Přečtěte si oficiální popis

Klikněte sem pro předplatné - pouze 19,95 USD za měsíc

Naučte se módní design on-line od profesionálů - největší knihovnu designu on-line módní ve světě

 • První online módní design a obchodní videotéka
 • Lekce učil módní univerzitních profesorů & profesionálů
 • Předplatné zahrnuje neomezený přístup ke všem módním videa

Vysoce kvalitní video lekce

The University of Fashion knihovny obsahuje stovky lekcí demonstrujících každý aspekt módního průmyslu a módní design, např drapérie, modelářství, módní umění, vývoj produktů, CAD, šití, módního průmyslu, pleteniny, přednášky a mnoho dalšího.

Naše kurzy jsou organizovány začátečník, středně pokročilé a pokročilé k oběma vzdělávat začínající módní studenty i zkušené, profesionální módní návrháři a domácí kanalizace, kteří chtějí rozšířit své dovednosti.

Učil PROFESIONÁLY

Naše kurzy jsou vyučovány výhradně módní vysokoškolských profesorů a odborníků módního průmyslu.

Vážně dobrá hodnota

The University of Fashion funguje na základě předplatného. Jediný paušální poplatek vám umožní přístup ke všem našim lekcí, stovky z nich, jen pár centů za den. Vy nikdy nenajde tolik, vysoce kvalitní módní lekce na lepší hodnotu ... kdekoliv.

Dáme hodně úsilí do tvorby naše lekce Easy-to-následovat

Naše video lekce vysvětlit, jak to udělat všechno sami, krok za krokem.

Některé z našich videí jsou krátké, například 10 minut nebo tak dlouho. Ale většina z nich je delší, tedy v průměru 30-40 minut, se některé, které jsou více než hodinu dlouho.

Nástroje a zásoby

Každý z našich jak na to lekce přichází se seznamem dodávek a nástrojů, které budete potřebovat k vytvoření představoval projekt, který je lekce.

Pokud nechcete mít některé nebo všechny dodávky, které budete potřebovat k dokončení určité lekci, stačí kliknout na tento nástroj na straně Přehrávání videa Toto poučení je, nebo jít na módní návrhářské nástroje v rámci své "Zdroje" kartu nabídky. Buď z místa, můžete si koupit nástroje a zásoby, které potřebujete okamžitě, přímo z našich webových stránek!

Jasně viditelné a srozumitelné PŘEDVÁDĚNÍ

Naše lekce jsou odborně vyrábí ve velkém, dobře osvětleném studiu použitím profesionální kameramany a zvukových techniků činných vysoce kvalitní fotoaparát, osvětlení a záznamové zařízení.

Všechny naše lekce se učí z pohledu projektanta, tzn díval se na svou práci, jako byste při vytváření něco sami. To je mnohem lepší způsob, jak se učit, než sledovat demonstraci před vámi, kde můžete vidět jen to, co učitel dělá z bodu A dozadu nebo "převrácený" perspektivu.

Poslechněte si, co naši učitelé říkají JASNĚ

Všechny naše lekce jsou vyráběny s odděleným komentářovém trati načasován tak, aby přesně odpovídaly Akční učitele na obrazovce. Vždy se můžete slyšet a rozumět každý jednotlivý krok v University of Fashion lekci. Žádné dlouhé, nudné pauzy. Žádné chyby. No-přenosy.

Mnoho užitečných "Extras"

Mnozí z našich lekcí patří užitečné grafiku a stahovatelné soubory, které vám pomohou pochopit klíčové pojmy, činí těžko přístupných výpočty nebo upravit svůj projekt pro různé velikosti modelů.

Máte v současné době navštěvují FASHION školy?

Jsme velkým příznivcem módních škol. Mnozí z našich předplatitelů využít náš Video lekce knihovny a dalších zdrojů, které jim pomohou najít a požádat o dobrou módní školy. Na základě našeho jídelníčku zdrojů, nabízíme rozsáhlý seznam nejlepších světových módních škol, spolu s odkazy na jejich internetové stránky.

Má vaše módní škola již přihlásit k odběru University of Fashion? Pokud ano, pak jste štěstí! Získáte všechny naše zdroje zdarma! To vám pomůže získat co nejvíce ze svého vzdělání. Pokud tomu tak není, zeptejte se svého školního knihovníka získat předplatné pro celé své školy.

Jak vám můžeme pomoci ve škole

Pokud jste někdy vynechal třídu klíč, pak víte, že je nemožné rekonstruovat demonstraci jste vynechal ten den. Jistě, můžete si půjčit poznámky jiným studentem. Ale slova prostě nedá popsat fyzikální pohyby zkušeného učitele. Ale, University of módy může opravdu pomoci! Šance jsou, máme lekci, která přichází dost blízko na to, co váš profesor prokázána. Ale na rozdíl od demonstraci ve své třídě, můžete znovu hrát naši demonstraci znovu a znovu, dokud se plně pochopit. To může být rozdíl mezi získání A nebo C, kdy se termín skončí.

Mnoho tisíc studentů z nejlepších módních škol na světě zhlédlo naše lekce doplnit jejich formální módní vzdělání a pomoci jim eso své domácí úkoly a speciální projekty.

ZKOUŠKY A DEGREES

The University of Fashion neznamená, že budete mít zkoušky nebo testy. Nemáme Award Formální stupňů. Zaměřujeme se všechny naše energie na vytvoření užitečné módní lekce a zdroje.

Upřímně věříme, že nejlepší způsob, jak naučit módní design je od příslušného učitele ve škole nebo profesionální designér, který může prokázat důležité dovednosti přímo před vámi, a možná nejdůležitější, zodpoví Vaše mnoho otázek, přímo na místě.

Ale pokud si nemůžete dovolit formální módní vzdělání, nebo pokud si prostě nemůže fyzicky cestovat daleko od domova, aby se zúčastnil módní školu, jsme, ruce dolů, je nejlepší alternativa, a to jak z hlediska kvality našeho vzdělávání a náš velmi, velmi cenově dostupné předplatné stojí!

Přehled výhod

 • Rozsáhlou knihovnu stovek módní design lekcí videa
 • Poučení vyučují pouze profesionálních módních návrhářů
 • Naučte se kdykoliv během dne nebo v noci, na počítačích, chytrých telefonů a tabletů
 • Písemné lekce přepisy, které posilují učení
 • Odpovědi na vaše dotazy
 • Seznam nářadí a potřeb pro každou lekci a okamžité způsob jejich zakoupení
 • Vytvořit jasný důkaz svých schopností pro zaměstnavatele a módních škol
 • Módní přednášky, rozhovory, firemní a muzejní prohlídky a další
 • Módní terminologie slovník, doporučené knihy, časopisy a blogy
 • Učí to, co potřebujete vědět, abyste mohli získat práci, dostat přijat módní škole nebo dokonce začít svůj vlastní módní design podnikání!

NÁKLADY

Roční předplatné stojí pouze 189 USD ročně. Na oplátku získáte neomezený přístup ke všem našim zdrojům a video lekce. Všechno! Rozhlédněte se kolem sebe na webu. Většina ostatních on-line kurzy stojí stovky, ne-li tisíce dolarů jen pro jednu třídu!

Nabízíme také opakující se měsíční sazbu předplatného ve výši US 19,95 dolarů za měsíc.

DĚJINY

The University of Móda byla založena a vyvinut Francesca Sterlacci, New York módní návrhářky, pedagog a autor.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

University of Fashion - Online Fashion Design School

Naše lekce s počítačem asistovaným designem (CAD) byly vytvořeny s módním návrhářem, módním merchandiserem a vývojářem produktů / technickým návrhářem. Naučíte se základn ... [+]

Co je University of Fashion?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou absolvujete. Místo toho vám poskytneme 24 hodin denně 7 dní v týdnu, na vyžádání, přístup ke všem našim stovkám výukových videí v plné délce s nízkým ročním předplatným. UoF lekce jsou vyučovány výhradně profesory módních škol a odborníky z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace "jak na to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných třídních časů na nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit. Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD modelů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další. Většina škol účtuje velký školný poplatek za výuku jednoho módního předmětu v konkrétní módní disciplíně, jako je šití nebo vytváření vzoru. Na Univerzitě módy zaplatíte mnohem méně, abyste získali přístup ke všem módním předmětům v každé disciplíně!... [-]

Spojené státy americké New York
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Fashion - Online Fashion Design School

Drapérie je umění manipulace tkaniny přímo na formuláři šaty ve třech rozměrech. To je nejvíce kreativní způsob, jak návrhář proměnit nápady v realitu. Naučíte umění zavě ... [+]

Co je univerzita módy?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou podnikáte. Místo toho vám dáváme přístup 24/7 na vyžádání Všechno Z našich mnoha stovek videoprogramů v plné délce s nízkým ročním předplatným.

UoF vyučuje výhradně učitelé módních škol a profesionálové z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace typu "how-to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných tříd v nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit.

Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD vzorů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další. ... [-]

Spojené státy americké New York
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Fashion - Online Fashion Design School

Dětské oblečení zahrnuje všechny oděvních výrobků pro děti, od kojenců na "doplnění". Dětské oblečení se obvykle schází širokou škálu použití, ze hry do školy na party ne ... [+]

Co je univerzita módy?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou podnikáte. Místo toho vám dáváme přístup 24/7 na vyžádání Všechno Z našich mnoha stovek videoprogramů v plné délce s nízkým ročním předplatným.

UoF vyučuje výhradně učitelé módních škol a profesionálové z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace typu "how-to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných tříd v nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit.

Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD vzorů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další. ... [-]

Spojené státy americké New York
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Fashion - Online Fashion Design School

Naše pletené lekce výukové programy patří vyjmout a šít úplety stejně jako umění ruční pletení. ... [+]

Co je univerzita módy?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou podnikáte. Místo toho vám dáváme přístup 24/7 na vyžádání Všechno Z našich mnoha stovek videoprogramů v plné délce s nízkým ročním předplatným.

UoF vyučuje výhradně učitelé módních škol a profesionálové z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace typu "how-to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných tříd v nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit.

Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD vzorů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další. ... [-]

Spojené státy americké New York
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Fashion - Online Fashion Design School

Obchodní módy kombinuje tvůrčího myšlení s analytickými schopnostmi. Naše obchodní lekce zahrnují videa zaměřené na maloobchodní odběratelé, obchodních domů a marketingu. ... [+]

Co je univerzita módy?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou podnikáte. Místo toho vám dáváme přístup 24/7 na vyžádání Všechno Z našich mnoha stovek videoprogramů v plné délce s nízkým ročním předplatným.

UoF vyučuje výhradně učitelé módních škol a profesionálové z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace typu "how-to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných tříd v nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit.

Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD vzorů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další. ... [-]

Spojené státy americké New York
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Fashion - Online Fashion Design School

Nechte naši odborníci vás naučí o módním průmyslu. Přečtěte si, jak slavný návrháři začali jejich módní dynastie. Další informace o maloobchodu, branding, licencování a m ... [+]

Co je univerzita módy?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou podnikáte. Místo toho vám dáváme přístup 24/7 na vyžádání Všechno Z našich mnoha stovek videoprogramů v plné délce s nízkým ročním předplatným.

UoF vyučuje výhradně učitelé módních škol a profesionálové z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace typu "how-to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných tříd v nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit.

Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD vzorů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další. ... [-]

Spojené státy americké New York
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Fashion - Online Fashion Design School

Naše módní online kreslení, vizualizace a ilustrační video lekce vám pomůže realizovat své návrhy na papíře a domluvte si umělce z vás! Být schopen komunikovat své nápady ... [+]

Co je univerzita módy?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou podnikáte. Místo toho vám dáváme přístup 24/7 na vyžádání Všechno Z našich mnoha stovek videoprogramů v plné délce s nízkým ročním předplatným.

UoF vyučuje výhradně učitelé módních škol a profesionálové z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace typu "how-to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných tříd v nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit.

Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD vzorů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další. ... [-]

Spojené státy americké New York
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Fashion - Online Fashion Design School

Ať už máte zájem navrhnout vlastní kolekci nebo pracovat pro firmu, naše výuka vývoje produktů vás naučí řídit vývoj vašeho produktu. To jsou dovednosti módní profesionál ... [+]

Co je univerzita módy?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou podnikáte. Místo toho vám dáváme přístup 24/7 na vyžádání Všechno Z našich mnoha stovek videoprogramů v plné délce s nízkým ročním předplatným.

UoF vyučuje výhradně učitelé módních škol a profesionálové z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace typu "how-to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných tříd v nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit.

Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD vzorů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další. ... [-]

Spojené státy americké New York
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Fashion - Online Fashion Design School

Šití je jedním z nejdůležitějších disciplín v módním designu. Naše šití video lekce pokrývají vše od učení, jak nit šicí stroj se naučit šít jeden z nejnáročnějších mater ... [+]

Co je univerzita módy?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou podnikáte. Místo toho vám dáváme přístup 24/7 na vyžádání Všechno Z našich mnoha stovek videoprogramů v plné délce s nízkým ročním předplatným.

UoF vyučuje výhradně učitelé módních škol a profesionálové z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace typu "how-to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných tříd v nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit.

Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD vzorů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další. ... [-]

Spojené státy americké New York
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
The University of Fashion has no classrooms. You don't have travel to take classes at set times. You can learn wherever you want, and whenever you want...online!
New York, New York, US