňovat veřejnou politiku nebo chránit čtvrti před katastrofami. Ve Waldenově programu MS v oblasti havarijního řízení můžete získat pokročilé dovednosti v oblasti výcviku a vedení, které jsou nezbytné k tomu, aby vedly úsilí v oblasti reakce na mimořádné situace a vypracovaly plány prevence a reakce na katastrofy. Program nabízí řadu specializací a příležitost připravit se na získání certifikátů od Institutu pro řízení mimořádných událostí společnosti FEMA.... [-]

Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Ze základních programových a síťových kurzů na pokročilý výcvik v high-demand IT specializací Walden je MS v informačních programu Technology je navržen tak, aby vám pomů ... [+]

Ze základních programových a síťových kurzů na pokročilý výcvik v high-demand IT specializací Walden je MS v informačních programu Technology je navržen tak, aby vám pomůže vstoupit a pokrok v rychle rostoucí IT oblasti. Lídr v oblasti on-line vzdělávání, Walden nabízí ctižádostivé a zkušené odborníky v oblasti IT možnost učit se ve state-of-the-art virtuálním prostředí s virtuální laboratoře a exkluzivní technologii MobileLearn® Walden je.

Formát kariéra-budování tohoto programu vám umožní vydělávat svůj Graduate Certificate v informačních systémech po dokončení první čtyři kurzy * a poté sledovat pokročilé studium v ​​jedné z těchto specializací na vyžádání:... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Dále váš závazek ke společenské změně s MS v oblasti lidských a sociálních služeb od společnosti Walden. Prostřednictvím odborně zaměřeného online kurikula, interaktivníc ... [+]

Dále váš závazek ke společenské změně s MS v oblasti lidských a sociálních služeb od společnosti Walden. Prostřednictvím odborně zaměřeného online kurikula, interaktivních případových studií a simulací a interprofesionálního přístupu se můžete připravit na řešení potřeb jednotlivců, komunit a organizací v globálním kontextu. Koncepty a teorie jsou oživeny prostřednictvím animovaných případových studií a simulované komunity. Budete zkoumat problémy, které jsou charakteristické pro podporu lidských a sociálních služeb, přístup k řadě organizací k pochopení možných strategií a řešení.

S řadou specializací, z nichž si můžete vybrat, můžete své studie zaměřit na své zájmy a cíle a rozvinout dovednosti, které dokážete vyniknout ve svém oboru.... [-]

Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

MS v oblasti kriminální justice Vedení a výkonné vedení Připravte se, abyste vedli změny ve vaší organizaci a ovlivnili tvůrce politik ve vaší komunitě. Pokud jste orgáne ... [+]

Připravte se, abyste vedli změny ve své organizaci a ovlivnili tvůrce politik ve vaší komunitě. Pokud jste odborníkem na vymáhání práva nebo na trestní soudnictví, Walden University vám může pomoci získat znalosti a zkušenosti s přípravou na výkonné řídící role v trestním soudnictví nebo přechodem do kariéry ve vzdělávání nebo poradenství. Walden je MS v trestní spravedlnosti Leadership a výkonný management program sdružuje kriminální behaviorální teorii se studiem v oblasti lidských služeb, technologie a vnitřní bezpečnosti, aby pomohl rozšířit své manažerské dovednosti.

[-]
Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Získat strategické, organizační, manažerské a analytické dovednosti, které motivují a řídit dnešní pracoviště. ... [+]

Získat strategické, organizační, manažerské a analytické dovednosti, které motivují a řídit dnešní pracoviště. Ať už jste právě začíná, nebo chtějí postoupit do vyšší výkonné role, Walden University v MS v řízení lidských zdrojů vám dává praktické znalosti, které vám pomohou stát se účinnějším personalista.

Vyvinutý odborníky v oboru, tento program je plně v souladu s doporučeným studijním plánem Society for Human Resource Management (SHRM) a nabízí Rámcový program a tři kariéry zaměřené specializace doplnit své profesní cíle.

Specializace (Kromě obecného programu)

Funkční Řízení lidských zdrojů Integrace Funkční a řízení lidských zdrojů Strategické Organizační strategie ... [-]
Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Další informace o podnikání, vedení a komunikační dovednosti potřebné pro řízení rozmanitých týmů a projektů a zároveň pomáhá vaší organizaci dosáhnout svých strategickýc ... [+]

Předpokládá se, že poptávka po profesionály, které lze pochopit postupy a principy projektového řízení bude mít dramatický nárůst v blízké budoucnosti. Waldenův Master of Science programu v projektovém řízení vás může naučit podnikání, vedení a komunikačních dovedností potřebných pro správu různorodých týmů a projektů a zároveň pomáhá vaší organizaci dosáhnout svých strategických cílů. Walden University byl schválen jako školení v oblasti řízení projektu poskytovateli Project Management Institute (PMI). Být PMI Registrován vzdělávání Provider (REP), Walden univerzita souhlasila s dodržovat kvality kritéria stanovená PMI. MSc v oboru řízení projektů byl navržen tak, aby splňovaly kritické potřeby zaměstnavatelů v moderním světě a může vám pomoci získat pověření, které jsou potřebné k pohybu vpřed ve své kariéře. Tím se zapsal do MS Project Management programu budete mít možnost: • Soustřeďte se na tradiční nástroje řízení a aplikovat je na řízení projektů na technické stránce. • Informace o řízení rizik na úrovni projektu, stejně jako pochopit, o jeho sladění s organizačními rizikové strategie. • Získat praktické, teoretické a analytické dovednosti, aby se konstruktivně řídit projekty napříč průmyslovými odvětvími a domény. • Použijte své dálku-učení na pracovišti, a zvýšit schopnost řízení projektů v rámci disciplinárního, organizační a zeměpisné hranice. ... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Připravte se na rychle se rozvíjející oblast průmyslové a organizační (IO) psychologie jako praktik IO, konzultant, firemní trenér nebo manažer lidských zdrojů ve Waldeno ... [+]

Připravte se na rychle se rozvíjející oblast průmyslové a organizační (IO) psychologie jako praktik IO, konzultant, firemní trenér nebo manažer lidských zdrojů ve Waldenově MS v oboru průmyslové a organizační psychologie. Se zaměřením na praktickou aplikaci na pracovišti prozkoumáte témata, jako je skupinová dynamika, vedení, řízení výkonnosti a školení zaměstnanců. Získáte tak dovednosti potřebné pro vybudování produktivnějších a efektivnějších organizací.

SpecializacePsychologie konzultacíObecná praxeŘízení lidských zdrojůMezinárodní obchodRozvoj vedoucích pozic a koučováníPoznámka k licenci

Členský stát v průmyslové a organizační psychologii není licenční program a nevytváří jednotlivce, aby se stal licenčním psychologickým profesionálem.... [-]

Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Walden University MS v psychologickém programu umožňuje zkoumat sociální, kulturní a kognitivní aspekty lidského chování a poskytuje vám základní pochopení psychologickýc ... [+]

Walden University MS v psychologickém programu umožňuje zkoumat sociální, kulturní a kognitivní aspekty lidského chování, poskytnout vám základní pochopení psychologických principů a pomůže vám připravit se na řešení reálných problémů v širokém spektru nastavení. Získejte silnější porozumění multikulturním perspektivám psychologie a vyberte si z řady specializací tak, aby vyhovovaly vašim individuálním zájmům a cílům.

SpecializaceAplikovaná psychologieVzdělávací psychologieObecná psychologiePsychologie zdravíRozvoj vedoucích pozic a koučováníSociální psychologiePoznámka k licenci

MS v psychologii není licenční program a nevytváří individuální, aby se stala licencovaným psychologickým profesionálem.... [-]

Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Získejte dovednosti připravovat se na vedoucí úlohy ve vzdělávacích prostředích pro všechny děti. ... [+]

Získejte dovednosti připravovat se na vedoucí úlohy ve vzdělávacích prostředích pro všechny děti. Získejte MS v raných dětských studiích se specializací na správu, řízení a vedení prostřednictvím programu Tempo Learning® společnosti Walden, našeho vzdělávacího programu založeného na kompetencích. Prostřednictvím tohoto online programu bez licencí můžete:

Prohloubí své chápání vývoje dítěte a učení.Rozšiřte své znalosti efektivních programů a služeb.Zvyšte svou schopnost propojit otázky rovnosti a začlenění s tím, jak se studenti učí a roste.Prozkoumejte problémy reálného světa, abyste získali praktické dovednosti a zkušenosti v oblasti poptávky.... [-]
Spojené státy americké USA Online
September 2019
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Rozvíjet odborné znalosti, které pomohou dětem prosadit Waldenův MS v rámci programu studií v raném dětství. Rozšiřte své chápání vývojových fází dítěte, prozkoumejte nej ... [+]

Rozvíjet odborné znalosti, které pomohou dětem prosadit Waldenův MS v rámci programu studií v raném dětství. Rozšiřte své chápání vývojových fází dítěte, prozkoumejte nejnovější trendy a teorie v raném dětství a získáte praktické dovednosti potřebné k vytváření prostředí, kde se děti učí a roste. Vyberte si ze specializací, které vás mohou připravit na práci správce v programech či centrech péče o děti, ovlivnit veřejné politiky, učit školitele z raného dětství nebo efektivněji vzdělávat rozmanité populace.

SpecializaceAdministrativa, řízení a vedeníVeřejná politika a obhajoba v raném dětstvíVýuka dospělých v oblasti raného dětstvíVýuka a rozmanitost v pedagogice v raném dětství... [-]
Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Zůstaňte v popředí tohoto rozvíjejícího se oboru, jak budete studovat nejnovější teorie a prozkoumat dnešní stále více sofistikované problémy trestní spravedlnosti. Získe ... [+]

Zůstaňte v popředí tohoto rozvíjejícího se oboru, jak budete studovat nejnovější teorie a prozkoumat dnešní stále více sofistikované problémy trestní spravedlnosti. Získejte široké působení v oblasti trestního soudnictví, včetně toho, jak fungují orgány činné v trestním řízení, soudy a opravy a spolupracují s místní, státní a federální úrovní. V programu MS v trestní spravedlnosti na Walden University můžete prozkoumat unikátní učební plán, který kombinuje teorii kriminality chování s technikou, bezpečnost domů a manažerskými dovednostmi, které můžete okamžitě uplatnit v práci nebo využít k posílení své kariéry.

Specializace (kromě obecného programu)... [-]

Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Naučte se strategie, abyste se stali účinnějším vůdcem, který může vytvářet důvěru, posilovat ostatní a pozitivně ovlivnit budoucnost vaší organizace. ... [+]

Naučte se strategie, abyste se stali účinnějším vůdcem, který může vytvářet důvěru, posilovat ostatní a pozitivně ovlivnit budoucnost vaší organizace. Walden University MS v Leadership program nabízí komplexní přístup k vedení, který připravuje vás na splnění vyvíjejících se úkolů v dynamickém světě obchodu a kultivovat své osobní vedení filozofie. Prostřednictvím lekcí v reálném světě můžete posílit své rozhodovací schopnosti jako etický vůdce v globálním prostředí.

Specializace (kromě obecného programu)Vedení lidských zdrojůRozvoj LeaderuSamozřejmě [-]
Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Ve Waldenově on-line MS v rozvojovém psychologickém programu budete používat teorii, výzkum a praktiky v oblasti vývojové psychologie na real-world nastavení. ... [+]

Ve Waldenově on-line MS v rozvojovém psychologickém programu budete používat teorii, výzkum a praktiky v oblasti vývojové psychologie na real-world nastavení. Prozkoumejte kurzy, které se zaměřují na aktuální témata, jako je dopad digitálních technologií na lidský rozvoj a kritické problémy, kterým čelí obyvatelstvo, jako je komunita LGBTQ a uprchlíci, posílíte své chápání interakce mezi kognitivními, fyzickými, emocionálními, sociálními, zdravotními a kulturní aspekty vývoje, aby pomohly druhým překonat kritické výzvy. Můžete také vybrat ze šesti specializací pro přizpůsobení studií vašim cílům v oblasti kariéry.

Specializace (kromě obecného programu)... [-]
Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Ať už se právě začínáte, připravujete se na zkoušku CPA nebo se zajímáte o posílení své účetní kariéry, program Walden University MS v účetnictví vám pomůže posílit vaše ... [+]

Ať už se právě začínáte, připravujete se na zkoušku CPA nebo se zajímáte o posílení své účetní kariéry, program Walden University MS v účetnictví vám pomůže posílit vaše dovednosti v oblasti analýzy a finančního rozhodování. Tyto náročné učební plány, které vám pomohou pokročit v této rychle se měnící profesi, zahrnují manažerské účetnictví, finanční řízení, aktuální témata a právní a etické účetní otázky.

SpecializaceÚčtování profesionálaÚčetnictví s důrazem na CPASamozřejmě

Walden University MS v účetnictví je akreditována ACBSP a získali specializovanou účetní akreditaci organizace.

Většina států vyžaduje, aby jednotlivci dokončili 150 semestrů (225 čtvrtin) hodin v určitých předmětech, aby byli způsobilí k účasti na zkoušce Certified Public Accountant (CPA) a / nebo získat licenci CPA. Waldenovy účetní programy mohou pomoci absolventům pokročit v plnění těchto požadavků. BS v účetnictví nabízí 120 čtvrtletních (80 semestrálních) kreditních hodin, které zahrnují kurzy vyšší úrovně v oblastech finančního účetnictví, auditu, daní a účetnictví. MS v účetnictví nabízí 30 semestrů (45 čtvrtletí) kreditní hodiny, zatímco MBA účetnictví specializace nabízí devět semestru (13,5 čtvrtletí) úvěrových hodin. Mezi tyto programy patří absolventské kurzy v oblasti finančního účetnictví, manažerského účetnictví a právních a etických účetních postupů. To bude vyžadovat, aby studenti dokončili další kurzy, aby splňovaly státní požadavky.... [-]

Spojené státy americké USA Online
July 2019
Denní studium
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Posílejte svou kariéru v podnikání, neziskovém nebo veřejném sektoru tím, že budete dále rozvíjet své manažerské dovednosti prostřednictvím programu MS v programu Walden ... [+]

Posílejte svou kariéru v podnikání, neziskovém nebo veřejném sektoru tím, že budete dále rozvíjet své manažerské dovednosti prostřednictvím programu MS v programu Walden University v programu Management. Tento program vám připraví, abyste dosáhli vašich profesionálních cílů tím, že vám poskytneme znalosti z reálného světa, které vám pomohou úspěšně řídit projekty a efektivně vést týmy. Naučte se integrovat a sladit organizační procesy a systémy a také motivovat zaměstnance, aby se setkávali a překonávali výzvy a cíle související s dnešním dynamickým pracovním prostředím.

Specializace (kromě obecného programu)Řízení zdrav... [-]
Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Magistr

Walden University

Připravte se na vedoucí pozice v informačních systémech a technologických vedoucích pozicích v širokém spektru firemních, vládních, vzdělávacích a neziskových organizací. ... [+]

Připravte se na vedoucí pozice v informačních systémech a technologických vedoucích pozicích v širokém spektru firemních, vládních, vzdělávacích a neziskových organizací. Kombinace kurzu řízení a pokročilého výcviku v oblasti informačních technologií vám program Walden Master of Management informačních systémů (MISM) připravuje na:

Vyhodnoťte, navrhněte a spravujte informační systémy, které jsou kritické pro dnešní firmy.Vedoucí týmy s různými funkcemi a iniciativy v oblasti informačních technologií, které splňují klíčové organizační cíle.Postupujte do vedoucích pozic.

Tento program, který byl navržen tak, aby vám umožnil rychle a cenově dostupnou kariéru v oblasti IT, vám umožní dokončit své první čtyři kurzy.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Prozkoumejte strategie vytváření a implementace programů a projektů, které podporují pozitivní sociální změny prostřednictvím programu Master of Public Administration (MP ... [+]

Prozkoumejte strategie vytváření a implementace programů a projektů, které podporují pozitivní sociální změny prostřednictvím programu Master of Public Administration (MPA) společnosti Walden University . Získejte manažerské a organizační schopnosti, abyste zjistili, jak může politika správy pozitivně ovlivnit populace, které jsou nedostatečné. Prozkoumejte současný výzkum v této oblasti, jelikož se zaměřujete na podporu spolupráce mezi agenturami a odděleními.

Specializace (kromě obecného programu)

Kriminální spravedlnostSpráva nouzových situacíGlobální vedeníZdravotní politikaVnitřní bezpečnostní politika a koordinaceMezinárod... [-]
Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Program magisterské Walden University (MPP) vám může pomoci připravit se na sociální změny prostřednictvím efektivní veřejné politiky. ... [+]

Program magisterské Walden University (MPP) vám může pomoci připravit se na sociální změny prostřednictvím efektivní veřejné politiky. Prozkoumejte způsoby, jak hodnotit, implementovat a vytvářet efektivní změny politiky v soukromém a veřejném sektoru. Tento program nabízí řadu specializací, takže můžete sladit své kurzy s vašimi profesionálními cíli. Připravte se na kariéru v místní, státní nebo federální vládní agentuře nebo v neziskovém nebo právnickém subjektu.

Specializace (kromě obecného programu)

Kriminální spravedlnostSpráva nouzových situacíGlobální vedeníZdravotní politikaVnitřní bezpečnostní politika a koord... [-]
Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Vezměte si svou kariéru dále a rychleji s programem Walden University online vzdělávání (EdS). Tyto programy EdS vás připravují na to, abyste vedli nové vedoucí úlohy, za ... [+]

Vezměte si svou kariéru dále, rychleji, získáním titulu Education Specialist (EdS) online z Walden University . Naše programy EdS vás mohou připravit na to, abyste vedli nové vedoucí úlohy, zatímco položíte základy pro doktorát, pokud si to vyberete.

Připojte se k více než 100 státním učitelům roku, kteří si vybrali Walden University aby získali vzdělání. Celoživotní vzdělávání Walden je Pathway , studenti ve většině našich Ph.D. ve vzdělání, doktor vzdělání (EdD) a vzdělávací specialista (EdS) programy mají mnoho stejných počátečních kurzů. Můžete začít v jednom z našich magisterských nebo doktorských programů ve vzdělávání a přejít na jiný program, který vám ušetří čas a peníze.... [-]

Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
39 - 96 měsíců
Online forma
Přečtěte si více v češtině

PhD

Walden University

Tento aplikovaný doktorský studijní program je navržen tak, aby zvýšil vaše odborné znalosti a zároveň vám pomohl rozvinout vůdčí schopnosti, které potřebujete k vedení v ... [+]

Tento aplikovaný doktorský studijní program je navržen tak, aby zvýšil vaše odborné znalosti a zároveň vám pomohl rozvinout vůdčí schopnosti, které potřebujete k vedení vaší organizace na stále rostoucím trhu. Připravte se na pozici seniorů v průmyslu a v akademickém prostředí, jako je například šéf informačního technika, vedoucí technik, manažer IS, IT stratég a člen fakulty nebo správce vysokých škol - prostřednictvím simulátorů vedení, osobních pobytů, seminářů a příslušné studium.

[-]
Spojené státy americké USA Online
September 2019
4 - 8 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Waldenův doktorát ve vzdělávacím programu nabízí pedagogům a správcům možnost růst jako učenci a inovátoři ve vysokoškolském vzdělávání. Využijte přístup k významným člen ... [+]

Waldenův Ph.D. v programu Vzdělávání nabízí pedagogům a správcům příležitost vyrůstat jako učenci a inovátoři ve vysokoškolském vzdělávání. Využijte přístup k významným členům fakulty a službám podpory studentů. Provádějte originální výzkum ve vaší oblasti zájmu, prohloubíte své výzkumné dovednosti a připravte se na to, abyste se podíleli jako vedoucí vzdělání, správce, člen fakulty nebo tvůrce politik. Připojte se k více než 100 státním učitelům roku, kteří si vybrali Walden University aby získali vzdělání.

Specializace

Kurikulum, instrukce, hodnocení a hodnoceníVedení a obhajoba v raném dětstvíSpeciální pedagogika v raném dětství (bez licence)Vzdělávací politika, vedení a řízeníVzdělávací technologie a designVedení, řízení a politika vysokoškolského vzděláváníUčení, instrukce a inovaceOrganizační výzkum, hodnocení a hodnoceníČtení, gramotnost, hodnocení a hodnocení (bez licence)... [-]
Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
4 - 8 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Snažíte se řídit transformační vzdělávací změnu ve vaší instituci a komunitě? Navržen pro praktiky a administrátory od P-12 po vyšší vzdělání, program online doktora vzdě ... [+]

Snažíte se řídit transformační vzdělávací změnu ve vaší instituci a komunitě? Navržen pro praktiky a administrátory od P-12 po vyšší vzdělání, program online doktora vzdělání (EdD) společnosti Walden University nabízí flexibilitu a možnosti, jak uspokojit vaše potřeby - a to i v případě, že se tyto potřeby změní.

Připojte se k více než 100 státním učitelům roku, kteří si vybrali Walden University aby získali vzdělání.

Celoživotní vzdělávání Walden je Pathway studenti ve většině našich PhD v oblasti vzdělávání, doktor pedagogiky (EdD) a Education Specialist (EDS) programy trvat mnoho stejných počátečních kurzů. Můžete začít v jednom z našich magisterských nebo doktorských programů ve vzdělávání a přejít na jiný program, který vám ušetří čas a peníze.... [-]

Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
4 - 8 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Jako vyspělé sociální práce Professional, jste povoláni na pomoc společnost řešit své nejnaléhavějších úkolů. ... [+]

Jako vyspělé sociální práce Professional, jste povoláni na pomoc společnost řešit své nejnaléhavějších úkolů. S Walden je doktor programu sociální práce (DSW), můžete se stát více autoritativní zastánce sociální spravedlnosti a získat pověření být uznána jako lídr ve svém oboru.

Vyberte si z různých oborů sladit své studium s vašimi zájmy, včetně lékařské sociální práce, závislostí a sociální práce a klinické odbornosti.

Jeden z mála nabízené on-line, program DSW má náročný vzdělávací program, který vám pomůže získat dovednosti vyhodnotit, navrhnout a realizovat sociální programy, které mají pozitivní rozdíl. Master of sociální práce (MSW), je povinen zapsat do tohoto programu. ... [-]

Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
4 - 8 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Získejte specializované znalosti, které potřebujete k pokroku v vzrušující a rozmanité oblasti forenzní psychologie. ... [+]

Získejte specializované znalosti, které potřebujete k pokroku v vzrušující a rozmanité oblasti forenzní psychologie.

V tomto online programu získáte hlubší pochopení systému trestního soudnictví, stejně jako otázky týkající se duševního zdraví, které mohou vést kriminální chování. Prozkoumejte způsoby hodnocení programů určených pro forenzní populace, jako jsou vězněni, nedávno propuštěni pachatelé, duševně nemocní a mladiství pachatelé.

Urychlete svou cestu prostřednictvím programu s naší Fast Track Option a vyberte si z pěti specializací, které umožňují intenzivní průzkum oblasti forenzní psychologie, která se přizpůsobuje vašim kariérním cílům. Připravte se na roli učitele, výzkumného pracovníka nebo konzultanta v oblasti vymáhání práva, vlády, vzdělávání nebo neziskového sektoru.... [-]

Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
4 - 8 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

S Ph.D. ve veřejné politice a administrativě společnosti Walden, můžete se aktivně podílet na vytváření udržitelných řešení problémů, jimž čelí Spojené státy a národy po ... [+]

S Ph.D. ve veřejné politice a administrativě společnosti Walden, můžete se aktivně podílet na vytváření udržitelných řešení problémů, jimž čelí Spojené státy a národy po celém světě. Tento online doktorský program vám poskytne podrobné informace o teorii, výzkumu a praxi veřejné politiky v globálním kontextu, aby efektivně a účinně obhajoval změny, které pozitivně ovlivňují jednotlivce a komunity. Učitelé odborníků z praxe dokáží program dosáhnout nové úrovně důvěryhodnosti a vlivu ve vašem oboru a přijmout vzrušující nové možnosti kariéry jako výzkumný pracovník, školitel na vysoké škole nebo správní vůdce soukromého, veřejného nebo neziskového sektoru sektor.... [-]

Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
4 - 8 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Udělejte pozitivní dopad na vaši komunitu a vaši organizaci, když prozkoumáte strategie, které pomohou těm, kteří se potýkají s problémy, jako je nemoc, závislost, násilí ... [+]

Udělejte pozitivní dopad na vaši komunitu a vaši organizaci, když prozkoumáte strategie, které pomohou těm, kteří se potýkají s problémy, jako je nemoc, závislost, násilí a chudoba. Prostřednictvím virtuálních simulací, animovaných případových studií a interprofesionálního přístupu dokáže Waldenův PhD v oblasti lidských a sociálních služeb rozšířit vaše chápání oblasti lidských služeb v globálním kontextu.

Program nabízí řadu specializací, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim potřebám a zájmům. Zjistěte, jak účinná politika a praxe mohou zlepšit kvalitu života pro nedostatečně obsazené populace. Prostřednictvím původního výzkumu můžete prozkoumat teorie, koncepty a strategie, které jsou dnes v oboru důležité.... [-]

Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
4 - 8 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Walden je PhD v oboru sociální práce programu si můžete připravit na další krok ve své kariéře sociální práce jako výzkumný pracovník, vysokoškolský pedagog na úrovni, ne ... [+]

Walden je PhD v oboru sociální práce programu si můžete připravit na další krok ve své kariéře sociální práce jako výzkumný pracovník, vysokoškolský pedagog na úrovni, nebo správní vůdce.

Náročná osnov umožňuje analyzovat pokročilou teorii a prozkoumat některé z nejnaléhavějších a špičkových otázek v sociální práci dnes. Face-to-face akademické pobyty podporovat vzdělávací zkušenost, která vám umožní spolupracovat s profesory a kolegy, budovat svou společenskou a odbornou veřejnost, a zlepšit svou schopnost uskutečnit pozitivní sociální změny.

Budete také získat dovednosti v učené psaní, které vám pomohou postoupit svou roli jako vůdce. Dosahovat nejvyšších pověření ve své profesi s tímto programem PhD v sociální práci.... [-]

Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
4 - 8 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Jako jeden z prvních on-line doktorských programů v oboru průmyslové a organizační (IO) psychologie, Walden PhD v průmyslové a organizační psychologie program umožňuje pr ... [+]

Jako jeden z prvních on-line doktorských programů v oboru průmyslové a organizační (IO) psychologie, Walden PhD v průmyslové a organizační psychologie program umožňuje prohloubit své znalosti pracovního prostředí a organizační chování. Když vyvinete pokročilé dovednosti v oblasti řízení změn, personální psychologie a teorie a designu v oblasti výzkumu, můžete se připravit na to, abyste sloužili jako katalyzátor změn ve vysokoškolském, podnikovém, vládním a jiném nastavení pracoviště. Vyberte si z nejrůznějších specializací, abyste přizpůsobili studium vašim specifickým profesním zájmům a kariéře.

SpecializacePsychologie konzultacíObecná praxeŘízení lidských zdrojůMezinárodní obchodRozvoj vedoucích pozic a koučováníPoznámka k licenci... [-]
Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
4 - 8 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Walden University je PhD v psychologickém programu kombinuje přísné akademiky a originální výzkum, takže můžete dosáhnout nejvyšší úrovně odbornosti v teoriích a osvědčen ... [+]

Walden University je PhD v psychologickém programu kombinuje přísné akademiky a originální výzkum, takže můžete dosáhnout nejvyšší úrovně odbornosti v teoriích a osvědčených postupů v psychologii. Tento 100% on-line program sleduje model učitele, který vás vyzývá k integraci vědeckého výzkumu s praktickými znalostmi. Učitelé uznávaných vědců a odborníků v oboru vám kurzy v tomto programu připraví, abyste změnili v životě ostatních jako praktikující, profesor, konzultant nebo výzkumný pracovník pro vládní, neziskové a soukromé organizace.

SpecializaceKlinická psychologieVzdělávací psychologieForenzní psychologieObecná psychologie (možnost výzkumu)Obecná psychologie (možnost výuky)Psychologie zdravíSociální psychologie... [-]
Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
4 - 8 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

S PhD v vývojové psychologii z Walden University můžete řídit pozitivní změnu v životě jednotlivců, rodin a komunit. ... [+]

S PhD v vývojové psychologii z Walden University můžete řídit pozitivní změnu v životě jednotlivců, rodin a komunit.

V tomto včasném relevantním programu aplikujete své chápání lidského růstu a vývoje na aktuální témata, jako je technologie v digitálním věku a potřeby obyvatelstva, jako je komunita LGBTQ a uprchlíci.

Specializace (kromě obecného programu)Administrativa a vedeníVývoj dítěte a dospívajícíchZdraví a lidský rozvojMezinárodní perspektivy v rozvojové psychologiiVýzkumVlastní návrhPoznámka k licenci

Doktorand v rozvojové psychologii není licenčním programem a nevypracovává jednotlivá osoba, aby se stala licencovaným psychologickým profesionálem.... [-]

Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
4 - 8 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Walden University

Ať už se snažíte sdílet své odborné znalosti jako pedagog, konzultant nebo obchodní vedoucí, doktor Walden akreditovaný ACBSP v programu Management vám může pomoci získat ... [+]

Ať už se snažíte sdílet a rozšiřovat své odborné znalosti jako pedagog, konzultant nebo obchodní vedoucí, doktorka Walden Acroba-akreditovaná PhD v Managementu programu vám pomůže získat dovednosti, které potřebujete k dosažení vašich profesionálních cílů. Zkoumá vliv vedení na zaměstnance a organizace a naučí se teorie, koncepce a techniky pro efektivnější rozhodování. Prostřednictvím výběru specializací se můžete připravit na pokrytí pokračujících výzev a příležitostí, které ve vaší profesi existují při provádění originálního výzkumu v oblasti, která doplňuje vaše zájmy.

SpecializaceFinanceŘízení lidských zdrojůŘízení informačních systémůVedení a organizační změnySamozřejmě... [-]
Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Kombinované
4 - 8 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině

A Higher Degree. A Higher Purpose.

What's It Like to Learn Online?

Financing Your Education