Faulkner University - Online Programs

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Objevte svou budoucnost s on-line titul z Faulkner University!


Naším úkolem je absolvovat vysoce kvalifikované, profesionální a sociálně angažované pedagogy základních a středních škol, které mají obsahové, pedagogické a odborné znalosti, které kladou důraz na integritu charakteru, kteří používají své dary ve službách druhých a kteří prokazují odbornou způsobilost a vedení ve svém oboru.

Faulknerova univerzita je soukromá, křesťanská liberální umělecká instituce poskytující svým studentům výjimečné vzdělání již více než 70 let. Náš on-line vzdělávací program nabízí širokou škálu vynikajících studijních programů odkudkoliv v zemi. Vyberte si z libovolného z 23 online studijních programů. Jsi víc než číslo u Faulknera. S flexibilním poučením, které vyhovuje každému žákovskému rozvrhu a křesťanskému dědictví, které se ctí ve všem, co děláme, poskytují naše on-line vzdělávací programy individuální zkušenost pro každého, kdo usiluje o prestiž a dokonalost titulu Faulknera.

Faulkner University Pozvánka na vzdělávání dospělých z Univerzity Faulkner na Vimeu.


Online vzdělávání na Faulkner University

Faulknerova univerzita je soukromá, křesťanská liberální umělecká instituce se sídlem v Montgomery v Alabamě, která nabízí studentům prestižní vzdělání založené na víře po více než sto let. Abychom mohli doplnit náš rozsáhlý seznam on-campusových programů, jsme hrdí na to, že nabízíme studentům řadu studijních programů, které lze dokončit zcela online. Každý program poskytuje flexibilní, individualizované zkušenosti, hluboké učební plány a stejnou kvalitu vzdělání, pro které jsou naše on-campusové programy známé.


Výhody online křesťanských univerzit

Vzhledem k tomu, že studujete online na Faulkner University? Existuje spousta důvodů, proč se zapsat do jednoho z našich 23 on-line studijních programů. Zde jsou jen některé z výhod nabízených online křesťanskými univerzitami, včetně Faulknerovy univerzity:

  • Programy nabízejí flexibilní a vlastní plánování podle vašich preferencí.
  • Mnoho programů může být dokončeno rychleji než alternativy v areálu.
  • Nabízíme konkurenceschopné školné, které odpovídá vašemu rozpočtu.
  • Pokud máte práci, není třeba ji nasadit na zadní hořák.
  • Návštěvy kampusu jsou zřídka vyžadovány (některé programy se vyznačují kurzy na hřišti).
  • Můžete studovat, kde chcete, jak chcete.
  • Studenti si mohou vybrat ze široké škály předmětů - naše programy pokrývají vše od biblických studií až po správu spravedlnosti.
  • Zvláštní výhody jsou k dispozici veteránům a současným vojenským členům.


Křesťanské vzdělání

Online programy společnosti Faulkner University poskytují více než jen stupeň. Každá učební osnova je inspirována posláním a hodnotami školy, které zůstávají pravdivé k hrdě křesťanskému dědictví univerzity. Bez ohledu na to, jaké předměty se vaše kurzy zabývají, budou naše instituce zakořeněné hluboce zakořeněné křesťanské ideály.

Místa

USA online

Adresa, 1. řádek
5345 Atlanta Highway, Montgomery, AL 36109
USA online, Spojené státy americké