Přečtěte si oficiální popis

Vše, co potřebujete vědět o profesním vzdělávání na Bryan University

Bryan University poskytuje studentům od roku 1982 soustředěné a relevantní programy kariérového vzdělávání. Jsme stejně vášniví a odhodláni k úspěchu našich studentů, jako jsme byli tehdy. Bryan byl založen na neochvějné touze zlepšit životy našich studentů. Proto je součástí našeho prohlášení o misi:

Naším posláním je zlepšovat životy našich studentů, našeho týmu a našich zaměstnavatelů. Plníme své poslání poskytováním kvalitního vzdělávání v prostředí, které umožňuje našemu týmu prospívat a našim studentům realizovat jejich potenciál a vytvářet pozitivní dopad v našich komunitách.

O více než 30 let později zůstávají tyto věci jádrem našich cílů a poslání jako školy kariérového vzdělávání. Snažíme se zlepšovat životy našich studentů, ať už mají rodinu, jsou v armádě, nebo jen hledají nový začátek života.

118889_rsz_adobestock_61764258.jpg

BU. BeYou.

Na Bryan University je to naše hlavní zaměření ... ty!

Naše cíle mise jsou středem našeho závazku vůči našim studentům:

 • Poskytovat komplexní programy a příležitosti školení, které podporují identifikované potřeby rozvoje pracovní síly v komunitách, kterým sloužíme.
 • Vytvořit náročné vzdělávací prostředí, které studentům pomůže dosáhnout jejich vzdělávacích a profesních cílů v různých relevantních oborech.
 • Poskytnout studentům přístup ke vzdělávacím zkušenostem pomocí různých metod výuky.
 • Poskytovat kariérové služby studentům a absolventům.
 • Podporovat celoživotní učení a profesní růst .
 • Podporovat komunity prostřednictvím dobrovolnictví a charitativních aktivit.

Oslava naší bohaté historie, snaha o skvělou budoucnost

Bryan Travel College. Tak to všechno začalo. Při založení v roce 1982 nabídl Bryan potenciálním studentům, kteří chtějí vstoupit do cestovního ruchu, jeden školní program založený na certifikátech.

Dnes Bryan University nabízí příležitosti pro kariérní postup těm, kteří hledají diplom, přidružený, bakalářský nebo magisterský titul. Jaká transformace. A chceme, aby naši studenti zažili stejnou transformaci prostřednictvím našich vzdělávacích programů.

Kromě našich studijních programů nabízí Bryan také více než tucet programů profesního vzdělávání v různých profesních oblastech. Nabízíme krátkodobé kurzy bez kreditů, které se konají na akademické půdě, online nebo hybridně - vše pro pohodlí našich studentů. Naše snahy o expanzi byly vedeny se zvláštním zaměřením na náš závazek k úspěchu studentů, rozvoji pracovní síly a celoživotnímu učení.

Kariérní spojení

Ano, na Bryan University v Bryan University dostanete praktický profesní výcvik, který je v daném odvětví důležitý, a který musíte ve své kariéře daleko dosáhnout. Ale hádejte, co ještě dostanete? Kariérní spojení .

Neocenitelný.

Ve společnosti Bryan, jakmile dokončíte svůj program, náš závazek vůči vám pokračuje. Pomůžeme vám a uvedeme vás do vaší kariéry. Naše oddělení kariérních služeb vám pomůže při hledání zaměstnání nejen jako absolvent, ale i jako absolvent.

To je správně.

Po absolvování školení od společnosti Bryan se naše oddělení kariérních služeb trvale zavazuje pomáhat vám s tím, co potřebujete pro postup ve své kariéře.

Ať už potřebujete pomoc při strukturování svého životopisu, psaní průvodního dopisu, nácviku pohovoru nebo hledání pracovních nabídek, profesní služby společnosti Bryan vám pomáhají.

118888_rsz_adobestock_254467474.jpg

Škola druhých šancí

Na Bryan University jsme přesvědčeni, že nejde o to, kde začít, ale o to, kde skončíte. Nikdy není pozdě, aby se vaše budoucnost zlepšila a jasněji než včera. Bryan vás vybaví kariérním výcvikem pro vaši budoucí kariéru a poskytne vám vzdělávací zážitek, který si můžete vzít na celý život.

Ve společnosti Bryan je to víc než jen kariérní výcvik. Získáte životní dovednosti a profesní spojení, které vás může osobně a profesionálně rozvíjet. Děláme to pro vás, protože chceme, abyste uspěli!

 • Dostupné vzdělání
 • Personalizované školení
 • Relevantní výuka
 • Vyhrazená schopnost
 • Četné kariérní souvislosti
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Associate Degrees

Bryan University

Kariéra v oblasti informačních technologií rychle roste a nechcete si nechat ujít příležitost vydělat si online počítačové informační systémy - titul Networking z Bryan U ... [+]

Kariéra v oblasti informačních technologií rychle roste a nechcete si nechat ujít příležitost vydělat si online počítačové informační systémy - titul Networking z Bryan University . S přidruženým stupněm informačních technologií na Bryan University se můžete dozvědět, co potřebujete vědět, abyste mohli profesionálně postupovat, a vytvořit solidní základ pro školení pro vaši budoucí kariéru v oblasti IT.

Na akademické půdě nebo online přidružený pracovník aplikované vědy v oboru počítačových informačních systémů-sítí z Bryan University vám poskytne širokou škálu dovedností, které potřebujete k úspěchu. Díky kurzům IT od síťových skriptů po správu informačních technologií budete připraveni najít cestu, která je pro vás ta pravá - a máte právo pracovat. Naši lektoři mají zkušenosti z první ruky a nabízejí cenné poznatky a praktické strategie, které vám pomohou uspět.... [-]

Spojené státy americké Tempe
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
70 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině

BSc

Bryan University

Už jste absolvovali program spolupracovníka, ale chcete podrobnější školení? Pokud ano, je pro vás ideální bakalářský titul bakalářské práce na Bryan University Business ... [+]

Už jste absolvovali program spolupracovníka, ale chcete podrobnější školení? Pokud ano, je pro vás ideální bakalářský titul bakalářské práce na Bryan University Business Administration.

Studijní program obchodní administrativy jde daleko za administrativní podporu. Pokryje efektivní zásady řízení a podnikání a také vás provede finančními, technologickými a teoretickými aspekty podnikání.

Bakalářský titul bakaláře podnikání společnosti Bryan's Business Administration je nabízen online, takže program můžete podle vlastního uvážení dokončit.

Bakalářský studijní program bakalářské vědy v obchodní administrativě byl navržen tak, aby poskytoval pokročilé vzdělávací příležitosti studentům, kteří ukončili přidružený studijní program na akreditované postsekundární instituci.... [-]

Spojené státy americké Tempe
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
140 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině

MBA

Bryan University

Jste připraveni vydělat si MBA a realizovat své kariérní ambice? Zajímá vás, jak to můžete zapadnout do svého nabitého programu? Bryan University umožňuje získat online t ... [+]

Jste připraveni vydělat si MBA a realizovat své kariérní ambice? Zajímá vás, jak to můžete zapadnout do svého nabitého programu? Bryan University umožňuje získat online titul Master of Business Administration za méně než jeden rok.

Pokud jste ukončili bakalářský studijní program od regionálně nebo celostátně akreditované postsekundární instituce, náš flexibilní přístup nabízí pokročilý titul, který je zapotřebí k vytvoření budoucnosti, kterou hledáte.

Online program Master of Business Administration může být dokončen přibližně za rok, takže můžete postupovat v pracovní síle se sadou dovedností, díky které budete pro svou společnost neocenitelní. Vzdělávání zaměřené na kariéru Bryan University vám zajistí, že budete absolvovat příslušné znalosti a schopnost je aplikovat v reálném podnikatelském prostředí. Nejenže budete schopni činit přesná rozhodnutí pod tlakem a efektivně řídit tým zaměstnanců, ale můžete si být jisti svou schopností postupovat ve své kariéře.... [-]

Spojené státy americké Tempe
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině