Spartanburg Methodist College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Spartanburg Methodist College je jediná regionální akreditovaná dvouletá soukromá rezidenční vysoká Spartanburg Methodist College Jižní Karolíně. Nabízíme přidružené tituly v oblasti umění, vědy, trestní justice, obchodu, výtvarných umění a náboženských studií.


Společnost SMC je odhodlána poskytovat programy a příležitosti, které povzbuzují akademickou excelenci, intelektuální průzkum, sociální povědomí a rozvoj charakteru. Na této tradici jsme postavili náš 100% on-line program.


Vzdělávací mentory

Naši poradci jsou zde, aby vám pomohli dosáhnout vašich profesionálních cílů. Jsme s vámi od začátku až do konce. Od procesu podávání žádostí až po finanční pomoc při výběru kurzu jsme zde, abychom zajistili, že uspějete.


Pokyny pro finanční pomoc

Jedním z nejvíce stresujících prvků, jak se pustit do vysokoškolského studijního programu, je zajistit, abyste měli k dispozici nejen prostředky, ale také dokončení programu. Naši poradci jsou zde, aby vás vedli procesem finanční pomoci, který vám pomůže při výběru zdrojů finanční pomoci rozhodovat co nejlépe.

Místa

Spartanburg

Adresa, 1. řádek
1000 Powell Mill Rd (7,106.13 mi)
29301 Spartanburg, Jižní Karolína, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium