Přečtěte si oficiální popis

Cenově dostupné vzdělání pro každého

Věříme, že kvalitní vzdělávání by mělo být dostupné a dostupné. CALIMT je považován za nejvýznamnější univerzitu pro ty, kteří usilují o studium on-line v oblasti obchodu s mezinárodním zaměřením, CALIMT klade za cíl sloužit naší mezinárodní studentské populaci tím, že nabídne inovativní vzdělávací platformu a buduje další vlnu obchodních lídrů! Naše unikátní MBA

rawpixel.com / Pexels

Kdo jsme

Kalifornský institut managementu

Kalifornský institut managementu a technologie nabízí on-line programy studií v oblasti obchodu, které pokrývají různá průmyslová odvětví, jako je výroba, strojírenství, vzdělávání a vláda.

Tím, že nabízíme naše programy online, jsme schopni předat úspory našim studentům vytvořením inovativní vzdělávací platformy, která odráží prostředí ve třídě a zároveň umožňuje našim studentům vyučovat v pohodlí vlastního domova nebo kdekoli, kde se nacházejí. zeměkoule.

Proč CALIMT ?

 • Flexibilní učební plán - navržený pro zaneprázdněné pracovní profesionály
 • Akreditovaný americký titul - vyčnívat mezi vaše vrstevníky a postupovat svou kariéru.
 • Naučte se stát vůdcem - trvá celý život!
 • Cenově dostupný - Nejnižší školné mezi akreditovanými univerzitami v USA
  • Bezúročné platební plány.
  • Stipendia.
  • Absolvent bez dluhů
 • Bezkonkurenční podpora studentů - Učit se pro sebe, ale nikdy sami. CALIMT stará!

Proč CALIMT ? Jsme odhodláni pomáhat vám dosáhnout vašich vzdělávacích a profesních cílů. Zeptejte se sami sebe… Proč ne CALIMT ?

Tvůrci kampaní / Unsplash

Naše mise

Posláním Kalifornského institutu managementu a technologie je nabídnout dynamické prostředí pro distanční vzdělávání zaměřené na obchodní, ekonomické a sociální otázky globálního managementu a profesního vzdělávání s důrazem na mezikulturní povědomí.

Naše cíle

 1. Podporovat kulturní citlivost a povědomí o kulturních odlišnostech, které pomáhají jednotlivcům při podnikání v různých kulturách.
 2. Vyškolejte profesionální pracovníky, aby byli etickými a společensky zodpovědnými vůdci.
 3. Vzdělávejte studenty, aby získali lepší znalosti o klíčových obchodních funkcích, jako jsou účetnictví, finance, řízení lidských zdrojů, marketing a operace.

Naše cíle

 1. Poskytněte základní obchodní kurzy, které jsou zásadní pro úspěch na vysoce konkurenčním globálním trhu.
 2. Použijte jedinečnou směs tradičního manažerského vzdělávání, kulturních studií a příležitost zapojit se do společného učení s těmi z jiných kultur.
 3. Zahrnout kulturní aspekty každého kurzu tak, aby studenti mohli aplikovat obsah kurzu na různých kulturních místech.
 4. Zdůrazněte společenskou zodpovědnost (CSR) a etiku podnikání v celém kurikule.
 5. Zaměřte se na vedení v organizacích a rozvíjejte efektivní globální komunikační schopnosti studentů.
Kontaktní údaje:
Tel: 1 949-872-2224
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BBA

CALIMT

CALIMT Bakalář Business Administration (BBA) zavádí základy podnikání, jako je účetnictví, finance, marketing, operace a vedení. ... [+]

CALIMT Bakalář Business Administration (BBA) zavádí základy podnikání, jako je účetnictví, finance, marketing, operace a vedení. Ať už chcete začít svůj bakalářský titul nebo dokončit to, co jste začali, CALIMT může vyhodnotit a udělit až 90 kreditů za převod do našeho bakalářského studia. Jsme tady, abychom dosáhli vysoké školy.

Studenti mají možnost tyto dovednosti prozkoumat prostřednictvím naší promyšlené osnovy a integrací svých znalostí do větších projektů. Program BBA je nabízen s obecným managementem nebo zaměřením na pohostinství.

Proč CALIMT ?Flexibilní učební plán - navržený pro zaneprázdněné pracovní profesionály.Žádný SAT skóre potřebné pro přijetí .Akreditovaný americký titul - vyčnívat mezi vaše vrstevníky a postupovat svou kariéru.Akceptované převodní kredity - smí být přijato maximálně 90 kreditů.Zkouška jazykových znalostí angličtiny - CALIMT nabízí možnosti testování anglického jazyka prostřednictvím programu ACCUPLACER.Cenově dostupný - Nejnižší školné mezi akreditovanými univerzitami v USABezúročné platební plány.Stipendia.Absolvent bez dluhůBezkonkurenční podpora studentů - Učit se pro sebe, ale nikdy sami. CALIMT stará!... [-]
Spojené státy americké USA online Irvine
Červenec 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 4 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině

MBA

CALIMT

Staňte se lídrem v dnešní globální ekonomice! Náš program MBA se zaměřuje na rozvoj vedení a manažerských dovedností studentů - konkrétně těch, které uznávají multikultur ... [+]

Proč CALIMT ?

· Flexibilní učební plán - Určeno pro pracovníky pracující

Akreditovaný U. S. stupeň - Vyčnívat mezi svými vrstevníky a postupovat svou kariéru.

· Pro přijímací řízení nejsou požadovány žádné výsledky GRE nebo GMAT .

Anglická jazyková zkouška - CALIMT nabízí možnosti testů anglického jazyka prostřednictvím programu ACCUPLACER.

· Globální zaměření - Naše programy jsou navrženy s perspektivou světového pohledu, zabývající se našimi obchodními, ekonomickými a sociálními problémy na globální úrovni. Nabízíme praktické a reálné zkušenosti; Naši instruktoři jsou praktici a experti ve svém oboru.... [-]

Spojené státy americké USA online Irvine
Červenec 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
USA online, Spojené státy americké
Adresa, 1. řádek
2361 Campus Dr., Suite 180
CA 92612 Irvine, Kalifornie, Spojené státy americké