Read the Official Description

V dnešním světě si může být náročný výběr spolehlivého partnera.

Přesvědčte se, proč jsme jiní a toto by už nemělo být.

TFXT nabízí skvělý vzdělávací systém v obchodní síti FX. To je to, co děláme.

Poskytujeme vám nejlepší metodu výuky a nabízíme nezaujaté a nestranné rady, které vám pomohou.

Dáváme vám osobní pozornost, kterou si zasloužíte, a přinese vám všechny služby, které potřebujete společně pod jednou střechou, a to vše za čestnou cenu.

Neustále informujeme o nejnovějším vývoji ve světě FX. Integrujeme tento vývoj do naší vzdělávací platformy, produktů a služeb, které zahrnují nejnovější vývoj pouze tehdy, když pro vás mají ekonomický smysl.

Absolutně milujeme to, co děláme. Jsme vášniví FX. Jsme spolehliví. S potěšením pomáháme každému jednotlivému studentovi, kterého přijímáme, aby se stal úspěšným prostřednictvím našeho nadšení a odhodlání.

Věříme ve vztahy a partnerství během této cesty. Nevěříme tomu, že pracujeme pro naše studenty. Rádi bychom s vámi spolupracovali, abychom nejlépe vyhovovali vašim potřebám a dosáhli svého potenciálu. Věříme studentům života.

Pokud hledáte skutečného partnera, který se o vás hluboce stará a kdo je v souladu s vašimi potřebami, jste na správném místě. TFXT je váš domov. Partner s TFXT a nebudete mít nespokojenost.

Posloucháme vaše potřeby a poskytneme vám přímou a nestrannou zpětnou vazbu. Zaznamenáváme vaše potřeby, plány a cíle a přezkoumejte je v rámci toho, co byste chtěli dosáhnout. Pokud s tím nesouhlasíme, budeme s vámi bezpodmínečně upřímný diplomatickým způsobem, který vám dává důvody pro naše neshody. Věříme v pravost.

S námi jste osoba, nikoliv číslo účtu. V obchodním světě, kde se čísla účtů a transakce staly důležitějšími než jména, máme hrdý na to, že se osobně zajímáme o vše, co pro vás děláme. Zároveň slibujeme, že vám poskytneme individuální pozornost, kterou si zasloužíte jako svého studenta.

Ve všem, co děláme, se snažíme přizpůsobit náš přístup vašim individuálním potřebám a požadavkům, protože si ceníme všechny zúčastněné strany.

Nabízíme produkty a služby s konkurenčními cenami v porovnání s konkurencí. Využívání technických řešení, která automatizují procesy na zadní straně, a efektivní řízení systémů řízení nákladů nám umožňuje udržet ceny v souladu s naší cenovou nabídkou. Nemáme žádné kompromisy ohledně kvality výrobků nebo zkušeností. Kvalitní záležitosti. To, co děláme, se odráží v našem jménu pro organizaci a jednotlivce pracující na zadání. Nikdy nekompromisujeme naše standardy kvality, protože považujeme naši pověst za velmi důležitou. Jsme odhodláni splnit náš slib. Integrita a sebeovládání mají záležitost.

Pevně ​​věříme, že každá osoba je jednoznačně cenná osoba se sny, neomezenou úrovní talentu a potenciálem pro úspěch a velikost.

Dovolte nám, prosím, příležitost být součástí vaší cesty, abychom dosáhli svého potenciálu a žili snů.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:


ThatFXTrader

Nejmodernější, samostudiací, zjednodušující a dobře strukturovaný vzorec učení, který zvládl tisíce studentů, se zaměřil na výuku všeho, co potřebujete vědět, abyste zvlá ... [+]

Prvních 20 lidí, kteří se přihlásí na tento kurz, obdrží slevu. Zeptejte se prosím na další informace.

Nejmodernější, samostudiací, zjednodušující a dobře strukturovaný vzorec učení, který zvládl tisíce studentů, se zaměřil na výuku všeho, co potřebujete vědět, abyste zvládli obchodování s FX na cestě stát se vysoce výkonným obchodníkem. Obsah umožňuje všem obchodníkům profitovat, od začátečníků po pokročilé.

Náš kurz je vždy relevantní.

Neustále aktualizujeme náš materiál tak, aby odrážel neustále se měnící tržní trend, pohyb a podmínky.

Tento balíček obsahuje:

Online nástroje a zdroje 24-7Full Volume Training Course1200 členských skupin Chat, aby odpověděli a objasnili otázky a materiály.Vysoce přesná analýza trhu s podrobnými vysvětleními hlasuOsobní výstrahy ThatFXTraderE-Book navržený tak, aby vám ukázal, jak vytvořit malý účetDoplňkové živé týdenní semináře a školení vše, co potřebujete vědět při obchodování na devizovém trhu.Přístup do soukromé místnosti pro studenty, aby srovnávali s jinými obchodníky.Plošina... [-]
Spojené státy americké New York
Přihlašování započato
15 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
ThatFXTrader

Naše špičková linka, absolutní personalizované 1-1 virtuální tréninkové sezení, které vás naučí vše, co potřebujete vědět, abyste zvládli obchodování s FX na cestě stát s ... [+]

Prvních 20 lidí, kteří se přihlásí na tento kurz, obdrží slevu. Zeptejte se prosím na další informace.

Naše špičková linka, absolutní personalizované 1-1 virtuální tréninkové sezení, které vás naučí vše, co potřebujete vědět, abyste zvládli obchodování s FX na cestě stát se vysoce výkonným obchodníkem. Kurz umožňuje všem obchodníkům profitovat, od začátečníků až po pokročilé.

Tento balíček obsahuje:

Online nástroje a zdroje 24-7Full Volume Training Course1200 členských skupin Chat, aby odpověděli a objasnili otázky a materiály.Vysoce přesná analýza trhu s podrobnými vysvětleními hlasuOsobní výstrahy ThatFXTraderE-Book navržený tak, aby vám ukázal, jak vytvořit malý účetDoplňkové živé týdenní semináře a školení vše, co potřebujete vědět při obchodování na devizovém trhu.Přístup do soukromé místnosti pro studenty, aby srovnávali s jinými obchodníky.Osobní poradenství pro jemnou strategii, technické dovednosti a schopnosti.Plošina... [-]
Spojené státy americké New York
Přihlašování započato
Kombinované
5 týdnů
Online forma
Přečtěte si více v češtině
ThatFXTrader

5-týdenní program, v němž je společnost ThatFXTrader dispozici denně, aby vám pomohla s čímkoli, s čím byste mohli potřebovat pomoc. To může zahrnovat pomoc při mapování, ... [+]

Prvních 20 lidí, kteří se přihlásí na tento kurz, obdrží slevu. Zeptejte se prosím na další informace.

5-týdenní program, v němž je společnost ThatFXTrader dispozici denně, aby vám pomohla s čímkoli, s čím byste mohli potřebovat pomoc. To může zahrnovat pomoc při mapování, pomoc při porozumění tržním tématům a také poskytování videí o určitých tématech, které může klient potřebovat. Kromě toho jsou začleněny vlastní obchodní plány, složená tabulka Excel, tipy, triky a další.

Plošina

Délka kurzu Mentorship bude trvat 5 týdnů. Jeden Mentorský kurz skončí, klient může rozhodnout, zda by chtěl pokračovat nebo ne.

způsob doručení... [-]
Spojené státy americké New York
Přihlašování započato
5 týdnů
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Forex Weekly Webinar Key Highlights: Market Breakdown For The Week Of May 28th.