Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Historie školy a umístění

University of New Haven byla založena v roce 1920 na kampusu Yale a je soukromou univerzitou na jižním pobřeží Nové Anglie. Univerzita je živá a různorodá, více než 7 000 studentů pochází z 50 států po celých Spojených státech a téměř 50 zemích po celém světě, podíl zahraničních studentů je 12%. Hlavní kampus o rozloze 80 akrů se nachází v blízkosti New Haven, technologického a kulturního centra Connecticutu, jen jeden a půl hodiny jízdy od New Yorku a dvou a půl hodiny od Bostonu. Postaven v roce 1638, New Haven má dlouhou historii a bohaté kulturní dědictví, známý jako "brána do Nové Anglie".

Odtud úspěšně vypláváte

Naše instituce nabízejí liberální umění, vědu, umění, obchod, inženýrství, zdravotnictví, veřejnou bezpečnost a veřejné služby, aby poskytly studentům služby kariérového a transformačního vzdělávání. Máme více než 100 akademických programů, z nichž všechny se řídí společným, interdisciplinárním, projektovým učením.

Učení je zde osobní a praktická zkušenost, vedená vynikajícími učiteli, kteří povedou každého studenta k úspěchu. Tým učitelů je lídrem ve svých oborech, dává studentům inspiraci a uznání, aby jim pomohl objevit jejich potenciál a učinit je úspěšnými ve svém oboru.

Říkáme tomu koncept "student první"

 • Odborné znalosti učitele a obětavost

Učte se od profesorů, kteří se zavázali podporovat osobní růst a profesní rozvoj. Téměř celé století vedly školy touto orientací nespočet studentů k úspěchu ve svém osobním životě a na pracovištích.

 • Základní vzdělávání

Osvědčené, cílené vzdělávání, které vybaví studenty klíčovými dovednostmi, znalostmi a zkušenostmi, které jsou nezbytné k zajištění toho, aby se v jejich budoucí kariéře a životech změnili.

 • Interdisciplinární kurz

Tento typ kurzu je navržen tak, aby podpořil interdisciplinární průzkum a vybavil studenty schopností uspět v mezinárodním společenství a zajistit, aby byli plně připraveni porozumět širšímu světu.

 • Velké množství příležitostí pro akademické a společné aktivity

Existuje celá řada vzdělávacích příležitostí, které jsou k dispozici uvnitř, vně i v komunitě, takže si můžete vypustit svou vášeň nebo najít nové zájmy.

 • Vibrující školní areál

Úzká komunita, která je středně velká, malá, snadno spravovatelná a dostatečně velká na to, aby poskytla studentům celou řadu vzdělávacích a ubytovacích zařízení, stejně jako účast na sportu a rozvoji vedení. Příležitost.

 • Vůdce a věrný

Existuje více než 57 000 absolventů v různých průmyslových odvětvích a po maturitě mají různé výkony na vlastních životních cestách. Více než 91% absolventů je během jednoho roku zaměstnáno nebo absolvuje vysokoškolské vzdělání a 96% absolventů uspělo ve svých oborech do šesti let.

Poslání mise

Univerzita New Haven University je univerzitní univerzita orientovaná na studenty s vynikajícím akademickým a odborným vzděláním. Naším posláním je poskytovat vzdělání nejvyšší kvality prostřednictvím zkušenostního, kolaborativního a objevového učení, které pomáhá studentům připravit se na naplnění a smysluplný život na mezinárodní scéně.

Nové Haven univerzitní pozice a reputace

 • Výpis jako nejvyšší univerzitní seznam ve Spojených státech po dobu pěti po sobě následujících let - Princeton Review
 • Top 100 severoamerických univerzit - 2019 US News
 • Top 30% technických vysokých škol v US-2019 US News
 • Národní Top15 ROI Ranking - The Wall Street Journal
 • Nejlepší sportovní management Professional Ranking # 12- "Sport Business"
 • Škola zdravotnických věd se řadí mezi top 10% ve zdravotnickém oboru - "fakta fakulty"
 • Obchodní škola je akreditována Mezinárodní asociací obchodních škol AACSB a řadí se mezi 5% světových špiček.
 • Nejlepší centrum služeb zaměstnanosti se umístilo na 17. místě v USA

Posledními absolventy jsou společnosti Apple, Boston Bruins, ESPN, Google, IBM, Philipps, JP Morgan Chase, PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young (Ernst)

Výborné stipendium

Asistent asistenta poskytuje 75% školného a je k dispozici týdně v akademickém sektoru s placenými (hodinovými mzdami).

Stipendium děkana nabízí 10% -50% školné.

Studenti jsou zařazeni do hodnocení stipendia po přijetí a není třeba podávat žádost o stipendium.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

University of New Haven

University of New Haven nabízí 30-kreditový magisterský studijní program v oblasti environmentálního inženýrství, který plynule propojuje teorii s praktickou aplikací, kt ... [+]

University of New Haven nabízí 30-kreditový magisterský studijní program v oblasti environmentálního inženýrství, který plynule propojuje teorii s praktickou aplikací, která umožňuje absolventům být nejen produktivní, ale i vedoucí ve svém zvoleném oboru.

Náš neustále se měnící svět

Díky náročným, profesionálně zaměřeným kurzům ve třídách studenti rychle rozvíjejí dovednosti potřebné k poskytování průkopnických řešení složitých problémů životního prostředí prostřednictvím interdisciplinárního studia otázek ochrany životního prostředí, kvality a čištění vody, čištění odpadních vod, nakládání s pevnými odpady, sanace lokalit a opatření k regulaci emisí.... [-]

Spojené státy americké 300
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
300 BOSTON POST RD WEST HAVEN
300, Connecticut, Spojené státy americké