Nova Southeastern University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

NSU je hlavní areál se nachází v Greater Fort Lauderdale s lokalitami kolem Floridy a Puerto Rico. Jsme v srdci akademického a výzkumného centra regionu a jen pár minut od nejlepších světových pláží. S více než 26 000 studenty a 152 000 absolventy po celém světě najdete Shark Friends v každém rohu země - i mimo ni.

Zde jsou některé důvody, proč studenti zvolili NSU.

  1. Malé velikosti tříd vám umožňují individuální přístup k profesorům.
  2. Živý život v kampusu zahrnuje NCAA Athletics, společenské a profesní organizace, kulturní aktivity a wellness a fitness.
  3. V roce 2018 získal mezi nejlepšími vysokoškolskými koleji 200 nejlepších vysokých škol.
  4. Prestižní absolventské programy v lékařství, právu, psychologii, obchodu, vzdělávání, farmacie, zubní lékařství a další.
  5. Rozmanitá studentská populace zahrnuje 1200 zahraničních studentů ze 116 zemí z pěti kontinentů.
  6. Mezi nejmodernější zařízení patří nejnovější technologie ve třídách, pokročilé laboratoře a nejlepší výzkumné knihovny.
  7. Mnoho absolventů NSU pokračuje v získávání magisterských, doktorských nebo odborných titulů na NSU nebo jiných univerzitách. Doktorandi se účastní výzkumu NSU v oborech jako je lékařství, oceánografie, rakovina, psychologie, zubní lékařství a autismus.
  8. Studenti budovat vztahy tím, že se účastní řady společenských akcí, mnoho se konalo na NSU je campus.Our krásné hlavní kampus je jen pár minut od pláže Fort Lauderdale, South Beach, Las Olas noční život a Everglades.

Místa

Fort Lauderdale

Adresa, 1. řádek
3301 College Avenue
33314 Fort Lauderdale, Florida, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium