McMurry University - Online Programs

Úvod

Read the Official Description

PROGRAM VYTVOŘENÝ PRO VÁS

Online program na McMurry University Online je navržen s ohledem na pracovní profesionály. Naše zkušenosti s virtuálními třídami vám umožňují flexibilitu dokončit svůj stupeň v efektivním učebním prostředí - 100% Online.

Spusťte svou cestu online studijním programem McMurry Online.

O programu

Navržen pro práci profesionálů, McMurry je bakalářský titul v trestní spravedlnosti nabízí pohodlí a flexibilitu studovat on-line. Zvyšte své vzdělání s reálnými zkušenostmi instruktorů a vrstevníků, kteří sdílejí touhu zlepšit společnost prostřednictvím prosazování místních, státních a federálních zákonů. Získejte konkurenční výhodu při podávání žádostí o posty v soudech, opravách, vymáhání práva, bezpečnostní a probační a podmíněný systém.

Akademičtí poradci

Naši akademičtí poradci vám pomohou dosáhnout vašich profesionálních cílů v oblasti trestní justice. Jsme s vámi od začátku až do konce. Od procesu podávání žádostí až po finanční pomoc při výběru kurzu jsme zde, abychom zajistili, že uspějete.

Vstup a pomoc

Uskutečnění akademického a finančního závazku k tomu, abyste mohli vykonávat své vzdělání, může být výzvou. Naši zaměstnanci Úřadu pro přijímání a finanční pomoc vám pomohou při navigaci v přijímacím procesu, získání finančních prostředků, které budete potřebovat, a usnadnění přechodu k akademickému poradci, jakmile se zaregistrujete na studium.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalář trestní justice

Online forma Denní studium 120 hodin July 2019 Spojené státy americké USA Online

Ať už se chcete přestěhovat do nové pozice, nebo jen chcete uspokojit dosažení svého vzdělání, atd. Online bakalářský titul v trestním soudnictví vám může pomoci dosáhnout vašich cílů! [+]

Bakalář trestní justice

Ať už se chcete přestěhovat do nové pozice, nebo jen chcete uspokojit dosažení svého vzdělání, atd. Online bakalářský titul v trestním soudnictví vám může pomoci dosáhnout vašich cílů!

Další datum zahájení programu2. července 201827. srpna 201822. října 2018Proč získáte bakalářský titul v oblasti trestní justice na McMurry University?

McMurry nabízí bakalářský titul v oblasti trestní justice dospělým studujícím, kteří považují ukončení studia za základ kariérního postupu a osobní spokojenosti. Tento vysokoškolský program nabízí pohodlí a flexibilitu studia online a společenství studentů a instruktorů, kteří sdílejí společný cíl: zlepšení společnosti prostřednictvím vymáhání práva na národní, státní a místní úrovni.... [-]


Contact

Adresa, 1. řádek 1400 Sayles Blvd
TX 79605 Abilene, Texas, Spojené státy americké

Adresa, 1. řádek USA Online, Spojené státy americké