Colorado State University - Global

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Online vzdělávání není jen něco, co děláme, je to jediná věc, kterou děláme.

Flexibilita pro moderního žáka

 • Akreditované online tituly
 • Žádné nastavené časy ani místa
 • Měsíční třída začíná
 • Zrychlené kurzy

US News & World Report řadí CSU Global mezi nejlepší online bakalářské programy

Vysokoškolské vzdělání za nižší cenu

CSU Global usiluje o to, aby vaše vzdělání bylo co nejpřístupnější, ať už chcete získat bakalářský, magisterský nebo specializovaný titul. S možnostmi převodu, naší zárukou za školné a cenou za úvěrové sazby můžete dosáhnout svých akademických cílů bez porušení banky.

Snadné převody

 • Dosahujte svých cílů rychle a za přijatelnou cenu až 90 kreditů pro studenty bakalářského studia a 9 kreditů pro studenty magisterského studia.

Žádné zvýšení sazeb

 • S naší zárukou za školné se vaše školné v průběhu času nezvýší! Místo toho si budete po dobu vašeho zápisu na CSU Global užívat stejné nízké sazby.

Cena za kredit

 • Žádné studentské poplatky nebo skryté náklady, spolu s dostupným školením o ceně za kredit usnadňují přesné zjištění, kam vaše investice směřuje.

130765_people-woman-coffee-meeting.jpgStartup Fotografie / Pexels

Personalizované vzdělávací cesty

CSU Global chápe, že vaše profesní cíle a akademická cesta jsou specifické pro budoucnost, po které toužíte.

Přizpůsobte si své studijní zkušenosti a získejte to, co chcete, díky možnostem výuky v průběhu kurzu a specializovanému kariérnímu přístupu. S certifikacemi, specializacemi a dalšími stohovatelnými přihlašovacími údaji můžete před získáním úplného bakalářského nebo magisterského titulu předvést své znalosti. Nebo navrhněte svůj titul od nuly v našem programu interdisciplinárních profesních studií.

Žijte místně, učte se globálně®

Jako jedna z nejrychleji rostoucích online univerzit v zemi a první nezávislá, 100% on-line státní univerzita v USA s více než 10 lety 100% zkušeností online, CSU Global má jedinečnou pozici, aby poskytla každému studentovi vlastní studijní zkušenost. . Online vzdělávání není jen další věc, kterou děláme, je to všechno, co děláme.

Nejlepší online žebříčky vysokých škol

# 1: 2018 Zlatá škola rozlišování

 • BestColleges.com, založené na akreditaci, neziskovém stavu a online hodnocení programu.

# 4: 2019 Nejlepší online vysoké školy v národě

 • Hodnocení 4 nejlepších škol na základě akreditace, akademické kvality, dostupnosti a online kompetencí.

# 1: Nejlepší vojenské školy přátelské online

 • Průvodce po online školách založených na účasti ve vládním programu Školné asistence (TA), silné vojenské komunity a podpůrné sítě pro vojenské přidružené distanční studenty.

# 3: Nejlepší online vysoké školy

 • Zařadil # 3 podle dobrých finančních centů na základě akreditace a hodnocení, cenové dostupnosti, možnosti titulů a online podpory.

Naše univerzita

Globální rozdíl CSU: Narozen z tradice, vyvinutý pro moderní studenty

CSU Global se zavazuje k úspěchu studentů a pomáhá moderním studentům dosahovat jejich akademických cílů a cílů na pracovišti prostřednictvím vysoce kvalitního a levného vzdělávání zaměřeného na kariéru. Přečtěte si další informace o našem veřejném, neziskovém modelu, dostupných sazbách za výuku a flexibilním rozvrhu.

Veřejné, neziskové

CSU Global má na mysli nejlepší zájmy našich studentů. Jako veřejná nezisková státní instituce (a součást významného systému Colorado State University System) je vzdělávání naší první prioritou a naším primárním zaměřením je podpora.

Flexibilní a pohodlný

Globální model CSU neodmyslitelně nabízí flexibilitu a pohodlí, což umožňuje moderním studentům získat titul vlastním tempem a za vlastních podmínek. Chápeme, že ne každý student může při rozhodování o návratu na vysokou školu pozastavit svůj život. Proto jsou na CSU Global naše třídy 100% online, bez pevných harmonogramů.

Poskytujeme také podporu pro každý krok akademické cesty, od našeho zjednodušeného přijímacího řízení až po naše informované poradce pro studentské úspěchy, kteří jsou k dispozici pro zodpovězení otázek. Kurzy začínají každé čtyři týdny a umožňují moderním studentům vydat se na cestu k akademickému úspěchu s minimálním zpožděním.

Dostupnost

Výukové kurzy CSU Global jsou již nižší než mnoho srovnatelných online studijních programů. Rovněž nemáme žádné mimoškolní poplatky za výuku ani dodatečné náklady a naše školné za posledních sedm let zůstalo stejné. Naše záruka na výuku také uzamkne nízké sazby, takže se nikdy nezvýší, dokud budou studenti zapsáni.

Naším cílem je pomoci moderním studentům získávat tituly dostupným způsobem a připravit se na budoucí zaměstnání.

130766_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Proč CSU Global?

Zde je to, co nás odlišuje - a lepší.

 • Jsme postaveni kolem vás, moderního studenta! Naši studenti mohou pracovat na plný úvazek, trávit čas s rodinou a přáteli a být stále součástí přísného studijního nebo certifikačního programu.
 • Naše 100% online výukové prostředí znamená, že nemusíte držet život, abyste mohli studovat.
 • Naším cílem je vyrábět úspěšné profesionály - ne prázdné sliby.
 • Jako součást systému Colorado State University System jsme nezisková státní škola, která je plně akreditována komisí pro vyšší vzdělávání.

Naše poslání, vize a základní hodnoty

Naše mise

CSU Global je odhodlána rozvíjet úspěchy studentů v globální společnosti, investovat do lidského kapitálu, rozšiřovat státní ekonomiku a zvyšovat kvalitu života občanů ve státě Colorado i mimo něj poskytováním přístupu k dynamickým studijním programům charakterizovaným akademickou dokonalostí, inovativní technologie dodávek a silné zapojení zúčastněných stran.

Naše vize

CSU Global je předním poskytovatelem inovativních, vyšších vzdělávacích příležitostí pro netradiční studenty v Coloradu i mimo něj.

Základní hodnoty

 • Zaměření na mise: Úspěchy studentů v globální společnosti zvyšujeme prostřednictvím vzdělávání, služeb a podpory.
 • Inovativní myšlení: Identifikujeme řešení, která usnadní studentům a CSU globální úspěch prostřednictvím netradičních průmyslových metod a progresivních řešení, která jsou efektivní, efektivní a inovativní.
 • Odpovědnost: Jsme zodpovědní za naše vlastní činy, za činy našeho oddělení a za naši univerzitu, protože se snažíme být úžasní.
 • Spolupráce: Nemluvíme jen o týmové práci; Vystavujeme to způsobem, jak interagujeme, vzájemně konzultujeme, řešíme problémy a respektujeme vzájemné příspěvky.
 • Učení a růst: Jsme vzdělávací organizace, která se neustále vyvíjí a je odhodlána neustále se zlepšovat.
 • Profesionalita: Se všemi ostatními zacházíme tak, jak si přejeme, aby se s nimi zacházelo, a jak chceme, aby byli definováni ostatními.

Globální cesta CSU

Globální cesta CSU jsou principy, pomocí kterých realizujeme naše základní hodnoty:

 • Důvěryhodnost: jednat v nejlepším zájmu druhých a tím budovat jejich důvěru ve vás
 • Péče: Zacházení s každou osobou jako s jednotlivcem a respektování potřeb a přání zaměstnanců, fakulty i studentů
 • Jasnost: Poskytování informací a procesů jasným, přístupným a včasným způsobem.

Místa

Aurora

Adresa, 1. řádek
585 Salida Way
CO 80011 Aurora, Colorado, Spojené státy americké

Programy

BSc
Graduate Certificate