Přečtěte si oficiální popis

O Master of Project Academy

Pomohlo 50 000 odborníků v 180 zemích, aby zlepšilo své dovednosti a pokročilo v jejich kariéře. S jejich tempem, na jejich místě!

Náš příběh

Master of Project Academy se narodil z nácviků projektů Resit Gulec pro řízení projektů, které byly dodány na univerzitě pro studenty studujících v MBA a MBA. Tato zkouška vedla k neustále rostoucímu zájmu odborníků ve více než 170 zemích. Nyní rosteme s novými instruktory a zaměstnanci se připojují k našemu týmu. Naším posláním je, aby kariérové ​​kurzy prémiových kurzů byly snadno dostupné a cenově dostupné pro profesionály.

Naše vize

Naší vizí je, aby bylo pro profesionály to nejlepší místo, kde se postarají o svou kariéru s našimi prémiovými a život-měnícími se online kurzy.

Naše mise

Naším posláním je připravit a zveřejnit cenově dostupné a prémiové kurzy pro profesionály, které by potřebovali k lepší kariéře. Rozšíření sdílení znalostí s naší rostoucí a učící se komunitou. Pomáhat odborníkům ke zlepšení dovedností. Zpřístupnění prémiového a odborného vzdělání cenově dostupným a přístupným na profesionálních pracovištích.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Master of Project Academy

Certifikace PMP® je jedním z nejcennějších aktiv, které byste mohli získat, pokud plánujete posílit svou kariéru v oblasti řízení projektů. Vzhledem k tomu, že zpráva PMI ... [+]

35 Kontaktní hodiny PMP certifikace online školení, 300 přednášek, 750 PMP praktických otázek, ukázka PMP certifikační zkoušky, PMP cheat listy a další.Popis předmětu/>

Celosvětově uznávaná a zaručená pokrok ve své kariéře, certifikát PMP® certifikace od Master of Project Academy úspěšně certifikoval více než 50 000 studentů po celém světě. Náš praktický tréninkový přístup vám umožní pochopit 5 skupin procesů a 10 oblastí znalostí předepsaných PMI®. Zaručujeme, že odjedete s veškerou přípravou a důvěrou potřebnou k získání zkoušky a získáte certifikaci PMP® při prvním pokusu.

Funkce/>99,6% průchodná míra35 Kontaktní hodiny PMP školení300 přednášek30denní záruka vrácení peněz!100% onlineOsvědčení o absolvování kurzuCo dostanu?/>35 PDU (Kontaktní hodiny) požadované PMI pro zápis do PMP zkouškyJasné porozumění teoretickým konceptům s příklady reálných projektůOkamžitá komunikace a pomoc od týmu odborníků 24/7Online moderované PMP peer fórum, které se účastní aktivních diskusíStahovatelné vysoce kvalitní studijní nástroje PMP (flash karty, podvodníky apod.)750 otázek PMPCvičit otázky podle znalostní oblasti a logikyOnline reálná praxe PMP zkouška testovat učení na konci kurzuPodrobné pokyny k tomu, jak žádat o zkoušku PMPCílová skupina/>... [-]
Spojené státy americké USA online
Angličtina
Kombinované
35 hodiny
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Master of Project Academy