Oakland City University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

on-line programy

Oakland City University usnadňuje více než kdy jindy získat míru, kterou chcete, bez ohledu na to, kde žijete. Naše široká nabídka absolventa a on-line studijní programy vám dává nejen neomezené možnosti kariéry, ale také vám umožní dosáhnout vašich osobních a profesních cílů v kratším čase za přijatelnou cenu. V OCU, přijímáme až na dvojnásobek částku převodu úvěrů přijatých na jiných vysokých škol a univerzit, stejně jako kompletní předchozích posouzení zkušeností, snížit náklady ještě dále.

Prohlédněte si náš obsáhlý seznam internetových stupňů, a vidět, jak naše pohodlné 5-ti týdenní rotace třídy a flexibilní on-line dodání může trvat vás na další úroveň své kariéry.

HEAD Jádrem nadace OCU je závazek poskytnout nepřekonatelnou vzdělání ve svobodných umění a vědy. Tento široký vzdělávací zkušenost připravuje našim studentům znalosti nezbytné pro uplatňování zásady naučili ve třídě do problémů a otázek dneška.

HEART Příprava hlavy bez připojení k srdci zanechá osoba prázdno účelu. Univerzita se domnívá, že duchovní formace jednotlivce je rozhodující pro úspěch studenta. Bohatá na tradici General baptistické denominace OCU nabízí studenty, učitele a zaměstnance možnost prozkoumat svou vlastní víru a rozvíjet porozumění toho, co skutečně věří a schopnost vyjádřit svou víru ústně.

RUCE Znalosti, aniž by schopnost uplatnit se stává o něco více než akademické cvičení. OCU Foundation dává studentům příležitost k Ex-Press svou víru a akademických úspěchů prostřednictvím řízených reakcí, jako je mezinárodní mise výlety a obecně prospěšných prací.

PROČ OCU online?

ZRYCHLENÝ Oakland City University kurzy jsou buď 5 nebo 8 týdnů dlouhé. S více termíny zahájení můžete snadno přizpůsobit své vzdělání, aby se vešly svůj rozvrh.

UžITEČNé Studovat kdekoliv, kdykoliv. Naše on-line programy, aby bylo snadné se dostat to nejlepší vzdělání víry na bázi bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

VYSOKÁ KVALITA Připojte se k naší komunitě teplé víry-založené a mít přístup k síti odborníků z celého světa.

CENOVĚ OCU nabízí nákladově efektivní křesťanské vzdělání. S našimi on-line programy ušetříte na cestovní výdaje a může snížit čas, který sundat práce.

Místa

Oakland City

Adresa, 1. řádek
138 North Lucretia Street
Oakland City, Indiana 47660

47660 Oakland City, Indiana, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium