Lawrence Technological University Online

Úvod

Read the Official Description

Založena v roce 1932, Lawrence Technological University (LTU) si vybudovala pověst špičkové kvality. Naše nejnovější ocenění a ocenění zahrnují Top 30% hodnocení univerzit celostátně od Bloomberg Businessweek, označení "Nejlepší na Středozápadě" z Princeton Review, a za posledních 20 let jsme vysoce hodnoceni US News

Jsme hrdí na naše přísné akademické programy a v roce 2006 jsme začali nabízet některé z našich nejoblíbenějších studijních programů online. Objasnění online jako způsobu vzdělávání je příkladem stejných filozofií, které se budou v našich programech setkávat.

Máme vysoký standard excelence a profesoři online LTU jsou stejní členové vysokých škol, které byste našli v areálu v Southfieldu, MI. Jsou ochotni předat své znalosti z oboru a sdílet s nimi bohaté zkušenosti. V Lawrence Tech jsou naše on-line programy rozšířením hlavního kampusu a sdílejí stejnou misi, hodnoty a vizi:

Mise

Rozvíjet inovativní a agilní lídry prostřednictvím prostředí zaměřeného na studenty a aplikovaného výzkumu zahrnujícího teorii a praxi.

Hodnoty

  • Teorie a praxe
  • Studentská orientace a péče
  • Týmová práce a důvěra
  • Charakter a bezúhonnost

Vidění

Být uznáván pro transformační STEM a Designové vzdělávání, které vyvíjí vedoucí pracovníky s podnikatelským smyslem a globální perspektivou.

Technologická univerzita Lawrence je akreditována komisí pro vyšší vzdělávání a členem North Central Association. Kromě toho jsou různé programy absolventů a vysokoškolských studijních programů akreditovány příslušnými národními odbornými agenturami.

Vysoká škola inženýrství na Lawrence Technologická univerzita (LTU) je zařazena mezi jeden z 50 nejlepších on-line absolventských inženýrských programů celostátně od US News

Společnost LTU, která se nachází v srdci regionu č. 1 pro inženýrství, architekturu a technologii, má jedinečnou pozici pro poskytování nejnovějších poznatků v průmyslových, občanských a stavebních technikách. Naši profesoři jsou mezinárodně uznávaní výzkumní pracovníci se silnými zkušenostmi v oboru, kteří vedou inovativní projekty a přitahují granty od takových subjektů, jako je National Science Foundation a státní oddělení.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online MSc » Vidět Online Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr in Civil Engineering - Online

Online forma Denní studium Kombinované 2 let Přihlašování započato Spojené státy americké USA Online + 1 více

[+]

Je to interaktivní . Pravidelně komunikujte se svými spolužáky, abyste diskutovali a analyzovali, co se učí. Naši profesoři jsou připraveni vám pomohou dramaticky rozšířit znalosti o tom, zda jste ve své třídě nebo ve vašem domově. Na LTU využíváme nejmodernější technologie a nejmodernější osvědčené postupy, abychom zajistili, že kurzy budou zapojeny a relevantní a které budou navrženy pro dospělé studenty .

Je to intimní . Pokud máte problémy nebo problémy během našich pracovních hodin v kanceláři, můžete s profesorem komunikovat. Pokud dáváte přednost komunikaci prostřednictvím e-mailu, budete mít jistotu, že získáte rychlou odpověď. Jsme zde, abychom vás podpořili na každém kroku.... [-]


Magistr in Industrial Engineering - Online

Online forma Denní studium Kombinované 2 let Přihlašování započato Spojené státy americké USA Online + 1 více

[+]

Předložení žádosti o přijetí do studia; Vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství, vědy, matematiky, informatiky nebo fyziky (nebo jiné technické oblasti) z akreditované vysoké školy nebo univerzity (minimální GPA 3,0). Jedinci s maturitou v oboru neinženýrství mohou být požádáni, aby dokončili předpoklady o kurzech dříve, než budou přijati do tohoto programu absolventů; Oficiální přepisy všech dokončených studijních oborů; Tři doporučující dopisy; Životopis, včetně odborných zkušeností a mimoškolních aktivit.

Žadatelé, kteří nesplňují všechny požadavky, mohou být přijati podmíněně a po absolvování tří po sobě jdoucích kurzů na úrovni absolventů s minimálním počtem 3,0 GPA budou mít řádný statut.... [-]


Magistr

Master of Engineering Management - Online

Online forma Denní studium Kombinované 2 let Přihlašování započato Spojené státy americké USA Online + 1 více

[+]

Chcete-li požádat o online Master of Engineering Management, proveďte následující kroky:

[-]