Nova Southeastern University

Úvod

Read the Official Description

NSU je hlavní areál se nachází v Greater Fort Lauderdale s lokalitami kolem Floridy a Puerto Rico. Jsme v srdci akademického a výzkumného centra regionu a jen pár minut od nejlepších světových pláží. S více než 26 000 studenty a 152 000 absolventy po celém světě najdete Shark Friends v každém rohu země - i mimo ni.

Zde jsou některé důvody, proč studenti zvolili NSU.

  1. Malé velikosti tříd vám umožňují individuální přístup k profesorům.
  2. Živý život v kampusu zahrnuje NCAA Athletics, společenské a profesní organizace, kulturní aktivity a wellness a fitness.
  3. V roce 2018 získal mezi nejlepšími vysokoškolskými koleji 200 nejlepších vysokých škol.
  4. Prestižní absolventské programy v lékařství, právu, psychologii, obchodu, vzdělávání, farmacie, zubní lékařství a další.
  5. Rozmanitá studentská populace zahrnuje 1200 zahraničních studentů ze 116 zemí z pěti kontinentů.
  6. Mezi nejmodernější zařízení patří nejnovější technologie ve třídách, pokročilé laboratoře a nejlepší výzkumné knihovny.
  7. Mnoho absolventů NSU pokračuje v získávání magisterských, doktorských nebo odborných titulů na NSU nebo jiných univerzitách. Doktorandi se účastní výzkumu NSU v oborech jako je lékařství, oceánografie, rakovina, psychologie, zubní lékařství a autismus.
  8. Studenti budovat vztahy tím, že se účastní řady společenských akcí, mnoho se konalo na NSU je campus.Our krásné hlavní kampus je jen pár minut od pláže Fort Lauderdale, South Beach, Las Olas noční život a Everglades.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online MSc » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MS v záležitostech národní bezpečnosti a mezinárodních vztazích

Online forma Campus forma Online & Campus forma Denní studium January 2019 Spojené státy americké Fort Lauderdale + 1 více

36 kreditů MS v národních bezpečnostních záležitostech a mezinárodních vztazích je navržen tak, aby poskytoval studentům teoretické, výzkumné a aplikované dovednosti v rozvíjející se akademické oblasti národních bezpečnostních záležitostí. [+]

Přehled

36 kreditních MS v národních bezpečnostních záležitostech a mezinárodních vztazích je navržen tak, aby poskytl studentům základní pochopení kritických otázek, které informují o oblasti národní bezpečnosti dnes, včetně hodnocení a analýzy hrozby terorismu v USA i mimo ni a analýza zpravodajské sbírky. Studenti budou také hluboce porozumět mezinárodnímu kontextu, ve kterém se formují národní bezpečnostní otázky USA.

Záležitosti národní bezpečnosti jsou jednou z nejrychleji rostoucích profesí s místy otevřenými ve veřejném sektoru ve federálních, státních a místních samosprávách av soukromém sektoru. Tento program je určen jak pro profesionály, tak pro ty, kteří se snaží o kariéru v terénu, stejně jako pro studenty se silným akademickým zájmem o bezpečnostní záležitosti a mezinárodní vztahy.... [-]


Contact

Adresa, 1. řádek 3301 College Avenue
33314 Fort Lauderdale, Florida, Spojené státy americké