Chadron State College Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Chadron State College, založená v roce 1911, je jedinou čtyřletou regionálně akreditovanou vysokou školou v západní polovině Nebrasky. Jako veřejná instituce se svými kořeny ve vzdělávání učitelů se z Chadron State vyvinula komplexní škola se širokou škálou vysokoškolských a postgraduálních programů. Vysoká škola se pyšnila svou přístupností a cenovou dostupností a oceňuje rozmanitost a začlenění do lidí a myšlení. CSC se také snaží využít působivé zkušenosti a výsledky pro své studenty a zaměstnance a uznává zapojení studentů a učení je hlavní součástí jeho poslání:

"Chadron State College přináší zkušenosti, které podporují znalé a angažované vůdce a občany, aby obohatili region High Plains i mimo něj."

The College se rozhodne oslavit spolupráci a pilně pracuje na vytvoření souladu mezi každým oddělením v areálu. Ve skutečnosti je sladění zásadním prvkem Chadron State 2030, sbírky strategických plánů akademie. Chadron State 2030 spojuje hlavní akademický plán, hlavní plán kampusu a komplexní kampaň Chadron State Foundation. Všichni tři spolupracují na vytvoření vysoce kvalitního studijního prostředí pro studenty a poutavého a obohacujícího místa pro život a práci.

Místa

Online Spojené státy americké

Adresa, 1. řádek
Main Street,1000
69337 Chadron, Nebraska, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium