Belhaven University Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Online studijní program Belhaven University je jednou z nejlepších amerických křesťanských vysokých škol a univerzit. Pro zaneprázdněné pracující dospělé, kteří chtějí rychle a levně dokončit přidružený, bakalářský, magisterský nebo doktorský titul, nabízí Belhaven University kvalitní křesťanský online program. S více než 30 studijními oblastmi má Belhaven pro vás online titul.

Všechny třídy vyučuje z pohledu křesťanského světonázoru zkušená fakulta, která je lídrem ve svém oboru. Naše pečující fakulta a zaměstnanci se zavázali k vašemu úspěchu a nabízejí osobní podporu všem našim studentům.

Zaměstnavatelé hledají vzdělané zaměstnance. Do roku 2020 bude 65% všech pracovních míst vyžadovat postsekundární vzdělání. Titul z Belhaven University Online vám pomůže splnit vaše vzdělávací a profesní cíle, které jsou vyžadovány na dnešním pracovišti. Přihlaste se dnes a staňte se úspěšným absolventem Belhaven s nástroji potřebnými k úspěchu v dnešní globální ekonomice.

Místa

Jackson

Adresa, 1. řádek
Peachtree Street,1500
39202 Jackson, Mississippi, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: