Přečtěte si oficiální popis

Teorie, praxe, výkon

Tyto prvky jsou jádrem zkušeností Ithaca College - dnes a každý den od našeho založení před více než 125 lety.

Ithaca College začala jako konzervatoř hudby v 1892, pomáhat mladým hudebníkům zdokonalovat jejich talent do profesionála-dovednosti kalibru. V desetiletích od té doby, IC se rozrostla na obytnou liberální uměleckou školu s pěti školami a přes 100-programy míry. Naši studenti získávají znalosti a důvěru prostřednictvím neustálého cyklu učení, zkoušení a dělání - s přístupem k odborným laboratořím, ateliérům, zařízením a výzkumným příležitostem.

Jako střední škola, která je na národní úrovni, IC nabízí studentům příležitosti k osobní pozornosti v každém akademickém programu a angažovanosti v široké škále aktivit kampusu. Studenti se připojí k uvítací komunitě 6 200 vysokoškoláků a 470 postgraduálních studentů, kteří nabízejí více než 200 studentských klubů a organizací.

Zkušenosti s IC pokračují i po absolvování studia, protože absolventi se stávají součástí rostoucí sítě profesionálů - mentorů a odborníků po celém světě, kteří se aktivně podílejí na tom, aby studenti byli úspěšní.

Na IC, naše fakulta a zaměstnanci jsou věnovány vzdělávání studentů a růst. Přinášejí bohatství znalostí a talentů do našeho kampusu a pracují na tom, aby pomohli pokročit v příslušných oblastech. Prostřednictvím výzkumu, projektů a zapojení do svých komunit se také nadále vzdělávají a rozvíjejí jako odborníci a myslitelé.

Ithaca College leží na South Hill a skýtá výhled na srdce Ithaca, prosperujícího města plného umění, kultury a aktivity, obklopené přírodními krásami oblasti Finger Lakes v New Yorku. Kromě hlavního kampusu, IC má satelitní programy v New Yorku, Los Angeles a Londýně.

Vize a poslání

Prohlášení o víře

Vision Statement Ithaca College usiluje o to, aby se stal standardem excelence pro studentské středoškolské vysoké školy, podporující intelekt, kreativitu a charakter v aktivní a inkluzívní komunitní komunitě.

Prohlášení o poslání

Abychom zajistili základ pro celoživotní učení, Ithaca College se zaměřuje na podporu intelektuálního růstu, estetického ocenění a vývoje charakteru u našich studentů. Ithaca College komunita prospívá principům, že znalosti jsou získány prostřednictvím disciplíny, kompetence je stanovena, když znalosti jsou zmírněny zkušenostmi a charakter je vyvinut, když kompetence je vykonávána ve prospěch druhých.

Komplexní vysoká škola, která od svého založení uznala hodnotu kombinování teorie a výkonu, Ithaca poskytuje přísné vzdělání, které spojuje svobodná umění a profesionální studijní programy. Naše výuka a stipendium jsou motivovány potřebou být informováni světovými vědeckými a humanistickými podniky a přispívat k nim. Učení v Ithace přesahuje třídu a zahrnuje širokou škálu rezidenčních, profesních a mimoškolních příležitostí. Naši vysokoškoláci a absolventi studenti, fakulty, zaměstnanci a absolventi všichni přispívají k procesu učení.

Ithaca College je odhodlána vytvářet inkluzivní prostředí a přitahovat rozmanité skupiny studentů, fakult a zaměstnanců. Všichni členové akademické obce jsou vybízeni k tomu, aby dosáhli excelence ve svých vybraných oblastech a aby sdíleli odpovědnost za občanství a služby v celosvětovém společenství.

Hlavní zásady

Vzdělávací zkušenost IC je zaměřena na rozvoj intelektu, tvořivosti a charakteru prostřednictvím osnov, ko-kurikula a životních zkušeností v areálu. Studium v oblasti svobodných umění je obohaceno o odbornou praxi a další vzdělávací příležitosti a studium v odborných školách je založeno na tradici svobodných umění. Zavázali jsme se k aktivnímu učení, které rozvíjí znalosti a dovednosti prostřednictvím různých zkušeností ve třídě, komunitě, laboratoři a dalších prostředích.

  • Připravujeme studenty na úspěch na vysoké škole i v životě. Věříme, že intelektuální a osobní růst dosahují svého nejvyššího potenciálu v atmosféře, která je náročná i podpůrná.
  • Přijímáme rozmanitost jako nedílnou součást vzdělávací zkušenosti a komunity, kterou vytváříme.
  • Usilujeme o inkluzivitu a excelenci v našich vzdělávacích a operativních snahách.
  • Zavazujeme se k odpovědnému a udržitelnému řízení přírodních, lidských a finančních zdrojů.112751_112745_IthacaCollegeProgramPhoto.jpg

Objevte život na IC

Lidé přicházejí na Ithaca College z celého světa, aby žili se zvědavostí, zkoumali svůj potenciál a stávali se tím, kým a čím chtějí být. Zjistěte, jak vás život v IC změní.

Akademické zkušenosti

Na IC vás odborná fakulta vyzve, abyste si mysleli jinak a inspirovali vás k objevování nových konceptů. Také se naučíte tím, že děláte - prostřednictvím praktických zkušeností ve svém oboru, spolupráce se spolužáky a možností na profesionální úrovni od prvního dne ve třídě.

Rezidenční život

V tomto rezidenčním kampusu se tolik učení a pěstování odehrává mimo třídu. Každá rezidenční síň je mini-komunita - některé se zaměřením na akademické nebo kulturní zážitky - nabízející akce, aktivity a příjemné prostory.

Kluby a aktivity

Najděte si přátele, kteří sdílejí vaši vášeň pro služby, kulturu, hry - pojmenujete ji - ve více než 200 studentských organizacích. Můžete dokonce začít svůj vlastní klub, aby vaše oblíbené hobby nebo dobrovolnické příležitosti do kampusu.

Atletika

IC student-atleti jsou vůdci a mistři na poli i ve třídě. Ať už soutěžíte v jednom z 27 týmů divize III nebo fandíte z davu, jste součástí rodiny Ithaca College Bombers.

Studentská podpora

IC vás bude napadat - ale jedna z prvních lekcí, které se naučíte, je, že nemusíte brát na sebe problémy.

Akademická podpora

Odborníci a poradci v Centru pro akademické povýšení vám pomohou naplánovat správné třídy pro váš program a cíle, získat doučování a ubytování, když je potřebujete, a zůstat na správné cestě.

Kariérové ​​poradenství

Úřad služeb kariéry vám pomůže propojit vaše sítě, navázat spojení a podniknout všechny správné kroky k tomu, aby se vaše vysněná stáž stala základem a naplánovala svou kariéru. A nezastaví se při promoci - je to celoživotní zdroj.

Zdraví

Fyzické, duševní a emocionální zdraví a pohodu studentů IO je vždy nejvyšší prioritou - naše zdravotnické, wellness a duševní zdraví a fitness zařízení jsou tu pro vás.

Rozmanité a inkluzivní společenství

V Ithace se snažíme být inkluzivní a vítanou komunitou lidí s různým talentem a zázemím. Oddanost občanství, vzájemnému respektu, sociální spravedlnosti a svobodné a otevřené výměně názorů nás činí silnějšími.

Ithaca, NY

Ithaca je město, které má vše - od turistických stezek a galerií až po farmářské trhy a začínající inkubátory. V jednom z nejlepších univerzitních měst v USA se můžete každý den setkat a nechat se inspirovat skvělými lidmi.112752_112744_IthacaCollegeCOVERPHOTO.jpg

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Communications Innovation - Sarah Brylinsky '08, M.S. '15

Adresa, 1. řádek
Danby Road,953
14850 Ithaca, New York, Spojené státy americké