Wake Forest University Online

Úvod

Read the Official Description

Založena v roce 1834, Wake Forest je soukromá koedukovaná vysokoškolská univerzita se sídlem v Winston-Salem, Severní Karolína. Jedna z vedoucích institucí svého druhu, Wake Forest spojuje intimitu liberální umělecké školy s akademickou vitalitou výzkumné univerzity. V srdci Wake Forest je učitel-učenec ideální. Profesoři se zavázali k individuálnímu výuce ak individuálnímu rozvoji studentů. Pod vedením našeho hesla Pro Humanity (Worship Forest) se Wake Forest věnuje etickému informovanému vzdělávání v prostředí, které hodnotí osobní růst, vzájemnou interakci a individuální čest.


Na škole Business, naším posláním je utvářet celou osobu. Pomáháme firmám vytvářet lepší svět prostřednictvím rozvíjení vášnivých, etických obchodních vedoucích, kteří dosahují výsledků s integritou a vedoucím postojem k myšlení, který je viditelný a pozitivně ovlivňuje podnikání. Zveme studenty, kteří se domnívají, že úspěch je definován tvrdou prací, spoluprací a charakterem, který se k nám přidává k pozitivnímu a trvalému dopadu na ušlechtilé povolání. V důsledku našeho odhodlání je Wake Forest School of Business konzistentně umístěna mezi nejlepšími organizacemi pořadatelů. Naše pozornost věnovaná kompetenci a charakteru vede k osvědčeným výsledkům absolventů, kteří mají prestíž dokončení praxe našich špičkových programů a celoživotní výhody robustní sítě absolventů. Naši absolventi dosahují osobního úspěchu a zároveň se zavázali k vyšším příčinám. Silné základní filozofie našich obchodních programů vytváří principiální vůdce, kteří mají vliv daleko za školní areál a podnikový svět.


Ve firmě Wake Forest jsme přesvědčeni, že dobře vedené podniky mohou a měli by svět udělat lepší místo a vytvářet pro sebe udržitelnou hodnotu. Jako tým učitelů a zaměstnanců se zavázáme pomáhat firmám dosáhnout tohoto vznešeného cíle ve všem, co děláme. Prostřednictvím naší výuky, stipendií, administrativních a servisních prací a našeho odhodlání k ideálu společnosti Wake Forest University vyvíjíme a podporujeme profesionální profesionální pracovníky, kteří efektivně vedou tím, že rozhodují o nejvyšší možné kvalitě svých lidí, výrobků, služeb, organizací, a příspěvky do naší společnosti. Vyvíjíme vášnivé, etické obchodní vedoucí společnosti, kteří usilují o dosažení výsledků s důvěrou prostřednictvím dynamické kombinace myšlenkového vedení, přísné akademické přípravy a bezkonkurenčního spojení s trhem.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr v Business Analytics Online Program (MSBA)

Online forma Kombinované 24 měsíců September 2019 Spojené státy americké USA Online

Master of Science v Business Analytics titul (MSBA) na Wake Forest University Business School, navržený k rozvoji vůdců zítra, je nyní nabízen on-line pro pracující profesionály. Navržen pro práci profesionálních studentů s dvouletými nebo víceletými postgraduálními odbornými pracovními zkušenostmi, učební osnovy programu MSBA dodaného online připraví studenty k identifikaci obchodních problémů, které lze vyřešit pomocí dat, využít data pro nalezení řešení podnikových výzev, a ovlivňovat jejich organizace tím, že vypráví příběh o tom, jak důkladná analýza řeší problémy. [+]

Master of Science v Business Analytics titul (MSBA) na Wake Forest University Business School, navržený k rozvoji vůdců zítra, je nyní nabízen on-line pro pracující profesionály.

Příležitosti v oblasti podnikových analýz jsou četné, neboť hlavní organizace přijímají strategii založenou na technologiích založenou na technologiích téměř ve všech průmyslových odvětvích. V programu MSBA se dozvíte pokročilé metodiky pro aplikaci analýzy na obchodní výzvy v celé řadě funkcí v celé organizaci.

Navržen pro práci profesionálních studentů s dvouletými nebo víceletými postgraduálními odbornými pracovními zkušenostmi, učební osnovy programu MSBA dodaného online připraví studenty k identifikaci obchodních problémů, které lze vyřešit pomocí dat, využít data pro nalezení řešení podnikových výzev, a ovlivňovat jejich organizace tím, že vypráví příběh o tom, jak důkladná analýza řeší problémy.... [-]