Přečtěte si oficiální popis

Texas Tech University

eLearning

Texas Tech University eLearning

Celosvětové eLearning

Online a Vzdálenost

Texas Tech University Students

Nemusíte žít v Lubbocku, abyste absolvovali své vzdělání prostřednictvím Texas Tech University. Díky více než 100stupňovým programům plně online a sedmi unikátním regionálním výukovým místům v celém státě, které nabízejí tradiční zkušenosti s vyučováním, mohou vaše vzdělávací cíle dosáhnout odkudkoli.

Regionální místa Texaské univerzity

Nemusíte být v Lubbocku, abyste získali vzdělání. Se sedmi místy v regionu můžete získat vzdělání přímo od místní komunity!

TTU K-12

"Globální vzdělávací komunita"

TTU K-12 nabízí vzdělávací agenturu Texas (TEA) a akreditaci NCAA, tištěné a online učební osnovy pro studenty 12. ročníku mateřských škol ve zvláštních a netradičních životních podmínkách, jejichž vzdělávací potřeby nesplňují tradiční školní obvody. Náš program je stejně jedinečný jako každý z našich studentů.

Nabízíme denní studijní program na vysoké škole a doplňkové možnosti na částečný úvazek. Poskytujeme studentům, kteří chtějí pracovat vpřed, potřebují zhoršovat úvěry, vyvažovat zaneprázdněný rozvrh nebo se zabývat domácím vyučováním.

Začněte kdykoli s celoročním zápisem!

Akademické partnerství

Akademická partnerství v Texas Tech spravuje registraci událostí pro širokou škálu univerzitních akcí, dohlíží na průběžný vzdělávací proces pro ty, kteří usilují o získání neakademických kreditů a oddělení, které chtějí nabídnout možnosti dalšího vzdělávání, a vytváří institucionální akademické dohody v Texasu a dalších zemích proces převodu co možná nejlépe pro budoucí Red Raiders.

OLLI na Texaské technické univerzitě

Institut celoživotního učení Osher (OLLI) je unikátní vzdělávací komunita pro dospělé žáky ve věku 50 let. Žádné testy, žádné známky, žádné dokumenty - jen příležitost prozkoumat vzrušující témata a usilovat o nové zájmy.

Fakulta a podpora zaměstnanců

Celosvětový eLearning se zavázal pomáhat instruktorům využít více příležitostí k zapojení studentů online a poskytujeme naší fakultě základní školení a zdroje, které pomohou zajistit úspěšnost výuky.

Tabulka Learn 9.1 je systém řízení učení, který využívá Texas Tech University. Můžeme pomáhat instruktorům prozkoumat funkce Blackboard se základním až pokročilým výukovým kurzem a řešením problémů, stejně jako s naší technickou podporou fakulty Blackboard 24/7.

Tým celosvětového e-learningového výcviku (ID) je zaměřen na podporu standardů kvality ve výrobě kurzů. Jako specialisté na osvědčené postupy pro tvorbu a vývoj online a smíšených kurzů může náš tým ID poskytovat podporu v organizaci obsahu, v komunikačních nástrojích, v souladu s ADA, v technologiích zachycení přednášek a mnoho dalšího.

Náš online nástroj pro usnadnění přístupu (OAL) poskytuje instruktorům nástroje pro vytváření dostupných vzdělávacích materiálů. Instruktoři mohou získat pomoc s popisem a přepisy, požádat o hodnocení dostupnosti kurzu a získat školení o softwaru pro přístupnost.

Objevte Texas Tech: Celosvětové eLearning

Potřebujete volbu stupně?

Texas Tech je má.

Ať už jste absolvent střední školy nebo navštěvující netradiční vysokoškolský student, získáte bakalářský, magisterský nebo doktorský titul v požadované oblasti studia, a to z dálky. Je snadné najít pro vás ten správný program, který je dodáván tak, jak se chcete učit.

Získejte vzdělání, které potřebujete k dosažení vrcholu pole.

Naše celosvětové e-learningové kurzy vyučuje stejná oceněná, široce publikovaná fakulta s různorodými vědeckými zájmy, které učí naše kurzy tváří v tvář. A nabízíme více doktorských programů na dálku než jakákoli jiná instituce v Texasu. Tier 1 a prestižní: to je TTU Worldwide eLearning.

Svědectví

Posílejte svou kariéru a zlepšíte svůj život.

"Zatímco jsem získal vysokoškolské vzdělání, nikdy jsem se nesetkala s výhodami absolvování kurzu online, ale od té doby, co jsem začal studovat online magisterský titul, jsem se naučil ještě efektivnějším způsobem. Nejsem omezena na jediný prostor pro dokončení své práce. Mohu se soustředit na svou práci bez rozptýlení učebny a cítím se více angažovaně, když mohu pracovat v pohodlné oblasti, kterou jsem obeznámen. ke svému on-line titulu pomohl pokročit ve své profesní kariéře tím, že mi poskytne flexibilitu, abych lépe rozdělil svou pozornost mezi mé vzdělání a svou profesionální práci. "

Joshua Blount '19, magister umění v technické komunikaci

Dokončete, co jste začali.

Naše plně on-line programy vám nabízejí flexibilitu, abyste získali pouze jednu třídu za semestr, jste studenti na plný úvazek nebo něco mezi nimi. Nabízíme také transferové stipendia pro studenty komunitních vysokých škol, kteří chtějí ukončit své studium na Texas Tech.

Svědectví

Život se stane.

"Vystudoval jsem bakalářské studium na univerzitní studia se zaměřením na lidský rozvoj a rodinné studie, komunikační studia a sociologii. Moje oblíbená část byla spojení, kterou jsem dělala, mám příležitost skutečně poznat moji profesory a Nemyslím si, že by to bylo něco, co bych mohl dělat v rozsáhlém areálu. Začal jsem pracovat pro Texas Tech University ve Waco jako správní asistentka. Věděl jsem, že jsem chtěl pracovat pro TTU ve Waco brzy po spuštění programu protože jsem viděl potenciál, který má a věří, že bude i nadále růst, což pomůže lidem při dosahování jejich akademických cílů. Jako netradiční student, vím, jak těžké může být začít něco nového, obzvláště když máte jiné jsem se vrátil do školy a skončil za svou dceru. "

Alana Schaeper '17, Univerzitní studia

Využijte výhod GI zákona.

Texas Tech je vojenský a veteránský program je jedním z nejlepších v národě, jak dokazují naše ceny. Pomozte nám využít výhody veteránů, abyste dokončili svůj titul.

Svědectví

Oceňujeme vaši službu.

"Chci navštěvovat úžasnou univerzitu, která byla dobře známá, aniž byste ji museli měnit můj život a přestěhovat se na nové místo.Mám rád navštívit Lubbock a navštěvovat mnoho studentských akcí, zatímco ve městě, ale Waco je jen mnohem lepší volbou pro mého syna a mě.Jed Nedávno jsem internoval v Texas domů zástupců během jejich minulé legislativní zasedání a byl jsem nabídnut na pozici na plný úvazek po zasedání.Protože budu pracovat v Capitol během zvláštní sezení stejně.Věřím, že můj diplom z Texas Tech mi dovolí dosáhnout své kariéry ambice jako obhájce veteránů a jejich rodin v centrální oblasti Texasu. "

Jade Cabrero-Doss, veterán letectva Spojených států, '17, univerzitní studia

Hledáte změnu scenérie?

Nabízíme cenově dostupné možnosti pro získání vzdělání, které potřebujete, abyste mohli začít něco nového. Studenti eLearning po celém světě platí ceny za výuku v Texasu, bez ohledu na umístění. To znamená, že získáte svůj titul online za cenu, která je velmi konkurenční, ať už žijete přes město - nebo v celé zemi.

Svědectví

Změňte svou kariéru.

"Miluju flexibilitu, kterou mi dává TTU Worldwide eLearning! Práce na online studijním programu Texas Tech (ve vysokoškolských studiích se zaměřením na osobní finance, organizační vedení a psychologii) mi umožnila provádět taneční tréninkové programy po celé zemi a zahájit profesionální kariéru jsem schopen absolvovat vzdělání a kariéru v tance současně tančit 9-5 ve všední dny a mám příležitost vystoupit na školení, zkouškách a přehlídkách. USA v San Francisku, Portlandu, Chicagu, Dallasu a New Yorku. Bez TTU Worldwide eLearning bych nebyl schopen žít ve svém snu být profesionálním tanečníkem! "

Shannon Oleson '17, Univerzitní studia

Díky naší on-line chatové a online podpoře se každý online a distanční student může kdykoliv obrátit na pomoc s finanční pomocí, zůstatky účtů, IT podporu a další. Můžete získat pomoc kdykoli - a kdekoliv! - potřebujete to. Usnadňujeme se být Red Raider!

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Texas Tech University Worldwide eLearning

Studenti, kteří požadují 120 hodinový titul bakalářského aplikovaného umění a vědy (BAAS), musí nejprve získat přidružený titul od schválené instituce. Tento stupeň vyžad ... [+]

Bachelor of Applied Arts

Studenti, kteří požadují 120 hodinový titul bakalářského aplikovaného umění a vědy (BAAS), musí nejprve získat přidružený titul od schválené instituce. Tento stupeň vyžaduje 60 hodin práce na Texas Tech University kromě počátečních 60 hodin převedených od schválené spolupracující instituce.

Program je spravován úřadem Provost a zájemci by měli kontaktovat středisko studentských služeb ve vysokoškolských studiích (806.742.7100).

Požadavky na titul1. Požadované hodiny a všeobecné / vysokoškolské požadavky

Minimálně 120 semestrálních hodin, z nichž 40 musí být na úrovni junior / senior a splnění požadavků na získání titulu pro bakalářské studium aplikované umění a vědy, jak je uvedeno v části "Všeobecné požadavky" v sekci pro bakalářské studium tohoto katalogu.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
120 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině

BSc

Texas Tech University Worldwide eLearning

Bakalář vědy v oblasti humanitních věd je určen pro studenty, kteří chtějí absolvovat více studijních oborů v rámci Vysoké školy humanitních věd. Poskytuje studentům flex ... [+]

Bakalář vědy v humanitních vědách

Bakalář vědy v oblasti humanitních věd je určen pro studenty, kteří chtějí absolvovat více studijních oborů v rámci Vysoké školy humanitních věd. Poskytuje studentům flexibilitu k prozkoumání konkrétních oblastí zájmu, k práci na profesní cíle nebo k přípravě na absolventské nebo odborné studium. Studenti jsou povinni vybrat tři oblasti soustředění, které jsou obsahově podobné jako menší.

Každá koncentrace se skládá z minimálně 18 semestrálních hodin celkem 54 hodin. Dvě koncentrace musí být v College of Human Sciences a mohou být vybrány z návykových poruch a studií obnovy; návrh a výroba oděvů; komunita, rodina a vědy o závislostech; lidský rozvoj a rodinné studium; Vzhled interiéru; výživové vědy; osobní finanční plánování; řízení restaurací, hotelů a institucí; maloobchodní správa; osobní finance, rozvoj mládeže a rozšíření vzdělávání v oblasti rodinných a spotřebních věd.... [-]

Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
120 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Oddělení rostlinné a půdní vědy na Texaské univerzitě umožňuje studentům přeměňovat lásku rostlin a čerstvého vzduchu na lukrativní kariéru tím, že sleduje bakalářské stu ... [+]

Bakalář vědy v oblasti rostlin a půdních věd

Oddělení rostlinné a půdní vědy na Texaské univerzitě umožňuje studentům přeměňovat lásku rostlin a čerstvého vzduchu na lukrativní kariéru tím, že sleduje bakalářské studium vědy o rostlině a půdě. Správa golfových hřišť a atletických polí. Vlastní vlastní školku. Poskytněte poradenství v oblasti životního prostředí. Vytvořte kmeny tolerantní vůči odstínu trávy. Navrhněte ekologické výsadby pro městské oblasti. Správa obchodního sadu, skleníku nebo botanické zahrady. Navrhněte, nainstalujte a udržujte interiéry. Příležitosti jsou nekonečné.

přehled programu120 kreditních hodinKurz je dokončen především online. Některé kurzy, jako jsou například labové vědy, se nemohou naučit online a musí být přijaty osobně na vysoké škole nebo univerzitě ve vaší oblasti.Prerekvizity: vysokoškolský diplom nebo GEDStudenti nejsou povinni přihlásit se v určitém počtu kurzů každý semestr, takže doba dokončení se liší podle jednotlivců.Semestrální kurzy probíhají s akademickým kalendářem Texas Tech University. Noví studenti se mohou přihlásit na začátku každé ze čtyř ročníků.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
120 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Bakalář vědy v péči o rané dítě v Texas Tech vás připravuje k práci v raném dětství s dětmi, jejichž rodinní příslušníci jsou vysoce mobilní. ... [+]

Bakalář vědy v péči o rané dítě

Bakalář vědy v péči o raná péče o dítě v Texas Tech (uvedeno jako vzdělávání v raném dětství v mobilní společnosti na webových stránkách GPIDEA) vás připravuje k práci v raném dětství s malými dětmi, jejichž rodinní příslušníci jsou vysoce mobilní. Po dokončení programu budete kvalifikovaní pracovat v různých programech, které nabízejí včasnou péči a vzdělání pro narození 8 let dětí a zejména ty, kteří mají velmi mobilní populaci, jako jsou vojenské instalace.

O programu

Bakalář vědy v péči o rané dítě připravuje vás na práci v raném dětství s malými dětmi, jejichž rodinní příslušníci jsou vysoce mobilní. Po dokončení programu budete kvalifikovaní pracovat v různých programech, které nabízejí včasnou péči a vzdělání pro narození 8 let dětí a zejména ty, kteří mají velmi mobilní populaci, jako jsou vojenské instalace.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Texas Tech University Worldwide eLearning

Vysokoškolské studium je interdisciplinární význam, který podporuje nové oblasti učení a objevů tím, že usnadňuje studentské učení přes hranice oddělení a vysoké školy. ... [+]

Bakalář umění nebo vědy ve vysokoškolských studiích (BUS)

Vysokoškolské studium je interdisciplinární význam, který podporuje nové oblasti učení a objevů tím, že usnadňuje studentské učení přes hranice oddělení a vysoké školy. Spravováno sekcí pro bakalářské studium a studentské záležitosti v kanceláři Provost, bakalářské nebo bakalářské v oboru univerzitní studia poskytuje jedinečný studijní program, který umožňuje studentům flexibilitu při výběru tří odlišných oblastí studia. Každá oblast je označována jako "koncentrace". Ačkoli tyto tři koncentrace existují jako samostatné programy v rámci univerzity, jsou obvykle k dispozici jako kombinace kurzů v stávajícím studijním programu. Například by se student mohl zaměřit na specializaci v žurnalistice životního prostředí se zaměřením na žurnalistiku, rostlinné a půdní vědy a ekologickou toxikologii. Každá oblast existuje v různých vysokých školách jako součást samostatných studijních programů, ale pouze velká část vysokoškolských studií umožní studentům studovat tři koncentrace jako jednotku.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
120 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

120 hodinový bakalář všeobecného studia je pro studenty, kteří si přejí větší stupeň flexibility ve svém studiu, náročná a obohacující možnost. Jako interdisciplinární mí ... [+]

Bakalář všeobecných studií, BGS

120 hodinový bakalář všeobecného studia je pro studenty, kteří si přejí větší stupeň flexibility ve svém studiu, náročná a obohacující možnost. Jako interdisciplinární míra není založen na konkrétním významném nebo menším. Studijní osnovy studentů budou obsahovat kurzy ze tří studijních oborů, které musí být vybrány ze zjištěných nezletilých, kteří jsou uznáváni v katalogu Texas Tech. Dvě ze tří oblastí studia musí být spravovány Vysokou školou umění

Dobře navržený diplom BGS může studentovi pomoci připravit se na konkrétní intelektuální zájem, profesionální ambice nebo studium na pozici absolventů. Tyto tři studijní obory tvoří koherentní specializaci, která není dostupná jinde na univerzitě jako organizovaný studijní plán.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
120 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Certifikát

Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University Online certifikát Crop Protection zahrnuje témata včetně geneticky modifikovaných plodin, patologie rostlin, škůdců a pesticidů. Studenti mohou abso ... [+]

Certifikát ochrany rostlin

Texas Tech University Online certifikát Crop Protection zahrnuje témata včetně geneticky modifikovaných plodin, patologie rostlin, škůdců a pesticidů. Studenti mohou absolvovat certifikát samostatně nebo souběžně s příslušným magisterským studijním programem.

přehled programu12 kreditních hodinVětšina kurzů je nabízena online; některé kurzy se však nabízejí pouze v Lubbocku.Předpoklad: bakalářský titulStudenti nejsou povinni přihlásit se v určitém počtu kurzů každý semestr, takže doba dokončení se liší podle jednotlivců.Semestrální kurzy se přizpůsobují akademickému kalendáři Texaské technické univerzity. Noví studenti se mohou zapsat na začátku každého ze čtyř semestrů po celý rok.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
12 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Katedra informatiky nabízí certifikát v oblasti softwarového inženýrství pro ty, kteří nepotřebují nebo nechtějí absolvovat úplné postgraduální studium softwarového inžen ... [+]

Přehled

Katedra informatiky nabízí certifikát v oblasti softwarového inženýrství pro ty, kteří nepotřebují nebo nechtějí absolvovat úplné postgraduální studium softwarového inženýrství nebo informatiky. Certifikát je zaměřen zejména na pracující profesionály a studenty postgraduálního studia v oboru nevýpočetních věd, kteří se zajímají o systematický vývoj softwaru. Certifikát GRE se nevyžaduje.

Plán certifikátů

Plán certifikátů určuje informace, například kurzy, které je třeba provést. Plán certifikátu musí být předložen během prvního semestru studia na katedře informatiky.

Studijní plán může být později změněn vyplněním formuláře změn plánu. Změny by měly být dokončeny před semestrem, ve kterém je certifikát dokončen.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University je online Fibers a Biopolymers certifikát řeší témata spojená s 400.000 amerických pracovních míst související s bavlnou výroby a zpracování. Studen ... [+]

Certifikát vláken a biopolymerů

Texas Tech University je online Fibers a Biopolymers certifikát řeší témata spojená s 400.000 amerických pracovních míst související s bavlnou výroby a zpracování. Studenti mohou absolvovat certifikát samostatně nebo souběžně s příslušným magisterským studijním programem. Program poskytuje odborníkům příležitost porozumět významu a složitosti výroby a zpracování bavlny a jejímu dopadu na průmyslové výrobky z bavlny.

přehled programu12 kreditních hodinVětšina kurzů je nabízena online; některé kurzy se však nabízejí pouze v Lubbocku.Předpoklad: Bakalářský titulStudenti nejsou povinni přihlásit se v určitém počtu kurzů každý semestr, takže doba dokončení se liší podle jednotlivců.Semestrální kurzy se přizpůsobují akademickému kalendáři Texaské technické univerzity. Noví studenti se mohou zapsat na začátku každého ze čtyř semestrů po celý rok.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
July 2019
Denní studium
Kombinované
12 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Osvědčení o absolvování v grantech a návrzích (CG ... [+]

Granty

Osvědčení o absolvování v grantech a návrzích (CG

přehled programu

Studenti v tomto programu rozšiřují své dovednosti v oblasti psaní a editačních dovedností, učí se o strategiích pro vytváření odborných grantových návrhů a získávají profesionální pověření z technických sdělení Technická komunikace a Rétorika společnosti Texas Tech. Studenti, kteří dokončili G

Technická komunikace a program rétoriky Texas Tech

Dobře zavedený studijní program a schopnost v technické komunikaciKlasifikace jako reprezentativní MA program celostátní ve vzdělávání ve vědecké a technické komunikaci: Akademické programy, které pracují, ed. Michael L. Keene (Společnost pro technickou komunikaci, 1997). Kapitola 3.Národní vedení v počítačích a psaní pedagogikyZáznam o dosaženém výsledku studentů a umístění na pracovištiProgram "kultura", který zdůrazňuje osobní pozornostOceněná kapitola společnosti pro technickou komunikaciProces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
15 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Po úspěšném dokončení online osvědčení o péči o půdu budou studenti získáni certifikát o řízení půdy od Texas Tech University, který jim umožní stát se certifikovaným pův ... [+]

Osvědčení o správě půdy

Po úspěšném dokončení online osvědčení o péči o půdu budou studenti získáni certifikát o řízení půdy od Texas Tech University, který jim umožní stát se certifikovaným původce. Kurz, včetně témat, jako je chemie půdy, fyzika a klasifikace, splňuje vzdělávací požadavky služby ochrany přírodních zdrojů. Tento certifikát je možné absolvovat samostatně nebo současně s magisterským studijním programem.

přehled programu12 kreditních hodinPožadované třídy jsou dokončeny online. Některé volitelné třídy mohou být k dispozici pouze tváří v tvář.Předpoklad: bakalářský titulStudenti nejsou povinni přihlásit se v určitém počtu kurzů každý semestr, takže doba dokončení se liší podle jednotlivců.Semestrální kurzy se přizpůsobují akademickému kalendáři Texaské technické univerzity. Noví studenti se mohou zapsat na začátku každého ze čtyř semestrů po celý rok.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
12 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Umožňuje jednotlivcům, kteří pracují v profesích v oblasti zemědělské komunikace, zvýšit své chápání složitějších a dynamických komunikačních strategií, jako je krizová k ... [+]

Osvědčení o vedení společnosti v oblasti zemědělských komunikací

Umožňuje jednotlivcům, kteří pracují v profesích v oblasti zemědělské komunikace, zvýšit své chápání složitějších a dynamických komunikačních strategií, jako je krizová komunikace, řízení znalostí a efektivní využívání online médií. Zvyšuje znalosti studentů o vedení a osobách, se kterými denně komunikují, což jim umožňuje účinněji a efektivněji plnit své profesní povinnosti.

přehled programu12 kreditních hodinVětšina kurzů je nabízena online; některé kurzy se však nabízejí pouze v Lubbocku.Předpoklad: bakalářský titulStudenti nejsou povinni přihlásit se v určitém počtu kurzů každý semestr, takže doba dokončení se liší podle jednotlivců.Semestrální kurzy se přizpůsobují akademickému kalendáři Texaské technické univerzity. Noví studenti se mohou zapsat na začátku každého ze čtyř semestrů po celý rok.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
12 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University je online certifikát zahradnické správy krajiny zahrnuje témata včetně arboriculture, školka management, trávník vědy, a krajinářská architektura. S ... [+]

Osvědčení o řízení zahradnické krajiny

Texas Tech University je online certifikát zahradnické správy krajiny zahrnuje témata včetně arboriculture, školka management, trávník vědy, a krajinářská architektura. Studenti mohou absolvovat certifikát samostatně nebo souběžně s příslušným magisterským studijním programem.

přehled programu12 kreditních hodinPožadované třídy jsou dokončeny online. Některé volitelné třídy mohou být k dispozici pouze tváří v tvář.Předpoklad: bakalářský titulStudenti nejsou povinni přihlásit se v určitém počtu kurzů každý semestr, takže doba dokončení se liší podle jednotlivců.Semestrální kurzy se přizpůsobují akademickému kalendáři Texaské technické univerzity. Noví studenti se mohou zapsat na začátku každého ze čtyř semestrů po celý rok.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
12 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Náš certifikát ve větrné energii nabízí profesionálům možnost postgraduálního vzdělávání v šesti tématických oblastech relevantních pro tento průmysl. Můžete si vybrat in ... [+]

Program certifikace větrné energie

Náš certifikát ve větrné energii nabízí profesionálům možnost postgraduálního vzdělávání v šesti tématických oblastech relevantních pro tento průmysl. Můžete si vybrat individuální kurzy nebo dokončit pět ze šesti nabídek a získat odborné osvědčení o větrné energii. Program byl speciálně navržen pro netechnické profesionály, kteří chtějí převzít manažerské odpovědnosti ve větrné energii.

přehled programu

Všechny kurzy byly vyvinuty odbornou fakultou z Vědeckotechnického výzkumného střediska TTU (WISE). Každý kurz se rovná 38 hodinách výuky a může být dokončen nezávisle během čtyř až šesti týdnů.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Kurz pro program pro přípravu certifikačních certifikátů pro neslyšící a slyšitelnou on-line je k dispozici jako samostatný certifikát nebo jako oblast s důrazem na magis ... [+]

Program pro přípravu certifikace sluchově postižených a slyšitelných

Kurz pro program pro přípravu certifikačních certifikátů pro neslyšící a slyšitelnou on-line je k dispozici jako samostatný certifikát nebo jako oblast s důrazem na magisterské studium speciální pedagogiky. Plán studijního programu zahrnuje všechny studijní plány požadované pro státní certifikační certifikační certifikát EC-12 pro Státní radu Texas Board of Education. Certifikace vyžaduje také úspěšné absolvování zkoušky TExES a magisterského studia.

přehled programu27 kreditních hodinCertifikační programy mohou být prováděny nezávisle nebo současně s magisterským programem.Většina kurzů je nabízena online; některé kurzy se však nabízejí pouze v Lubbocku.Předpoklad: bakalářský titulDoba dokončení se liší. Studenti mohou každý semestr a dva ročníky absolvovat až tři lekce, takže doba dokončení se může lišit podle jednotlivce.Semestrální kurzy se přizpůsobují akademickému kalendáři Texaské technické univerzity. Noví studenti se mohou zapsat na začátku každého ze čtyř semestrů po celý rok.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
27 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University College of Education nabízí požadované učební osnovy pro Texas State Board for Educator Certification Visual Impairment Supplemental Certificate EC- ... [+]

Program pro přípravu certifikace zrakových ztrát

Texas Tech University College of Education nabízí požadované učební osnovy pro Texas State Board for Educator Certification Visual Impairment Supplemental Certificate EC-12 online. Certifikace vyžaduje také úspěšné dokončení dvou zkoušek TExES. Program pro přípravu osvědčení o zhoršení zraku je k dispozici jako samostatný certifikát nebo v oblasti s důrazem na magisterské studium speciální pedagogiky.

přehled programu24 hodin úvěruCertifikační programy mohou být prováděny nezávisle nebo současně s magisterským studijním programem.Většina kurzů je nabízena online; Nicméně tři kurzy vyžadují jeden víkend každé z on-školní výuky v Lubbocku nebo Austinu, Texas.Předpoklad: bakalářský titul a počáteční výukové osvědčení ve všeobecném nebo speciálním vzděláváníDoba dokončení se liší. Studenti mohou absolvovat až tři ročníky každý semestr a dva během léta, takže doba dokončení se liší podle jednotlivce.Semestrální kurzy se přizpůsobují akademickému kalendáři Texaské technické univerzity. Noví studenti se mohou zapsat na začátku jednoho ze tří semestrů po celý rok.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
24 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Kurz pro Program pro přípravu osvědčení o certifikaci pedagogických pracovníků může být sledován samostatně nebo jako oblast s důrazem na magisterské studium speciální pe ... [+]

Program pro přípravu certifikačního programu pro vzdělávání

Kurz pro Program pro přípravu osvědčení o certifikaci pedagogických pracovníků může být sledován samostatně nebo jako oblast s důrazem na magisterské studium speciální pedagogiky. Ať tak či onak, kurzy jsou zcela on-line, což vám umožní posunout vaši kariéru ve vzdělávání, aniž byste vstoupili do učebny.

přehled programu36-39 úvěrových hodinMusí bydlet v Texasu3,0 nebo vyšší GPA *Kurz je dokončen online.Předpoklad: bakalářský titul, platný výukový dokladMagisterský titul a dvouletá výuka je zapotřebí provést státní certifikační testy pro pedagogickou diagnostiku.Studenti nejsou povinni zapsat se v určeném počtu kurzů každý semestr, takže doba dokončení se liší podle jednotlivců.Semestrální kurzy se přizpůsobují akademickému kalendáři Texaské technické univerzity. Noví studenti se mohou zapsat na začátku každého ze čtyř semestrů po celý rok.... [-]
Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
36 - 39 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Kurz pro program pro přípravu osvědčení o orientaci a mobilitě se může provádět samostatně nebo jako oblast s důrazem na magisterské studium speciální pedagogiky. Nabízen ... [+]

Program pro přípravu osvědčení o orientaci a mobilitu

Kurz pro program pro přípravu osvědčení o orientaci a mobilitě se může provádět samostatně nebo jako oblast s důrazem na magisterské studium speciální pedagogiky. Kursy nabízené pro splnění požadovaných učebních osnov pro Akademii pro certifikaci vizuální rehabilitace

přehled programu27 kreditních hodinVětšina kurzů je dokončena online. Nicméně, dva požadované kurzy jsou nabízeny pouze on-campus v Lubbocku, Texas během letních měsíců. Navíc dva kurzy vyžadují každý víkend na výuce na školním areálu.Předpoklad: bakalářský titulStudenti nejsou povinni zapsat se v určeném počtu kurzů každý semestr, takže doba dokončení se liší podle jednotlivců.Semestrální kurzy se přizpůsobují akademickému kalendáři Texaské technické univerzity. Noví studenti se mohou zapsat na začátku každého ze čtyř semestrů po celý rok.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
27 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University je online vzdělávací program pro přípravu osvědčených vzdělávacích programů pro rodinu a spotřebitele a je spravován prostřednictvím aliancí pro dis ... [+]

Rodina a spotřebitelské vědy Vzdělávání učitelů vzdělávací program certifikace

Texas Tech University je online vzdělávací program pro přípravu osvědčených vzdělávacích programů pro rodinu a spotřebitele a je spravován prostřednictvím aliancí pro distanční vzdělávání v oblasti rodiny a spotřebitelských věd. FCS Alliance je celostátní interinstitucionální systém, který spolupracuje na vývoji, nabídce a zpřístupňování internetových kurzů zaměřených na distanční vzdělávání s cílem připravit jednotlivce na certifikaci, aby učil výuku rodinných a spotřebitelských věd v Texasu. Na programu FCS Alliance se účastní následující univerzity:... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Přechod ze školy do zaměstnání, postsekundární vzdělávání nebo nezávislý život může být pro někoho obtížné, zejména pro osoby s postižením. Požadavky na studium, které js ... [+]

Zvláštní vzdělávací program pro přechodné studium

Přechod ze školy do zaměstnání, postsekundární vzdělávání nebo nezávislý život může být pro někoho obtížné, zejména pro osoby s postižením. Požadavky na studium, které jsou zapotřebí pro online doklad o absolvování absolventa speciálního vzdělání v Texas Tech University, jsou určeny k přípravě lidí, kteří pomáhají osobám se zdravotním postižením provést tento přechod.

přehled programu15 kreditních hodinKurz je dokončen onlinePředpoklad: bakalářský titulDoba dokončení se liší. Studenti mohou každý semestr a dva ročníky absolvovat až tři lekce, takže doba dokončení se může lišit podle jednotlivce.Semestrální kurzy se přizpůsobují akademickému kalendáři Texaské technické univerzity. Noví studenti se mohou zapsat na začátku každého ze čtyř semestrů po celý rok.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
15 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Doctor of Education

Texas Tech University Worldwide eLearning

Ed.D. ve vysokoškolském vzdělávání se soustředěním v administrativě komunitních vysokých škol nebo v administrativě vysokoškolského vzdělávání je jediným převážně online ... [+]

Doktor vzdělání ve vysokoškolském vzdělávání

Ed.D. ve vysokoškolském vzdělávání se soustředěním v administrativě komunitních vysokých škol nebo v administrativě vysokoškolského vzdělávání je jediným převážně online programem dostupným v rámci veřejných vysokých škol v Texasu v programové oblasti vysokoškolského vzdělávání. Texas Tech dělá vaše vzdělání možné, bez ohledu na to, kde je "tady".

přehled programu60 kreditů nad magisterským studiemPředpoklady: Bakalářský titul, magisterský titul a minimálně tři roky odborné praxe na plný úvazek ve veřejné nebo soukromé dvouleté nebo čtyřleté vysoké škole nebo ve státní nebo federální vzdělávací agentuře poskytující vyšší vzdělání. Žadatelé musí mít jasné spojení s vysokoškolským vzděláváním. Odborná praxe je definována jako držení pozici správce na střední úrovni (minimální úroveň koordinátora nebo specialisty) nebo vyššího v instituci nebo v agentuře vysokoškolského vzdělávání. Doplňková výuka a práce jako student při získávání titulu nepředstavuje odborné zkušenosti na plný úvazek. Fakultní pozice na plný úvazek představují odbornou praxi.Způsoby doručení... [-]
Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Hlavním zaměřením programu je příprava vedoucích pracovníků, kteří jsou odrazovými profesionály, kteří rozvíjejí vizi a získávají dovednosti k reformě, obnově a zdokonalo ... [+]

Doktor vzdělání ve vzdělávacím vedení

Texas Tech University je doktor vzdělání ve vedení vzdělání je určen k přípravě klíčových vůdců ve školních obvodech a vysokoškolské nebo univerzitní fakulty. Hlavním zaměřením programu je příprava vedoucích pracovníků, kteří jsou odrazovými profesionály, kteří rozvíjejí vizi a získávají dovednosti k reformě, obnově a zdokonalování škol a školských systémů, které kultivují demokratické učící komunity, které oceňují sociální spravedlnost a spravedlnost.

přehled programu

Program je určen k přípravě vedoucích představitelů škol, kteří dokáží identifikovat a implementovat řešení založená na výzkumu na problémy s praxí v rámci školního okruhu PreK-12. V tříletém posloupnosti definovaných kurzů, které uzavírají problém praktické dizertace, účastníci prohloubí své schopnosti vést instrukční změny, identifikovat problémy s praxí a realizovat zásahy do svých místních vzdělávacích organizací s cílem zlepšit výsledky studentů.... [-]

Spojené státy americké USA Online
January 2020
Denní studium
96 - 99 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Chtěli byste absolvovat doktorát, ať jste kdekoli? Je možné, pokud budete hledat doktora vzdělání v oblasti zemědělské výchovy prostřednictvím společného programu, který ... [+]

Společný doktor vzdělání v oblasti zemědělské výchovy

Chtěli byste absolvovat doktorát, ať jste kdekoli? Je možné, pokud budete hledat doktora vzdělání v oblasti zemědělské výchovy prostřednictvím společného programu, který nabízí Texas A

přehled programu

Tento jedinečný, inovativní a prvotřídní společný program byl schválen ve spolupráci s Texasskou koordinační komisí pro vysokoškolské vzdělávání (THECB) v roce 2000 a zahájil zahájení 20 odborníků z Texasu. Zavedli jsme jednotlivce z různých zemí a mnoha států v USA, jako Arizona, Kalifornie, Gruzie, Indiana, Montana, Nové Mexiko, Nevada, Gruzie, Jižní Karolína, Tennessee a Texas. Absolventi jsou v různých vzdělávacích, supervizních a administrativních pozicích v rámci profesí v oblasti vzdělávání a odborné přípravy. Nyní dokončujeme studenty ze šesté kohorty.... [-]

Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Graduate Certificate

Texas Tech University Worldwide eLearning

Náš 12hodinový certifikát v digitálních a sociálních médiích je navržen tak, aby představil zkušené odborníky v oblasti komunikace na technologii, která mění tvář komunik ... [+]

Absolvent certifikátu v Advanced Digital

Náš 12hodinový certifikát v digitálních a sociálních médiích je navržen tak, aby představil zkušené odborníky v oblasti komunikace na technologii, která mění tvář komunikace v neustále rostoucí globální společnosti. Náš program je nabízen výhradně online, aby vyhovoval potřebám našich studentů, z nichž většina jsou komunikační profesionály. Naši studenti mají zaneprázdněný pracovní a osobní život - požadují přístup k kvalitnímu programu absolventů s nejpoužívanějším a nejpřipravenějším způsobem doručení.

přehled programu12-hodinový certifikát absolventa (1 povinný předmět a 3 volitelné předměty)Prerekvizity: bakalářský titul a 3.0 vysokoškolské GPAPoznámka: Studenti, kteří mají méně než 3,0 bakalářského studijního programu, jsou povinni absolvovat GRE.Studenti nejsou povinni přihlásit se v určitém počtu kurzů každý semestr, takže doba dokončení se liší podle jednotlivců.Semestrální kurzy se přizpůsobují akademickému kalendáři Texaské technické univerzity. Noví studenti se mohou zapsat na začátku každého ze čtyř semestrů po celý rok.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
12 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Vysoká škola vzdělání Texas Tech University nabízí on-line certifikát pro studium aplikované analýzy chování, který je navržen tak, aby splňoval programové požadavky BCBA ... [+]

Aplikované chování Analýza Absolvent certifikátu

Přijetí nových studentů na podzim 2018 a jaro 2019

Vysoká škola vzdělání Texas Tech University nabízí on-line certifikát pro studium aplikované analýzy chování, který je navržen tak, aby splňoval programové požadavky BCBA®. Kurz je k dispozici jako samostatný certifikát nebo jako oblast s důrazem na on-line Master of Education in Special Education.

přehled programu18 kreditních hodinKurz je dokončen onlinePředpoklad: Bakalářský titulDoba dokončení je přibližně jeden rok. Studenti musí absolvovat EDSP 5303 předtím, než přijmou další kurzy v pořadí. V souběžném pořadí může být provedeno více než dvě kursy.Po přijetí budou studentům přidělena kohorta pro dokončení kurzu.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Kurz pro osvědčení o autismu je k dispozici jako samostatný certifikát nebo v oblasti s důrazem na Master of Education in Special Education. Ať tak či onak, jsou třídy zc ... [+]

Autism Graduate Certificate Programme

Kurz pro osvědčení o autismu je k dispozici jako samostatný certifikát nebo v oblasti s důrazem na Master of Education in Special Education. Ať tak či onak, jsou třídy zcela online.

Popis programu

Osvědčení o absolvování studia jsou určeny ke splnění dodatečných postgraduálních vzdělávacích potřeb odborníků. Program postgraduálního certifikátu je soubor kurzů, které poskytují hluboké znalosti v předmětu. Soubor kurzů poskytuje koherentní znalostní základnu.

přehled programu15 kreditních hodinKurz je dokončen onlinePředpoklad: bakalářský titulDoba dokončení se liší. Studenti mohou každý semestr a dva ročníky absolvovat až tři lekce, takže doba dokončení se může lišit podle jednotlivce.Semestrální kurzy se přizpůsobují akademickému kalendáři Texaské technické univerzity. Noví studenti se mohou zapsat na začátku každého ze čtyř semestrů po celý rok.Kurz může být spárován s Mistr vzdělání ve speciálním vzděláváníProces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
15 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University je absolvent certifikátu v historii knih a digitální humanitní pomůže splnit jasnou potřebu školení v oblasti digitálních humanitních věd a historie ... [+]

Historie knih a digitální humanitní obory

Texas Tech University je absolvent certifikátu v historii knih a digitální humanitní pomůže splnit jasnou potřebu školení v oblasti digitálních humanitních věd a historie knihy pro postgraduální studenty v rámci učebních osnov; pro odborníky na pracovní síly; a pro absolventy seniorů v humanitních oborech, kteří chtějí rozšířit své pracovní příležitosti. Studenti se mohou zapsat do kurzů s cílem připravit se na kariéru v oblasti publikování, státní správy, průmyslu, digitálních humanitních oborů, knihovnické vědy nebo akademie; rozvíjet nové dovednosti na pracovišti nebo doplňovat stávající dovednosti; naučit se osvědčené postupy pro převod kulturních artefaktů do digitální podoby; pochopit vztah mezi kulturou tisku, historií knih a textovou kritikou; a rozvíjet nebo zlepšovat pedagogické nebo technologické dovednosti.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
15 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University je absolvent certifikátu v charitativní finanční plánování je určen pro ty, kteří chtějí vyvinout specializaci v oblasti plánovaného dávání, včetně ... [+]

Charitativní finanční plánování

Texas Tech University je absolvent certifikátu v charitativní finanční plánování je určen pro ty, kteří chtějí vyvinout specializaci v oblasti plánovaného dávání, včetně složitých technik zahrnujících soukromé nadace, charitativní zbývající důvěry, charitativní vedoucí svěřenectví, dárce doporučené prostředky, životní pojištění a zbytek zájmů. Studenti také přezkoumají a projednávají nejnovější akademický výzkum charitativních motivací a fundraisingových strategií.

přehled programu12 kreditních hodinPředpoklad: bakalářský titulVšechny kurzy mohou být dokončeny online, nejsou vyžadovány návštěvy kampusu. Doba dokončení se liší. Pořadí čtyř kurzů bude obvykle nabízeno každý akademický rok, ačkoli studenti nemusí absolvovat celý program v rámci jednoho akademického roku.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Kombinované
12 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Absolvent certifikátu v matematice je on-line 18-hodinový certifikát určený pro každého, kdo má magisterský nebo doktorský titul, který chce zvýšit zvládnutí matematiky, ... [+]

Matematika

Absolvent certifikátu v matematice je on-line 18-hodinový certifikát určený pro každého, kdo má magisterský nebo doktorský titul, který chce zvýšit zvládnutí matematiky, zejména in-service učitelé, kteří chtějí učit dvojí kredity na střední škole nebo učit na vysoké škole.

přehled programu18 kreditních hodinVětšina kurzů je nabízena online; některé kurzy se však nabízejí pouze v Lubbocku.Prerekvizity: magisterský nebo doktorský titul a mají dokončený počet 1, počet 2 a lineární algebra s absolvováním stupně.Studenti nejsou povinni přihlásit se v určitém počtu kurzů každý semestr, takže doba dokončení se liší podle jednotlivců.Semestrální kurzy se přizpůsobují akademickému kalendáři Texaské technické univerzity. Noví studenti se mohou zapsat na začátku každého ze čtyř semestrů po celý rok.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
18 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Odborný certifikát pro rozvoj specializace pro mládež je navržen tak, aby pomáhal odborníkům v oblasti mládeže, aby během druhého desetiletí svého života vycvičili jedinc ... [+]

Osvědčení o absolvování programu pro mládež

Odborný certifikát pro rozvoj specializace pro mládež je navržen tak, aby pomáhal odborníkům v oblasti mládeže, aby během druhého desetiletí svého života vycvičili jedince s dovednostmi nezbytnými pro úspěšný přechod do dospělosti. Cílovým publikem jsou profesionálové, kteří buď pracují přímo s dospívajícími a mladými dospělými, nebo se podílejí na vzdělávání a výzkumu týkajícím se mládeže. Great Plains IDEA je jedinou aliancí veřejných vysokých škol, která nabízí online certifikát pro mládež. Program se zabývá potřebou pokročilého vzdělávání v mládežnických otázkách a dělá tak prostřednictvím silných osnov.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Osvědčení o absolvování programu pro mládež je navrženo tak, aby pomáhalo odborníkům v oblasti mládeže vycvičit jednotlivce ve druhé dekádě života s dovednostmi nezbytným ... [+]

Osvědčení o absolvování programu pro mládež

Osvědčení o absolvování programu pro mládež je navrženo tak, aby pomáhalo odborníkům v oblasti mládeže vycvičit jednotlivce ve druhé dekádě života s dovednostmi nezbytnými pro úspěšný přechod do dospělosti. Cílovým publikem jsou profesionálové, kteří buď pracují přímo s dospívajícími a mladými dospělými, nebo se podílejí na vzdělávání a výzkumu týkajícím se mládeže. Great Plains IDEA je jedinou aliancí veřejných vysokých škol, která nabízí online certifikát pro mládež. Program se zabývá potřebou pokročilého vzdělávání v mládežnických otázkách a dělá tak prostřednictvím silných osnov.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

15-ti hodinový certifikát absolventa v oblasti vedoucích pracovníků učitelů rozšiřuje vedoucí schopnosti v rozhodování založeném na datových údajích, v instruktážním vede ... [+]

Osvědčení o absolvování vedoucího učitele

15-ti hodinový certifikát absolventa v oblasti vedoucích pracovníků učitelů rozšiřuje vedoucí schopnosti v rozhodování založeném na datových údajích, v instruktážním vedení, komunikaci a poradenství u učitelů, kteří usilují o účinnější výkon funkce vedoucích učitelů. Certifikát může být proveden před vstupem do magisterského programu nebo jako součást magisterského programu.

Požadavky na přijetíDržte certifikát učiteleProkázané záznamy o zlepšení studentaBakalářský titul

Fakulta EDLD slibuje, že vyučuje studenty jako učitelé, kteří:

Spolupracujte s ostatními s cílem zlepšit školu ve výuceVytvoření kultury zlepšení prostřednictvím komunikaceUrčení oblastí zlepšení a implementace problémů prostřednictvím dat a komunikace datKultivování vysoce výkonných učitelů a učitelských týmů.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
15 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Kurz pro diplom absolventů s hluchoslepým jazykem je k dispozici jako samostatný certifikát nebo v oblasti s důrazem na Master of Education in Special Education. ... [+]

Osvědčení o hluchoslepém absolventovi

Kurz pro diplom absolventů s hluchoslepým jazykem je k dispozici jako samostatný certifikát nebo v oblasti s důrazem na Master of Education in Special Education. Jeden víkend výuky v on-campusu slouží jako doplněk vašeho on-line vzdělávání a zajišťuje, abyste získali to nejlepší z obou světů: program, který můžete dokončit odkudkoli jste a osobní vztah s instruktory a dalšími studenty.

Popis programu

Osvědčení o absolvování studia jsou určeny ke splnění dodatečných postgraduálních vzdělávacích potřeb odborníků. Program postgraduálního certifikátu je soubor kurzů, které poskytují hluboké znalosti v předmětu. Soubor kurzů poskytuje koherentní znalostní základnu.... [-]

Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
15 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Osvědčení o absolvování odborné výuky technické komunikace, které nabízí katedra anglického jazyka, pomáhá studentům, kteří chtějí postavit své diplomy jako učitelé techn ... [+]

Výuka Technická komunikace Absolventský certifikát

Osvědčení o absolvování odborné výuky technické komunikace, které nabízí katedra anglického jazyka, pomáhá studentům, kteří chtějí postavit své diplomy jako učitelé technické komunikace. Zejména je určen studentům, kteří chtějí změnit své anglické tituly, aby rozvíjeli odborné znalosti v oblasti technické komunikace a podporovali mezinárodní instituce, které potřebují poskytovat fakultám a studentům výuku v oblasti výuky technické komunikace. Certifikát vyžaduje minimálně 15 hodin buď on-line, nebo na místě kurzy, včetně dvou kurzů v teoretické základy technické komunikace a rétoriky a třetího kurzu výuky technické a odborné komunikace. Studenti si vybírají dvě volitelné kurzy v programu Technická komunikace a Rétorika k dokončení certifikátu - jeden z pokročilých teoretických předmětů a druhý z pokročilých kurzů.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
15 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

12-hodinový certifikát absolventa v oboru Essentials of Business poskytuje nástroje pro celou řadu obchodních oblastí, včetně účetnictví, financí, managementu, ISQS a mar ... [+]

Základy osvědčení o absolvování studia

12-hodinový certifikát absolventa v oboru Essentials of Business poskytuje nástroje pro celou řadu obchodních oblastí, včetně účetnictví, financí, managementu, ISQS a marketingu. Kurzy v tomto certifikátu mohou být použity ke studiu MBA při přijetí a mohou být použity jako volitelný v jiných studijních programech.

Certifikáty absolventů

Rawls College of Business uznává, že mnoho kvalifikovaných jedinců by chtělo získat pokročilé znalosti, ale nemůže se zavázat k úplnému vzdělání. Certifikát demonstruje touhu jednotlivce zvládnout své pole nebo hledat nové poznatky o určité oblasti zájmu. Získané znalosti mohou zlepšit výkonnost práce. Certifikát může posílit životopis a pomoci jednotlivcům vystupovat na konkurenčním trhu práce.... [-]

Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
12 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Texas Tech University Worldwide eLearning

Integrativní studium je přístup k zodpovězení otázek, řešení problémů a řešení současných sociálních otázek z různých hledisek. ... [+]

Integrativní studia

Integrativní studium je přístup k zodpovězení otázek, řešení problémů a řešení současných sociálních otázek z různých hledisek.

přehled programu

Integrativní studenti rozvíjejí intelektuální nástroje potřebné k budování mostů v akademických oborech a uplatňují své dovednosti, inovace a znalosti v různých akademických a praktických podmínkách. V základních třídách studenti rozvíjejí portfolio artefaktů, které předvádějí své individuální dovednosti, zájmy a talenty. Toto portfolio a aplikovaná učební zkušenost poskytují každému studentovi cenné zdroje pro flexibilní, individualizované plánování a rozvoj kariéry.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Mládež ve větrné energii (18 kreditních hodin) je také k dispozici jako oblast soustředění pro studenty, kteří sledují bakalářské studium všeobecných studií. ... [+]

Malé větrné energetické programy

Mládež ve větrné energii (18 kreditních hodin) je také k dispozici jako oblast koncentrace pro studenty s bakalářským studiem.

přehled programu

Tato neplnoletá se skládá z 18 hodin vysokoškolských kurzů větrné energie. Všechny kurzy musí být schváleny poradcem pro větrnou energii a stupeň C nebo lepší dosaženo v každém kurzu. Větrná energie je multidisciplinární pole a některé koncepty vyžadují poznatky v oblasti počtu a fyziky.

Proces aplikace

Chcete-li pronásledovat nezletilou osobu ve větrné energii, budete muset po dokončení schválení od vašeho poradce dokončit Formulář pro větrnou energii a obrátit ji na poradní centrum UC. Poznámka: Studenti, kteří nejsou přijati do Texas Tech University, se musí nejprve obrátit na Texas Tech před zapsáním do kurzů.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
18 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University je online Minor v zemědělství Leadership nabízí oddělení zemědělského vzdělávání ... [+]

Menší v zemědělství Leadership

Texas Tech University je online Minor v zemědělství Leadership nabízí oddělení zemědělské vzdělání

přehled programu

Vedení zemědělství připravuje studenty, aby vstoupili do široké škály kariér ve veřejném sektoru (zákonodárci, zemědělské agentury) nebo v soukromém sektoru (vzdělávání a rozvoj, management nebo prodej v zemědělství, potravinářství a průmyslu přírodních zdrojů)

Proces aplikace

Chcete-li sledovat nezletilé v zemědělství Leadership, studenti by měli nejprve kontaktovat svého akademického poradce. Jak akademický poradce, tak poradci ve Studijním centru služeb vysokoškolských studií budou pracovat se studentem, aby dokončili proces, který je třeba prohlásit za nezletilého.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
18 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Nastavte se na úspěch tím, že do svého studijního programu začnete zahrnovat osobu Osobní finance, abyste mohli realizovat vlastní finanční cíle a vyhnout se zbytečnému r ... [+]

Osobní finance

Nastavte se na úspěch tím, že do svého studijního programu začnete zahrnovat osobu Osobní finance, abyste mohli realizovat vlastní finanční cíle a vyhnout se zbytečnému riziku a dluhu.

přehled programu

Co když byste mohli zahájit svou kariéru s dovednostmi, abyste mohli rozhodovat o vašem osobním příjmu a používat stejné dovednosti, abyste zvýšili svou zaměstnatelnost? Zvolte osobní minorsku a budete mít příležitost naučit se dovednosti, které potřebujete k úspěšné správě vašich osobních financí, k pomoci ostatním a k posílení vašich kariérních příležitostí (tato menší část poskytuje vzdělávací povinnost pro označení AFC ® (akreditované finanční poradce).)... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
18 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Kurzy v programu Rozvoj lidských zdrojů vycházejí z teorie od společenských a behaviorálních věd i od organizačního vedení. ... [+]

Vývoj lidských zdrojů

Studijní plán rozvoje lidských zdrojů (HRDV) se zaměřuje na dovednosti a znalosti nezbytné pro interakci s lidmi v různých pracovních podmínkách.

přehled programu

Kurzy v programu Rozvoj lidských zdrojů vycházejí z teorie od společenských a behaviorálních věd i od organizačního vedení. HRDV kurzy jsou navrženy tak, aby pomohly studentům porozumět a řešit problémy konfrontované jak s jednotlivci, tak s organizacemi. Kurz se zaměřuje na témata na pracovišti, jako jsou lidské vztahy a komunikace, školení a rozvoj, personální dovednosti a strategie a vedení na pracovišti.

Proces aplikace

Chcete-li pokračovat v rozvoji lidských zdrojů, měli byste nejdříve kontaktovat svého akademického poradce. Jak Váš akademický poradce, tak i poradci ve Studijních střediscích univerzitních studií s vámi budou pracovat na dokončení procesu, který je třeba prohlásit za vaše dítě.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
18 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Každá povolání vyžaduje komunikační dovednosti. Lidé s vynikajícími komunikačními dovednostmi získají práci a propagační akce. Málokdo v technické komunikaci vám může pom ... [+]

Menší v technických komunikacích

Každá povolání vyžaduje komunikační dovednosti. Lidé s vynikajícími komunikačními dovednostmi získají práci a propagační akce. Málokdo v technické komunikaci vám může pomoci poznat dovednosti, které potřebujete k úspěchu, bez ohledu na to, kde vás váš profesionální život bere.

přehled programu

Bez ohledu na vaše hlavní, může menší osoba v technické komunikaci:

Naučíte vás, abyste si všimli všech forem písemné komunikace - a dát jí největší možný dopad na svět.Dáte vám nástroje pro komunikaci s lidmi ze všech oblastí života a z celého světa.Usnadněte svou schopnost pracovat v týmu.Ukáže vám, jak používat technologii k vytvoření porozumění.Dáte vám příležitost se učit od světové třídy.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině

MA

Texas Tech University Worldwide eLearning

Magisterský studijní program v oblasti strategické komunikace a inovací, který nabízí Vysoká škola pro média a komunikaci, je zaměřen na přípravu studentů na pozice na vy ... [+]

Mistr umění v strategické komunikaci a inovaci

Magisterský studijní program v oblasti strategické komunikace a inovací, který nabízí Vysoká škola pro média a komunikaci, je zaměřen na přípravu studentů na pozice na vyšší úrovni jako strategických komunikátorů v dnešním globálním a digitálním prostředí.

přehled programu

Náš program je nabízen výhradně online, aby vyhovoval potřebám našich studentů, z nichž většina jsou komunikační profesionály. Naši studenti mají zaneprázdněný pracovní a osobní život - požadují přístup k kvalitnímu programu absolventů s nejpoužívanějším a nejpřipravenějším způsobem doručení.

30 hodin magisterského programu (7 povinných předmětů a 3 volitelných předmětů)Kurz je dokončen online.Požadavky na přijetí: bakalářský titul a 3.0 vysokoškolské GPAPoznámka: Studenti, kteří mají méně než 3,0 bakalářského studijního programu, jsou povinni absolvovat GRE.Studenti nejsou povinni přihlásit se v určitém počtu kurzů každý semestr, takže doba dokončení se liší podle jednotlivců.Semestrální kurzy se přizpůsobují akademickému kalendáři Texaské technické univerzity. Noví studenti se mohou zapsat na začátku každého ze čtyř semestrů po celý rok.Proces aplikacePřestože neexistuje termín podávání žádostí, budoucí studenti jsou vyzváni, aby předložili všechny aplikační materiály nejméně tři měsíce před plánovaným počátečním zápisem.Požádejte o absolventskou školu Texas Tech University jako magisterského studenta.Když budete požádáni o výběr většího, nezapomeňte zvolit "Strategická komunikaceDokončete aplikaci Graduate.$ 60 počáteční poplatek za žádost nebo $ 50 za každou následující žádost (včetně změn vstupního data, přidání / změna žádostí o program nebo žádostí o zpětné převzetí).Zahraniční studenti musí také předložit zkoušku z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) do Graduate School. Skóre musí být méně než dva roky v době aplikace.Požádejte o vysokou školu médií a... [-]
Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
30 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Master of Arts v angličtině je navržen tak, aby poskytoval širokou obecnou znalost literatury a jazyka, jakož i znalosti principů a technik oboru. ... [+]

Master of Arts v angličtině

Online program Master of Arts v angličtině, který nabízí oddělení angličtiny, je totožný s programem na místě s jiným způsobem doručování (elektronický vs. tváří v tvář). Požadavky na MA online budou stejné jako u studentů na kampusu. Proces aplikace je stejný. Přijímané studenti mohou absolvovat kurzy buď on-line, nebo tváří v tvář.

přehled programu

Master of Arts v angličtině je navržen tak, aby poskytoval širokou obecnou znalost literatury a jazyka, jakož i znalosti principů a technik oboru. Prostřednictvím vyhrazené studie a našeho učebního plánu odborného rozvoje pomáháme našim studentům rozvíjet a demonstrovat základní komunikační dovednosti. Studenti, kteří hledají Master of Arts v anglickém jazyce, musí absolvovat 36 semestrálních hodin studia včetně následujících požadavků:... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Kombinované
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Interdisciplinární studia na Texas Tech University umožňuje absolventům studentů svobodu navrhovat titul, který integruje oblasti a kurzy ze stávajících vysokých škol a p ... [+]

Master of Arts v interdisciplinárních studiích

Texas Tech University University je Master of Arts v interdisciplinárních studiích nabízí Graduate School. Interdisciplinární studia na Texas Tech University umožňuje absolventům studentů svobodu navrhovat titul, který integruje oblasti a kurzy ze stávajících vysokých škol a programů. Účelem této integrace umožňuje studentům vytvořit program, který nejlépe vyhovuje jejich zájmům a profesním aspiracím, které nemusí být definovány v tradičních disciplinárních hranicích.

přehled programu

Online Master of Arts v interdisciplinární studia je studijní program určený pro studenty, kteří chtějí pokračovat ve vzdělání na úrovni absolventů, ale nehledají specializované školení soustředěné v tradiční hlavní oblasti. Tento program není náhradou za tradiční magisterský titul; spíše je určen pro studenty se širšími zájmy v několika oborech nebo pro ty, jejichž kariérní cíle se zcela neshodují s jednou identifikovatelnou akademickou jednotkou nebo oddělením. Důraz je kladen na pokračující intelektuální a kulturní rozvoj v neustále se měnící společnosti, v níž se nové profesní zájmy mohou rozšířit o několik tradičních specializací.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University je online Master of Arts v technické komunikaci, který nabízí oddělení angličtiny, je skvělý způsob, jak ukázat své zvládnutí technických komunikačn ... [+]

Master of Arts v technické komunikaci

Texas Tech University je online Master of Arts v technické komunikaci, který nabízí oddělení angličtiny, je skvělý způsob, jak ukázat své zvládnutí technických komunikačních dovedností pro průmyslové pozice v technickém psaní, psaní, editace a řízení - nebo pro další magisterské studium. Konkrétní cíle studia zahrnují znalosti z historie, teorie, výzkumu, žánrů, principů, technik a postupů technické komunikace.

Program zdůrazňuje pět širokých oblastí stipendia ve svém stipendiu, studijních pracích a iniciativách:

Rétorika, kompozice a technologieTechnická komunikaceRétorika vědy a zdravotní péčeTechnologie, kultura a rétorikaVizuální rétorika, nová média a návrh zaměřený na uživatele.... [-]
Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině

MSc

Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University je online Master of Science v rodině a spotřebitelských vědách vzdělání je možné prostřednictvím konsorcia univerzit nazvaný Great Plains Interactiv ... [+]

Master of Science v rodině a spotřebitelských vědách vzdělávání

Texas Tech University je online Master of Science v rodině a spotřebitelských vědách vzdělání je možné prostřednictvím konsorcia univerzit nazvaný Great Plains Interactive distanční vzdělávací aliance (GPIDEA). Několik univerzit se setkalo, aby nabízely on-line postgraduální programy studentům, jejichž rodiny nebo kariéra jim zabránila v dokončení studia na akademické půdě. Dohoda o konsorciu umožňuje studentům absolvovat kurzy nabízené více institucemi pro standardní výuku za účelem dokončení programu.

přehled programu38 - 41 úvěrových hodin během tříletého obdobíAčkoli studenti mohou absolvovat kurzy z několika institucí, instituce udělující diplomy je zodpovědná za zařazování studentů do praktických a stážových kreditů.Kurz je dokončen online.Prerekvizity: bakalářský titul v oboru specializace v oboru rodinné a spotřební vědy nebo příbuzná oblastProgram splňuje požadavky pro ty studenty, kteří hledají počáteční certifikaci / licencování učitelů v oblasti vzdělávání v oblasti rodinných a spotřebitelských věd.Studenti nejsou povinni přihlásit se v určitém počtu kurzů každý semestr, takže doba dokončení se liší podle jednotlivců.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Kombinované
3 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Věda o rostlinách a půdě zahrnuje studium rostlinné genetiky, chovu, biotechnologie, molekulární biologie, fyziologie, biochemie, regulace plevele a řízení plodin, které ... [+]

Master of Science v rostlinné a půdní vědě

Věda o rostlinách a půdě zahrnuje studium rostlinné genetiky, chovu, biotechnologie, molekulární biologie, fyziologie, biochemie, regulace plevele a řízení plodin, které se aplikují na efektivní a ekonomickou produkci polních plodin. Online Texas Master of Science v rostlinné a půdní vědě umožňuje studentům studovat, jak používat a řídit aplikaci biologických, chemických a fyzikálních věd s ohledem na přírodní a lidské prostředí.

přehled programu36 kreditních hodin minimum, non-diplomový programKurz je dokončen online.Vyšetření požadované během absolvování semestru.Předpoklad: bakalářský titulStudenti nejsou povinni přihlásit se v určitém počtu kurzů každý semestr, takže doba dokončení se liší podle jednotlivců. Dozvíte se více o rozdílu mezi studentem na částečný a plný úvazek.Semestrální kurzy se přizpůsobují akademickému kalendáři Texaské technické univerzity. Noví studenti se mohou zapsat na začátku každého ze čtyř semestrů po celý rok.Specializované oblasti zahrnují:Věda o plodináchOchrana plodinVěda o půděVlákna a biopolymeryProces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
36 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Online Tech Master on-line v Texasu v softwarovém inženýrství poskytuje studentům pevný základ v definování, vývoji a údržbě komplexních softwarových systémů pomocí tradi ... [+]

Master of Science v softwarovém inženýrství

Online Tech Master on-line v Texasu v softwarovém inženýrství poskytuje studentům pevný základ v definování, vývoji a údržbě komplexních softwarových systémů pomocí tradičních metod inženýrských procesů.

Studijní plán specifikuje informace, například v případě magisterského studijního plánu: Poradní výbor pro bakalářské práce, název práce a kurzy, které je třeba provést. Postgraduální škola vyžaduje, aby studijní plán byl předložen během prvního semestru studia. Slouží také jako přihláška k přijímání kandidátů. Podívejte se na vysokoškolské studium

Pro studijní plán by studenti měli vynaložit veškeré úsilí, aby co nejdříve našli poradce pro práci v oblasti výzkumu slučitelné se svými zájmy. Pracovní poradci mohou vyžadovat, aby studenti absolvovali určité kurzy s cílem připravit studenty na výzkum; proto by studenti měli umožnit poradci bakalářské práce pomoci při výběru kurzů pro studijní plán.... [-]

Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
36 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

V rámci tohoto programu se studenti zaměří na výzvy a praktiky genetiky a chovu, šíření, biotechnologie, výroby, správy, manipulace a skladování, marketingu a využití okr ... [+]

Master of Science v zahradnictví

V rámci tohoto programu se studenti zaměří na výzvy a praktiky genetiky a chovu, šíření, biotechnologie, výroby, správy, manipulace a skladování, marketingu a využití okrasných rostlin jak v interiérech, tak v exteriérech. Texas Tech University je online Master of Science v zahradnictví poskytuje studentům s vzdělávacími zkušenostmi, které potřebují k vynikání jak v práci a kariéře.

přehled programu36 kreditních hodin minimální, možnost práce je k dispoziciKurz je dokončen online.Předpoklad: bakalářský titulStudenti nejsou povinni přihlásit se v určitém počtu kurzů každý semestr, takže doba dokončení se liší podle jednotlivců.Semestrální kurzy se přizpůsobují akademickému kalendáři Texaské technické univerzity. Noví studenti se mohou zapsat na začátku každého ze čtyř semestrů po celý rok.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
36 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Pedagogové, zaměstnanci státních a federálních agentur, zástupci pobočky a zaměstnanci soukromých firem: Vysoká škola zemědělských věd a přírodních zdrojů společnosti Tex ... [+]

Master of Science v zemědělském vzdělávání

Pedagogové, zaměstnanci státních a federálních agentur, zástupci pobočky a zaměstnanci soukromých firem: Vysoká škola zemědělských věd a přírodních zdrojů společnosti Texas Tech University nabízí online magisterský studijní program v oblasti zemědělské výchovy, který vám poskytne dovednosti potřebné k tomu, pozice.

Master of Science v zemědělském vzdělávání je určen k přípravě absolventů pro výuku, výzkum, rozšíření, vedení a administrativní pozice ve veřejném a soukromém sektoru. Program je podobný magisterskému vzdělání na magisterském stupni zemědělského vzdělání. Studenti v magisterském programu se zaměřují na jádro kurzů zemědělského vzdělávání spolu s důrazem na navrhování vzdělávacích / výcvikových programů, zvyšování profesionální prezentace, rozvoje vedení, metod výuky / výcviku a mezilidské komunikace.... [-]

Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
36 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Master of Science v zemědělských komunikacích je určen k přípravě absolventů pro vstup nebo rozvoj v různých médiích, marketingu a vztazích s veřejností. Tento program ta ... [+]

Master of Science v zemědělských komunikacích

Master of Science v zemědělských komunikacích je určen k přípravě absolventů pro vstup nebo rozvoj v různých médiích, marketingu a vztazích s veřejností. Tento program také poskytuje rozvoj profesionálních komunikačních dovedností pro související kariéry v agropodnikání, vládní službě, vzdělávání a rozšíření. Magisterský studijní program v oblasti zemědělské komunikace poskytuje flexibilní program, který může být přizpůsoben tak, aby vyhovoval každé studentově jedinečné situaci. Oblasti specializace, jako je marketing, masmédia a vztahy s veřejností, jsou také k dispozici prostřednictvím spolupráce s College of Media and Communication.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Kombinované
36 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Online Tech Master on Science in Systems and Engineering Management je navržen tak, aby splňoval rostoucí poptávku po manažerů se silným inženýrským, vědeckým a technický ... [+]

Master of Science v systémech

Online Tech Master on Science in Systems and Engineering Management je navržen tak, aby splňoval rostoucí poptávku po manažerů se silným inženýrským, vědeckým a technickým zázemím, stejně jako zdravé uzemnění v oblasti managementu a finančních otázek.

Program vedoucí k získání titulu Master of Science in Systems and Engineering Management (MS SEM) prostřednictvím oddělení průmyslového inženýrství je navržen tak, aby odpovídal rostoucí poptávce po technických manažerech se silným inženýrským, vědeckým a technickým zázemím, problémy. Program MS SEM má odborné zaměření a poskytuje příležitost pro studenty s vysokoškolským vzděláním mimo IE, aby získali absolventský výcvik ve svých specializovaných oblastech a současně absolvovali školení pro inženýrské řízení.... [-]

Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
30 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Magistr

Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University Online Master of Engineering, nabízený Edward E. Whitacre Jr. vysoká škola inženýrství, je interdisciplinární studijní program určený pro praktiky i ... [+]

Mistr inženýrství

Texas Tech University Online Master of Engineering, nabízený Edward E. Whitacre Jr. vysoká škola inženýrství, je interdisciplinární studijní program určený pro praktiky inženýrů. Studenti si mohou zvolit jednu z několika skladeb v rámci různých inženýrských oborů nebo navrhnout vlastní studijní program kombinací kreditů z několika různých inženýrských programů, čímž zajistí, že studenti získají dobře obousměrné znalosti z oboru inženýrství.

Program vedoucí k titulu Master of Engineering (MEN) je interdisciplinární, non-diplomové práce. Muži jsou určeni především pro praktiky inženýrů. Pro takové praktické inženýry může být kreditní zápočet na absolvování kurzu dokončený v rezidenčním pobytu na jiné akreditované maturitě přijímat až 15 hodin 36 hodin semestrální požadavky na magisterský titul inženýrství. Veškeré práce připsané ke studiu musí být dokončeny do devíti kalendářních let. Kromě předpisů upravujících přijetí do Graduate School je pro vstup do Master of Engineering Programu vyžadován titul bakalářského studia nebo jeho ekvivalent.... [-]

Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
36 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Magisterský titul v průmyslovém inženýrství, který nabízí odbor průmyslového inženýrství, připravuje kompetentní průmyslové inženýry a inženýrské manažery pro průmysl, po ... [+]

Mistr průmyslového inženýrství

Magisterský titul v průmyslovém inženýrství, který nabízí odbor průmyslového inženýrství, připravuje kompetentní průmyslové inženýry a inženýrské manažery pro průmysl, poradenství, univerzitní výuku a výzkum.

přehled programu

Průmysloví inženýři společnosti Red Raider získají zkušenosti s aplikovanými oblastmi aplikované optimalizace, řízení techniky, dodavatelského řetězce a logistiky, dopravy, biopaliv a ergonomie a lidských faktorů, ale staví na těchto znalostech, aby integrovali systémy podpory rozhodování a získané dovednosti prostřednictvím kurzových projektů, seniorských projektů a jedinečného podnikového oddělení oddělení. Oddělení také rozvíjí výzkum a výuku ve vyspělých oblastech pokročilé a aditivní výrobní integrované využívající systémový přístup.... [-]

Spojené státy americké USA Online
August 2019
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University Online Master of Stavební inženýrství nabízí oddělení stavební inženýrství. Student v oboru Master of Science in Civil Engineering se zpočátku speci ... [+]

Mistr stavebního inženýrství

Texas Tech University Online Master of Stavební inženýrství nabízí oddělení stavební inženýrství. Student v oboru Master of Science in Civil Engineering se zpočátku specializuje na hlavní subdisciplínu stavebního inženýrství nebo na konstrukční inženýrství a řízení v tomto studijním programu. K dispozici jsou tři různé možnosti: možnost práce, možnost výběru a možnost pouze kurzu.

přehled programu

Od navrhování moderních mrakodrapů až po zajištění čisté pitné vody ovlivňují civilní a environmentální inženýři kvalitu života a veřejnou bezpečnost.

Texas Tech faculty mají odborné znalosti v oblasti designu budov, přístřešků a mostů; zhoršování škody způsobené vichřicí; obnovitelné větrné energetické systémy; čištění odpadních vod, čištění nebezpečných odpadů, záplavy a řízení vodních zdrojů.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Se zaměřením na praktické aplikace vědy a inženýrství - zejména prostřednictvím specializovaných tříbodového oddělení laboratoře a softwarové posloupnosti - studenti mech ... [+]

Mistr strojírenství

Texas Tech University Online magisterské strojírenství, nabízené katedrou strojírenství na Whitacre vysokoškolské inženýrství, je studijní program se specializací v oblastech (a) materiály a mechanika, a (b) design. K dispozici jsou dvě možnosti, jmenovitě možnost reportu a možnost pouze kurz.

přehled programu

Se zaměřením na praktické aplikace vědy a inženýrství - zejména prostřednictvím specializovaného oddělení tří-chod kurz a software sekvence - strojírenství vysokoškolští studenti mají významný dopad na průmysl a akademickou obci při příjezdu.

Absolventští studenti získají poznatky a pomáhají rozvinout přední linii inženýrství prostřednictvím jedinečných kurzů vyvinutých členy fakulty a externě financovaného výzkumu v oblasti naléhavých otázek a technologického pokroku.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
36 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University je Master of Education ve vzdělávacím vedení a hlavní profesionální certifikační přípravný program je určen pro pracující učitele, kteří se zajímají ... [+]

Mistr vzdělání ve vedoucích pozicích a hlavní program odborné přípravy certifikace

Texas Tech University je Master of Education ve vzdělávacím vedení a hlavní profesionální certifikační přípravný program je určen pro pracující učitele, kteří se zajímají o kariéru jako základní nebo střední školy ředitelů v Texasu.

Pedagogové vedoucí mistři

Fakulta pedagogických vedoucích programů se podílí na řadě probíhajících aktivit "školního partnerství mezi univerzitami a K-12", která přímo slouží k rozvoji vedení regionálních pedagogů K-12, včetně: Institutu letního vedení EDLD; a nový program LISD - TTU Principal Fellows.

