University of New Haven

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Úspěch začíná zde

V rámci našich vysokých škol a škol se studenti ponoří do transformačního, kariérového vzdělávání napříč liberálním uměním a vědami, výtvarným uměním, obchodem, strojírenstvím, zdravotní péčí, veřejnou bezpečností a veřejnou službou. Nabízíme více než 100 akademických programů, které jsou zakotveny v dlouhodobém závazku k spolupráci, interdisciplinárnímu, projektovému učení.

112670_3.jpg

Zde jsou zkušenosti z učení osobní i pragmatické, vedené uznávanou fakultou, která se hluboce zabývá individuálním úspěchem studenta. Jako lídři ve svých oborech poskytují členové fakulty inspiraci a uznání potřebné pro to, aby studenti mohli naplňovat svůj potenciál a uspět v tom, co se rozhodnou.

Říkáme tomu našim studentům - první filozofii

  • Odborné zaměření a věnování fakulty

Učte se od profesorů, kteří se věnuje podpoře vašeho osobního růstu a profesního rozvoje. Tento neochvějný závazek vedl osobní a profesní úspěch každého studenta po téměř století.

  • Základní vzdělání

Osvědčené, účelné vzdělání, které prostřednictvím odborně zaměřených studijních programů vybavuje studenty kritickými dovednostmi, znalostmi a zkušenostmi nezbytnými pro smysluplnou kariéru a produktivní život.

  • Interdisciplinární kurikulum

Kurikulum, které podporuje interdisciplinární průzkum, vzdělává studenty, kteří uspějí v globální společnosti, a zajistí, že jste dobře připraveni pochopit a navigovat po celém světě.

112671_2.jpg

  • Neomezené možnosti akademických a společných vzdělávacích programů

Široká škála vzdělávacích příležitostí v rámci našich vysokých škol a škol, mimo učebnu a v komunitě, vám umožňuje sledovat svou vášeň - nebo objevovat novou.

  • Vibrující komunitní kampus

Zaměstnaná, živá kampusová komunita - to je správná velikost - dostatečně malá, aby se cítila osobní a zvládnutelná, ale dostatečně velká na to, aby nabídla studentům širokou škálu akademických, obytných, sportovních a vodcovských příležitostí.

  • Vedoucí a dosažení

Silný postgraduální úspěch, udržovaný zapojenou absolventskou sítí více než 57 000 ve všech průmyslových odvětvích. Více než 91 procent absolventů je zaměstnáno nebo absolvuje vysokoškolské vzdělání jeden rok ven a 96 procent uspěje v jejich polích do šesti let od absolvování.

112672_6.jpg

Prohlášení o poslání

University of New Haven je komplexní univerzita zaměřená na studenty s důrazem na excelenci v oblasti liberálního umění a odborného vzdělávání. Naším posláním je připravit naše studenty, aby vedli cílevědomý a naplňující život v globální společnosti poskytováním nejkvalitnějšího vzdělávání prostřednictvím zkušeností, spolupráce a učení založeného na objevu.

112669_1.jpg

Místa

300

Adresa, 1. řádek
300 BOSTON POST RD
WEST HAVEN

300, Connecticut, Spojené státy americké

Akreditace

AACSB Accredited