Elmhurst College

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na vysoké škole Elmhurst!

Chcete rozšířit své znalosti, aktualizovat své dovednosti a dosáhnout další úrovně ve své kariéře? Naše magisterské programy jsou určeny pro vás. Vezmeme nový, osobní, praktický přístup. S talentovanými profesory a studenty se budete aktivně zapojovat jak do teorie, tak do praxe. Budete se těšit na pohodlí večerních kurzů nebo dokončit svůj stupeň online prostřednictvím Elmhurst College Online Center. Nejvíce se budete připravovat na novou důvěru v život profesionálního vedení.

Zvolte Elmhurst. Dosáhněte další úrovně. Naučit se vést ve světě spolupráce.

Vítejte v programech další generace, které vám pomohou dosáhnout další úrovně. Ať už hledáte svou kariéru nebo ukončíte kariéru, nabízí Elmhurst College programy pro vás. Získejte technické dovednosti, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů a potenciálu. Vypracujte nová řešení reálných problémů prostřednictvím projektového učení. Naši programoví ředitelé vám pomáhají vyjednávat vše od výběru tříd až po kariéru.
Naše inovativní a flexibilní programy jsou navrženy tak, aby optimalizovaly vaše kariérní cíle a připravily vás na práci v mnoha vysoce rozvíjejících se průmyslových odvětvích. Neustále jsme se zavázali ke vzdělávání, které vás udrží před křivkou.

Magisterské tituly

 • počítačových informačních systémů
 • Data Science
 • Geografické informační systémy
 • Správa a správa zdravotní péče
 • Zdravotní informatika
 • MBA - částečný úvazek (on-line nebo on-campus) pro pracující profesionály

Elmhurst College - správná volba

 • Získejte důvěru k úspěchu: naši programoví ředitelé nejsou jen odborníci v jejich oborech: jsou zaměřeni na rozšiřování svého dosahu, šíření poradenství a dovedností lidí, které každý vůdce potřebuje.
 • Flexibilita při práci: naše studijní programy jsou navrženy tak, aby se vešly do vašeho rušného plánu. Programy jsou nabízeny v nejrůznějších formátech a poskytují maximální pohodlí.
 • Výhodná volba: Elmhurst College se opakovaně řadí do kategorie Nejlepší hodnota pro akademickou kvalitu a cenu.
 • Pohodlné umístění: náš krásný areál je pouhých 15 kilometrů západně od centra Chicaga a je snadno dostupný autem nebo vlakem.

Vezměte další krok

Jakmile zvážíte své možnosti, doporučujeme navštívit areál Elmhurst. Dozvíte se o našem přijímacím procesu, projděte si školní areál a ujistěte se, co Elmhurst College představuje.

Žádost o informace: Chcete-li požádat o informace o vašem programu, který vás zajímá, vyplňte náš online formulář. Chatujte živě s poradcem pro přijímání. Chatujte dnes online. Použít teď!

Žebříčky

Elmhurst se řadí mezi 10 nejvýznamnějších regionálních univerzit na Středozápadě podle zprávy US News & World Report a patří mezi # 4 nejlepší hodnoty na Středozápadě. Princetonský posudek zařadil Elmhurst mezi ty nejlepší na Středozápad po dobu 12 let za sebou a citoval to jako "perfektní směs velkého města a malou (ale ne příliš malou) atmosféru školního areálu".

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Online MBA » Vidět Online MSc » Vidět Kombinované MBA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Online Full-time MBA

Online forma Denní studium 1 rok February 2019 Spojené státy americké Elmhurst

V Elmhurstu vás nejprve položíme. Jak to vidíme, jediný důvod, proč jsme tady, je poskytnout vám vysokohodnotné a vysoce hodnotné obchodní vzdělávání. Naším posláním je poskytnout vám dovednosti a kontakty, které potřebujete k dosažení vašich cílů ve své kariéře a životě. [+]

Věříme, že MBA by měla být zaměřena na studenty.

V Elmhurstu vás nejprve položíme. Jak to vidíme, jediný důvod, proč jsme tady, je poskytnout vám vysokohodnotné a vysoce hodnotné obchodní vzdělávání. Naším posláním je poskytnout vám dovednosti a kontakty, které potřebujete k dosažení vašich cílů ve své kariéře a životě.

Správní lidé na vaší straně

Fakultou Elmhurst jsou zkušení vedoucí pracovníci v oboru, kteří jsou odhodláni rozšiřovat váš dosah s terénními pracemi, spojeními a praktickými zkušenostmi. V tomto online programu budete spolupracovat s týmem fakulty, který je vždy pro vás.

Studium s nejlepšími... [-]


MSc

Online MS v geografických informačních systémech (GIS)

Online forma Kombinované August 2018 Spojené státy americké Elmhurst

MS v geografických informačních systémech z Elmhurst College vám poskytne hluboké znalosti o geoprostorovém oboru a představí vám prostorové myšlení a geografické informační systémy (GIS) jako nástroj používaný v různých aplikacích v oboru. [+]

Mapujte svou budoucnost s online mistry v GISu!

Geospatial technologie ovlivňují téměř všechny aspekty života, od navigace v neznámém okolí až po sledování vzorků onemocnění u populací. Podle ministerstva práce Spojených států jsou geoprostorové technologie jedním ze tří vysoce růstových odvětví 21. století. To se promítá do velkých příležitostí - a s Elmhurst MS v GIS, budete dobře připraveni se s tím setkat.

Elmhurst má něco, co většina vysokých škol nedělá - vyhrazený GIS server a přístup k profesionálnímu softwaru Esri GIS. Takže dostanete něco, co většina studentů nebude: špičková výkonnost zpracování z běžného počítače.... [-]


Online MS v oboru vědy o datu

Online forma Kombinované 2 let August 2018 Spojené státy americké Elmhurst

Mistr v oblasti vědy o datech v Elmhurstu zaujímá komplexní přístup s učebním plánem, který integruje statistiky, informatiku a oblasti podnikatelských dovedností, které jsou klíčové pro úspěch ve vznikající oblasti velkých dat. [+]

Odemkněte velké statistiky ve velkých datech

V této rychle se rozvíjející oblasti se stáváte nepostradatelným. Master prediktivní analýza, generování informací ze strukturovaných a nestrukturovaných datových sad, pak převedení těchto informací do akceptovatelných poznatků. Využíváme komplexní přístup, integrující analýzu a strojní učení s obchodem. Tento inovativní učební plán vám poskytuje technickou zdatnost ve statistikách, analytických metodách a programovacích nástrojích při napájení důležitých obchodních dovedností.

Výsledek: komplexní základ znalostí, abyste mohli využívat informace, které myslí ostatní, vytvářet skutečnou obchodní hodnotu v jakémkoli profesionálním prostředí.... [-]


Online MS v počítačových informačních technologiích

Online forma Kombinované August 2018 Spojené státy americké Elmhurst

V oblasti Elmhurst získáte znalosti v oblasti hardwaru a softwaru potřebné pro navrhování, programování a správu počítačových síťových systémů, databázových systémů a webových stránek. Nabízíme výuku v horkých technologiích, jako jsou ASP.NET, SQL Server, webové služby a Voice over Internet Protocol (VoIP). [+]

Ovládněte systémy v centru všeho

Získejte technické know-how a vizi s velkým obrazem. Představte si míru, v níž ovládáte jak těžké, tak měkké dovednosti - hardware a software, teambuilding a vytváření sítí. Náš přístup zaměřený na studenty vás přivádí jako první. Získáte technické know-how, stejně jako vize s velkým obrazem, navrhnout, naprogramovat a spravovat vynikající počítačové síťové systémy, databázové systémy a webové / mobilní aplikace.

Upravte svůj stupeň s oblastmi koncentracePočítačová síťVývoj aplikacíVěda o datech

Program určený STEM

Osnovy

Master of Science v počítačové informační technologii vyžaduje úspěšné dokončení 10 kurzů pro celkem 30 semestrálních hodin. Všechny kurzy mají délku 8 týdnů.... [-]


Videos

This Is Elmhurst College

Contact
Adresa destinace
School for Professional Studies
Elmhurst College
190 Prospect Avenue
Elmhurst, Illinois 60126-3296

Elmhurst, Illinois, US
Social Media