Přečtěte si oficiální popis

Malá velikost a neohrožení lidé Lynn University nám umožňují dělat věci, které velké školy chtějí jenom. Zažijte neomezené učebny s využitím iPadu. Spojte se s potenciálními zaměstnavateli již v prvním semestru. Získejte globální myšlení s vrstevníky z celého světa. Absolvoval kurz osnovy se zrychlenými studijními programy.

Mise

Posláním Lynn je poskytovat vzdělání, podporu a životní prostředí, které umožní jednotlivým studentům realizovat svůj plný potenciál a připravit se na úspěch ve světě.

Lynn je jednou z nejvíce inovativních, mezinárodních a individualizovaných malých univerzit v zemi. Univerzita využívá své velikosti, umístění a úzkých studentských a fakultních vazeb jako předchůdce, nezávislou univerzitu 21. století, která se věnuje přípravě studentů na budoucnost. Strategií společnosti Lynn je:

  • Zůstává poměrně malý, s přibližně 2400 studenty a 600 studenty a 500 nebo více dospělých se každoročně přihlašuje, aby si udrželo mnohostrannou, coeducationalovou primárně rezidenční univerzitu s malou školní atmosférou.
  • Přiznejte širokou škálu různorodých studentů, od těch, kteří mají rozdíly v učení s nadanými, a ti z mnoha zemí světa a států v celém národě.
  • Buďte zakotveni v liberálním umění, ale obsahují sbírku vysokých škol orientovaných na vznikající profesionální příležitosti, z nichž každá představuje vynikající výuku, aplikované učení a mezinárodní zaměření a zkušenosti.
  • Obsahovat punkový studentský rozvojový program, který rozeznává silné stránky, nedostatky a speciální potřeby každého studenta, aby pomohl rozvíjet jeho plné schopnosti.

Zaměřené akademické nabídky

Lynn zintenzívnila zaměření svých akademických nabídek a vytvořila jedinečné a celonárodně uznávané základní osnovy nazvané Dialogy.

Rozmanitost studentů

Všechny styly jsou vítány. Lynn studenti pocházejí ze všech koutů světa a přinášejí s nimi různé zájmy a schopnosti. Podívejte se, jak nám naše programy pomáhají uspět.

Kvalifikovaná fakulta

Naši profesoři se zaměřují na umění výuky, aby se stali dobrými studenty skvělých a skvělých studentů pozoruhodných. Podívejte se, jak Lynn inspiroval schopnost poskytnout zcela nový styl učení a učení.

Nejmodernější školní areál

Lynnův školní areál je navržen tak, aby vyhovoval všem stylům výuky a učení. Naše nové budovy používají osvědčené postupy od Silicon Valley až po Wall Street, díky spolupráci s pracovním prostorem a nejmodernějšími technologiemi. Podívejte se na naše nejnovější přírůstky do kampusu.

Kultura podpory

Absolventi, studenti, rodiče a přátelé Lynn University vědí, že nikdy nesedíme. Představujeme si nejlepší možnou budoucnost pro naše studenty a pro naši komunitu a neustále se snažíme tuto vizi zlepšovat, budovat a investovat.

Poslání LYNN není možné

Lynn oslavuje v zimě tuto dokončenou strategickou strategii, která pro Lynn University prohlásila odvážnou vizi: „být uznána jako jedna z nejinovativnějších, nejkonkurenceschopnějších malých a středních univerzit v Americe“.

V roce 2017 mise LYNNmožnost-téma státu adresy univerzity, prezident Kevin Ross zdůraznil mimořádnou podporu a práci, která nás poháněla dva roky před plánovaným termínem.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Lynn University

Lynn MBA je uznávaným programem, který se v regionu řadí mezi Top 10 v regionu South Florida Business Journal a je považován za jeden z nejlepších online MBA programů na ... [+]

Lynn MBA je uznávaným programem, který se v regionu řadí mezi Top 10 v regionu South Florida Business Journal a je považován za jeden z nejlepších online MBA programů na Floridě. Naučte se od pověřené, pozorné fakulty s reálným obchodním zážitkem ve společném, pohodlném a flexibilním online formátu.

Vyberte si jednu z devíti specializací, která podnítí vaše přání v neustále se měnícím, stále personalizovaném trhu. Jak získáte vedoucí schopnosti, které budete potřebovat k řízení manažerských pozic, budete se zapojovat do diskusí v malém virtuálním třídním prostředí v průměru 10-15 studentů, čerpající z osobních a profesních zkušeností.... [-]

Spojené státy americké Boca Raton
Září 2020
Angličtina
Kombinované
1 - 4 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Lynn University Online
Adresa, 1. řádek
3601 N. Military Trail
FL 33431 Boca Raton, Florida, Spojené státy americké