Claremont Graduate University Online

Úvod

Read the Official Description

Claremont Graduate University (CGU) uděluje magisterské a doktorské tituly již téměř 100 let. Prostřednictvím našeho nového on-line učebního formátu jsou specializované magisterské studijní programy CGU a světově proslulá fakulta přístupné širší komunitě studentů, kteří hledají důsledný a relevantní doktorský titul.


Proč CGU


Specializované, uznávané programy

Online magisterské studijní programy Claremont Graduate University jsou v souladu s potřebami dnešních zaměstnavatelů a nejnovějšími trendy v oboru a poskytují studentům praktické znalosti, které mohou být okamžitě aplikovány na jejich kariéru. CGU nabízí on-line magisterské tituly v hodnocení


Globálně uznávaní učenci fakulty

Studenti, kteří získají magisterské studijní programy z Claremont Graduate University, mají příležitost se učit od stejných mezinárodně uznávaných profesorů, kteří vyučují na akademické půdě. Členové fakulty CGU jsou uznávanými odborníky ve svých oborech s vazbami a zdroji spojenými s průmysly a organizacemi po celém světě. Přinášejí své rozsáhlé a kritické znalosti do učebny, aby instruovali a zároveň pokračovali v provádění aplikovaného výzkumu, který pomáhá ovlivnit svět. CGU členové fakulty jsou přístupní a úzce spolupracují se všemi studenty, aby jim pomohli rozvíjet a rozvíjet svou vlastní profesionální pověst.


Intimní, společné učení

Claremont Graduate University se zasazuje o kulturní a intelektuální rozmanitost a podporuje interakce mezi studenty a fakultou, které vedou k inovativním a kreativním řešením důležitých otázek, kterým čelí dnes naše společnost. Prostřednictvím malých třídních tříd a týdenních virtuálních živých zasedání mohou studenti CGU online zapojit, spolupracovat a učit se od svých profesorů a spolužáků smysluplným způsobem, který je určen ke zvýšení jejich výsledků učení a ke smysluplné kariéře.


Výkonná síť

Jako student Claremont Graduate University se stanete součástí globální učební komunity složené z odvážných jedinců, kteří jsou předními organizacemi, ovlivňují společnost a dělají pozitivní změny po celém světě. S úspěšnou absolventskou sítí s více než 22 000 členy na mezinárodní úrovni mají absolventi CGU znalosti a propojení, aby mohli rozvíjet svou kariéru a současně ovlivňovat svět.


Všichni absolventi po celou dobu

Již téměř 100 let je Claremont Graduate University lídrem v oblasti postgraduálního vzdělávání. CGU je jediná výzkumně rozsáhlá univerzita v zemi, která se věnuje výhradně vysokoškolskému vzdělání, uděluje magisterské a doktorské studium ve 24 odborných a akademických oborech. Zatímco profesoři na většině ostatních vysokých škol jsou rozděleni mezi vysokoškolské a postgraduální studentské povinnosti, na CGU jsou vaše profesoři "pouze absolventi", což znamená, že jsou určeny výhradně pro absolventy studentů a nejvyšší úroveň výuky, stipendia a služby.


Vítejte na virtuálním učení na rozdíl od ostatních.

Žijte svůj život, zatímco vylepšíte své vzdělání na CGU. Můžete dosáhnout stejného respektovaného stupně v online formátu, který kombinuje flexibilitu eLearningu s instrukcí v reálném čase a osobní pozornost od vášnivých profesionálů.


Týdenní synchronní přednášky slouží jako virtuální učebna

Účastněte se týdenních, živých, 90 minutových kurzů. Seznamte se s profesory a kolegy prostřednictvím webové kamery a zapojte se do diskusí v reálném čase. K dispozici jsou dokonce i virtuální prostory pro jednorázové schůzky a skupinové projekty.


Oddaní a respektovaní profesoři s rozsáhlými znalostmi v terénu

Světově uznávaná fakulta přináší do výuky nejnovější odborné znalosti prostřednictvím aplikovaného výzkumu a zkušeností z oboru a slouží jako vášniví mentori.


Asynchronní instrukce a přiřazení pro pohodlí a flexibilitu

Objevte to nejlepší z obou světů, pokud se zavázáte k týdenní synchronní výuce a poté si zvolíte asynchronní učení v čase a místě, které vám vyhovuje.


Praktický učební plán určený pro okamžité použití v reálném světě

Využijte znalosti ve třídě, abyste mohli okamžitě využít ve své kariéře. Pak přineste své zkušenosti z reálného světa zpět do tříd jako interaktivní případové studie.


Spolupracující příležitosti s obdobnými odborníky z řad kolegů

Začněte vytvářet sítě s profesory a vrstevníky ve třídě a pokračujte v celé své kariéře. CGU je přidružen k celému konsorciu Claremont University a jeho legiím absolventů po celém světě.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr v hodnocení

Online forma Kombinované 4 semestry September 2019 Spojené státy americké USA Online

MS v hodnocení [+]

MS v hodnocení

Vyberte si z jedné ze dvou koncentrací v hodnocení vzdělávání nebo v globálním hodnocení zdraví. Budete provádět společný, průmyslově zaměřený výzkum s mentory CGU pro učitele, kteří jsou uznávanými hodnotícími učenci a odborníky, kteří se podílejí na předních časopisech, konzultují s průmyslovými organizacemi a zastávají významné role na globálních konferencích a mezinárodních radách.

Budete analyzovat, diskutovat a přispívat k neustále se rozvíjející znalostní bance hodnocení a aplikovaného výzkumu, čímž získáte dovednosti a spojení, které vedou k vedoucím rolím v podnikání, vládě, vzdělání a dalším.... [-]


Magistr v informačních systémech

Online forma Denní studium Kombinované 3 - 5 semestry September 2019 Spojené státy americké USA Online + 1 více

MS v informačních systémech [+]

MS v informačních systémech

Vyberte si jednu ze dvou koncentrací ve službě Data Science a Analytics nebo IT inovace a design. Budete provádět společný, průmyslově orientovaný výzkum s učiteli CGU, kteří jsou vyznamenáni IS

O CGU

Již více než 90 let je Claremont Graduate University lídrem v oblasti postgraduálního vzdělávání. CGU byl založen na předpokladu, že vzdělání prosperuje v prostředí, ve kterém studenti a fakulty úzce spolupracují na stipendiu a výzkumu na úrovni, která podporuje rozsáhlé rozhovory a spolupráci. CGU se zavázala k tradici výzkumu a výzkumu v různých disciplínách, které se zabývají významnými sociálními otázkami s akademickou přísností a připravuje absolventy k tomu, aby převzali vedoucí úlohu při provádění pozitivních změn na celém světě. Univerzita sleduje tento cíl s přístupem zaměřeným na člověka v intimním, různorodém prostředí orientovaném na studenty, které zdůrazňuje jak teoretické, tak aplikované učení a výzkum.... [-]


Magistr v marketingových analýzách (MSMKT)

Online forma Kombinované 4 semestry September 2019 Spojené státy americké USA Online

MS v marketingu Analytics (MSMKT) on-line připravuje studenty pro náročnou kariéru v marketingové analýze a výzkumu. [+]

MS v marketingu Analytics (MSMKT) on-line připravuje studenty pro náročnou kariéru v marketingové analýze a výzkumu.

Kurikulum MSMKT je dobře zaokrouhleno a zdůrazňuje nejnovější trendy v průmyslu, takže učební osnovy jsou v souladu s potřebami zaměstnavatele. MSMKT je flexibilní, aby se přizpůsobil novým absolventům vysokých škol a pracujícím profesionálům, kteří chtějí rozšířit své dovednosti. Naučíte se od uznávaných mentorů CGU, kteří jsou významnými hodnotiteli a odborníky z praxe, kteří se podílejí na předních časopisech, konzultují s předními organizacemi a zastávají významné role na globálních konferencích a mezinárodních radách. Předmět je předkládán z pohledu křížové funkce a poskytuje studentům perspektivu 360 stupňů. Studenti MSMKT získávají praktické poznatky, které lze aplikovat na jejich současné role, budoucí pozice nebo dokonce i na novou kariéru.... [-]