Read the Official Description

PROGRAM VYTVOŘENÝ PRO VÁS

Online program na McMurry University Online je navržen s ohledem na pracovní profesionály. Naše zkušenosti s virtuálními třídami vám umožňují flexibilitu dokončit svůj stupeň v efektivním učebním prostředí - 100% Online.

Spusťte svou cestu online studijním programem McMurry Online.

O programu

Navržen pro práci profesionálů, McMurry je bakalářský titul v trestní spravedlnosti nabízí pohodlí a flexibilitu studovat on-line. Zvyšte své vzdělání s reálnými zkušenostmi instruktorů a vrstevníků, kteří sdílejí touhu zlepšit společnost prostřednictvím prosazování místních, státních a federálních zákonů. Získejte konkurenční výhodu při podávání žádostí o posty v soudech, opravách, vymáhání práva, bezpečnostní a probační a podmíněný systém.

Akademičtí poradci

Naši akademičtí poradci vám pomohou dosáhnout vašich profesionálních cílů v oblasti trestní justice. Jsme s vámi od začátku až do konce. Od procesu podávání žádostí až po finanční pomoc při výběru kurzu jsme zde, abychom zajistili, že uspějete.

Vstup a pomoc

Uskutečnění akademického a finančního závazku k tomu, abyste mohli vykonávat své vzdělání, může být výzvou. Naši zaměstnanci Úřadu pro přijímání a finanční pomoc vám pomohou při navigaci v přijímacím procesu, získání finančních prostředků, které budete potřebovat, a usnadnění přechodu k akademickému poradci, jakmile se zaregistrujete na studium.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

McMurry University - Online Programs

Ať už se chcete přestěhovat do nové pozice, nebo jen chcete uspokojit dosažení svého vzdělání, atd. Online bakalářský titul v trestním soudnictví vám může pomoci dosáhnou ... [+]

Bakalář trestní justice

Ať už se chcete přestěhovat do nové pozice, nebo jen chcete uspokojit dosažení svého vzdělání, atd. Online bakalářský titul v trestním soudnictví vám může pomoci dosáhnout vašich cílů!

Další datum zahájení programu2. července 201827. srpna 201822. října 2018Proč získáte bakalářský titul v oblasti trestní justice na McMurry University?

McMurry nabízí bakalářský titul v oblasti trestní justice dospělým studujícím, kteří považují ukončení studia za základ kariérního postupu a osobní spokojenosti. Tento vysokoškolský program nabízí pohodlí a flexibilitu studia online a společenství studentů a instruktorů, kteří sdílejí společný cíl: zlepšení společnosti prostřednictvím vymáhání práva na národní, státní a místní úrovni.... [-]

Spojené státy americké USA Online
July 2019
Denní studium
120 hodin
Online forma
Přečtěte si více v češtině