Přečtěte si oficiální popis

Brighton College - akreditované programy distančního vzdělávání


Brighton College nabízí akreditované online programy se zaměřením na kvalitu a cenovou dostupnost. Od doby, kdy jste se nejprve informovali o vašem dni ukončení studia, jsme odhodláni poskytnout vám nejlepší vzdělávací zkušenosti a zajistit si konečný úspěch./>

Institucionální poslání

Posláním společnosti Brighton College je nabízet všem kvalifikovaným studentům flexibilní, personalizovaný, relevantní, cenově dostupné, jedinečné vzdělávací programy orientované na kariéru.

Cíle školy v Brighton College

 • Poskytovat kvalitní dálkové vzdělávání studentům z různých prostředí, kteří hledají přípravu na kariéru v zaměstnavatelském oboru.
 • Nabídnout programy, které jsou cenově dostupné, a pomáhat studentům absolvovat s žádným nebo minimálním dluhem.
 • Poskytnout učební plán, který je aktuální, relevantní a připravuje studenty na úspěch ve svém zvoleném oboru.
 • Zabezpečit, aby každý student postupoval k dosažení svých vzdělávacích cílů v podpůrném a pozitivním prostředí.
 • Poskytovat kvalitní pokyny praktikujícím odborníkům, kteří se specializují na příslušnou oblast a sdílet své odborné znalosti a zkušenosti a zajistit, že to, co se studenti učí, je relevantní a aktuální v dnešním světě.
 • Pomáhat absolventům při uskutečňování svých kariérních cílů po ukončení svého programu a po celou dobu jejich kariéry tím, že nabízejí školení o pracovní připravenosti.
 • Poskytnout studentům přístup k komunitě partnerství v rámci cílených odvětví a organizací.
 • Zajistit institucionální stabilitu zachováním vysoce efektivních procesů a vysokých standardů podpory studentů

Cíle

Posláním a cíli Brighton College se dosáhne úspěšného dosažení těchto cílů:

 • Poskytnout pozitivní a podpůrné prostředí dálkového vzdělávání prostřednictvím vynikajících služeb pro studenty, které vedou k učení se novým dovednostem ak dosažení vzdělávacích cílů.
 • Připravit kompetentně kvalifikované absolventy na pozici ve zvolené oblasti prostřednictvím učebního plánu, který zahrnuje praktické uplatnění získaných dovedností.
 • Poskytnout učební plán, který připravuje studenty k úspěšnému složení certifikační zkoušky, pokud je to vhodné pro studijní program.
 • Neustále posuzovat, aktualizovat nebo přidávat nové učební osnovy, které nabízejí nejaktuálnější informace a splňují průmyslové standardy.
 • Posoudit své poslání a dosažení institucionální účinnosti prostřednictvím akademického pokroku studentů, efektivity fakulty, spokojenosti studentů, cenové dostupnosti a výsledků absolventů.
 • Zvýšit naše strategické aliance s komunitními informačními organizacemi, pracovníky a vzdělávacími partnery.

Sedm základních chování, které popisují naši kulturu

 1. Být řešení problémů. Řešení problému vyplňte, je třeba, jak bychom měli obchodovat se zákazníky a pomáhat dalším členům týmu.
 2. Buď fanatikem ohledně doby odezvy. Lidé očekávají, že budeme reagovat na jejich otázky a obavy. Rychlá a rychlá reakce je jedním z nejjednodušších a nejlepších způsobů, jak vyniknout.
 3. Nastavte Jasné očekávání. Neexistují žádné nedorozumění a neustále se objasňují.
 4. Vítejte v inovacích. Kreativita v našich produktech a nabídkách může být vyráběna a zabalena jinak, aby vyhovovala potřebám zákazníků.
 5. Buďte skvělí posluchači. Pochopení očekávání a potřeb zákazníků je způsob, jakým chceme podnikat.
 6. Udělej si domácí úkol. Buďte připraveni pro zákazníky, nápady na produkty, doporučení, podporu týmu a nejlepší způsob, jak ukázat, že jste vážný.
 7. Využijte členy týmu. Chcete-li něco udělat, dodržujte lhůty a plňte potřeby zákazníků.

Základní chování, které popisují naši studentskou kulturu

 • Touha ke zvýšení dovedností v oblasti zaměstnatelnosti:
  • Změna kariéry
  • Pokrok v současné kariéře
 • Schopnost řídit časový závazek
 • Dodržujte akademický závazek absolvovat každý týden průměrně 3 lekce
 • Ochota proaktivně komunikovat
 • Vezměte si iniciativu a otevřeně požádejte o pomoc fakulty, zaměstnance a trenér úspěšnosti
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Associate Degrees

Brighton College

Paralegal institut nabízí příležitost pro vás přidat konkurenční výhodu k vašemu postavení v oblasti Paralegal tím, že nabízí Associate Degree v programu Paralegal studia ... [+]

Paralegal institut nabízí příležitost pro vás přidat konkurenční výhodu vašeho postavení v oblasti Paralegal tím, že nabízí Associate Degree v programu Paralegal studia . Nabízíme také programy Paralegal Continuing Education, které vám pomohou udržet tuto konkurenční výhodu, když budete pokračovat v pokročilých příležitostech kariéry.

Paralegal institut nabízí další příležitost pro vás přidat konkurenční výhodu k vašemu hledání nejlepší pozice v oblasti Paralegal tím, že nabízí paralegal programy, jako je Associate Degree in Paralegal studia.

Studenti musí úspěšně absolvovat stejné kurzy uvedené v programu Paralegal Diploma, stejně jako pět speciálních kurzů s 15 kreditními hodinami. Chcete-li splnit požadavky pro ADPS, jsou studenti povinni absolvovat 5 všeobecných vzdělávacích kurzů (nebo převést kredity, které ukazují, že absolvování a kompetence v těchto kurzech prochází s C nebo lepší). ADPS se skládá ze 60 hodin semestru a 2700 hodinových hodin, které zahrnují všeobecné vzdělávací kurzy 15 hodin semestru.... [-]

Spojené státy americké USA online
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Brighton College

Brighton College Associate of Science v oboru Business Management vás připraví znalostmi, technickými dovednostmi a zdravými obchodními principy, které budou usilovat o v ... [+]

Brighton College Associate of Science v oboru Business Management vás připraví znalostmi, technickými dovednostmi a zdravými obchodními principy, které budou usilovat o vstupní pozici v řadě obchodních oborů. Jako absolvent může hledat pozice v odvětvích jako maloobchod, pojišťovnictví, finance, technologie, telekomunikace, bankovnictví, prodej, servis a mnoho dalších.

Kdo by se měl zapojit do programu Business Management Degree?

Ať už jste v současné době zaměstnáni a hledáte postup nebo hledáte novou kariérní dráhu, vám pomůže dosažení vašich cílů. Jste zaměstnavatel, který chce, aby vaši manažeři podpořili své vzdělání, zvýšili úroveň dovedností a stali se ve vašem podnikání produktivnější? Získání přidruženého titulu v oboru řízení podniku otevře dveře mnoha příležitostem./>... [-]

Spojené státy americké USA online
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Certifikát

Brighton College

Certifikát Cisco je určen pro profesionály v oblasti IT, kteří se snaží rozvíjet svou kariéru od jednoduché podpory desktopu a hardwaru až po úlohu administrátora IT. Pro ... [+]

Certifikát Cisco je určen pro profesionály v oblasti IT, kteří se snaží rozvíjet svou kariéru od jednoduché podpory desktopu a hardwaru až po úlohu administrátora IT. Program pokrývá strategie a techniky, které jsou potřebné pro navrhování, nasazení a udržování efektivní sítě na moderním pracovišti. Program se také zaměřuje na úlohu administrátora IT při ochraně digitálních dat prostřednictvím pokročilých protokolů zabezpečení směrování.

Tento program je také ideální pro ty, kteří dokončili náš program CompTIA.

Přehled certifikátů programu Cisco

Studenti, kteří úspěšně dokončí tento program, budou schopni:/>

Prokázat pochopení základních topologií (příklady zahrnují Bus, Star, Ring a Mesh)Rozlišujte datové a síťové adresyPochopte, jak přeložit logické adresy na fyzické adresyZnáte rozdíly mezi protokoly TCP / IP, IPX a AppleTalkVysvětlete tři základní služby aplikační vrstvyPorovnání a kontrast LAPB a HDLC (Cisco Proprietary)Proveďte pochopení pěti základních mapovacích kroků pro konfiguraci DDRProveďte vztah mezi seznamy přístupů a paketůOsnova kurzů... [-]
Spojené státy americké USA online
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Brighton College

Certifikát CompTIA (Computing Technology Industry Association) je navržen tak, aby pomáhal těm, kteří by chtěli začít nebo jsou v rané fázi své kariéry zahrnující informa ... [+]

Certifikát CompTIA (Computing Technology Industry Association) je navržen tak, aby pomáhal těm, kteří by chtěli začít nebo jsou v rané fázi své kariéry zahrnující informační technologie.

Program pokrývá základní, ale profesionální znalost počítačového hardwaru, vytváření sítí a zabezpečení. Ti, kteří tento program dokončí a budou fungovat na úrovni kurikula programu, budou mít pevný základ, z něhož začíná kariéra informačních technologií.

Kariéra v oblasti informačních technologií!

Program CompTIA vám poskytne pevný základ v oblasti výpočetní techniky, sítě pro desktopovou podporu, zabezpečení pro správu systémů. Program CompTIA je 100% online, což vám umožní získat základní dovednosti potřebné pro úspěch v této oblasti./>... [-]

Spojené státy americké USA online
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Brighton College

Praxe účetnictví je jednou z nejstarších a nejdůležitějších profesí v podnikání. Účtovníci jsou často zodpovědní za vytváření a kontrolu finančních záznamů svých zaměstna ... [+]

Praxe účetnictví je jednou z nejstarších a nejdůležitějších profesí v podnikání. Účtovníci jsou často zodpovědní za vytváření a kontrolu finančních záznamů svých zaměstnavatelů, což umožňuje manažerům a důstojníkům činit lepší a informovanější rozhodnutí. S akreditovanými on-line programy společnosti Brighton College je vyhlídka na stabilní kariéru jako účetní na dosah ruky.

Kdo by se měl zaregistrovat?

Studenti, kteří chtějí dosáhnout pokroku ve svém současném oboru, posílit svůj životopis s dalšími dovednostmi nebo změnit kariéru. Cílem programu je posílit studenty s potřebnými znalostmi a nástroji k získání vstupní úrovně zaměstnanosti a dále. Program připraví studenty na základní principy účetnictví a současných reálných příležitostí pro diferenciaci a růst./>... [-]

Spojené státy americké USA online
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Brighton College

Institut Paralegal nabízí příležitost k tomu, abyste přidali konkurenční výhodu vašemu postavení v oblasti Paralegal tím, že nabídnete program Certifikát Paralegal. Nabíz ... [+]

Institut Paralegal nabízí příležitost k tomu, abyste přidali konkurenční výhodu vašemu postavení v oblasti Paralegal tím, že nabídnete program Certifikát Paralegal . Nabízíme také programy Paralegal Continuing Education, které vám pomohou udržet tuto konkurenční výhodu, když budete pokračovat v pokročilých příležitostech kariéry.

Jakmile budete jako student úspěšně absolvovat kurzy uvedené níže, budete mít možnost se zúčastnit certifikační zkoušky Národní asociace pro právnické asistenty (NALA).

Doba trvání

Nabízíme otevřené zápisy do našich programů Paralegal, takže se můžete kdykoliv zaregistrovat. Dáme vám až jeden rok k dokončení programu certifikátu Paralegal. Dokončení programu Certifikátu Paralegal však závisí výhradně na plánu studia, který si nastavíte pro sebe. Doporučujeme vám, abyste si zachovali konzistentní podání výuky.... [-]

Spojené státy americké USA online
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Brighton College

CISSP Certifikát Program je určen pro IT / kybernetický bezpečnostní profesionál, který se snaží posunout svou kariéru na manažerské úrovni. Tento program zahrnuje širší ... [+]

CISSP Certifikát Program je určen pro IT / kybernetický bezpečnostní profesionál, který se snaží posunout svou kariéru na manažerské úrovni. Tento program zahrnuje širší škálu odpovědnosti, která zahrnuje nejen digitální ochranu, ale i fyzickou bezpečnost, školení pracovníků, tvorbu politiky, dokumentaci, sbírku důkazů atd.

Tento program připravuje studenta, aby pracoval na nejvyšších úrovních zabezpečení informací v DoD a soukromé hierarchii.

Přehled programu CISSPStudenti, kteří úspěšně dokončí tento program, budou schopni:Vysvětlete mechanismy řízení přístupu a architekturu, která chrání prostředky informačních systémůProkázat znalosti moderní architektury a designu sítěUkažte kognitivní schopnost vytvořit kompletní systém zásad, postupů, standardů a pokynůDokázat jasné pochopení životního cyklu a účinnosti aplikací zabezpečení softwaruPorovnejte a kontrastu různých kryptografických protokolů a doporučujeme pro každou aplikaciUkažte schopnost implementovat síťovou architekturu, která předjímá hrozby a nejlépe využívá dostupné zdrojeZhodnoťte politiku aktuálních operací s ohledem na reakci na incidenty a vylepšete doporučeníVysvětlete důležitost politiky obnovy po katastrofě a projděte několik účinných strategiíProkázat schopnost shromažďovat digitální forenzní důkaz při zachování integrityProkázat znalosti o fyzických bezpečnostních systémech a jejich přidání k celkové bezpečnosti sítě.Osnova kurzů... [-]
Spojené státy americké USA online
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Brighton College

Zástupci zákaznické podpory jsou nezbytní v každé oblasti podnikatelského průmyslu - podniky jednoduše nemohou fungovat bez kvalifikovaných zástupců podpory zákazníků. Dí ... [+]

Zástupci zákaznické podpory jsou nezbytní v každé oblasti podnikatelského průmyslu - podniky jednoduše nemohou fungovat bez kvalifikovaných zástupců podpory zákazníků. S certifikátem prostřednictvím dálkového studia s Brighton College budete připraveni na kariéru jako zástupce zákaznické podpory - vše z pohodlí vašeho domova!

Kdo by se měl zaregistrovat?

Studenti, kteří se přihlásí v tomto programu certifikátů pro podporu zákazníků, získají dovednosti a odborné znalosti potřebné k tomu, aby usilovaly o vstupní pozice v obchodním prodeji a zákaznickém servisu technických výrobků, zboží nebo služeb pro podniky i jednotlivce. Oddělejte se od ostatních kandidátů tím, že obdržíte certifikát zástupce podpory zákazníků./>... [-]

Spojené státy americké USA online
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Brighton College

Certifikát pro pokročilé bezpečnostní praktiky je určen pro profesionály v oblasti informačních technologií, kteří chtějí získat speciální dovednosti a pověření, které um ... [+]

Certifikát pro pokročilé bezpečnostní praktiky je určen pro profesionály v oblasti informačních technologií, kteří chtějí získat speciální dovednosti a pověření, které umožní pokrok ve světě kybernetické bezpečnosti. Pokryté jsou pokročilé koncepty a strategie, které zahrnují celou síť a vycházejí z koncepcí prezentovaných v našem certifikátu Cisco. Studenti, kteří tento program úspěšně dokončili a splnili cíle, budou mít pevný základ pro práci v oblasti kariérového zabezpečení nebo informační kariéry.

Tento program je také ideální pro ty, kteří dokončili naše certifikáty CompTIA a Cisco.

Pokročilý bezpečnostní odborník - Přehled programu... [-]
Spojené státy americké USA online
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Brighton College Online Career Training