Přečtěte si oficiální popis

O Wesleyanovi

Kentucky Wesleyan na první pohled

 • Umístění: Nacházíme se v Owensboro, Kentucky - město na řece Ohio. KWC je pouhých 40 minut východně od Evansville, Indiana, 2 hodiny severně od Nashville, Tennessee, 2 hodiny západně od Louisville, Kentucky a 4 hodiny východně od St. Louis, Missouri. Daviess County má doma 94 000 obyvatel.
 • Akademici: Kentucky Wesleyan College nabízí 29 velkých a 13 předprofesních učebních osnov. Poměr studentů k fakultám je 12: 1.
 • Průměrný čerstvý profil pro pádu roku 2015: ACT = 22, SAT = 980 (kritické čtení a matematika), GPA = 3,27. Více než třetina se umístila v prvních 25 procentech absolventů střední školy.
 • Fakulta: Více než 88 procent naší fakulty má Ph.D. nebo stupně terminálu.
 • Spojený metodistický vztah: Kentucky Wesleyan College je schválena univerzitním senátem generální rady vysokého školství
 • Atletika: Kentucky Wesleyan Panthers soutěží v divizi NCAA II a jsou členy Great Midwestern Athletic Conference . Interkolektivní mužské týmy zahrnují baseball, basketbal, cross country, track a field, golf, fotbal a fotbal. Ženy se účastní basketbalu, běhu, dráhy a hřiště, golfu, fotbalu, softbalu, tenisu a volejbalu.

Naše mise

Zde je naše poslání: Kentucky Wesleyan College ve spolupráci se sjednocenou metodistickou církví podporuje liberální umělecké vzdělání, které živí a připravuje studenty intelektuálně, duchovně a fyzicky na dosažení úspěchu v životě.

Tak co to znamená? Znamená to, že více než 150 let jsme sloužili studentům v tradici liberálních umění a během následujících 150 let v Kentucky Wesleyan se studenti naučí kriticky myslet, účinně komunikovat a eticky žít v komplexním, rychle se měnícím světě.

Úspěch každého studenta je naší hlavní prioritou. Každý kurz, který nabízíme, a každá zkušenost na akademické půdě vede k jednomu cíli - promoci.

Jako nový student začnete personalizovanou cestu v den příjezdu do areálu. Pomůžeme vám vytvořit jedinečný plán pro úspěch vysokých škol s akademickými, sociálními a mimoškolními cíli.

Uvnitř a vně učebny zažijete povzbuzení úzce propojené komunity, která se věnuje vašemu blahu a dlouhodobému úspěchu, a náš živý a příjemný školní areál nabídne vzrušující sociální, servisní a vedoucí možnosti.

Wesleyská cesta

V Kentucky Wesleyan věříme ve vzdělání, které jde daleko za učebnicí, obrazovkou počítače nebo písemnou zkouškou. Vedoucími představiteli nové generace jsou ti, kteří byli vzdělaní se širokým pohledem na to, jaký vztah má vztah k celkovým úspěchům našeho světa.

Proto věříme v "Wesleyan Way" učení a života. Wesleyská cesta je založena na čtyřech principech, které začleňujeme do každé věci, kterou děláme:

 1. Děláme všechno s Honorem .
 2. Vždy PODPORUJEME každý jiný .
 3. BUDE SPLŇOVAT INTEGRITU.
 4. V Kristu milujeme každý jiný .

Další informace o The Wesleyan Way.

Akreditace

Kentucky Wesleyan College je akreditována jižním sdružením vysokých škol a škol na vysoké školy za udělení titulu baccalaureate.

Kontaktujte Komisi na vysokých školách, 1866 Southern Lane, Decatur, Gruzie 30033-4097, telefon 404-679-4500, na adrese http://www.SACSCOC.org pro otázky týkající se akreditace Kentucky Wesleyan College .

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Kentucky Wesleyan College

Program Bachelor of Arts in Graphic Design je určen k uspokojení stále rostoucí poptávky po kvalifikovaných a vysoce kvalifikovaných odborníků v oblasti grafického design ... [+]

O

Program Bachelor of Arts in Graphic Design je určen k uspokojení stále rostoucí poptávky po kvalifikovaných a vysoce kvalifikovaných odborníků v oblasti grafického designu a dalších souvisejících oborů. Studenti v tomto programu dokončí požadované jádro uměleckých předmětů, ve kterých jsou studovány základní principy umění a designu. Po absolvování kurzů kreslení a zakládání základních předmětů studenti začnou studovat grafickou tvorbu, která se zaměří na typografii, designu značky, publikaci, web design, animaci a další pokročilé projekty.

Grafický design Online Grade MapI. Obecné vzdělávání [-]
Spojené státy americké Owensboro
Září 2020
Angličtina
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Kentucky Wesleyan College

Program Bachelor of Arts in Religion online je určen k tomu, aby pomohl uspokojit rostoucí poptávku po kvalifikovaných a vysoce kvalifikovaných odborných pracovnících v o ... [+]

O

Program Bachelor of Arts in Religion online je určen k tomu, aby pomohl uspokojit rostoucí poptávku po kvalifikovaných a vysoce kvalifikovaných odborných pracovnících v oblasti ministerstva, neziskové organizace, obchodu, žurnalistiky a dalších souvisejících oborů, jakož i hledání dalšího vzdělávání . Program náboženství v Kentucky Wesleyan se snaží kultivovat ocenění náboženské rozmanitosti tím, že seznámí studenty s vývojem, vírou a praktikami mnoha náboženských tradic. Prostřednictvím programu náboženství žáci využívají interdisciplinární zdroje, aby uznali a zapojili funkci náboženství do dějin, společnosti a kultury.