Pozornost nových uchazečů o magisterské vzdělání: Nový test TExES Principal 268 bude obsahovat položky s možností výběru i postavené odpovědi a bude funkční v prosinci 2018. Kandidáti budou také muset v roce 2019 úspěšně dokončit hodnocení výkonnosti školních vedoucích (PASL). Při přípravě na zavedení nového studijního programu TexES Principal Assessment Program pro vzdělávání v oblasti vzdělávání nebude přijímat žádosti o semestr na jaře roku 2018.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Mistři školství v učebních osnovách a instrukcích, které nabízí Vysoká škola vzdělání, umožňuje studentům hledat vysokoškolské vzdělání v různých specializacích. ... [+]

Mistr vzdělání v učebních osnovách a výuce

Mistři školství v učebních osnovách a instrukcích, které nabízí Vysoká škola vzdělání, umožňuje studentům hledat vysokoškolské vzdělání v různých specializacích. Program se zaměřuje na problematiku kurikula jako oblast výzkumu a rozvíjí silné stránky v oblasti porozumění a řešení komplexních a vícenásobných otázek, které ovlivňují teorii, návrh, vývoj, poskytování, hodnocení a hodnocení učebních osnov.

přehled programu36 hodin magisterského programu s nebo bez práce3 hodiny výzkumu3 hodiny vysokoškolských nadací15 hodin od specializace15 hodin CTéma práce: 9 hodin CKurz je dokončen online.Předpoklad: bakalářský titulStudenti nejsou povinni přihlásit se v určitém počtu kurzů každý semestr, takže doba dokončení se liší podle jednotlivců.Semestrální kurzy se přizpůsobují akademickému kalendáři Texaské technické univerzity. Noví studenti se mohou zapsat na začátku každého ze čtyř semestrů po celý rok.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
36 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University je online Master of Education ve speciálním vzdělávání, který nabízí College of Education, umožňuje vybrat si ze sedmi různých oblastí důrazu, který ... [+]

Mistr vzdělávání ve speciálním vzdělávání

Texas Tech University je online Master of Education ve speciálním vzdělávání, který nabízí College of Education, umožňuje vybrat si ze sedmi různých oblastí důrazu, který vám nabízí možnosti, které splňují vaše kariéry cíle a osobní zájmy.

přehled programu

OBLASTI DŮLEŽITÉ:

Autismus

36 kreditních hodinPrerekvizity: bakalářský titulKurz je dokončen online

Aplikovaná analýza chování

Přijetí nových studentů na podzim 2018 a jaro 2019

36 kreditních hodinPředpoklad: bakalářský titulKurz je dokončen online.Kontaktujte certifikační radu Behavior Analyst, Inc., kde najdete informace o národních požadavcích na certifikaci. Číslo schválení sekvence kurzu pro Texas Tech University je # 4111.... [-]
Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
36 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Program magisterského vzdělání v oblasti vysokoškolského vzdělávání (M.Ed.), který nabízí Vysoká škola vzdělání, poskytuje příležitosti jednotlivcům, kteří hledají kariér ... [+]

Mistr vzdělávání ve vysokoškolském vzdělávání

Program magisterského vzdělání v oblasti vysokoškolského vzdělávání (M.Ed.), který nabízí Vysoká škola vzdělání, poskytuje příležitosti jednotlivcům, kteří hledají kariéru ve středních vedoucích a vedoucích funkcích na komunitních vysokých školách a čtyřletých vysokých školách a univerzitách. Dvouletý program se skládá z 36 hodin absolventů a je nabízen v předepsaném kohortovém modelu.

Kvalifikovaní žadatelé by měli mít přednostně zkušenosti z práce nebo přímého přístupu k veřejné nebo soukromé dvouleté nebo čtyřleté vysoké škole nebo státní nebo federální vzdělávací agentuře poskytující vyšší vzdělání. Úspěšní žadatelé budou potřebovat přímý přístup k vysokoškolskému ústavu, aby úspěšně absolvovali vybrané kurzy.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University je online Master of Education v Instructional Technology, který nabízí College Education, je určen pro pedagogy a školitele, kteří chtějí rozšířit s ... [+]

Master of Education ve výukové technice

Online učení na úrovni K-12, ve vysokoškolském vzdělávání a školení v soukromém sektoru je dobře zavedeným trendem. Texas Tech University je online Master of Education v Instructional Technology, který nabízí College Education, je určen pro pedagogy a školitele, kteří chtějí rozšířit své znalosti a stát se internetovými instruktory, instruktážními designéry a manažery programů distančního vzdělávání.

přehled programu39 kreditních hodinKurzy jsou nabízeny v průběhu dvou let. Studenti obvykle absolvují dva kurzy za semestr.Kurz je dokončen online.Předpoklad: bakalářský titulStudenti musí absolvovat komplexní zkoušku pro dokončení programu.Studenti nejsou povinni přihlásit se v určitém počtu kurzů každý semestr, takže doba dokončení se liší podle jednotlivců.Semestrální kurzy se přizpůsobují akademickému kalendáři Texaské technické univerzity. Noví studenti se mohou zapsat na začátku každého ze čtyř semestrů po celý rok.Proces aplikace... [-]
Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
39 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Magisterský titul Profesionální vědy (PSM) v oblasti environmentální udržitelnosti a řízení přírodních zdrojů, který nabízí absolventská škola, je interdisciplinární stud ... [+]

Profesní vědecký magisterský titul v oblasti environmentální udržitelnosti a řízení přírodních zdrojů

Magisterský titul Profesionální vědy (PSM) v oblasti environmentální udržitelnosti a řízení přírodních zdrojů, který nabízí absolventská škola, je interdisciplinární studium, které připravuje absolventy na vědeckou kariéru v podnikatelských, vládních nebo neziskových odvětvích a zaměřuje se na vědy o udržitelnosti, přírodních zdrojů a životního prostředí.

přehled programu

Profesní vědecké magisterské studium kombinuje studium doktorského studia ve vědě se školením v oblasti řízení, týmové práce, finanční porozumění, marketingovými koncepty a komunikačními dovednostmi potřebnými pro úspěšnou profesionální kariéru.... [-]

Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině

PhD

Texas Tech University Worldwide eLearning

Cílem doktorského studijního programu Speciální pedagogika je připravit vedoucí pracovníky, aby pomohli utvářet budoucnost speciálního vzdělávání. Program se zaměřuje na ... [+]

Doktor filozofie ve speciálním vzdělávání

Texas Tech on-line doktor filozofie ve speciálním vzdělávání je nabízen College of Education. Cílem doktorského studijního programu Speciální pedagogika je připravit vedoucí pracovníky, aby pomohli utvářet budoucnost speciálního vzdělávání. Program se zaměřuje na výsledky, které připraví absolventy v oblasti výzkumu, vzdělávání učitelů, rozvoje programů a hodnocení.

přehled programu

Zvláštní vzdělávací program zajišťuje kurzy v certifikačních oblastech generického speciálního vzdělávání, vzdělávacího diagnostika, zrakově postiženého a neslyšícího vzdělávání. Studenti absolvovaného speciálního vzdělávacího programu jsou připraveni pracovat s osobami se zdravotním postižením v různých prostředích, včetně veřejných škol, vysokých škol a soukromého sektoru.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
90 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Online doktorský titul v oblasti systémů a řízení inženýrství je navržen tak, aby připravil jednotlivce na úspěšné vedení inženýrského personálu a projektů. Texas Tech Un ... [+]

Doktor filozofie v systémech

Online doktorský titul v oblasti systémů a řízení inženýrství je navržen tak, aby připravil jednotlivce na úspěšné vedení inženýrského personálu a projektů. Texas Tech University je v současné době jedinou univerzitou ve státě Texas, která nabízí on-line program, takže je jasnou volbou pro jednotlivce, kteří hledají manažerské příležitosti ve strojírenství a technologii.

přehled programu

Doktorský program v oblasti řízení systémů a inženýrství (SYEM) je navržen tak, aby připravil odborníky v oblasti řízení techniky pro současné i budoucí role vedení. Statistiky růstu pracovní síly úřadu práce pro odborníky v oblasti řízení techniky předpokládají, že tyto role se v příštím desetiletí zvýší o 30%.... [-]

Spojené státy americké USA Online
June 2019
Denní studium
Kombinované
72 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University je online doktor filozofie v rodině a spotřebitelských vědách vzdělání nabízí oddělení rodiny ... [+]

Doktor filozofie v rodině a spotřebitelské vědy vzdělání

Texas Tech University je online doktor filozofie v rodině a spotřebitelských vědách vzdělání nabízí oddělení rodiny

Získejte jedinečný stupeň - jediný doktorát v zemi. v rodině a spotřebitelských vědách

Texas Tech University nabízí národní rodové a spotřební vědy Ph.D. program.

Jsme odhodláni vyškoleni další generaci vysokoškolských učitelů v rodině a spotřebitelské vědě. Pokud hledáte akademickou kariéru, doktorský program společnosti Texas Tech vám poskytuje nejpokročilejší akademický trénink, nejvýznamnější fakultu a nejsilnější profesionální základnu jakéhokoli programu v zemi.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University je online doktor Filozofie v technické komunikaci a Rhetoric (TCR) studenti se učí a praxe metodiky pro provádění výzkumu v technické komunikaci a r ... [+]

Doktor filozofie v technické komunikaci

Texas Tech University je online doktor Filozofie v technické komunikaci a Rhetoric (TCR) studenti se učí a praxe metodiky pro provádění výzkumu v technické komunikaci a rétorika, stejně jako získat zkušenosti vytváření on-line a na stránce dokumenty pomocí vizuální a písemné komunikace. Program poskytuje široký přístup k technické komunikaci a nabízí kurzy v oblastech, jako je editace, design, rétorická teorie, online dokumentace, řízení publikací a testování použitelnosti.

Účel studijního programu

Doktorand dokáže kvalifikovat lidi k nezávislému výzkumu různými metodami a přispívat tak k poznání. Doktorát je obvykle kvalifikací na profesní místo na univerzitě. Cílem studia jsou široká znalost literatury o technické komunikaci a rétorice, specializované znalosti některých aspektů technické komunikace nebo rétoriky, které se odráží v disertačním výzkumu, a schopnost provádět průběžný nezávislý výzkum pomocí jedné nebo více metod.... [-]

Spojené státy americké USA Online
September 2019
Denní studium
60 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Texas Tech University 2500 Broadway
TX 79409 Lubbock, Texas, Spojené státy americké
Adresa, 1. řádek
USA Online, Spojené státy americké