Přečtěte si oficiální popis

University of Arizona (UA) je místo bez omezení - kde se výuka, výzkum, servis a inovace slučují, aby se zlepšila životnost v Arizoně a dále. Nebojíme se klást větší otázky a získávat lepší odpovědi.

Založena v roce 1885 , University of Arizona , státní super-grantová univerzita se dvěma zdravotnickými školami, produkuje absolventy, kteří jsou v reálném světě připraveni svou 100% iniciativou angažovanosti. Uznávaný jako světový lídr, UA je také lídrem ve výzkumu, který každoročně přináší více než 606 milionů dolarů do výzkumu a řadí se na 21. místě mezi všechny veřejné univerzity. UA rozšiřuje hranice interdisciplinárního stipendia a podnikatelských partnerství a je členem Asociace amerických univerzit , 62 nejvýznamnějších veřejných a soukromých výzkumných univerzit. To má prospěch státu s odhadovaným ekonomickým dopadem ve výši 8,3 miliardy dolarů ročně.

Jsme nováčci a objevitelé.

Založení první univerzity v Arizoně uprostřed pouště Sonoran bylo odvážný krok. Ale naši zakladatelé byli neohroženi a nikdy jsme toho ducha neztratili. Až do dnešních dnů jsme revolucionáři v oblasti vesmírných věd, optiky, biologických věd, medicíny, umění a humanitních věd, obchodu, přenosu technologií a mnoha dalších. Vzhledem k tomu, že byla založena, UA rozrostla na pokrytí více než 380 akrů v centru města Tucson, bohatou živnou půdu pro objev.

Kde jinde na světě najdeš astronomickou zrcadlovou laboratoř pod fotbalovým stadionem? Celý ekosystém pod skleněnou kupolí? Kdo jiný přivádí vzorky z asteroidů? Navštivte náš areál jen jednou a rychle pochopíte, proč je UA univerzitou na rozdíl od jiných.

Vysoká škola inženýrství byla založena, když University of Arizona byla založena v roce 1885 . Již více než 125 let studenti UA College of Engineering prozkoumali, tvarovali a osídlovali svět, opravdu vesmír, ve kterém žijeme.

Absolventi akademie jsou dnes podnikateli, kteří vyvíjejí high-tech společnosti, vytvářejí pracovní místa a zlepšují naši kvalitu života. Inženýrské vzdělávání zajišťuje výzkum budování nových průmyslových odvětví a znalostí pro ty, kteří je provozují.

O inženýrské škole

Inženýři pomáhají lidem a inženýrské programy na Vysoké škole technické v UA mají obrovský rozsah a dalekosáhlé sociální důsledky. Mezi mnoha dalšími faktory navrhují studenti a fakulty nové retiny pro poškozené oči, cenově dostupné systémy čištění vody pro země třetího světa zasažené suchem, ekologicky udržitelné výrobní metody, hybridní automobily a systémy solární energie, biosenzory, které odhalují lidské životy - opačné zobrazovací systémy pro detekci rakoviny, systémy pro sběr dat a podporu rozhodování pro armádu a budovy, které odolávají zemětřesení a dalším významným událostem.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

The University of Arizona College of Engineering Online
Adresa, 1. řádek
1209 East 2nd Street, Room 100
AZ 85721 Tucson, Arizona, Spojené státy americké