Brentwood University

Úvod

Read the Official Description

Tato univerzita není pro vás dobrou volbou.

Pokud hledáte flexibilní a ne drahou univerzitu s vysokou kvalitou vzdělání, Brentwood University může být tou nejlepší volbou pro vás. Prosím, aplikujte.

Brentwood University Poskytuje vzdělávací programy postgraduálního podnikání kvalifikovaným žákům. Výuka je dodáván prostřednictvím programů, které jsou adaptabilní na potřeby a zájmy studentů.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online 1-year MBAs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

Online mba | Jeden rok Až 50% stipendia k dispozici

Online forma Kombinované 12 měsíců Přihlašování započato Spojené státy americké Irvine

Tento program je pouze online (distanční vzdělávání). Online program MBA na univerzitě Brentwood je určen pro profesionály všech úrovní zkušeností, někteří z nich mohou hledat v pokroku ve své kariéře a jiní změnit obchodní oblast. [+]

Cena: 12 400 dolarů nebo požádat o až 50% stipendií Tento program je nabízen pouze plně online (dálkové vzdělávání).

Pokud hledáte prestižní a vysoce kvalitní americké univerzity, jako je Harvard nebo MIT, prosím neplatíte pro Brentwood University. Tato univerzita není pro vás dobrou volbou.

Pokud hledáte flexibilní a ne drahou univerzitu s vysokou kvalitou vzdělání, Brentwood University může být tou nejlepší volbou pro vás. Prosím, aplikujte.

The Program na Brentwood univerzity MBA Je určen pro profesionály ze všech úrovní zkušeností, z nichž někteří se pokoušejí pokročit ve své kariéře a další, aby změnili obchodní oblast. Ještě důležitější je, program na Brentwood University MBA je přípravou pro studenty, kteří chtějí založit a provozovat své vlastní podnikání.... [-]


Contact
Adresa destinace
15615 Alton Pkwy
Suite #450

Irvine, California, 92618 US