Přečtěte si oficiální popis

Spartanburg Methodist College je jediná regionální akreditovaná dvouletá soukromá rezidenční vysoká Spartanburg Methodist College Jižní Karolíně. Nabízíme přidružené tituly v oblasti umění, vědy, trestní justice, obchodu, výtvarných umění a náboženských studií.


Společnost SMC je odhodlána poskytovat programy a příležitosti, které povzbuzují akademickou excelenci, intelektuální průzkum, sociální povědomí a rozvoj charakteru. Na této tradici jsme postavili náš 100% on-line program.


Vzdělávací mentory

Naši poradci jsou zde, aby vám pomohli dosáhnout vašich profesionálních cílů. Jsme s vámi od začátku až do konce. Od procesu podávání žádostí až po finanční pomoc při výběru kurzu jsme zde, abychom zajistili, že uspějete.


Pokyny pro finanční pomoc

Jedním z nejvíce stresujících prvků, jak se pustit do vysokoškolského studijního programu, je zajistit, abyste měli k dispozici nejen prostředky, ale také dokončení programu. Naši poradci jsou zde, aby vás vedli procesem finanční pomoci, který vám pomůže při výběru zdrojů finanční pomoci rozhodovat co nejlépe.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Associate Degrees

Spartanburg Methodist College

Ať už se chcete přestěhovat do nové pozice, nebo jen chcete uspokojit dokončení svého studia ... online asistent v oblasti trestní justice vám pomůže dosáhnout vašich cíl ... [+]

Online spolupracovník v oblasti trestní justice vám pomůže učit se dovednostem, které mohou vést k vyššímu placení a příležitostem k propagaci, a vyčlenit vás od konkurence. Tento program byl navržen s ohledem na pracovní profesionály. Naše zkušenosti s virtuálními třídami vám umožňují flexibilitu dokončit svůj stupeň v efektivním učebním prostředí - 100% Online. Kurzy jsou navrženy a vyučovány předními odborníky pracujícími v oboru a zahrnují: Úvod do systému trestní justice, Policejní správa, Úvod do kriminologie, trestní důkazy a postupy, Úvod do trestního práva, vztahy k mladistvým, Úvod do korekcí a Úvod do forenzního Věda.... [-]

Spojené státy americké Spartanburg
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině