The S.I. Newhouse School of Public Communications; The Newhouse School; Newhouse

Úvod

Přečtěte si oficiální popis


Newhouse School, přední světová komunikační škola, nabízí všem studentům online Master of Science in Communications.

Historie Newhouse

The SI Newhouse School of Public Communications na univerzitě v Syracuse Je již dlouho znám jako jedna z nejlepších škol komunikace v zemi. Se svými kořeny v tištěné žurnalistice, která se dostala až do třicátých let 20. století, Newhouse School dnes nabízí vysokoškolské a postgraduální programy, které pokrývají komunikační pole - od reklamy až po žurnalistiku až po fotografii, až po veřejnou diplomacii.

1934 - Škola žurnalistiky Univerzity Syrakusy nabízí kurzy v tištěné žurnalistiky.

1934 - Syrakusová se stává první univerzitou, která nabízí univerzitní kreditní rozhlas.

1947 - Syracuse zahajuje WAER, jeden z prvních univerzitních rozhlasových stanic.

1964 - dar od Samuela I. Newhouse umožňuje stavbu Newhouse 1, oceněnou budovu, která sídlí Škola žurnalistiky. Budova je věnována prezidentovi Lyndonovi B. Johnsonovi.

1971 - škola žurnalistiky se spojila s oddělením televize a rozhlasu založit SI Newhouse škola veřejných komunikací.

1974 - je budova Newhouse 2, druhá budova školy, věnována.

1984 - Newhouse slaví 50 let žurnalistiky.

1991 - vzniká síť Newhouse Network, naše online komunita absolventů.

2006 - jsou zřízeny ceny Mirror Awards, které uznávají vynikající výsledky v oblasti mediálního zpravodajství.

2014 - Dary z nemovitosti Dick Clark pomáhají vytvářet studiové a inovační centrum Newhouse Studio Dick Clark a centrum Alan Gerry pro mediální inovace. Nové zařízení je věnováno mediální mogul Oprah Winfrey.

2014 - Newhouse oznamuje svůj první online magisterský titul, Master of Science in Communications, který začíná v roce 2015.

Akreditace a Žebříček

Škola Newhouse je akreditována Asociací pro vzdělávání v žurnalistiky a masové komunikaci. Newhouse je důsledně zařazen jako jedna z nejlepších škol komunikace na světě.

O Samuelu I. Newhouse

Ve věku 13 let byl Samuel I. Newhouse "kancelářským klukem" pro právníka v Bayonne v New Jersey. V 15 letech pracoval jako advokátní kancelář a účetní. V 16 letech byl vydavatelem malého deníku, který advokát získal při splácení dluhu. Ve svých 21 letech byl polovinou vlastníka papíru a sám se stal právníkem. Ve věku 30 let byl jediným vlastníkem Staten Island Advance a na cestě k tomu, aby se stal světovým mediálním obrhem.

Během svého života zůstal Newhouse věnován mediálním a komunikačním programům v Syracuse. Sponzoroval vytvoření studia v on-campusu a různé příspěvky od Newhouse a jeho rodiny v průběhu let podporovaly programy a zlepšení školy a univerzity.

Newhouse zemřel v roce 1979 ve věku 84 let. Společnost, kterou založil, Advance Publications, nadále prospívá a dnes vlastní noviny ve 26 amerických městech, stejně jako Parade Publications, Fairchild Publications, American City Business Journals, Golf Digest společnosti, Newhouse News Service, Náboženská zpravodajská služba a Bright House Networks, Který obsluhuje 2,4 milionu zákazníků kabelového systému na Floridě, Kalifornii, Michiganu, Indii a Alabamě. Společnost je také vlastníkem společnosti Advance Internet, která provozuje více než 100 webových stránek, které slouží svým tiskovým publikacím a kabelovým systémům.

Rodina Newhouse je také držitelem Condé Nast, který má 20 značek pro tisk a digitální média včetně Allure, Architectural Digest, Bon Appetit, Brides, Condé Nast Traveler, Podrobnosti, Epicurious, Glamour, Golf Digest, GQ, Teen Vogue, Vanity Fair, Vogue, W a kabelové. Rodina je také investována do sítě Oprah, kterou vlastní společnost Discovery.

Newhouse opustil trvalé dědictví ve škole, a naopak, program Master of Science in Communications.

Místa

Syrakusy

Adresa, 1. řádek
Syracuse University
215 University Place

13244-2100 Syrakusy, New York, Spojené státy americké