Noble Manhattan Coaching Americas

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Přehled

Jsme Noble Manhattan Coaching Americas - přední trenérská společnost ve Spojených státech a Kanadě.

Jako součást koučování Noble Manhattan Coaching, předních světových trenérů, nabízíme kvalitní tréninkové programy pro trenéry a koučovací certifikace. Naše široké spektrum služeb pomáhá manažerům a vedoucím osobám rozvíjet své podnikání.

My řídíme svou misi na předpokladu, že jeden splněný jedinec může ovlivnit ostatní, aby se ujali svého života. Proto vycvičíme úžasné trenéry a vůdce, aby začali motýlový efekt osobní transformace ve svých komunitách.

Velká flexibilita

Naše kombinace dálkového učení s osobními zkušenostmi vám nabízí možnost absolvovat koučovací kurz na míru. Navíc nabízíme na míru šité nabídky na míru.

Finanční podpora

Nejvíce pozoruhodně, ujistíme se, že přihlášení do našich programů vás nenechá bankrot. Z tohoto důvodu nabízíme nejlepší řešení, od slevových poukázek až po stipendia.

Nejlepší kvalita

Naši nejlepší trenéři navrhují a dodávají naše programy. Získáte tak vysoce kvalitní obsah a zkušenosti s kurzy koučování.

Studentská podpora

Chceme se ujistit, že tréninková cesta je hladká a úspěšná. Proto jsme vždy připraveni pomoci vám dosáhnout vašich cílů.

Posílení sítí

Vzhledem k tomu, že vytváření sítí je pro úspěšného trenéra nesmírně důležité, nejsme pouze školení, pomáháme vám spojit se s podobně smýšlejícími lidmi, profesionály a klienty.

Mezinárodní akreditace

Poskytujeme mezinárodní akreditované tréninkové kurzy.

Naše mise

Naším posláním je vychovávat nádherné trenéry, pomáhat jim budovat své podnikání a zvyšovat povědomí o výhodách koučování. Také prostřednictvím koučování jsme se zavázali pomáhat podnikům prosperovat.

Nejen, že nabízíme kurzy, které jsou akreditovány a schváleny dvěma mezinárodními organizacemi, ale ujišťujeme se, že umístíme své studenty a trenéry do rozsáhlé sítě profesionálů a klientů.

Dále vytváříme příležitosti pro růst a nabízíme nepřetržitou podporu. Když se lidé dostanou do naší rodiny, nikdy neopustí. Zde naleznou mentory, přátele a širokou škálu zdrojů, aby mohli začít a vylepšovat své koučování.

Filozofie

Prostřednictvím výcviku lidí, abychom se stali trenéry, se řídí předpokladem motýlového efektu. Uspořádáním naší společnosti pod strukturou B-Corporation, organizací s většími cíli. Díky poskytováním vynikajících koučovacích kurzů a podpůrných systémů koučování "vytváříme oddych sociálně a ekonomicky znevýhodněným rodinám, abychom vytvořili stabilitu a naději."

Každý tréninkový dolar výnosu okamžitě přinese 10% k našemu účelu. Na konci každého fiskálního roku přidáme také procento čistého příjmu. Dodané finanční prostředky podpoří Nadaci "NAŠE DOMOVY". Přijatá rodina tak bude mít prospěch z naší lásky ve formě bydlení, pomoci při práci, stravování, péče o děti a vzdělávání, aby se vrátila k soběstačnému členu naší komunity.

Základní hodnoty

Koučování je založeno na vysokých standardech a zásadách. Pro nás je však důležité, abychom tyto hodnoty uvedli ve všem, co děláme. Proto oceňujeme a uplatňujeme čestnost, integritu, důvěru a přínos ve všem, co děláme. Slibujeme školení, rozvoj a podnikání. A dodáváme to, co slibujeme!

Věříme v to, že každý může vést směle. Také založíme naši praxi na předpokladu, že máte všechny potřebné zdroje, abyste byli nejlepšími životními nebo výkonnými trenéry. Takže naše kurzy vám dávají znalosti pro vybudování koučovacích schopností. A náš tým se stará a podporuje, abyste dosáhli svých cílů na vlastní míru.

Noble Manhattan Coaching International v číslech

Společnost Noble Manhattan Coaching vznikla v roce 1993 na jižním pobřeží Spojeného království, kde je k dispozici vyhrazený tým. Všechno, co děláme, je určeno k výcviku velkolepých trenérů a pomáhá jim stavět své podnikání. Dále chceme zvýšit globální povědomí o výhodách koučování.

  • Společnost Noble Manhattan Coaching má 24 let zkušeností s poskytováním tréninku trenérů jednotlivcům a firmám.
  • Jsme přítomni ve 28 zemích po celém světě. Noble Manhattan Coaching Americas je ústředím pro Spojené státy a Kanadu.
  • Protože naším úkolem je usnadnit další vzdělávání, zálohování a podporu našich studentů a trenérů po celém světě, poskytujeme kurzy a podporu v 7 jazycích.
  • Nabízíme 18 zcela samostatných tréninkových programů pro trenéry, od tréninku života až po firemní a výkonné koučování.
  • Vedle Noble Manhattan Coaching, naší oceňované školící škole, máme dalších 12 divizí, které nabízejí podporu a neustálý rozvoj.
  • Naše koučovací kurzy jsou akreditovány Mezinárodním institutem koučování a mentoringu. Kromě toho nás schvaluje Institut vedoucích pracovníků

Místa

Richmond

Adresa, 1. řádek
11425 Timber Point Dr.
23838 Richmond, Virginie, Spojené státy americké

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: