Noble Manhattan Coaching Americas

Úvod

Read the Official Description

Přehled

Jsme Noble Manhattan Coaching Americas - přední trenérská společnost ve Spojených státech a Kanadě.

Jako součást koučování Noble Manhattan Coaching, předních světových trenérů, nabízíme kvalitní tréninkové programy pro trenéry a koučovací certifikace. Naše široké spektrum služeb pomáhá manažerům a vedoucím osobám rozvíjet své podnikání.

My řídíme svou misi na předpokladu, že jeden splněný jedinec může ovlivnit ostatní, aby se ujali svého života. Proto vycvičíme úžasné trenéry a vůdce, aby začali motýlový efekt osobní transformace ve svých komunitách.

Velká flexibilita

Naše kombinace dálkového učení s osobními zkušenostmi vám nabízí možnost absolvovat koučovací kurz na míru. Navíc nabízíme na míru šité nabídky na míru.

Finanční podpora

Nejvíce pozoruhodně, ujistíme se, že přihlášení do našich programů vás nenechá bankrot. Z tohoto důvodu nabízíme nejlepší řešení, od slevových poukázek až po stipendia.

Nejlepší kvalita

Naši nejlepší trenéři navrhují a dodávají naše programy. Získáte tak vysoce kvalitní obsah a zkušenosti s kurzy koučování.

Studentská podpora

Chceme se ujistit, že tréninková cesta je hladká a úspěšná. Proto jsme vždy připraveni pomoci vám dosáhnout vašich cílů.

Posílení sítí

Vzhledem k tomu, že vytváření sítí je pro úspěšného trenéra nesmírně důležité, nejsme pouze školení, pomáháme vám spojit se s podobně smýšlejícími lidmi, profesionály a klienty.

Mezinárodní akreditace

Poskytujeme mezinárodní akreditované tréninkové kurzy.

Naše mise

Naším posláním je vychovávat nádherné trenéry, pomáhat jim budovat své podnikání a zvyšovat povědomí o výhodách koučování. Také prostřednictvím koučování jsme se zavázali pomáhat podnikům prosperovat.

Nejen, že nabízíme kurzy, které jsou akreditovány a schváleny dvěma mezinárodními organizacemi, ale ujišťujeme se, že umístíme své studenty a trenéry do rozsáhlé sítě profesionálů a klientů.

Dále vytváříme příležitosti pro růst a nabízíme nepřetržitou podporu. Když se lidé dostanou do naší rodiny, nikdy neopustí. Zde naleznou mentory, přátele a širokou škálu zdrojů, aby mohli začít a vylepšovat své koučování.

Filozofie

Prostřednictvím výcviku lidí, abychom se stali trenéry, se řídí předpokladem motýlového efektu. Uspořádáním naší společnosti pod strukturou B-Corporation, organizací s většími cíli. Díky poskytováním vynikajících koučovacích kurzů a podpůrných systémů koučování "vytváříme oddych sociálně a ekonomicky znevýhodněným rodinám, abychom vytvořili stabilitu a naději."

Každý tréninkový dolar výnosu okamžitě přinese 10% k našemu účelu. Na konci každého fiskálního roku přidáme také procento čistého příjmu. Dodané finanční prostředky podpoří Nadaci "NAŠE DOMOVY". Přijatá rodina tak bude mít prospěch z naší lásky ve formě bydlení, pomoci při práci, stravování, péče o děti a vzdělávání, aby se vrátila k soběstačnému členu naší komunity.

Základní hodnoty

Koučování je založeno na vysokých standardech a zásadách. Pro nás je však důležité, abychom tyto hodnoty uvedli ve všem, co děláme. Proto oceňujeme a uplatňujeme čestnost, integritu, důvěru a přínos ve všem, co děláme. Slibujeme školení, rozvoj a podnikání. A dodáváme to, co slibujeme!

Věříme v to, že každý může vést směle. Také založíme naši praxi na předpokladu, že máte všechny potřebné zdroje, abyste byli nejlepšími životními nebo výkonnými trenéry. Takže naše kurzy vám dávají znalosti pro vybudování koučovacích schopností. A náš tým se stará a podporuje, abyste dosáhli svých cílů na vlastní míru.

Noble Manhattan Coaching International v číslech

Společnost Noble Manhattan Coaching vznikla v roce 1993 na jižním pobřeží Spojeného království, kde je k dispozici vyhrazený tým. Všechno, co děláme, je určeno k výcviku velkolepých trenérů a pomáhá jim stavět své podnikání. Dále chceme zvýšit globální povědomí o výhodách koučování.

  • Společnost Noble Manhattan Coaching má 24 let zkušeností s poskytováním tréninku trenérů jednotlivcům a firmám.
  • Jsme přítomni ve 28 zemích po celém světě. Noble Manhattan Coaching Americas je ústředím pro Spojené státy a Kanadu.
  • Protože naším úkolem je usnadnit další vzdělávání, zálohování a podporu našich studentů a trenérů po celém světě, poskytujeme kurzy a podporu v 7 jazycích.
  • Nabízíme 18 zcela samostatných tréninkových programů pro trenéry, od tréninku života až po firemní a výkonné koučování.
  • Vedle Noble Manhattan Coaching, naší oceňované školící škole, máme dalších 12 divizí, které nabízejí podporu a neustálý rozvoj.
  • Naše koučovací kurzy jsou akreditovány Mezinárodním institutem koučování a mentoringu. Kromě toho nás schvaluje Institut vedoucích pracovníků
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online PhD » Vidět Online Diplomas » Vidět Online Kurzy » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diploma

Výkonný a firemní koučovací diplom

Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené státy americké Richmond

Výkonná moc [+]

Profesionální koučování pro organizační kontext

Výkonná moc

Co je profesionální koučování?

Stručně řečeno, profesionální koučování je profesionální partnerství, které podporuje, inspiraje a učí vedoucího podniku nebo manažera, aby maximalizoval svůj profesionální potenciál. Zatímco uznává, že vedoucí obchodní nebo vedoucí obchodní ředitel je skutečným odborníkem v oboru nebo v oboru, profesionální trenér poskytuje externí, vyškolený odborník, který může pomoci svým spolupracovníkům objasnit cíle, propagovat sebeobjevení, rozvíjet strategii pracoviště a řešení problémů a udržet coachee zodpovědný za zvýšení produktivity a výsledků.... [-]


Kurzy

Online kurz: Diplom pro praktické cvičení

Online forma September 2019 Spojené státy americké Richmond

Diplom pro praktického trenéra (PCD) připravuje cestu k úspěšnému životnímu koučování. Bohatý obsah, praktické koučování, mentoring, spolu s neustálou podporou našeho týmu péče vás přeměňují na plně akreditovaného, ​​profesionálního trenéra života. [+]

Přehled

Diplom pro praktického trenéra (PCD) připravuje cestu k úspěšnému životnímu koučování. Bohatý obsah, praktické koučování, mentoring, spolu s neustálou podporou našeho týmu péče vás přeměňují na plně akreditovaného, ​​profesionálního trenéra života.

Úroveň diplomu je úplná certifikace a zaměřuje se na studenty, kteří chtějí učinit životní koučování své kariéry.

To může být považováno za kurz samo o sobě nebo jako prostřední krok mezi Živoucími a výkonnými koučingovými nadacemi a Diplomem výkonného a podnikového koučování. Ať tak či onak, je vysoce flexibilní a adaptabilní tak, aby vyhovoval vašim potřebám a zaneprázdněnému plánu.... [-]


Online kurz: Život a výkonné koučinkové nadace

Online forma September 2019 Spojené státy americké Richmond

Životní a výkonné koučinkové nadace (LECF) představují odrazový můstek koučování. Sleduje základní kompetence ICF a nabízí solidní informace a praktické příležitosti. [+]

Přehled

Životní a výkonné koučinkové nadace (LECF) představují odrazový můstek koučování. Sleduje základní kompetence ICF a nabízí solidní informace a praktické příležitosti.

Úroveň nadací je primárně zaměřena na studenty, kteří chtějí integrovat základní koučovací dovednosti do své současné pracovní role nebo je považovat za krok k plné certifikaci.

Ale to není jen úvod do koučování. Je to program, který vás zamiluje do koučování a nikdy se nechcete zastavit.

Co nás odlišuje:

Rozsáhlé znalosti koučování, které pokrývají všechny klíčové kompetence koučování, stanovené akreditačním orgánem.Prezentováno 100% online, je vysoce interaktivní a umožňuje vám interakci s naším studentským týmem as dalšími studenty zapsanými do programu.Směs textu, nahraných přednášek a videí je doprovázena praktickými příležitostmi u jednoho z našich akreditovaných trenérů.Průběžná podpora a celoživotní přístup k prostředkům k posílení získaných dovedností.Je připravena na postup do koučovacího diplomu. Pokud jste zahájili svou cestu s LECF, vaše nezávislé studijní portfolio je již sledováno a uloženo. Můžete pokračovat přímo v praxi, abyste se stali akreditovaným trenérem.Výhody... [-]

PhD

Online kurz: Doktor odborného koučování

Online forma 36 měsíců January 2019 Spojené státy americké Richmond

Doktor odborného koučování (DPC) je konkrétně formulován jako aplikovaná a praktická studie pro profesionálního koučingu profesionála. Program DPC se zaměřuje na kritické rozměry efektivního vedení a koučování na pokročilé úrovni. Unikátní program kombinuje pragmatický management a koučovací přístup s akademickou rigorózností doktorského titulu. Navíc program poskytuje platformu, která umožňuje účastníkovi rozvíjet se jako efektivní vůdci a trenéři zkoumáním jejich osobních dovedností, přesvědčení a hodnotových souborů, které se týkají těch, s nimiž se vzájemně ovlivňují. Účastníci budou rozvíjet znalosti a dovednosti, které zrají do efektivnějších trenérů, vůdců a manažerů prostřednictvím důkladného výzkumu a aplikace na doktorské úrovni. [+]

Přehled

Univerzita Monarch ve spolupráci s Noble Manhattan Coaching zahajuje doktor odborného koučování.

Doktor odborného koučování (DPC) je konkrétně formulován jako aplikovaná a praktická studie pro profesionálního koučingu profesionála. Program DPC se zaměřuje na kritické rozměry efektivního vedení a koučování na pokročilé úrovni. Unikátní program kombinuje pragmatický management a koučovací přístup s akademickou rigorózností doktorského titulu. Navíc program poskytuje platformu, která umožňuje účastníkovi rozvíjet se jako efektivní vůdci a trenéři zkoumáním jejich osobních dovedností, přesvědčení a hodnotových souborů, které se týkají těch, s nimiž se vzájemně ovlivňují. Účastníci budou rozvíjet znalosti a dovednosti, které zrají do efektivnějších trenérů, vůdců a manažerů prostřednictvím důkladného výzkumu a aplikace na doktorské úrovni.... [-]