University of Fashion - Online Fashion Design School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kliknutím sem získáte další informace o přihlášení k odběru na University of Fashion

Naučte se módní design online od profesionálů
 • První a největší online módní design a knihovna obchodních videí na světě
 • Lekce vyučovaná profesory vysoké školy módy
 • Přihlaste se k odběru a užívejte si neomezený přístup k více než 500 lekcím videa, které učí všechny aspekty módního designu
 • Navštivte webovou stránku University of Fashion na UniversityofFashion.com a projděte si náhledy dostupné pro všechny lekce a podívejte se na mnoho speciálních funkcí na webu
Jak to funguje

Pracujeme na základě předplatného. Když se přihlásíte na univerzitu módy, získáte okamžitý přístup ke všem našim 500 lekcím ve 13 různých módních disciplínách. Můžete je sledovat kdykoli a odkudkoli. Většina škol si účtuje zvláštní školné za kurz. Tyto poplatky mohou přidat až několik tisíc dolarů, než budete promovat. Kromě toho musíte během několika let fyzicky cestovat do školních učeben, abyste se naučili, co potřebujete vědět. Ale s University of Fashion za pouhých 189 USD si můžete užít celoroční přístup ke všem našim kurzům (přes 500) a naučit se módní design z jakéhokoli místa tak rychle nebo pomalu, jak chcete.

Lekce profesionálně vyrobené

Knihovna University of Fashion obsahuje stovky lekcí, které demonstrují každý aspekt módního podnikání a módního designu, např. Rouška, tvorba vzorů, módní umění, vývoj produktů, CAD, šití, módní obchod, úplety, přednášky a mnoho dalšího. Naše lekce jsou organizovány začátečníky, středně pokročilými a pokročilými, aby vzdělávali začínající studenty módy i zkušené, profesionální módní návrháře a domácí kanalizaci, kteří chtějí rozšířit své dovednosti.

Učený profesionály, nikdy amatéři

Naše lekce jsou vyučovány výhradně profesory módy a profesionály v módním průmyslu.

Snadno sledovatelné lekce

Naše lekce videa vysvětlují, jak dělat všechno sami, krok za krokem. Některá z našich videí jsou krátká, např. Asi 10 minut. Ale další běží hodinu a půl. Většina našich lekcí trvá průměrně 30-40 minut.

Zeptejte se nás na cokoli

Máte-li dotazy při sledování našich lekcí nebo pokud narazíte na problém při práci na jednom z našich projektů, napište nám! Náš web poskytuje jednoduchý kontaktní formulář. Téměř vždy odpovídáme na dotazy našich studentů do 24 hodin, a to i o víkendech.

Nástroje a spotřební materiál

Všechny naše lekce jsou dodávány se seznamem spotřebního materiálu a nástrojů, které potřebujete k vytvoření projektu této lekce. Pokud neznáte požadovaný nástroj nebo nemáte některé nebo všechny zásoby, které potřebujete, máme stránku Nástroje pro módní návrhářku, která vysvětluje, jak každý nástroj vypadá a co dělá, a která poskytuje různé způsoby, jak koupit to, co potřebuješ.

Jasně viditelné ukázky

Naše lekce jsou profesionálně vyráběny ve velkém dobře osvětleném studiu za použití profesionálních videografů a zvukových techniků, kteří provozují vysoce kvalitní fotoaparát, osvětlovací a záznamové zařízení. Všechny naše lekce jsou vyučovány z pohledu designéra, tj. Dívají se dolů na vaši práci, jako byste při vytváření něčeho sami. Je to mnohem lepší způsob, jak se učit, než sledovat demonstraci před vámi, kde můžete vidět, co učitel dělá pouze ze zadní nebo „převrácené“ perspektivy.

Skryté titulky a přepisy

Všechny naše lekce krok za krokem obsahují úplný přepis, takže si můžete přečíst přesně to, co instruktor řekl v lekci. Všechna naše videa také obsahují volitelné skryté titulky, aby byla srozumitelnější.

Vynikající kvalita zvuku

Všechny naše lekce jsou vytvořeny se samostatnou hlasovou stopou načasovanou tak, aby přesně odpovídala akcím učitele na obrazovce. Vždy můžete slyšet a rozumět každému jednotlivému kroku v lekci University of Fashion. Žádné dlouhé, nudné pauzy. Žádné chyby. Žádné do-overs.

Mnoho užitečných módních zdrojů

Mnoho našich lekcí přichází s užitečnými soubory ke stažení, které vám pomohou lépe porozumět klíčovým konceptům, provádět složité výpočty měření nebo přizpůsobit váš projekt různým modelům.

Mnoho našich odběratelů je v současné době zapsáno na módní škole

Jsme velkým zastáncem módních škol. Pokud jste někdy zmeškali klíčovou třídu, pak víte, že je téměř nemožné rekonstruovat tu demonstraci, i když si půjčíte poznámky od přítele. Psaná slova jednoduše neumí popsat všechny složité fyzické pohyby používané instruktorem při výrobě oděvu. Ale University of Fashion vám tady opravdu může pomoci! Je pravděpodobné, že máme lekci, která se blíží tomu, co přesně ukazuje váš profesor ve třídě.

Naši předplatitelé milují schopnost znovu a znovu hrát naše lekce znovu a znovu, sledovat, co instruktor dělá a dělat, pak dělat ty samé kroky, sami, pomocí svých vlastních tkanin a nástrojů. Naši vážní studenti opakují několikrát to, co instruktor udělal v jedné z našich lekcí, dokud skutečně nezvládnou vyučovanou dovednost. To může být rozdíl mezi získáním A nebo C na konci termínu. Mnoho tisíc studentů z nejlepších módních škol na světě si prohlédlo naše lekce, aby doplnily své formální módní vzdělání a pomohly jim vyhnout se domácím a zvláštním projektům.

Certifikáty a stupně

Neudělujeme osvědčení ani formální tituly. Mnoho našich studentů již pracuje nebo navštěvuje módní školu na plný úvazek. Mnoho našich studentů se přihlásilo k odběru University of Fashion, aby si později mohli pracovat pro vlastní návrhářský průmysl. Ostatní studenti University of Fashion žijí příliš daleko od dobré školy módy, aby ji mohli navštěvovat, nebo mít děti, které se o ně postarají, a mohou se učit módu pouze v noci nebo o víkendu, nebo si prostě nemohou dovolit náklady na cestu do běžné školy. Poskytujeme těmto studentům mnohem dostupnější a flexibilnější způsob, jak se naučit módní design. Přesto mohou naši předplatitelé stále používat naše školení k získání práce od tradičních zaměstnavatelů. Studenti univerzity v módě prokazují svou způsobilost zaměstnavatelům tím, že jim prostřednictvím našich lekcí ukazují skóre oděvů, které sami vyrobili. To je mnohem lepší důkaz způsobilosti než kus pergamenu.

Shrnutí výhod
 • Vychutnejte si neomezený přístup do knihovny obsahující mnoho stovek lekcí videonahrávky o módním designu, které všechny vyučují profesionální módní návrháři
 • Naučte se kdykoli během dne nebo v noci na počítačích, chytrých telefonech nebo tabletech a kdekoli
 • Přečtením našich úplných písemných přepisů lekcí můžete své učení dále posílit
 • Získejte odpovědi na vaše otázky rychle. Máme personál zkušených módních návrhářů připravených odpovědět na vaše otázky a vyřešit vaše problémy.
 • Získejte seznam nástrojů
 • Vytvořte viditelný důkaz svých nově objevených dovedností, které chcete ukázat potenciálním zaměstnavatelům a módním školám
 • Užijte si četné módní přednášky, rozhovory s designéry, prohlídky společností a muzeí a další s předplatným.
 • Využijte předplatného mnoho našich zdrojů zdarma, např. Použijte náš slovník slovníkové terminologie, procházejte naše doporučené knihy, časopisy a blogy a stahujte zdarma croquis
Náklady

Naše roční předplatné stojí pouze 189 USD ročně. Nabízíme také opakující se měsíční sazbu předplatného 19,95 USD měsíčně. Na oplátku získáte neomezený přístup na vyžádání ke všem našim zdrojům a videonahrávkám. Všechno! Rozhlédněte se kolem webu. Většina ostatních online módních kurzů stojí jen stovky, ne-li tisíce, jen za jednu třídu! Nikdy nenajdete lepší hodnotu než University of Fashion.

Naše historie

Univerzitu módy založila a vyvinula Francesca Sterlacci. Francesca vystudovala Fashion Institute of Technology (FIT) v New Yorku. Založila Francescu Sterlacci Ltd, špičkovou designérskou značku v New Yorku, která prodávala společnosti Saks, Nordstroms a mnoho dalších luxusních prodejen po celém světě. Poté začala vyučovat na FIT a nakonec vstala, aby se stala jejich předsedou módního designu. Francesca napsala mnoho knih o módě, zejména „Módní kožený design“, „Historický slovník módního průmyslu“, a v roce 2019 série 3 knih: „Techniky šití pro začátečníky“, „Techniky tvorby vzorů pro začátečníky“ a "Techniky tažení pro začátečníky".

Kliknutím sem získáte další informace o přihlášení k odběru na University of Fashion

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
The University of Fashion has no classrooms. You don't have travel to take classes at set times. You can learn wherever you want, and whenever you want...online!
New York, New York, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium