Přečtěte si oficiální popis

Pro studijní programy Concordia University Online klikněte prosím zde

Proč Concordia University Chicago ?

Concordia University Chicago je lídrem v oblasti postgraduálního a bakalářského vzdělávání. Naše akreditované, vysoce zařazené, on-campus, kohorty a on-line bakalářské, magisterské a doktorské programy vám pomohou dosáhnout vašich vzdělávacích a profesních cílů:

  • Společnost Concordia-Chicago, založená v roce 1864, oslavuje 150. výročí svého uvedení do vysokoškolského vzdělávání na světě.

  • Více než 3500 studentů je zapsáno do našich magisterských a doktorských programů online, kohorty a on-campus.

  • Jsme druhým nejrychleji se rozvíjejícím areálem neziskových institutů poskytujících magisterské vzdělání v USA na období 2004-2009 (Kronika vyššího vzdělávání, vydání almanach 2011).

  • Komise pro vyšší vzdělávání udělila akreditaci společnosti Concordia-Chicago, aby nabídla doktorát filozofie (Ph.D.) ve vedení. Jako výsledek, Concordia přidal Ph.D. na svého doktora vzdělávání (EdD) ve vedení s osmi specializacemi.

  • V roce 2010 udělila Národní rada pro akreditaci vzdělávání učitelů své prestižní "Pokračující akreditaci všech vzdělávacích programů bez podmínek" na vzdělávacích programech společnosti Concordia.

Programy přípravy pedagogů na CUC jsou od roku 1962 akreditovány Národní radou pro vzdělávání učitelů (NCATE) a nástupcem programu NCATE pro programy akreditačních vzdělávacích programů (CAEP). Programy pro rozšířené schvalování a počáteční licenční programy získaly toto vysoce vyhledávané ocenění excelence poskytované vybraným programům v celé zemi. CAEP je jediným národním akreditačním orgánem pro přípravu pedagogů, který uznává ty programy rozlišování, které připravují pedagogy proti nejpřísnějším standardům. Na úrovni absolventů zahrnují celostátní uznávané programy excelence Master of Arts v učebních osnovách a instrukcích s certifikátem ESL, Reading Education, Master of Arts v výuce na základních a středních školách a Vedoucí pedagogiky (Principals).

Programy se vyučují na:
Angličtina