University of New Haven Online

Úvod

Read the Official Description

Společnost New Haven, založená v areálu Yale v roce 1920, je soukromá univerzita, která se nachází na pobřeží jižní části Nové Anglie. Je to různorodá a živá komunita více než 6 800 studentů s kampusy po celé zemi a po celém světě.

Úspěch začíná zde

V rámci svých pěti vysokých škol se studenti ponoří do transformačního, zaměřeného na kariéru vzdělávání napříč liberálním uměním a vědami, výtvarným uměním, obchodem, inženýrstvím, veřejnou bezpečností a veřejnou službou. Nabízíme více než 100 akademických programů, které jsou zakotveny v dlouhodobém závazku k spolupráci, interdisciplinárnímu a projektově orientovanému učení.

Zde jsou zkušenosti z učení osobní i pragmatické, vedené uznávanou fakultou, která se hluboce zabývá individuálním úspěchem studenta. Jako lídři ve svých oborech poskytují členové fakulty inspiraci a uznání potřebné pro to, aby studenti mohli naplňovat svůj potenciál a uspět v tom, co se rozhodnou.

Říkáme tomu našim studentům - první filozofii

Odborné zaměření a věnování fakulty

Učte se od profesorů, kteří se věnuje podpoře vašeho osobního růstu a profesního rozvoje. Tento neochvějný závazek vedl osobní a profesní úspěch každého studenta po téměř století.

Základní vzdělání

Osvědčené, účelné vzdělání, které prostřednictvím odborně zaměřených studijních programů vybavuje studenty kritickými dovednostmi, znalostmi a zkušenostmi nezbytnými pro smysluplnou kariéru a produktivní život.

Interdisciplinární kurikulum

Kurikulum, které podporuje interdisciplinární průzkum, vzdělává studenty, kteří uspějí v globální společnosti, a zajistí, že jste dobře připraveni pochopit a navigovat po celém světě.

Neomezené možnosti akademických a společných vzdělávacích programů

Široká škála vzdělávacích příležitostí v pěti vysokých školách, mimo třídu a v komunitě, vám umožní pronásledovat vaši vášeň - nebo objevit novou.

Vibrující komunitní kampus

Zaměstnaná, živá kampusová komunita - to je správná velikost - dostatečně malá, aby se cítila osobní a zvládnutelná, ale dostatečně velká na to, aby nabídla studentům širokou škálu akademických, obytných, sportovních a vodcovských příležitostí.

Vedoucí a dosažení

Silný postgraduální úspěch, udržovaný zapojenou absolventskou sítí více než 57 000 ve všech průmyslových odvětvích. Více než 91 procent absolventů je zaměstnáno nebo absolvuje vysokoškolské vzdělání jeden rok ven a 96 procent uspěje v jejich polích do šesti let od absolvování.

Prohlášení o poslání

Univerzita New Haven je komplexní univerzita zaměřená na studenty s důrazem na excelenci v oblasti liberálního umění a odborného vzdělávání. Naším posláním je připravit naše studenty, aby vedli cílevědomé a naplňující životy v globální společnosti poskytováním nejkvalitnějšího vzdělávání prostřednictvím zkušeností, spolupráce a učení založeného na objevu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online MSc » Vidět Online Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Online Magistr v vyšetřování

Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Spojené státy americké West Haven + 1 více

Na univerzitě v New Havenu víme, co je potřeba uspět, a jsme rádi, že nabízíme online magisterský studijní program v oblasti výzkumu, první stupeň svého druhu v národě. [+]

Podívejte se na náš facebook !Univerzita New Haven: vedoucí cesta ve vyšetřování

Na univerzitě v New Havenu víme, co je potřeba uspět, a my jsme rádi, že vám nabízíme zcela online magisterský studijní program v oblasti výzkumu, první stupeň svého druhu v národě. Díky 100% on-line magisterskému studiu budete schopni prohloubit své chápání oboru vyšetřování a současně se zaměřit na specializovanou oblast:

Trestní vyšetřováníVyšetřování finančních trestných činůDigitální forenzní vyšetřování

Díky tomuto 1-letému, 10-ti stupňovému stupni získáte hluboké znalosti v oblasti vyšetřování, které nemůže poskytnout žádný jiný stupeň. Tento program spojuje uznávanou akademickou odbornost univerzity v oblasti trestního soudnictví a forenzní vědy a připravuje vás na kariéru jako vyšetřovatel ve veřejných i soukromých organizacích.... [-]


Magistr

Online magisterský inženýr inženýrství životního prostředí

Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Spojené státy americké West Haven + 1 více

Vycházíme z bohaté tradice uznávaného Master of Science v oblasti environmentálního inženýrství a nyní nabízíme vzrušující magisterský titul v oblasti environmentálního inženýrství (30 kreditů), který lze dokončit online. Náš on-line program kombinuje stejné vyvážené učební plány a stejné schopnosti světové úrovně jako program kampusu s novými metodami výuky, které vytvářejí dokonalé učební prostředí pro jednotlivce s rušnými plány. Plně podporované on-line učební prostředí, ve kterém spolupracují studenti s fakultami a spolužáky po celé zemi a na celém světě, nabízí tradiční smysl třídy v celém světě. [+]

Podívejte se na náš facebook !Univerzita New Haven: vedení cesty v environmentálním inženýrství

Vycházíme z bohaté tradice uznávaného Master of Science v oblasti environmentálního inženýrství a nyní nabízíme vzrušující magisterský titul v oblasti environmentálního inženýrství (30 kreditů), který lze dokončit online. Náš on-line program kombinuje stejné vyvážené učební plány a stejné schopnosti světové úrovně jako program kampusu s novými metodami výuky, které vytvářejí dokonalé učební prostředí pro jednotlivce s rušnými plány. Plně podporované on-line učební prostředí, ve kterém spolupracují studenti s fakultami a spolužáky po celé zemi a na celém světě, nabízí tradiční smysl třídy v celém světě.... [-]


Online magisterský program v oblasti řízení nouzových situací

Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Spojené státy americké West Haven + 1 více

Naše 100% Online Master v oblasti nouzového managementu je druhým takovým programem nabízeným v Nové Anglii a zaměřuje se na připravenost na katastrofy, zmírňování, reakci a obnovu. Kromě toho nabízí program kurzy sociálních dopadů různých katastrof, úlohu manažera pro mimořádné události při katastrofách a připravenost na katastrofy ve veřejném a soukromém sektoru. [+]

Podívejte se na náš facebook !Udělejte další krok, aniž byste vystoupili ven

Náš program nouzového řízení byl druhým takovým programem nabízeným v Nové Anglii a zaměřuje se na připravenost na katastrofy, zmírňování následků, reakci a obnovu. Navíc program nabízí kurzy sociálních dopadů různých typů katastrof, úlohu manažera pro mimořádné události v případě katastrof a připravenost na katastrofy ve veřejném a soukromém sektoru.

Staňte se vůdcem. Naučte se řídit připravenost na katastrofy, zmírnění, reakci a obnovu pomocí principů založených na výzkumu.100% online. Třídy jsou plně v rozvrhu a každý z nich trvá jen 6 až 7,5 týdnů.Jeden kurz za semestr. Na jeden termín je požadován pouze jeden kurz pro dosažení maximální rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem.Univerzita New Haven je uznávaným lídrem v této oblasti a magisterský titul z University of New Haven posiluje váš životopis. Program univerzity New Havenu je také jedním z mála magisterských titulů, který plně odpovídá směrnicím FEMA.Navrhněte plán nouzové reakce. Vytvořte svůj vlastní plán nouzové reakce pro organizace a vládní subjekty v rámci magisterského studijního programu University of New Haven.Podle Bureau of Labor Statistics (BLS) je oblast Emergency Management jednou z nejrychleji se rozvíjejících profesních oborů. Odhaduje se, že ředitelé pro mimořádné situace / specializované povolání budou nejrychleji růst s očekávaným 22% navýšením v období 2008-2018. Průměrný roční příjem záchranných pracovníků činí 59.770 USD ročně, přičemž top 10% získalo více než 107.810 dolarů.Připojte se k naší působivé skupině absolventůAbsolventi univerzity New Haven dávají své znalosti do činnosti pro zaměstnavatele v celostátním měřítku, včetně:FEMAMinisterstvo vnitřní bezpečnosti USABranford Fire DepartmentGaylord... [-]

Contact

Adresa, 1. řádek 300 Boston Post Road, West Haven, CT
06516 West Haven, Connecticut, Spojené státy americké