Boutique Universities Consortium

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Konsorcium Boutique univerzit pomáhá studentům dosáhnout hospodářského a sociálního pokroku prostřednictvím studenta-centric přístup ke vzdělání. Naše malé vysoké školy nám umožňují nabízet výjimečné, personalizované a flexibilní služby pro studenty, stejně jako kvalitní vzdělání za přijatelnou cenu.

Spojené státy americké University

On-Campus, online a míchal Volby

Dosažení úspěchu Prostřednictvím student-střed vzdělávání Regionálně akreditovaných Nachází se v San Diegu v Kalifornii Diverse studentský sbor

Spojené státy americké University se nachází v jihozápadním rohu Spojených států: krásný San Diego, Kalifornie. Krásné pláže San Diego a mezinárodní kultura přilákat návštěvníky z celého světa. San Diego je hodnocen jako jeden z nejžádanějších amerických měst podle počasí, rekreace, obchodu a kulturního vyžití.

Na regionálně akreditované Spojených států University, jsme hrdi na principům vzdělávání studenta-střed; vzdělávání, ve kterém celá univerzita komunita je věnována úspěchu každého a každý student. Demonstrujeme toto věnování prostřednictvím malých žáků ve třídě, které zajišťují žádný žák je po sobě zanechal, cenově dostupné školné sazby, které tvoří vzdělání přístupné lidem všech tříd a národností, a různorodý studentský sbor, který podporuje začlenění a porozumění ve třídě, společenství a svět.

University of Potomac

On-Campus, možnosti on-line, a míchal jsme dovede k vaší budoucnosti. Jsme Oslavte svůj úspěch.

Regionálně akreditovaných Místa ve Washingtonu DC a ve Vídni, Virginie Flexibilní pro studenty se všemi plány

University of Potomac nabízí živou multikulturní atmosféru. To se nachází v samém srdci hlavního města Spojených států, Washington, DC; také domov pro ředitelství mnoho předních organizací, neziskových organizací, mezinárodních organizací a zastupitelských úřadů z celého světa.

Studenti mohou navštěvovat kurzy University ve Washingtonu DC, Virginie, nebo on-line. University of Potomac má mnoho výhod pro studenty s rušný život. Bez ohledu na vaše požadavky plánování, Univerzita partnerů Potomac s každým studentem poskytovat nástroje a zdroje pro personalizované vzdělávací zkušenost, která odpovídá vašim potřebám.

London College of International Business Studies

Se nachází v srdci centrálního Londýna, Anglie Aplikace, zkušenosti a stáže k dispozici Mezinárodní kampus s globálními zkušenostmi

London College of International Business studií (LCIBS) je soukromá vysoká škola se nachází v srdci centrálního Londýna. LCIBS vytvořila prostředí, ve kterém student může získat jak praktické a analytické znalosti o jejich zvolené téma, stejně jako část bytí skutečně globální prostředí. Máme programy, které pokrývají podnikání, řízení zdravotnictví, účetnictví / finance, marketing, public relations a sportovní management. Co odlišuje LCIBS na rozdíl od jakéhokoli jiného HE koleji je, jak veřejná politika a etika podpořit všechny naše programy.

UBIS

On-Campus, online a míchal Volby

Mezinárodně akreditované Nachází se v samém srdci Ženevy, Švýcarsko - obchodní hlavní město světa Exkluzivní globální příležitosti

UBIS se nachází v samém srdci Ženevy, Švýcarsko, pravděpodobně jeden z nejvlivnějších měst světa. UBIS vám dává na výběr z fyzicky studovat v Geneva- vibrující, globální obchodní kapitál, nebo studovat on-line. UBIS univerzita nabízí bakalářské a magisterské tituly v oboru Business Administration a mezinárodních vztahů.

UBIS v současné době zapíše studentů z asi 40 různých zemí, a je aktivním partnerem více než 35 programů spolupráce v mnoha jiných zemích. Tyto dynamika vytvořit exkluzivní tituly a příležitosti jedinečně přizpůsobené k řešení požadavků podniků a organizací na globalizovaném kariéru.

Místa

USA online

Adresa, 1. řádek
USA online, Spojené státy americké

Švýcarsko online

Adresa, 1. řádek
Švýcarsko online, Švýcarsko

San Diego

Adresa, 1. řádek
United States University
830 Bay Blvd, Chula Vista

91911 San Diego, Kalifornie, Spojené státy americké

Washington

Adresa, 1. řádek
University of the Potomac
1401 H St NW #100

20005 Washington, Okres Columbia, Spojené státy americké

Londýn

Adresa, 1. řádek
London College Of International Business Studies
14 Southampton Place

WC1A 2AJ Londýn, Anglie, Spojené království

Ženeva

Adresa, 1. řádek
UBIS University of Business and International Studies
Avenue Blanc 46

1202 Ženeva, Ženeva, Švýcarsko