Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Úvod

Read the Official Description

Purdue Polytechnic Institute

O

Purdue Polytechnic Institute je jednou z deseti akademických vysokých škol na Purdue University, která nabízí vysokoškolské a postgraduální studium v ​​široké škále oborů. Vysoká škola zahrnuje sedm akademických škol, oddělení a divizí:

 • Technologie letectví a dopravy
 • Strojírenská technologie
 • Počítačové a informační technologie
 • Technologie počítačové grafiky
 • Technologie řízení stavby
 • Vojenská věda a technologie
 • Technologie Vedení a inovace

Kromě Purdue University hlavního kampusu v západní Lafayette, Indiana, Purdue Polytechnic nabízí vybrané studijní programy v devíti společenství Indiana.

Vysoká škola prochází zásadní transformací, která ovlivňuje všechny aspekty vysoké školy. Polytechnické jméno nejlépe ztělesňuje vlastnosti, prvky a filozofii transformované školy a snadno představuje výraznou značku, která zdůrazňuje jedinečnou povahu učení.

Akademické programy se skládají z aplikovaného učení založeného na teorii, týmových projektů, integrovaných humanitních studií, kreditů založených na kompetencích a řady zážitkových složek, jako jsou projekty s vysokými zkušenostmi podporovanými průmyslem, stáže, globální ponory a činnosti spojené s získáváním certifikátů. Zkušenost z polytechnického učení je určena pro absolventy, kteří nejenže mají hluboké technické znalosti a uplatňují dovednosti ve své vybrané disciplíně, ale také mají schopnost řešit problémy, kritické myšlení, komunikaci a vůdčí schopnosti, které jsou vyhledávány v průmyslových odvětvích a komunitách.

Výzkum v rámci vysoké školy se dále rozšiřuje a posiluje, přičemž pět podpisových oblastí vede k vysoké technologické a vědecké špičce:

 • Bio-inspirovaná udržitelnost
 • Robotika, výroba a autonomie
 • Uzavřená zdravotní péče
 • Inovační vzdělávání STEM
 • Výpočet lidské váhy

Ať už poskytuje transformovanou zkušenost s výukou, aby získala absolventy připravené pro průmysl, kteří mají dovednosti pro dnešní ekonomiku, nebo provádí výzkum inspirovaný používáním, aby pokročil ve vývoji technologie a vyřešil skutečné problémy, chce Purdue Polytechnic Institute být globálním lídrem.

Purdue Polytechnic byla založena v roce 1964 jako Technologická škola Purdue University. To bylo přejmenováno College of Technology v roce 2005, a v roce 2015, správní rada schválila jeho současný název na podporu transformace školy a v rámci iniciativy prezidenta Mitch Daniels 'Purdue Moves.

Purdue Polytechnic Institute

Poslání, vize a hodnoty

Mise

Inspirovat, vzdělávat a mentorovat studenty prostřednictvím učení a integrovaného studia, připravovat absolventy na úspěch jako budoucí technologští inovátoři a vedoucí představitelé průmyslu; A podpořit transdisciplinární učení, angažovanost a výzkum inspirovaný používáním, který se zabývá důležitými státními a globálními problémy.

Vidění

Jsme transformační vysoká škola neohraničená tradicí ... Průkopníci výuky a inspirativního výzkumu.

Prohlášení o bezúhonnosti a kodexu chování

U Purdue a Polytechnického institutu Purdue je pro naši misi nezbytnost integrita. Činíme čestně a dodržujeme nejvyšší standardy morálních a etických hodnot a zásad prostřednictvím našeho osobního a profesního chování. Ukazujeme naše chápání těchto hodnot a principů a podporujeme je při každé akci a rozhodnutí. Důvěra a důvěryhodnost jdou ruku v ruce s tím, jak se chováme, protože udržujeme kulturu založenou na etickém chování. Očekáváme, že naše činy budou v souladu s našimi slovy a naše slova budou v souladu s našimi záměry. Přijmeme naše odpovědnosti, sdílíme vedení v demokratickém duchu a podřídíme se nejvyšším standardům důvěry veřejnosti. Sme zodpovědní za naše slova a naše činy. Podporujeme nejvyšší postavení spravedlnosti, jednáme jako zodpovědní občané, respektujeme stejně rozmanitost, zachováváme práva ostatních a zacházíme s důstojností všech osob. K naplnění našich cílů jako učební komunity trváme na tom, že cíle výuky studentů nejsou ohroženy. S každým studentem přistupujeme spravedlivě a naše hodnocení výsledků v oblasti učení jsou nestranné a vycházejí výhradně z prokázaných výsledků v oboru.

Jako země-grant instituce, jsme demonstrovat naše reakce na naše volební obvody a rozšířit jim přístup k našim znalostním zdrojům. Slibujeme, že moudře využijeme naše zdroje a budeme dobrými správci finančních, kapitálových a lidských zdrojů.

Prostředí polytechnického učení

Purdue Polytechnic Institute reaguje na změny našich studentů a společnosti - transformujeme naše učební prostředí tak, aby lépe vyhovovalo jejich potřebám.

Jedinečné vzdělávací prostředí společnosti Purdue Polytechnic je definováno kombinací 10 klíčových prvků.

PŘÍKLADOVÉ ZPŮSOBY VYUŽITÍ TEORIE

Začneme tím, že budeme studovat teorii, pak ji uplatníme. . . Skutečně ji uplatňujeme. Učení se v praxi je základem polytechnického vzdělávacího zážitku společnosti Purdue University. Je to silný a osvědčený přístup, který vede studenty k lepšímu porozumění a zachování konceptů.

TEAMOVÉ ZÁKLADNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Společnosti a komunity spoléhají na týmovou práci, aby dosáhly úspěchu. Cvičíme to. Od prvního semestru do posledního, týmové projekty jsou základním kamenem programů Purdue Polytechnic, které vystavují studenty dynamice týmu, termínům a technikám řešení problémů.

MODERNIZOVANÉ VYUČOVACÍ METODY

Proč musí být hodiny vyučovány instruktorem, který přednáší před učebnou? Nemají. Stále více našich kurzů využívá vědecky ověřené, nejmodernější výukové metody známé jako aktivní učení. Je to jiné, zábavné, náročné a efektivnější.

INTEGROVANÝ CURRICULA VZDĚLÁVÁNÍ V KONTEXTU

Studenti se učí lépe, když 1) mají hluboké znalosti o účelu jejich učení, 2) jejich učení probíhá právě včas, předtím, než je zapotřebí, a 3) výsledky učení jsou svázány s praktickými zkušenostmi. Naše kurzy sledují tyto pilíře účelu, načasování a praktičnosti.

INTEGROVANÉ STUDIE HUMANIT

Integrace technologických studií s humanitními a společenskovědními studiemi zlepšuje studentské kritické myšlení, kreativitu, logiku a inovace. Polytechnici absolvují tyto dovednosti a jsou dobře připraveni na celoživotní učení a úspěch.

KOMPETENČNÍ KREDITOVÁNÍ

Studenti demonstrují zvládnutí konceptů a aplikovaných dovedností (známých jako kompetence), mají flexibilitu, aby se soustředili na své zájmy a zároveň se učili svým vlastním tempem, a vytvářeli e-portfolia, aby předvedli své schopnosti. Purdue je lídrem v učení založeném na kompetencích.

SENIOR CAPSTONE PROJEKTY

Skutečné projekty s reálnými klienty jsou prospěšné studentům, firmám a komunitám. Programy Purdue Polytechnic zahrnují projekty seniorů, které umožňují studentům aplikovat to, co se naučili řešit reálné výzvy vybrané partnery firem a komunity.

INTERNSHIPS

Nepodporujeme jednoduše studenty k tomu, aby absolvovali stáže - do našich programů začleňujeme je a další aktivity podobné pracovníkům. V průběhu letošního semestru nebo během semestru využívají studenti tyto příležitosti k rozšíření znalostí a dovedností a vytváření základů pro budoucí zaměstnání.

GLOBÁLNÍ / KULTURNÍ IMMERZIE

Svět se zmenšuje, zatímco naše globální a kulturní příležitosti rostou. Společnost Purdue Polytechnic, která se může pochlubit multikulturním vzdělávacím prostředím naplněným fakultami, zaměstnanci a studenty z více než 100 zemí, nabízí také obohacený pohled prostřednictvím studia v zahraničí, mezinárodních stáží a dalších globálních a kulturních aktivit.

FACULTY-TO-STUDENT MENTORSHIP

Vysokoškolští studenti jsou úspěšnější, když mají někoho, kdo se zvláštním zájmem o jejich aspirace a pokrok. Naši studenti mají jedinečnou příležitost, aby byli členem fakulty přiděleni jako jejich mentor a řídili je k úspěchu poskytováním odborného poradenství a podpory po celý školní rok.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Online Graduate Certificates » Vidět Online MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Graduate Certificate

Absolvent certifikátu v obchodní analýze informačních technologií

Online forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců Přihlašování započato Spojené státy americké West Lafayette + 1 více

Program pro získání absolventů informačních technologií pro podnikovou analýzu poskytne absolventům vysokoškolských studentů úvodní vzdělání na úrovni absolventů v důležitých aspektech analýzy podnikání. [+]

Program pro získání absolventů informačních technologií pro podnikovou analýzu poskytne absolventům vysokoškolských studentů úvodní vzdělání na úrovni absolventů v důležitých aspektech analýzy podnikání.

Certifikační program poskytne odborníkům znalosti o tom, jak stanovit obchodní požadavky, které řídí projekty související s IT. Navíc jim pomůže identifikovat, analyzovat a navrhnout procesy, které zlepší celkový tok informací v rámci své organizace.

Certifikační program bude poskytovat základní vzdělání na úrovni absolventa pro zaměstnání pro ty, kteří v současné době pracují jako obchodní analytici, nebo ti, kteří jsou nebo mají zájem o zodpovědnost týkající se obchodních analytiků.... [-]


Absolvent certifikátu v oblasti řízení informačních technologií

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců Přihlašování započato Spojené státy americké West Lafayette + 2 více

Studijní program pro absolventy řídících informačních technologií bude poskytovat vysokoškolským studentům úvodní úroveň postgraduálního vzdělávání v důležitých aspektech vedení, plánování, provádění a řízení IT projektů. [+]

Spravujte svou cestu k lepší kariéře

Studijní program pro absolventy řídících informačních technologií bude poskytovat vysokoškolským studentům úvodní úroveň postgraduálního vzdělávání v důležitých aspektech vedení, plánování, provádění a řízení IT projektů. Tento certifikační program bude poskytovat dovednosti na přípravné úrovni, které podpoří úspěch složitých podnikových iniciativ souvisejících s IT.

Online certifikát absolventů je obzvláště v poptávce pro systémových analytiků, programátorů a projektantů, projektových manažerů a dalších v oblasti správy technologických projektů. Naučte se nové a vylepšené nástroje a techniky řízení projektů v oblasti IT, které se používají v dnešním technologickém trhu.... [-]


Osvědčení o absolvování managementu bezpečnosti letectví (Online)

Online forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2019 Spojené státy americké West Lafayette + 1 více

Pokud se snažíte pokročit v náročném, specializovaném světě letectví, získáte certifikát Purdue v oblasti řízení bezpečnosti letectví, který vám pomůže získat znalosti o vývoji, vedení a provádění účinných programů ochrany letectví. [+]

Rolling Admissions - Přijetí aplikací nyní

Pokud se snažíte pokročit v náročném, specializovaném světě letectví, získáte certifikát Purdue v oblasti řízení bezpečnosti letectví, který vám pomůže získat znalosti o vývoji, vedení a provádění účinných programů ochrany letectví. Učitelé profesorů s vynikajícími vzdělávacími zázemími a praxí v oblasti civilního letectví, vojenského letectví a vládních rolí, naše kurzy specifické pro daný sektor vás připraví na řadu leteckých rolí.

Ekonomické prognózy naznačují, že stálý nárůst požadavků na přepravu cestujících a letecké nákladní dopravy povede k dramatickému rozšíření leteckého průmyslu a vyžaduje úplnou restrukturalizaci stávající architektury systému letecké dopravy. Tento růst odvětví přináší široké spektrum příležitostí v leteckém průmyslu pro jednotlivce, kteří mají dovednosti v oblasti řízení letectví a letectví, jako je řízení rizik, vývoj bezpečnostních systémů a související interdisciplinární dovednosti.... [-]


Výkonné řízení ve stavebnictví (Online)

Online forma Denní studium Kombinované 2 - 3 let September 2019 Spojené státy americké West Lafayette + 1 více

Získejte znalosti základů řízení stavby. Tyto znalosti vám pomohou aplikovat teorie a principy řízení stavby tak, aby efektivně identifikovaly, analyzovaly a řídily stavební činnosti v rámci vaší organizace. [+]

Přijetí aplikací nyní na jaro roku 2019

Získejte znalosti základů řízení stavby. Tyto znalosti vám pomohou aplikovat teorie a principy řízení stavby tak, aby efektivně identifikovaly, analyzovaly a řídily stavební činnosti v rámci vaší organizace.

S absolventským certifikátem z Purdue University se odborníci naučí analyzovat techniky současných stavebních obchodních praktik včetně účetních a finančních postupů, právních závazků, práv a nápravných opatření týkajících se nabídky stavebních společností, smluv a stavebních změn, řízení rizik a marketingové teorie a proces.

Kurikulum je navrženo tak, aby připravilo kvalifikované osoby na vedoucí postavení ve stavebnictví, s důrazem na stavební práce a řízení podniku.... [-]


MSc

MS v letectví a letectví řízení online

Online forma Denní studium Kombinované 11 měsíců Přihlašování započato Spojené státy americké West Lafayette + 1 více

Pokud se snažíte pokročit v náročném, specializovaném světě letectví, Purdue MS v letectví a letectví Management vám pomůže rozvíjet základní management a vedení dovedností. [+]

Pokud se snažíte pokročit v náročném, specializovaném světě letectví, Purdue MS v letectví a letectví Management vám pomůže rozvíjet základní management a vedení dovedností.

Učitelé profesorů s významným vzděláním a praxí v oblasti civilního letectví, vojenského letectví a vládních rolí vám připraví kurzy zaměřené na konkrétní odvětví pro řadu letových manažerských rolí.

Ekonomické prognózy naznačují, že stálý nárůst požadavků na přepravu cestujících a letecké nákladní dopravy povede k dramatickému rozšíření leteckého průmyslu a vyžaduje úplnou restrukturalizaci stávající architektury systému letecké dopravy. Tento růst odvětví vytváří širokou škálu vedoucích příležitostí v leteckém průmyslu pro jednotlivce, kteří disponují schopnostmi řízení letectví a letectví, jako jsou provozní analýzy, vývoj bezpečnostních systémů, řízení projektů, integrace systémů, environmentální udržitelnost a související interdisciplinární dovednosti.... [-]


MS v obchodní analýze online

Online forma 1 - 5 let Přihlašování započato Spojené státy americké West Lafayette

Oddělte se s vynikajícím pověřením s Master of Science (MS) zaměřeným na analýzu IT v podnikání. Tento 100% online systém MS nabízí IIBA® [+]

Oddělte se s vynikajícím pověřením s Master of Science (MS) zaměřeným na analýzu IT v podnikání. Tento 100% online systém MS nabízí IIBA®

Obchodní analytici hrají zásadní roli při překonávání obchodních a IT funkcí organizace. Jejich schopnost porozumět podnikatelské sféře a překládat tyto potřeby technickým lidem ve smyslu, které mohou pochopit, je zásadní pro úspěch každé iniciativy projektu.

Kurikulum zvyšuje vaše znalosti v oblasti struktury, zásad a operací organizace. Naučte se pracovat jako spojení mezi organizačním vedením a IT oddělením, které jim pomohou porozumět potřebám organizace a jak může IT pomoci dosáhnout svých cílů. Rozvíjet dovednosti pro identifikaci, dokumentaci a implementaci požadavků IT na jakékoliv obchodní překážky. Použijte získané poznatky získané pro úspěšné absolvování IIBA®... [-]


MS v oblasti řízení stavebnictví online

Online forma Denní studium Kombinované 24 měsíců Přihlašování započato Spojené státy americké West Lafayette + 1 více

Rozdělte se s vynikajícím pověřením s MS v oblasti řízení staveb. Řízení výstavby (CM) uplatňuje principy řízení a inovativní technologie, které efektivně vedou, organizují a řídí stavební projekty obytných, obchodních a infrastrukturních zařízení. [+]

Rozdělte se s vynikajícím pověřením s MS v oblasti řízení staveb. Řízení výstavby (CM) uplatňuje principy řízení a inovativní technologie, které efektivně vedou, organizují a řídí stavební projekty obytných, obchodních a infrastrukturních zařízení.

Prostřednictvím systému CM mohou být budovy a infrastrukturní zařízení konstruovány řízeným způsobem, aby se maximalizovala efektivita výstavby a zajistila nejvyšší kvalita.

S pokročilým vzděláním z Purdue University budete vybaveni základními znalostmi a vzdělávacími zkušenostmi, abyste získali významný příspěvek v oblasti stavebnictví. 100% online učební plán je určen k přípravě kvalifikovaných osob na vedoucí pozici ve stavebnictví. Zdůrazněte, co se týče stavebních operací a řízení podniků - výhod MBA, ale se zaměřením na výstavbu. Tento program je určen pro osoby s bakalářským studiem v oblasti řízení staveb, inženýrství nebo úzce souvisejících oborů z akreditované univerzity.... [-]


MS v řízení IT projektů online

Online forma Denní studium Kombinované 11 měsíců Přihlašování započato Spojené státy americké West Lafayette + 1 více

Spravujte svou cestu k lepší kariéře s Master of Science, který se zaměřuje na řízení IT projektů, aby splňoval požadavky průmyslu a podnikání v této dynamické oblasti. Naučte se nástroje a techniky, které můžete použít pro každou fázi životního cyklu projektu. [+]

Spravujte svou cestu k lepší kariéře s Master of Science, který se zaměřuje na řízení IT projektů , aby splňoval požadavky průmyslu a podnikání v této dynamické oblasti. Naučte se nástroje a techniky, které můžete použít pro každou fázi životního cyklu projektu. Tento 100% on-line program obsahuje materiály obsažené v Body Knowledge vytvořené Project Management Institute (PMI®) - zahrnující požadavky na zjišťování a řízení, vývoj a řízení rozvrhu, správu portfolia a správu outsourcovaných zdrojů.

Kurikulum zvyšuje vaše znalosti v oblasti rozsahu, času, nákladů, komunikace

Jako 100% on-line program MS můžete získat svůj titul svým vlastním tempem, odkudkoliv na světě, výběrem času pro třídní práci a studium, které odpovídají vašemu životnímu stylu. Kurzy jsou nabízeny v osmtýdenním formátu pro větší flexibilitu, takže můžete absolvovat požadované 34 kreditní hodiny (30, pokud již máte certifikát PMP) za 12 měsíců až 5 let.... [-]


Videos

Uniquely qualified: employers describe Purdue Polytechnic graduates

Contact
Adresa destinace
Purdue University - Purdue Polytechnic Institute, 401 N Grant Street, West Lafayette, IN 47907
West Lafayette, Indiana, US
Social Media