Indiana University Bloomington - School of Public and Environmental Affairs (SPEA Connect)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Stát se lídrem doznat změn

Dnešní svět je odlišný od světa, které minulé generace vstoupila. Úrovně složitosti, vzájemné závislosti a systémovými riziky jsou mimořádné. Master of Public Affairs (MPa) nebo Graduate Certificate ve veřejných záležitostech, připravuje absolventy školy veřejných a environmentálních záležitostí (Spea) čelit výzvám zítřka s znalosti a dovednosti řešit problémy a vést. Naši absolventi jsou s použitím co vědí napříč všemi sektory společnosti a veřejného sektoru, neziskové a soukromé.

SPEA nabízí skutečně interdisciplinární vzdělání ve veřejných záležitostech. Zaměřujeme se na řídící, řízení a vedení. Máme připravit studenty k řešení složitých problémů, kterým čelí dnešní společnost-problémy jeden obor sám o sobě nemůže vyřešit.

SPEA Connect vytváří příležitosti pro neziskové a veřejné záležitosti odborníky způsobem, bezkonkurenční dalšími vysoce hodnoceny pro postgraduální studium. Naše on-line programy obstarávat zkušených odborníků, kteří se nemohou se zapíší do našeho rezidenčního programu, ať už proto, že chtějí zůstat ve svém současném zaměstnání, jsou žonglování více zodpovědnosti, nebo jsou nasazeny v zámoří. Věříme, že byste měli být schopni zvýšit svou kariéru prostřednictvím stejných národně-zařadil programů nabízených na akademické půdě.

Vyberte si on-line programy SPEA Connect, a:

  • Poučte se z dosažených členy fakulty, kteří jsou předními výzkumní pracovníci, lékaři a učitelé.
  • Spolupracovat s ostatními vášnivých a inovativní jednotlivce, kteří se věnují sloužit společnosti.
  • Rozvíjet schopnost řešit problémy, týmová práce a komunikační dovednosti v různých disciplínách.

Jsme zařadil # 1 v národě

Logo US News and World Report řadí Spea je MPA jako nejlepší programu absolventa ve veřejných záležitostech.

SPEA rovněž nabízí top zařadil speciality, nebo se zaměřit oblastí, v on-line MPA, včetně:

  • Neziskový Management (# 1)
  • Veřejné finance a rozpočtování (# 1)
  • Veřejná správa a administrativa (# 3)

On-line MPA a certifikační programy určené pro profesionály

Spea je online absolventské hodnosti a programy certifikátu jsou oba univerzální a cenný. Naše programy jsou navrženy tak, aby připravit talentovaných odborníků, aby svou kariéru na další úroveň, při studiu, kde a kdy je to nejvíce vyhovuje. S SPEA Connect, můžete se obrátit své profesionální zkušenosti do absolventa úvěru-a absolvent dříve, a při nižších nákladech. Pokud jste členem vojenské komunity, můžete také získat úvěr na uznání vaší služby.

Místa

Bloomington

School of Public & Environmental Affairs

Adresa, 1. řádek
1315 East Tenth Street, A304
IN 47405 Bloomington, Indiana, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 812-855-2840