EC-Council University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O EC-Council University

S cílem vytvořit vynikající vzdělávací programy v oblasti kybernetické bezpečnosti byla EC-Council University začleněna do Wyomingu a v roce 2006 získala licenci pro vysokoškolské vzdělávání v Novém Mexiku. Univerzitu založil Jay Bavisi, generální ředitel skupiny EC-Council Group. Cílem instituce je poskytovat vzdělávání v oblasti informační bezpečnosti zahrnující důkladné znalosti široké škály softwarových a hardwarových systémů a dovednosti potřebné k vyjednávání a vedení týmu.

Mateřská společnost EC-Council University , EC-Council, je průkopníkem v certifikaci profesionálů v oblasti kybernetické bezpečnosti. Předseda EC-Council University , pan Jay Bavisi, se však domnívá, že pro dosažení vedoucí role v organizacích je stupeň nezbytný. Studijní a magisterské programy EC-Council University byly formulovány tak, aby umožňovaly studentům horizontální i vertikální růst v jejich kariéře. Univerzita usiluje o to, aby nabídla cenné programy dálkového vzdělávání zaměřené na výzkum, aby vytvořila vůdce kybernetické bezpečnosti, kteří usilují o zabezpečení obrovského kyberprostoru.

130443_130427_bodyimage2.jpg

Institucionální cíle a cíle

 • EC-Council University usiluje o posílení účinnosti instituce udržováním kvalifikovaného personálu, podporou nepřetržitého učení a udržováním vysoké úrovně integrity.
 • EC-Council University zajišťuje excelenci poskytováním vysoce kvalitních programů kybernetické bezpečnosti, které jsou vyvíjeny na stejné úrovni jako probíhající výzkum a vývoj.
 • EC-Council University zapojuje, diverzifikuje a povzbuzuje vysoce kvalitní studentské učení tím, že podporuje spolupráci, poskytuje zařízení iLabs a občas nabízí stipendia.

Akreditace EC-Council University

EC-Council University je akreditována Agenturou pro dálkové vzdělávání (DEAC) , což je nezisková vládní agentura a kterou americké ministerstvo školství uznává jako akreditační agenturu. DEAC je uznána Radou pro vysokoškolskou akreditaci (CHEA) . CHEA je sdružením téměř 3 000 institucí a univerzit poskytujících titul a uznává 60 institucionálních a programových akreditačních organizací.

Národní rada pro dohody o vzájemném schvalování států (NC-SARA) akredituje EC-Council University . SARA je dobrovolná dohoda mezi členskými státy a územím USA o podpoře kurzů a programů postsekundárního distančního vzdělávání.

EC-Council University je uznávána také Americkou radou pro vzdělávání (ACE) .

EC-Council University programy EC-Council University

Na EC-Council University mohou studenti vystavit a prozkoumat svůj plný potenciál a stát se technologickými špičkami zítřka. Studenti jsou školeni tak, aby vyzývali vyšší pozice informační bezpečnosti a specializované role v globálních organizacích po celém světě. Metodika školení je inspirována Bloomovou taxonomií myšlení, a proto se zaměřuje na praktický přístup k učení s kritickým a inovativním myšlením.

Hlavní programy nabízené EC-Council University jsou -

 1. Bakalář z Cyber Security (BSCS)
 2. Master Of Science v kybernetické bezpečnosti (MSCS)
 3. Šest absolventských certifikátů, z nichž každý má kurzy z osnov MSCS
 4. Bez stupně

130444_130425_bodyimage1.jpg

Jak EC-Council University přispívá k vaší kariéře kybernetické bezpečnosti

 • Získejte titul, který je akreditován DEAH a CHEA a je uznáván Americkou radou pro vzdělávání (ACE).
 • Univerzita má studenty z celého světa, což umožňuje příležitost navázat kontakty s odborníky na kybernetickou bezpečnost z různých zemí.
 • Instruktoři mají zkušenosti s kybernetickou bezpečností v reálném světě a slouží jako mentoři pro začínající profesionály v kybernetické bezpečnosti.
 • Jak studijní, tak maturitní programy jsou online a dávají studentům mnoho výhod e-learningu.
 • Programy jsou praktické s vyhrazenými praktickými laboratořemi prostřednictvím iLab.
 • Kurzy jsou vedeny instruktory, aby povzbudily studenty, aby se drželi tempa s ostatními studenty a dokončili programy v konkrétní době.
 • Týdenní hodnocení umožňuje studentům pravidelně komunikovat s fakultou a ostatními studenty.
 • Studijní programy mají průmyslově uznávané certifikáty EC-Council zabudované do studijních programů.
 • Univerzita uznává talent, efektivitu studentů, členů fakulty a zaměstnanců každoročně za vynikající služby univerzitě a komunitě.
 • Výměna kreditů je možná v rámci EC-Council University studijních programů EC-Council University .
 • Studenti mohou využít flexibilní platební možnosti.
 • Studenti mohou využít různých stipendijních programů, která univerzita nabízí.

Místa

Albuquerque

Adresa, 1. řádek
Sun Avenue Northeast,101
87109 Albuquerque, Nové Mexiko, Spojené státy americké