Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Váš zaneprázdněný život by neměl být překážkou k dosažení vašich cílů. Ať jste kdekoli ve světě, máme pro vás program. Vyzkoušejte flexibilní možnosti a možnosti certifikace v celém webu, které se ve vašem životě hodí podle vašich podmínek a podle vašeho výběru. A nejlepší část je ... budete se učit od stejné fakulty UK a získat stejný titul jako vaši spolužáci v kampusu, ale s flexibilitou, kterou potřebujete.

111222_50_b2.jpg 111223_best.jpg 111224_student.jpg

50 stupňů

Ať už chcete absolvovat titul, přidávat certifikáty, které chcete posílit ve vaší kariéře, nebo získat pokročilé vzdělání - máme k dispozici více než 50 nabízených programů online.

Pořadí 5. v Coloradu

Průvodce na on-line školy zařadil CU Denver páté v Coloradu v roce 2018 za cenovou dostupnost založenou na výuce a akademickou sílu na standardizované skóre skóre zkoušky.

My

Náš navigační tým podporuje studenty mimo kampus během cesty CU. Tento specializovaný tým spojuje studenty s akademickou podporou a kariérovými službami.

Vyberte svůj vlastní plán

Co dělá online program CU Denver jiný (a druh úžasné) je, že si můžete vybrat svůj plán.

Nejen mezi on-line a na akademické půdě (což činí CU Denver unikátní).

Ale spíše si můžete zvolit svůj harmonogram pro rovnováhu školy s pracovním a rodinným závazkem. Bez nutnosti se vzdát:

  • Kvalita (stejná fakulta vyučuje on-line, kteří vyučují na akademické půdě)
  • Možnosti (450 online kurzů a více než 20 plně online stupňů)
  • Úspěch (studenti, kteří absolvují online třídu, mají pravděpodobnost vyšší než 1,5 krát)
  • Reputace (ať už absolvujete kurzy online, v kampusu nebo obojí, obdržíte stejný titul UK)

Absolvováním kurzů online v Coloradu nebo kdekoli na světě získáte příslušné znalosti a dovednosti, které potřebujete, a zároveň zachováte plán, který chcete zachovat.

Dokončit svůj titul online

Pokud jste absolvovali alespoň jeden předmět na vysoké škole v komunitě nebo čtyřleté instituci, můžete se ucházet o studium jako převádějící student. S mnoha programy, které jsou k dispozici online, určitě najdete takové, které vám pomohou posunout nebo posunout svou kariéru. Převod studenti je povinen předložit přepisy z předchozích institucí spolu s vyplněním on-line žádosti.

Více se dozvíte o procesu převodu peněz, poraďte se s přijímacím poradcem nebo se dozvíte o požadavcích na přijetí od naší přijímací kanceláře. Kromě toho se můžete přihlásit k bezplatnému účtu transferologie, abyste získali představu o tom, jak budou vaše kredity přenášeny. Poznámka: Pouze přijímací kancelář může poskytnout oficiální vyhodnocení převodu.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

University of Colorado Denver Online

Master of Science v globálním řízení energie (GEM) je obchodní a vedoucí titul, nabízený v hybridním online formátu, takže můžete pracovat při studiu. Tento 18-měsíční, 3 ... [+]

Master of Science v globálním řízení energie (GEM) z University of Colorado Denver Business School je absolvent obchodní a vedoucí magisterský titul navržený vyvinout budoucí lídry v energetickém průmyslu. Tento osmnáctiměsíční "energetický MBA" ve výši 36 kreditů, nabízený v hybridním online formátu, nabízí kurzy postgraduálního podnikání zaměřené výhradně na energetický průmysl s celosvětovou perspektivou zahrnující všechny energetické odvětví. Učební plán vyučují praktičtí odborníci a jsou průběžně prověřováni průmyslovými partnery.

Kariéra a výsledky vzdělávání

Většina absolventů (55%) hlásí nárůst platu promoci, přičemž 15% získalo nárůst o 20% nebo více. Naši absolventi se často dostanou na vedoucí pozici ve své současné oblasti, získají dovednosti pro přechod na novou roli nebo sektor nebo dokonce založí vlastní firmy.... [-]

Spojené státy americké Denver
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině

CU Online: Student Perspectives