Vzhledem k tomu, že dědictví Kentucky Wesleyan College je United Methodist, uznáváme, že mnoho našich studentů pochází z křesťanských tradic. Zároveň jako program v oblasti liberálních umění program náboženství v Kentucky Wesleyan podporuje kritické myšlení a rozhovor o závazcích z víry. Studium v ​​náboženství rozvíjí dovednosti potřebné k analýze a vysvětlení argumentů o náboženství a náboženských pozicích, jakož i dovednosti k konstrukci a argumentaci.... [-]

Spojené státy americké Owensboro
Září 2020
Angličtina
Online forma
Přečtěte si více v češtině

BSc

Kentucky Wesleyan College

Kentucky Wesleyan College je bakalář vědy ve všeobecných studiích je on-line program, který zdůrazňuje znalosti a schopnosti nejvíce požadované v dnešní společnosti: Ústn ... [+]

O

Kentucky Wesleyan College je bakalář vědy ve všeobecných studiích je on-line program, který zdůrazňuje znalosti a schopnosti nejvíce požadované v dnešní společnosti: Ústní a písemná komunikace, kritické myšlení, řešení problémů, efektivní využití technologie a globální povědomí.

Online program Obecné studie vám nabízí flexibilitu při výběru kurzů, které vyhovují vašim zájmům a profesním cílům v následujících "klíčových oblastech": Studie chování, Studie obchodních studií, Vzdělání, Angličtina, Humanitní vědy a Společenské vědy. Jako student online v programu Obecné studium budete pracovat s Vaším online poradcem, abyste vytvořili studijní plán a studijní program, který vyhovuje vašim potřebám.... [-]

Spojené státy americké Owensboro
Září 2020
Angličtina
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Kentucky Wesleyan College

Bakalář vědy v obchodní administrativě připravuje studenty na profesní kariéru v obchodních a / nebo postgraduálních studiích. Tato příprava zahrnuje učební plán, který z ... [+]

O

Bakalář vědy v obchodní administrativě připravuje studenty na profesní kariéru v obchodních a / nebo postgraduálních studiích. Tato příprava zahrnuje učební plán, který zdůrazňuje analýzu a komunikaci, teorii a praxi, které jsou formovány potřebami globální obchodní komunity. V učebních osnovách se zdůrazňuje etika a hodnoty, jakož i technická účinnost a odpovědnost.

Kentucky Wesleyan College získala specializovanou akreditaci pro své obchodní programy prostřednictvím Mezinárodního shromáždění pro kolektivní obchodní vzdělávání (IACBE), které se nachází na adrese 11374 Strang Line Road v Lenexě, Kansas, USA. Obchodní programy v následujících stupních jsou akreditovány IACBE: bakalářské a bakalářské vědy v účetnictví, a obchodní administrativa.... [-]

Spojené státy americké Owensboro
Září 2020
Angličtina
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Kentucky Wesleyan College

Bachelor of Science in Psychology on-line program dokončení studia poskytuje studentům znalosti o lidském chování, které je neocenitelné v každé kariéře. Studenti se učí ... [+]

O

Bachelor of Science in Psychology on-line program dokončení studia poskytuje studentům znalosti o lidském chování, které je neocenitelné v každé kariéře. Studenti se učí o aspektech sebe a dalších osob, jako je osobnost, vnímání, emoce, motivace, myšlenkové procesy, vývoj dítěte a psychické poruchy. Bakalářský titul v oboru psychologie je dobrou přípravou na kariéru v oblastech, jako je podnikání, právo a sociální práce. Základy psychologie také poskytuje studentům vynikající zázemí pro uplatnění na absolventské škole v psychologii a nakonec se stává praktickým psychologem.

Psychologie Online Studijní mapaI. Obecné vzdělávání [-]
Spojené státy americké Owensboro
Září 2020
Angličtina
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Kentucky Wesleyan College

Program bakalářské vědy v oblasti trestní justice a kriminologie online je navržen tak, aby pomohl uspokojit stále rostoucí poptávku po kvalifikovaných a vysoce kvalifiko ... [+]

O

Program bakalářské vědy v oblasti trestní justice a kriminologie online je navržen tak, aby pomohl uspokojit stále rostoucí poptávku po kvalifikovaných a vysoce kvalifikovaných odborníků v oblasti vymáhání práva a dalších souvisejících oborů. Kurikulum zavádí studenty ke studiu kriminálního chování, systémů trestního soudnictví, sociální spravedlnosti a práva z multidisciplinárního, liberálně-uměleckého hlediska. Studenti, kteří hledají titul v oblasti trestního soudnictví a kriminologie, budou studovat složitosti a vztahy mezi právními, sociálními, politickými, historickými a psychologickými vlivy, které postihují zločiny, zločince a právní procesy. Kurikulum je navrženo tak, aby rozvíjelo dovednosti kritického myšlení a připravilo studenty na vedoucí úlohy v oblastech, jako je vymáhání práva, soudní správa, opravy, soudnictví pro mladistvé, probaci a podmíněnost.... [-]

Spojené státy americké Owensboro
Září 2020
Angličtina
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Kentucky Wesleyan College
Website
Telefonní číslo
800-999-0592