Northwestern Kellogg School of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kellogg School of Management na Northwestern University se věnuje vzdělávání a inspirování statečných vůdců, kteří staví silné organizace. Růst je výzvou pro všechny konfrontované vůdce a organizace - napříč sektory, trhy, zeměmi a ekonomikami. Díky výraznému přístupu k vedení podnikatelského myšlení a živé kultuře vedené komunitou vyvíjí Kellogg odvážné, řízené a podpůrné vůdce, kteří moudře využívají sílu trhů k vytváření trvalé hodnoty.

Kellogg School of Management na Northwestern University spolupracuje s GetSmarterem na vytvoření nejlepšího zážitku ve vzdělávání online ve své třídě: od návrhu programů, které poskytují ověřitelné kompetence k personalizovaným, lidem zprostředkovaným studentům podpory.

Řada online programů je vedena renomovanou severozápadní fakultou Kellogg a řadou odborníků z oboru s výrazným mezioborovým přístupem k vedení podnikatelských myšlenek. Po úspěšném absolvování programu odcházejí studenti s oficiálním certifikátem, který jim pomůže oddělit je v konkurenčním pracovním prostředí.

work flow

Programy

Kellogg School of Management na Northwestern University také nabízí:

  • Správa digitálních operací
  • Obchodní právo pro vedoucí
  • Strategické řízení změn

Kontakt

+1 847 440 3906
northwesternkellogg@getsmarter.com

Místa

Evanston

Adresa, 1. řádek
2211 Campus Drive
Evanston, Illinois, Spojené státy americké