V School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč V School ?

Nejdůležitější výsledky

Počínaje prvním týdnem tříd začnou studenti pracovat s kariérovým poradcem a připravit je na hledání práce tím, že budou hostit týdenní workshopy a školení, které vás připraví na okamžité zasazení do pracovních panelů. Spolupracujeme s Vámi, abychom přesně určili, co chcete z vaší nové kariéry a mluvíme o kultuře, pozicích, vyjednávání o platu ao tom, jak propojit své současné dovednostní dovednosti s nově vylepšenými dovednostmi.

Super Transcript

V School Super Transcript je prvním inteligentním nástrojem, který se používá k posouzení technických, odborných dovedností a dovedností, které absolvují absolventy zavazadlového prostoru. Tím, že pracujete přímo s námezdními manažery předních společností a organizací, zjistili jsme a učíme přesné dovednosti potřebné k tomu, abychom vám pomohli přistát s vaší první technickou prací. Tento živý dokument je portfolio, přepis a doporučující dopis v jednom. Když je zaměstnavatel schopen rychle porozumět vašim silám a schopnostem a okamžitě vyvrhnout do vaší relevantní práce v portfoliu, trvá odhadovací hra z procesu rozhovoru. Zaměstnavatelé oceňují přímý přístup založený na datových datech a absolventi V School mají důvěru, která pochází z toho, že jsou velmi připravená na pohovor. Vyhrajte, vyhrajte.

Život ponořený

V School je více než naše elitní učební osnovy nebo instruktoři prvotřídní: kódujeme, vytváříme a shromažďujeme. Právě zde se můžete naučit nové dovednosti a nechat se s úplně novým životem. Zjistěte, co se může stát, když jste skutečně ponořeni.

Bydlení

Postaráme se o vše, abyste se mohli soustředit na zvládnutí nové dovednosti a zahájení vzrušující nové kariéry. Naše studentské bydlení se nachází pár bloků od areálu a půl bloku od vlakového nádraží. Je to komunitní zážitek se sdílenými pokoji a obytným prostorem. Každá bytová jednotka je vybavena výrobky a nábytkem, které studenti potřebují pohodlně a zaměřit se na své vzdělání.

Třídy online

Vzdělání z pohodlí vašeho domova a města s V Schools 100% virtuální učebna. Stejně odlišné od většiny online učebních platforem, vzdálená volba V Schools vás přímo přivádí do učebny s živou výukou, živými mentory, programováním párů a reálnými skupinovými projekty. Jako byste byli osobně. Obsah je stejný. Pokyn je stejný. Výsledky práce jsou stejné. Jako přínos mají všichni absolventi schopnost žít v naší virtuální třídě. Ať už se chcete podívat na svůj kód před pracovním pohovorem, máte složitý problém, který chcete spouštět kolem mentora, nebo prostě vynecháte kamarádství a spolupráci učebny V School , virtuální platforma je vaší. Jak se technologie mění téměř denně, zůstává stále aktuální.

Místa

Salt Lake City

Adresa, 1. řádek
150 State St.
UT 84111 Salt Lake City, Utah, Spojené státy americké

Programy

Tato škola dále nabízí: