Widener University Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč si vybrat Widener University?

Na Widenerově univerzitě hrdě kultivujeme náročná a kulturně různorodá vzdělávací prostředí, kde jsou akademici, vedení a služby na prvním místě. Naše kurikula jsou propojena se společenskými otázkami a vyzývají studenty, aby převzali společenskou odpovědnost za svou roli v dnešní globální společnosti.

Společnost Widener byla založena v roce 1821 v Chesteru v Pensylvánii a je celonárodně uznávána za naši angažovanost v oblasti občanské angažovanosti, služeb a sociální odpovědnosti. Univerzita byla každoročně od svého založení v roce 2006 zařazena na vyznamenání amerického prezidenta pro vysokoškolské komunity Honor Roll s vyznamenáním.

Naším cílem je rozvíjet skutečné vůdce, kteří inspirují pozitivní změny v celé naší komunitě.

Když absolvujete online titul z Wideneru, jste plně připraveni s odbornými zkušenostmi, znalostmi a snahou o pokrok v kariéře a vedení ve svém oboru.

V našem flexibilním a inovativním formátu nabízíme následující online tituly:

  • Master of Business Administration (MBA)
  • Mistr sociální práce (MSW)
  • Registrovaná sestra - bakalář přírodních věd v ošetřovatelství (RN-BSN)

Bez ohledu na program nebo profese, vzdělávání Widener klade důraz na praktické učení v malých třídách, smysluplné projekty v oblasti služeb a relevantní pracovní zkušenosti.

Finanční pomoc na Widener University

Studentům Widener University Online je k dispozici finanční pomoc, včetně federálních půjček a grantů, která jim pomáhá platit náklady na vzdělávání. Uspořádání úhrady školného zaměstnavatele lze také provést pro kvalifikované studenty s dokumentací zaměstnavatele.

O finanční pomoc můžete požádat prostřednictvím bezplatné žádosti o federální studentskou pomoc (FAFSA). Kód Widener University je 003313.

Místa

Chester

Adresa, 1. řádek
University Place,One
19013 Chester, Pensylvánie, Spojené státy americké