University of Cincinnati Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of Cincinnati Online se věnuje poskytování prvotřídních vzdělávacích zkušeností, které poskytují flexibilitu zaneprázdněným profesionálům, celoživotním studentům a studentům z celého světa.

Všechny programy UC Online jsou vedeny celostátně uznávanou fakultou a kombinují inovace se svobodou intelektuálního dotazu a vytvářejí inkluzivní prostředí přizpůsobené potřebám studentů UC Online.

S každým kurzem získají studenti nástroje, dovednosti a vzdělání, aby mohli dále rozvíjet své dovednosti, rozšiřovat své příležitosti a obohatit své místní komunity.

University of Cincinnati Online poskytuje vysoce kvalitní online akademické programy od předních výzkumných a vysokoškolských institucí v srdci Cincinnati ve státě Ohio. University of Cincinnati byla jednou z prvních institucí nabízejících online kurzy. Inovace ve vzdělávání jsou v popředí toho, co děláme.

Naše flexibilní programy vám umožňují vytvořit akademickou cestu, která odpovídá vašemu životnímu stylu a kariérním cílům.

Jsme zde na každém kroku pro studenta a jsme plně integrováni do University of Cincinnati. Usilovně pracujeme na tom, abychom zajistili, že se z potenciálních studentů stanou studenti a nakonec absolventi University of Cincinnati.

Jsme si jisti, že s námi můžete souhlasit, když řekneme, že vzdělání je důležité. Není to však vždy snadno dostupné, zejména pro pracující profesionály.

Místa

Cincinnati

Adresa, 1. řádek
West Daniels Street,57
45219 Cincinnati, Ohio, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium