Přečtěte si oficiální popis

NSU je hlavní areál se nachází v Greater Fort Lauderdale s lokalitami kolem Floridy a Puerto Rico. Jsme v srdci akademického a výzkumného centra regionu a jen pár minut od nejlepších světových pláží. S více než 26 000 studenty a 152 000 absolventy po celém světě najdete Shark Friends v každém rohu země - i mimo ni.

Zde jsou některé důvody, proč studenti zvolili NSU.

  1. Malé velikosti tříd vám umožňují individuální přístup k profesorům.
  2. Živý život v kampusu zahrnuje NCAA Athletics, společenské a profesní organizace, kulturní aktivity a wellness a fitness.
  3. V roce 2018 získal mezi nejlepšími vysokoškolskými koleji 200 nejlepších vysokých škol.
  4. Prestižní absolventské programy v lékařství, právu, psychologii, obchodu, vzdělávání, farmacie, zubní lékařství a další.
  5. Rozmanitá studentská populace zahrnuje 1200 zahraničních studentů ze 116 zemí z pěti kontinentů.
  6. Mezi nejmodernější zařízení patří nejnovější technologie ve třídách, pokročilé laboratoře a nejlepší výzkumné knihovny.
  7. Mnoho absolventů NSU pokračuje v získávání magisterských, doktorských nebo odborných titulů na NSU nebo jiných univerzitách. Doktorandi se účastní výzkumu NSU v oborech jako je lékařství, oceánografie, rakovina, psychologie, zubní lékařství a autismus.
  8. Studenti budovat vztahy tím, že se účastní řady společenských akcí, mnoho se konalo na NSU je campus.Our krásné hlavní kampus je jen pár minut od pláže Fort Lauderdale, South Beach, Las Olas noční život a Everglades.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Nova Southeastern University

Master of Science ve forenzní psychologii je 36-kredit online program, který poskytuje studentům vhled do průniku psychologie a právních otázek. Studenti porozumí tomu, c ... [+]

Přehled

Master of Science ve forenzní psychologii je 36-kredit online program, který poskytuje studentům vhled do průniku psychologie a právních otázek. Studenti porozumí tomu, co forenzní psychologové dělají, a naučí se, jak toto školení aplikovat v různých profesních kontextech.

Tento studijní program poskytne studentům odbornou přípravu nezbytnou k tomu, aby fungovala na optimální úrovni v různých forenzních prostředích, kde se používá psychologie, včetně soudů, vymáhání práva, trestního soudnictví, státních bezpečnostních úřadů, věznic, agentur sociálních služeb, agentur pro péči o děti, a léčebná zařízení.

Mnoho studentů v našem programu se specializuje na právo, duševní zdraví nebo jiné zdravotnické služby a chce pracovat ve forenzní oblasti. Jiní mají zájem o další kariéru a zaujetí vyšších pozic na vyšší úrovni. Někteří z našich studentů používají tento titul, aby byli konkurenceschopnější, když se ucházejí o doktorský program.... [-]

Spojené státy americké Fort Lauderdale
Leden 2020
English (USA)
Denní studium
Kombinované
1 - 5 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Nova Southeastern University

36 kreditů MS v národních bezpečnostních záležitostech a mezinárodních vztazích je navržen tak, aby poskytoval studentům teoretické, výzkumné a aplikované dovednosti v ro ... [+]

Přehled

36 kreditních MS v národních bezpečnostních záležitostech a mezinárodních vztazích je navržen tak, aby poskytl studentům základní pochopení kritických otázek, které informují o oblasti národní bezpečnosti dnes, včetně hodnocení a analýzy hrozby terorismu v USA i mimo ni a analýza zpravodajské sbírky. Studenti budou také hluboce porozumět mezinárodnímu kontextu, ve kterém se formují národní bezpečnostní otázky USA.

Záležitosti národní bezpečnosti jsou jednou z nejrychleji rostoucích profesí s místy otevřenými ve veřejném sektoru ve federálních, státních a místních samosprávách av soukromém sektoru. Tento program je určen jak pro profesionály, tak pro ty, kteří se snaží o kariéru v terénu, stejně jako pro studenty se silným akademickým zájmem o bezpečnostní záležitosti a mezinárodní vztahy.... [-]

Spojené státy americké Fort Lauderdale
Kontaktuj školu
Denní studium
Kampus
Online forma
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
3301 College Avenue
33314 Fort Lauderdale, Florida, Spojené státy americké