Přečtěte si oficiální popis

MIT Professional Education poskytuje bránu k odborným znalostem MIT a znalostem pro vědecké a inženýrské pracovníky po celém světě. Prostřednictvím profesionálních vzdělávacích programů MIT, které vyučuje renomovaná fakulta z celého ústavu, mají odborní pracovníci příležitost získat důležité a včasné znalosti v specializovaných oborech, posílit svou kariéru, zvýšit jejich organizační výkon a napomoci změnám ve světě.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

MIT Professional Education Online

Strojové učení má hluboké účinky v mnoha průmyslových odvětvích, od finančních služeb po maloobchod až po reklamu. Rychle se stává základním nástrojem pro přijímání kvali ... [+]

PŘEHLED

Strojové učení má hluboké účinky v mnoha průmyslových odvětvích, od finančních služeb po maloobchod až po reklamu. Rychle se stává základním nástrojem pro přijímání kvalitnějších rozhodnutí v podnikových rozhodnutích, které jsou řízeny daty, nikoliv pocity nebo hádky.

Dnes má každá firma přístup k datům, ať jde o provozní údaje, údaje o zákaznících, údaje třetích stran nebo údaje o dodavatelích. Otázka pro tvůrce rozhodnutí se stane: Jak mohu tyto údaje využít k informovanému předpovídání, k přijetí opatření a k vyhodnocení výsledků pro budoucí rozhodování?

Massachusetts Institute of Technology (MIT) je v čele výzkumu a praxe pro tuto vznikající oblast v rámci vědy o stavu dat. Profesor Devavrat Shah, který vede katedru statistiky a datové vědy na MIT, vezme žáky na hluboké ponoření do toho, co je možné při strojovém učení.... [-]

Spojené státy americké Cambridge
May 2019
2 měsíců
Online forma
Přečtěte si více v češtině