Bryan University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vše, co potřebujete vědět o profesním vzdělávání na Bryan University

Bryan University poskytuje studentům od roku 1982 soustředěné a relevantní programy kariérového vzdělávání. Jsme stejně vášniví a odhodláni k úspěchu našich studentů, jako jsme byli tehdy. Bryan byl založen na neochvějné touze zlepšit životy našich studentů. Proto je součástí našeho prohlášení o misi:

Naším posláním je zlepšovat životy našich studentů, našeho týmu a našich zaměstnavatelů. Plníme své poslání poskytováním kvalitního vzdělávání v prostředí, které umožňuje našemu týmu prospívat a našim studentům realizovat jejich potenciál a vytvářet pozitivní dopad v našich komunitách.

O více než 30 let později zůstávají tyto věci jádrem našich cílů a poslání jako školy kariérového vzdělávání. Snažíme se zlepšovat životy našich studentů, ať už mají rodinu, jsou v armádě, nebo jen hledají nový začátek života.

118889_rsz_adobestock_61764258.jpg

BU. BeYou.

Na Bryan University je to naše hlavní zaměření ... ty!

Naše cíle mise jsou středem našeho závazku vůči našim studentům:

 • Poskytovat komplexní programy a příležitosti školení, které podporují identifikované potřeby rozvoje pracovní síly v komunitách, kterým sloužíme.
 • Vytvořit náročné vzdělávací prostředí, které studentům pomůže dosáhnout jejich vzdělávacích a profesních cílů v různých relevantních oborech.
 • Poskytnout studentům přístup ke vzdělávacím zkušenostem pomocí různých metod výuky.
 • Poskytovat kariérové služby studentům a absolventům.
 • Podporovat celoživotní učení a profesní růst .
 • Podporovat komunity prostřednictvím dobrovolnictví a charitativních aktivit.

Oslava naší bohaté historie, snaha o skvělou budoucnost

Bryan Travel College. Tak to všechno začalo. Při založení v roce 1982 nabídl Bryan potenciálním studentům, kteří chtějí vstoupit do cestovního ruchu, jeden školní program založený na certifikátech.

Dnes Bryan University nabízí příležitosti pro kariérní postup těm, kteří hledají diplom, přidružený, bakalářský nebo magisterský titul. Jaká transformace. A chceme, aby naši studenti zažili stejnou transformaci prostřednictvím našich vzdělávacích programů.

Kromě našich studijních programů nabízí Bryan také více než tucet programů profesního vzdělávání v různých profesních oblastech. Nabízíme krátkodobé kurzy bez kreditů, které se konají na akademické půdě, online nebo hybridně - vše pro pohodlí našich studentů. Naše snahy o expanzi byly vedeny se zvláštním zaměřením na náš závazek k úspěchu studentů, rozvoji pracovní síly a celoživotnímu učení.

Kariérní spojení

Ano, na Bryan University v Bryan University dostanete praktický profesní výcvik, který je v daném odvětví důležitý, a který musíte ve své kariéře daleko dosáhnout. Ale hádejte, co ještě dostanete? Kariérní spojení .

Neocenitelný.

Ve společnosti Bryan, jakmile dokončíte svůj program, náš závazek vůči vám pokračuje. Pomůžeme vám a uvedeme vás do vaší kariéry. Naše oddělení kariérních služeb vám pomůže při hledání zaměstnání nejen jako absolvent, ale i jako absolvent.

To je správně.

Po absolvování školení od společnosti Bryan se naše oddělení kariérních služeb trvale zavazuje pomáhat vám s tím, co potřebujete pro postup ve své kariéře.

Ať už potřebujete pomoc při strukturování svého životopisu, psaní průvodního dopisu, nácviku pohovoru nebo hledání pracovních nabídek, profesní služby společnosti Bryan vám pomáhají.

118888_rsz_adobestock_254467474.jpg

Škola druhých šancí

Na Bryan University jsme přesvědčeni, že nejde o to, kde začít, ale o to, kde skončíte. Nikdy není pozdě, aby se vaše budoucnost zlepšila a jasněji než včera. Bryan vás vybaví kariérním výcvikem pro vaši budoucí kariéru a poskytne vám vzdělávací zážitek, který si můžete vzít na celý život.

Ve společnosti Bryan je to víc než jen kariérní výcvik. Získáte životní dovednosti a profesní spojení, které vás může osobně a profesionálně rozvíjet. Děláme to pro vás, protože chceme, abyste uspěli!

 • Dostupné vzdělání
 • Personalizované školení
 • Relevantní výuka
 • Vyhrazená schopnost
 • Četné kariérní souvislosti

Místa

Tempe

Adresa, 1. řádek
West Washington Street,350
85281 Tempe, Arizona, Spojené státy americké