Přečtěte si oficiální popis

112374_WITCC_VGD_BannerFinal.jpg

JE ONLINE PRO MNE?

S online kurzy Western Iowa Tech si studenti mohou vybrat ze stovek kurzů. V některých případech můžete získat vysokoškolské kredity nebo dokonce celé tituly. Vše, co potřebujete, je počítač a přístup k internetu ... stačí se přihlásit a řídit se pokyny. Technická podpora je k dispozici 24/7. Studenti se mohou zeptat na otázky instruktora, provádět testy, přistupovat ke třídám a účastnit se diskusí s tématem ... vše online, kdekoli.

Jak zjistím, zda je online učení pro mě?

Online kurzy jsou vhodným způsobem, jak sledovat své vzdělávací cíle; nicméně, oni nejsou self-chodil a mají pravidelné termíny pro domácí úkoly a testy, stejně jako byste ve třídě. Máte flexibilitu při práci s domácími úkoly a "třídním časem" ve svém nabitém programu, ale úkoly, dokumenty, kvízy, zkoušky a takovéto zkoušky bude třeba provést na rozvrhu třídy, aby nikdo nespadl. Pokud si nejste jisti, zda je online učení pro vás, zkuste orientační kurz.

Budete potenciálně mít spolužáky z celé země a často budou mít na věci různé pohledy. Zobrazit respekt v online učebně a zacházet s ostatními, jak byste chtěli být léčeni.

Věnujte velkou pozornost typu třídy, na kterou se přihlásíte, protože existuje několik druhů.

Plně online 16týdenní kurzy probíhají po celý semestr a jsou o něco uvolněnější než osmitýdenní kurz.

Plně on-line 8-týdenní kurzy zhutnit celý 16 týdnů materiálu a učení do osmi týdnů. Jak si dokážete představit, je to rychlejší a vyžaduje více disciplíny než 16týdenní kurz. Výhodou je, že je to rychlejší, takže si můžete vzít dva osmtýdenní kurzy za semestr.

Plně-on-line 12-týdenní kurzy mohou být přijaty na podzim a na jaře semestrů a jsou pěkný kompromis mezi 16 a 8 týdnů.

Kurzy Hybrid kombinují on-line s praxí ve třídě, aby byla třída o něco flexibilnější, ale pořád dávají učebně čas, který některé kurzy mohou vyžadovat, aby byly nejefektivnější.112440_witcc3images.JPG

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Western Iowa Tech Community College Distance Education

Zveme vás k prožití našeho online programu ve vývoji videoher. Program rozvíjí dovednosti v oblasti modelování, texturování, základního skriptování, uměleckých znalostí a ... [+]

Zveme vás k prožití našeho online programu ve vývoji videoher. Program rozvíjí dovednosti v oblasti modelování, texturování, základního skriptování, uměleckých znalostí a videohry. Tyto dovednosti vám také pomohou vytvořit videohry a začlenit je do herního enginu. Důraz je kladen na poskytování zdokonaleného učení prostřednictvím komplexního vyučování, srozumitelným technickým konceptům. Projektové úkoly jsou využívány k vývoji profesionálního portfolia, které se používá při žádosti o kariéru v průmyslu.

Podívejte se na toto video a zažijte poslední studentský projekt vytvořený v programu! Budete vytvářet portfolio vašich prací, které použijete při podávání žádostí o zaměstnání.... [-]

Spojené státy americké Sioux City
Přihlašování započato
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině