Přečtěte si oficiální popis


Newhouse School, přední světová komunikační škola, nabízí všem studentům online Master of Science in Communications.

Historie Newhouse

The SI Newhouse School of Public Communications na univerzitě v Syracuse Je již dlouho znám jako jedna z nejlepších škol komunikace v zemi. Se svými kořeny v tištěné žurnalistice, která se dostala až do třicátých let 20. století, Newhouse School dnes nabízí vysokoškolské a postgraduální programy, které pokrývají komunikační pole - od reklamy až po žurnalistiku až po fotografii, až po veřejnou diplomacii.

1934 - Škola žurnalistiky Univerzity Syrakusy nabízí kurzy v tištěné žurnalistiky.

1934 - Syrakusová se stává první univerzitou, která nabízí univerzitní kreditní rozhlas.

1947 - Syracuse zahajuje WAER, jeden z prvních univerzitních rozhlasových stanic.

1964 - dar od Samuela I. Newhouse umožňuje stavbu Newhouse 1, oceněnou budovu, která sídlí Škola žurnalistiky. Budova je věnována prezidentovi Lyndonovi B. Johnsonovi.

1971 - škola žurnalistiky se spojila s oddělením televize a rozhlasu založit SI Newhouse škola veřejných komunikací.

1974 - je budova Newhouse 2, druhá budova školy, věnována.

1984 - Newhouse slaví 50 let žurnalistiky.

1991 - vzniká síť Newhouse Network, naše online komunita absolventů.

2006 - jsou zřízeny ceny Mirror Awards, které uznávají vynikající výsledky v oblasti mediálního zpravodajství.

2014 - Dary z nemovitosti Dick Clark pomáhají vytvářet studiové a inovační centrum Newhouse Studio Dick Clark a centrum Alan Gerry pro mediální inovace. Nové zařízení je věnováno mediální mogul Oprah Winfrey.

2014 - Newhouse oznamuje svůj první online magisterský titul, Master of Science in Communications, který začíná v roce 2015.

Akreditace a Žebříček

Škola Newhouse je akreditována Asociací pro vzdělávání v žurnalistiky a masové komunikaci. Newhouse je důsledně zařazen jako jedna z nejlepších škol komunikace na světě.

O Samuelu I. Newhouse

Ve věku 13 let byl Samuel I. Newhouse "kancelářským klukem" pro právníka v Bayonne v New Jersey. V 15 letech pracoval jako advokátní kancelář a účetní. V 16 letech byl vydavatelem malého deníku, který advokát získal při splácení dluhu. Ve svých 21 letech byl polovinou vlastníka papíru a sám se stal právníkem. Ve věku 30 let byl jediným vlastníkem Staten Island Advance a na cestě k tomu, aby se stal světovým mediálním obrhem.

Během svého života zůstal Newhouse věnován mediálním a komunikačním programům v Syracuse. Sponzoroval vytvoření studia v on-campusu a různé příspěvky od Newhouse a jeho rodiny v průběhu let podporovaly programy a zlepšení školy a univerzity.

Newhouse zemřel v roce 1979 ve věku 84 let. Společnost, kterou založil, Advance Publications, nadále prospívá a dnes vlastní noviny ve 26 amerických městech, stejně jako Parade Publications, Fairchild Publications, American City Business Journals, Golf Digest společnosti, Newhouse News Service, Náboženská zpravodajská služba a Bright House Networks, Který obsluhuje 2,4 milionu zákazníků kabelového systému na Floridě, Kalifornii, Michiganu, Indii a Alabamě. Společnost je také vlastníkem společnosti Advance Internet, která provozuje více než 100 webových stránek, které slouží svým tiskovým publikacím a kabelovým systémům.

Rodina Newhouse je také držitelem Condé Nast, který má 20 značek pro tisk a digitální média včetně Allure, Architectural Digest, Bon Appetit, Brides, Condé Nast Traveler, Podrobnosti, Epicurious, Glamour, Golf Digest, GQ, Teen Vogue, Vanity Fair, Vogue, W a kabelové. Rodina je také investována do sítě Oprah, kterou vlastní společnost Discovery.

Newhouse opustil trvalé dědictví ve škole, a naopak, program Master of Science in Communications.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Magistr

The S.I. Newhouse School of Public Communications; The Newhouse School; Newhouse

Communications @ Syracuse je on-line Master of Science in Communications od světově proslulé SI Newhouse School of Public Communications na Syracuse University. Tento pro ... [+]

Communications @ Syracuse je on-line Master of Science in Communications od světově proslulé SI Newhouse School of Public Communications na Syracuse University. Newhouse je lídrem v oblasti hromadné komunikace a snaží se vyškolet profesionály, kteří používají média, aby se svět stal lepším místem. Newhouse je důsledně nejlépe hodnocen mezi školami komunikace v národě.

Se silným zaměřením na digitální inovace, které ovlivňují pole, nabízí společnost Communications @ Syracuse základům pro komunikaci, digitální média, sociální média a digitální žurnalistiku. Studenti si vybírají ze tří specializací - Reklama, public relations a žurnalistická inovace - a kompletní kurz, který zkoumá zavedené postupy a vznikající trendy v oblasti jejich zaměření.... [-]

Spojené státy americké Syrakusy
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině