Penn State College of Earth and Mineral Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Areál Penn State World

Penn State World Campus je druhým největším kampusem v systému Pennsylvania State University s více než 20 000 studenty. Penn State World Campus poskytuje přístupné a kvalitní Penn State vzdělávání online k řešení potřeb jednotlivců, kteří hledají vysokoškolské vzdělání nad rámec tradičního zážitku z kampusu. Partnerství s akademickými jednotkami a vysokými školami Penn State umožňuje Penn State World Campus nabídnout více než 150 stupňů a certifikačních programů vyvinutých a vyučovaných fakultou Penn State.

Akademická dokonalost ve vašem dosahu

Penn State World Campus poskytuje kvalitní vzdělání online od roku 1998, rozšiřuje nové znalosti, přispívá k výzkumu a umožňuje kreativní vyjádření bez ohledu na to, kde se naši studenti nacházejí. Penn Staters, kteří vydělávají na internetu online, rozvíjejí jedinečné způsoby porozumění, prožívání a uplatňování svého vzdělání, které často vedou k úspěchu a pokroku v jejich kariéře.

121945_rsz_adobestock_76098380_1.jpg

Úspěšní studenti, absolventi a absolventi

Nejlepší způsob, jak porozumět Penn State World Campus, je podívat se na naše studenty. Jsou vůdci v organizacích, na pracovištích a v armádě. Řídí každodenní závazky a povinnosti dospělých, vyrovnávají práci, rodinu a vzdělání. Každý z našich studentů přináší do svých vzdělávacích zkušeností řadu jedinečných životních zkušeností a profesních kvalifikací, které obohacují výukové prostředí nejen pro sebe, ale také pro své vrstevníky ve svých kurzech. Jako absolventi kampusu World Campus využívají Penn Stater komplexní sadu dovedností získaných během jejich online vzdělávání, která informuje o výjimečných pracovních a komunitních službách.

Příprava studentů k úspěchu prostřednictvím angažovaného stipendia

Jako inovativní vůdce v online učení vytváří Penn State World Campus příležitosti, aby se studenti mohli intenzivně zapojovat do všech vzdělávacích zkušeností. Přístup k adaptivním vzdělávacím programům, renomované fakultě, globálnímu studentskému orgánu, výzkumným příležitostem a největší síti absolventů na světě umožňuje našim studentům prosperovat v online prostředí.

121946_rsz_adobestock_118419120.jpg

Místa

Státní vysoká škola

Adresa, 1. řádek
Penn State Department of Meteorology and Atmospheric Science 502 Walker Building University Park, PA 16802
16802 Státní vysoká škola, Pensylvánie, Spojené státy americké