Přečtěte si oficiální popis

Přehled

Jsme Noble Manhattan Coaching Americas - přední trenérská společnost ve Spojených státech a Kanadě.

Jako součást koučování Noble Manhattan Coaching, předních světových trenérů, nabízíme kvalitní tréninkové programy pro trenéry a koučovací certifikace. Naše široké spektrum služeb pomáhá manažerům a vedoucím osobám rozvíjet své podnikání.

My řídíme svou misi na předpokladu, že jeden splněný jedinec může ovlivnit ostatní, aby se ujali svého života. Proto vycvičíme úžasné trenéry a vůdce, aby začali motýlový efekt osobní transformace ve svých komunitách.

Velká flexibilita

Naše kombinace dálkového učení s osobními zkušenostmi vám nabízí možnost absolvovat koučovací kurz na míru. Navíc nabízíme na míru šité nabídky na míru.

Finanční podpora

Nejvíce pozoruhodně, ujistíme se, že přihlášení do našich programů vás nenechá bankrot. Z tohoto důvodu nabízíme nejlepší řešení, od slevových poukázek až po stipendia.

Nejlepší kvalita

Naši nejlepší trenéři navrhují a dodávají naše programy. Získáte tak vysoce kvalitní obsah a zkušenosti s kurzy koučování.

Studentská podpora

Chceme se ujistit, že tréninková cesta je hladká a úspěšná. Proto jsme vždy připraveni pomoci vám dosáhnout vašich cílů.

Posílení sítí

Vzhledem k tomu, že vytváření sítí je pro úspěšného trenéra nesmírně důležité, nejsme pouze školení, pomáháme vám spojit se s podobně smýšlejícími lidmi, profesionály a klienty.

Mezinárodní akreditace

Poskytujeme mezinárodní akreditované tréninkové kurzy.

Naše mise

Naším posláním je vychovávat nádherné trenéry, pomáhat jim budovat své podnikání a zvyšovat povědomí o výhodách koučování. Také prostřednictvím koučování jsme se zavázali pomáhat podnikům prosperovat.

Nejen, že nabízíme kurzy, které jsou akreditovány a schváleny dvěma mezinárodními organizacemi, ale ujišťujeme se, že umístíme své studenty a trenéry do rozsáhlé sítě profesionálů a klientů.

Dále vytváříme příležitosti pro růst a nabízíme nepřetržitou podporu. Když se lidé dostanou do naší rodiny, nikdy neopustí. Zde naleznou mentory, přátele a širokou škálu zdrojů, aby mohli začít a vylepšovat své koučování.

Filozofie

Prostřednictvím výcviku lidí, abychom se stali trenéry, se řídí předpokladem motýlového efektu. Uspořádáním naší společnosti pod strukturou B-Corporation, organizací s většími cíli. Díky poskytováním vynikajících koučovacích kurzů a podpůrných systémů koučování "vytváříme oddych sociálně a ekonomicky znevýhodněným rodinám, abychom vytvořili stabilitu a naději."

Každý tréninkový dolar výnosu okamžitě přinese 10% k našemu účelu. Na konci každého fiskálního roku přidáme také procento čistého příjmu. Dodané finanční prostředky podpoří Nadaci "NAŠE DOMOVY". Přijatá rodina tak bude mít prospěch z naší lásky ve formě bydlení, pomoci při práci, stravování, péče o děti a vzdělávání, aby se vrátila k soběstačnému členu naší komunity.

Základní hodnoty

Koučování je založeno na vysokých standardech a zásadách. Pro nás je však důležité, abychom tyto hodnoty uvedli ve všem, co děláme. Proto oceňujeme a uplatňujeme čestnost, integritu, důvěru a přínos ve všem, co děláme. Slibujeme školení, rozvoj a podnikání. A dodáváme to, co slibujeme!

Věříme v to, že každý může vést směle. Také založíme naši praxi na předpokladu, že máte všechny potřebné zdroje, abyste byli nejlepšími životními nebo výkonnými trenéry. Takže naše kurzy vám dávají znalosti pro vybudování koučovacích schopností. A náš tým se stará a podporuje, abyste dosáhli svých cílů na vlastní míru.

Noble Manhattan Coaching International v číslech

Společnost Noble Manhattan Coaching vznikla v roce 1993 na jižním pobřeží Spojeného království, kde je k dispozici vyhrazený tým. Všechno, co děláme, je určeno k výcviku velkolepých trenérů a pomáhá jim stavět své podnikání. Dále chceme zvýšit globální povědomí o výhodách koučování.

  • Společnost Noble Manhattan Coaching má 24 let zkušeností s poskytováním tréninku trenérů jednotlivcům a firmám.
  • Jsme přítomni ve 28 zemích po celém světě. Noble Manhattan Coaching Americas je ústředím pro Spojené státy a Kanadu.
  • Protože naším úkolem je usnadnit další vzdělávání, zálohování a podporu našich studentů a trenérů po celém světě, poskytujeme kurzy a podporu v 7 jazycích.
  • Nabízíme 18 zcela samostatných tréninkových programů pro trenéry, od tréninku života až po firemní a výkonné koučování.
  • Vedle Noble Manhattan Coaching, naší oceňované školící škole, máme dalších 12 divizí, které nabízejí podporu a neustálý rozvoj.
  • Naše koučovací kurzy jsou akreditovány Mezinárodním institutem koučování a mentoringu. Kromě toho nás schvaluje Institut vedoucích pracovníků
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diploma

Noble Manhattan Coaching Americas

Výkonná moc ... [+]

Profesionální koučování pro organizační kontext

Výkonná moc

Co je profesionální koučování?

Stručně řečeno, profesionální koučování je profesionální partnerství, které podporuje, inspiraje a učí vedoucího podniku nebo manažera, aby maximalizoval svůj profesionální potenciál. Zatímco uznává, že vedoucí obchodní nebo vedoucí obchodní ředitel je skutečným odborníkem v oboru nebo v oboru, profesionální trenér poskytuje externí, vyškolený odborník, který může pomoci svým spolupracovníkům objasnit cíle, propagovat sebeobjevení, rozvíjet strategii pracoviště a řešení problémů a udržet coachee zodpovědný za zvýšení produktivity a výsledků.... [-]

Spojené státy americké Richmond
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Noble Manhattan Coaching Americas

Diplom pro praktického trenéra (PCD) připravuje cestu k úspěšnému životnímu koučování. Bohatý obsah, praktické koučování, mentoring, spolu s neustálou podporou našeho tým ... [+]

Přehled

Diplom pro praktického trenéra (PCD) připravuje cestu k úspěšnému životnímu koučování. Bohatý obsah, praktické koučování, mentoring, spolu s neustálou podporou našeho týmu péče vás přeměňují na plně akreditovaného, ​​profesionálního trenéra života.

Úroveň diplomu je úplná certifikace a zaměřuje se na studenty, kteří chtějí učinit životní koučování své kariéry.

To může být považováno za kurz samo o sobě nebo jako prostřední krok mezi Živoucími a výkonnými koučingovými nadacemi a Diplomem výkonného a podnikového koučování. Ať tak či onak, je vysoce flexibilní a adaptabilní tak, aby vyhovoval vašim potřebám a zaneprázdněnému plánu.... [-]

Spojené státy americké Richmond
Září 2019
Angličtina
6 - 24 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Noble Manhattan Coaching Americas

Životní a výkonné koučinkové nadace (LECF) představují odrazový můstek koučování. Sleduje základní kompetence ICF a nabízí solidní informace a praktické příležitosti. ... [+]

Životní a výkonné koučinkové nadace (LECF) vytvořené společností Noble Manhattan Coaching Americas jsou navrženy tak, aby poskytly plán, pokyny a školení potřebné k uplatnění koučování v životě a podnikání a výsledky řízení. Protože NMCA ví, že koučování je důležitým závazkem, byl tento kurz vytvořen jako odrazový můstek k úplnému certifikačnímu programu. Využívá však dovednosti, znalosti a praxi každého plně akreditovaného programu.

Je to slib, že to není jen úvod do koučování. Je to program, který vás zamiluje do koučování a nikdy se nechcete zastavit.

V NMCA chápeme, že rozvíjení koučování dovedností a praxe svalu není často snadné. To je důvod, proč je profesionální koučování od pověřených trenérů s přístupem k technikám, výzkumu a nástrojům tak důležité. Ulehčením osobního a profesního růstu, které vede ke zlepšení výkonnosti, získávání nových dovedností a znalostí, stejně jako k celkovému rozvoji coachee, naši profesionální trenéři povolují ostatní, aby učinili totéž.... [-]

Spojené státy americké Richmond
Přihlašování započato
Angličtina
3 - 6 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině

PhD

Noble Manhattan Coaching Americas

Doktor v odborném koučování je navržen tak, aby podpořil a integroval odborný rozvoj praktických pracovníků ve vedení a firemní koučování a přinesl výhody organizaci, ve ... [+]

O

Doktor v odborném koučování je navržen tak, aby podpořil a integroval odborný rozvoj praktických pracovníků ve vedení a firemní koučování a přinesl výhody organizaci, ve které pracují. Cílem je zlepšit a rozšířit odbornou praxi tím, že poskytne odborníkům řadu výzkumných dovedností, nástrojů a strategií, které mohou být použity k podpoře výzkumu založeného na praxi. Potenciální žadatelé proto zahrnují zkušené odborníky v oblasti koučování, HR, managementu, kteří chtějí přispět ke znalostem a praxi.

Tento inovativní program nabízí společnost Noble Manhattan ve spolupráci s Canterbury University na dálku, aby využila širokou síť mezinárodních akademiků a partnerství.... [-]

Spojené státy americké Richmond
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině