Yeshiva University

The Mordecai D. and Monique C. Katz School

Úvod

Read the Official Description

Škola Mordecai D. a Monique C. Katz na Yeshiva University dává studentům příležitost dále rozvíjet své intelektuální a profesionální záležitosti a stává se součástí jedné z 80 nejlepších univerzit USA News a World Report ve Spojených státech a top 5 v nové York City. Katzská škola je odhodlána poskytovat vzdělání světové úrovně v rozvíjejících se a rozšiřujících se disciplínách, spojovat studenty s myšlenkami a zaměstnavateli v New Yorku i mimo ni a vytvářet příkladné zkušenosti studentů a fakult.

Naše programy se zaměřují na STEM, data a design, zdravotnické vědy a podobné rozvíjející se a rozšiřující se povolání, které se mění technologickými inovacemi. Yeshiva University je akademická elektrárna a vyzýváme vás, abyste se k nám připojili.

Výjimečné vzdělání

Ať už na akademické půdě nebo na internetu, kurzy jsou vyučovány mimořádnou skupinou prezenční a praktické fakulty, každá se zavázala k principům kvalitní výuky. Spíše než spoléhat se na testy a zkoušky, kurzy jsou často založené na projektech, takže studenti jsou hodnoceni na tom, co staví a dělají. Výsledkem je, že studenti absolvují portfolio práce, která jim poskytne konkurenční výhodu na trhu práce. Fakulta také uznává kritickou úlohu technologie při umožňování digitálně připojených a datově bohatých organizací, a proto do svých kurzů začleňuje nejnovější software a laboratorní vybavení.

Yeshiva University" src="https://cdn04.masterstudies.com/img/element_db/75/75532_Katz2.jpg" alt="The Katz School at Yeshiva University" />

Zkušenosti, které jsou důležité

Vyzýváme každého z našich studentů a fakulty, aby vedli s hodnotami - laskavostí, čestností, štědrostí, bezúhonností a spravedlností vůči ostatním - a opustili svět trochu lépe než našli. Jsme odhodláni k přesvědčení, že to není jen cíl, ale i hodnoty, které přinášíme na cestu.


This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online MSc » Vidět Law MLS » Vidět Health MSc » Vidět MA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:


MS in Marketing

Online forma Denní studium Kombinované 12 - 21 měsíců September 2019 Spojené státy americké New York + 1 více

[+]

Naše MS v marketingu se zaměřuje zejména na digitální marketing a analytiku.

3

[-]

Contact

Katz School Office of Enrollment

Adresa, 1. řádek 215 Lexington Avenue
10016 New York, New York, Spojené státy americké
Website https://www.yu.edu/katz/programs/graduate
Telefonní číslo +1 (917) 326-4870