Nova Southeastern University Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pokročilé Ošetřovatelské stupně na Nova Southeastern University - Nabízené Online!

Zajistěte si svou kariéru. Změnit zdravotní péči. Vyberte si pro vás nejlepší ošetřovatelský program.

Nové technologie. Nové povinnosti ošetřovatelství. Nové politiky v oblasti zdravotní péče. V posledních letech došlo v oblasti zdravotnictví k tolika rychlým změnám.

Pozornost je zaměřena na péči založenou na důkazech. Například od roku 2013 vyžaduje asociace American Nurses Association (ANA), aby 100% manažerů ošetřovatelství drželo BSN nebo vyšší, aby se mohli kvalifikovat i pro označení nemocnice „Magnet“. „Vize 2020“ Institutu medicíny doporučuje, aby všechny klinické sestry měly BSN a ACN podporuje jejich doporučení. To znamená, že top zdravotnické organizace neberou v úvahu najímání klinických sester bez alespoň pověření BSN. Pokročilé ošetřovatelské role vyžadují magisterský nebo doktorský stupeň.

Stejně jako mnoho věcí v průběhu času, ošetřovatelství průmysl rozšířil mimo dovednosti a znalosti RN pověření pouze poskytuje. Chcete-li udržet celoživotní ošetřovatelskou kariéru nebo pracovat v jedné z mnoha nových ošetřovatelských pozic, potřebujete pokročilý ošetřovatelský titul.

Možnosti ošetřovatelského studia

Pokud vás zajímá, jaký program je pro vás nejlepší, zamyslete se nad povinnostmi, které vás baví jako zdravotní sestra, stejně jako nad tím, co vás přirozeně zajímá o učení. Co vás vzrušuje nejvíce v oboru? Vyberte program, který podporuje vaši vášeň.

Když absolvujete Novu, budete přesně vědět, jak můžete poskytnout nejlepší zdravotní péči v každém prostředí uprostřed neustálých změn v průmyslu.

Proč si vybrat ošetřovatelství v Nova?

Často je jádrem excelence a inovací jednoduše odlišný způsob zobrazení situace. Zatímco vám poskytujeme přední místo v našich současných výzkumných iniciativách, naučíme vás měkké dovednosti a kreativní myšlení, které z vás učiní oblíbeného a efektivního vedoucího ošetřovatelství.

Nabízíme také:

  • High-tech simulační laboratoře, které vás ponoří do realistických klinických situací.
  • Malé třídy pro více individualizovaných vzdělávacích příležitostí.
  • Odborná úroveň - žádné asistentky učitele.
  • Nejnovější vzdělávací technologie a vyučovací postupy.
  • Plná podpora: psaní laboratoří, 24/7 IT help desk, fakulty, finanční pomoc a akademické poradce.

Místa

Fort Lauderdale

Adresa, 1. řádek
3301 College Avenue
33314-7796 Fort Lauderdale, Florida, Spojené státy americké

Programy

Tato škola dále nabízí: