The S.I. Newhouse School of Public Communications; The Newhouse School; Newhouse

Úvod

Read the Official Description


Newhouse School, přední světová komunikační škola, nabízí všem studentům online Master of Science in Communications.

Historie Newhouse

The SI Newhouse School of Public Communications na univerzitě v Syracuse Je již dlouho znám jako jedna z nejlepších škol komunikace v zemi. Se svými kořeny v tištěné žurnalistice, která se dostala až do třicátých let 20. století, Newhouse School dnes nabízí vysokoškolské a postgraduální programy, které pokrývají komunikační pole - od reklamy až po žurnalistiku až po fotografii, až po veřejnou diplomacii.

1934 - Škola žurnalistiky Univerzity Syrakusy nabízí kurzy v tištěné žurnalistiky.

1934 - Syrakusová se stává první univerzitou, která nabízí univerzitní kreditní rozhlas.

1947 - Syracuse zahajuje WAER, jeden z prvních univerzitních rozhlasových stanic.

1964 - dar od Samuela I. Newhouse umožňuje stavbu Newhouse 1, oceněnou budovu, která sídlí Škola žurnalistiky. Budova je věnována prezidentovi Lyndonovi B. Johnsonovi.

1971 - škola žurnalistiky se spojila s oddělením televize a rozhlasu založit SI Newhouse škola veřejných komunikací.

1974 - je budova Newhouse 2, druhá budova školy, věnována.

1984 - Newhouse slaví 50 let žurnalistiky.

1991 - vzniká síť Newhouse Network, naše online komunita absolventů.

2006 - jsou zřízeny ceny Mirror Awards, které uznávají vynikající výsledky v oblasti mediálního zpravodajství.

2014 - Dary z nemovitosti Dick Clark pomáhají vytvářet studiové a inovační centrum Newhouse Studio Dick Clark a centrum Alan Gerry pro mediální inovace. Nové zařízení je věnováno mediální mogul Oprah Winfrey.

2014 - Newhouse oznamuje svůj první online magisterský titul, Master of Science in Communications, který začíná v roce 2015.

Akreditace a Žebříček

Škola Newhouse je akreditována Asociací pro vzdělávání v žurnalistiky a masové komunikaci. Newhouse je důsledně zařazen jako jedna z nejlepších škol komunikace na světě.

O Samuelu I. Newhouse

Ve věku 13 let byl Samuel I. Newhouse "kancelářským klukem" pro právníka v Bayonne v New Jersey. V 15 letech pracoval jako advokátní kancelář a účetní. V 16 letech byl vydavatelem malého deníku, který advokát získal při splácení dluhu. Ve svých 21 letech byl polovinou vlastníka papíru a sám se stal právníkem. Ve věku 30 let byl jediným vlastníkem Staten Island Advance a na cestě k tomu, aby se stal světovým mediálním obrhem.

Během svého života zůstal Newhouse věnován mediálním a komunikačním programům v Syracuse. Sponzoroval vytvoření studia v on-campusu a různé příspěvky od Newhouse a jeho rodiny v průběhu let podporovaly programy a zlepšení školy a univerzity.

Newhouse zemřel v roce 1979 ve věku 84 let. Společnost, kterou založil, Advance Publications, nadále prospívá a dnes vlastní noviny ve 26 amerických městech, stejně jako Parade Publications, Fairchild Publications, American City Business Journals, Golf Digest společnosti, Newhouse News Service, Náboženská zpravodajská služba a Bright House Networks, Který obsluhuje 2,4 milionu zákazníků kabelového systému na Floridě, Kalifornii, Michiganu, Indii a Alabamě. Společnost je také vlastníkem společnosti Advance Internet, která provozuje více než 100 webových stránek, které slouží svým tiskovým publikacím a kabelovým systémům.

Rodina Newhouse je také držitelem Condé Nast, který má 20 značek pro tisk a digitální média včetně Allure, Architectural Digest, Bon Appetit, Brides, Condé Nast Traveler, Podrobnosti, Epicurious, Glamour, Golf Digest, GQ, Teen Vogue, Vanity Fair, Vogue, W a kabelové. Rodina je také investována do sítě Oprah, kterou vlastní společnost Discovery.

Newhouse opustil trvalé dědictví ve škole, a naopak, program Master of Science in Communications.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr věd v komunikaci (ms v komunikaci)

Online forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké Syracuse

Communications @ Syracuse je on-line Master of Science in Communications od světově proslulé SI Newhouse School of Public Communications na Syracuse University. Tento program nabízí studentům základ v komunikaci, digitální média, sociální média a digitální žurnalistiku s kurzy vyučované stejnou fakultou Newhouse, která vyučuje na akademické půdě. Studenti si mohou vybrat ze tří specializací: reklama, public relations a novinářská inovace. Navržený pro profesionální pracovníky, MS in Communications nabízí živé online kurzy, obsah dynamického kurzu a osobní zkušenosti s ponořením do měst v celém světě. [+]

Communications @ Syracuse je on-line Master of Science in Communications od světově proslulé SI Newhouse School of Public Communications na Syracuse University. Newhouse je lídrem v oblasti hromadné komunikace a snaží se vyškolet profesionály, kteří používají média, aby se svět stal lepším místem. Newhouse je důsledně nejlépe hodnocen mezi školami komunikace v národě.

Se silným zaměřením na digitální inovace, které ovlivňují pole, nabízí společnost Communications @ Syracuse základům pro komunikaci, digitální média, sociální média a digitální žurnalistiku. Studenti si vybírají ze tří specializací - Reklama, public relations a žurnalistická inovace - a kompletní kurz, který zkoumá zavedené postupy a vznikající trendy v oblasti jejich zaměření.... [-]


Contact