Přečtěte si oficiální popis

Proč Averett?

Je to tak mnohem víc než jisté míry

UČENÍ prostředí určené pro vaše potřeby

Již více než 25 let, naše Graduate a divize Professional Studies (GPS) nabídl celoživotní vzdělávání speciálně pro pracovní dospělé. Více než 8000 Averett GPS absolventi využili našich zrychlených studijních programů vyvinout nástroje, které potřebují k úspěchu-in jejich kariéry a v jejich životech. Už získal zlepšené možnosti pracovního uplatnění. Už získal respekt pro sebe a právo nazývat vzorem pro ostatní. Už vydělal mnohem víc než jisté míry. A tak můžete provést.

1. Urychlené zobrazování kurz

 • Vydělejte si titul v co nejméně dva roky

2. konstruované pro pohodlí

 • Žádné real-time účast nutná a týdenní úkoly a splatnost jsou zveřejněny před začátkem kurzu

3. Cenově dostupné programy

 • Averett je pod průměrem, pokud jde o celkové náklady na MBA. Celkové náklady na školné MBA na Averett je pod $ 30.000 USD.

4. "Market-ready" osnovy

 • Obsah v našich studijních programů je vyvíjen s mezinárodním zaměřením. K dispozici je kompletní kurz mezinárodního obchodu, a můžete přizpůsobit některé ze svých úkolů, aby zahrnovala mezinárodní perspektivu.

5. Osobní pozornost

 • Poměr student-fakulta v našich GPS programů je 19: 1; Průměrný počet žáků ve třídě 15

6. Projektové týmy

 • Skupiny 3-5 studentů poskytovat dodatečnou podporu a motivaci

7. Vyhrazené instruktoři

 • Naše členy fakulty průmyslem zkušenosti mají vyšší tituly ve svých oborech a jsou odhodlány k vašemu úspěchu

8. Podpůrné personál

 • Přijímací řízení a zaměstnanci finanční pomoc jsou připraveny vám pomohou dosáhnout vašich cílů

Studijních programů byl postaven pro vás

Našim GPS studentů učení zkušenosti, které odrážejí reálných situací. To znamená, že si můžete dát z dnešní lekci zkoušce v průběhu zítřejšího pracovního dne.

Získáte přehled o malých skupinách vedených průmyslem zkušených instruktorů. A s našimi projektových týmů, můžete vstoupit do peer skupině, která motivuje jeden druhého uspět-through promoce i mimo něj.

A konečně, naše on-line formáty kurz dělají rovnováhu mezi prací, rodinu a vysokoškolské vzdělávání výhodnější:

 • Nevyžaduje se žádná real-time účast
 • Týdenní úkoly a splatnost jsou zveřejněny před začátkem kurzu
 • Přihlaste se do kurzu kdykoliv každý týden dokončit úkoly
2

Averett POSLÁNÍ

Averett University připravuje studenty sloužit a vést jako katalyzátory pro pozitivní změnu. Averett naplňuje toto poslání vzdělávat studenty z různých prostředí, kultur a národů prostřednictvím svobodných umění založený na bakalářské a magisterské programy v osobní, kolegiální, mezioborovém prostředí.

Averett vize

Averett University bude premier student-střed univerzitní vyhlášený inovativní výuku a učení v záběru.

Klíčových hodnot Averett'S

5

Integrita

Cvičíme nejvyšších etických standardů.

Inovace

Doporučujeme a přijmout inovativní výuku a učení uvnitř i mimo třídu.

střetnutí

Jsme podporovat globální povědomí, servis a vedení.

Objev

Pečujeme ducha objevu, řešení problémů a kritického myšlení a začlenit svobodná umění s odbornou přípravou v naší výuce a učení.

Rozmanitost

Averett University vítá všechny studenty, schopnost a osazenstvo k akademické obci, která podporuje povědomí, začleňování, rovnosti a služby při naplňování naší mise a vize. Averett oslavuje individuální jedinečnost a stojí za to při respektování rozdílů v bezpečném a výchovné prostředí. Každý člen Averett Společenství sdílí odpovědnost vedení se eticky a jako dobří občané a prosazování rozšiřování dovedností a duševního a emocionálního růstu. Ceníme si rozmanitosti, protože jedině tím, že vidí, a v návaznosti na to nejlepší v každém studentovi jim můžeme pomoci rozvinout do vůdci zítřka.

Tradice

My objetí Averett v židovsko-křesťanské dědictví tím, ctít hledání pravdy a duchovní formace.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Averett University Online

Povýšit své marketingové schopnosti držet krok s dnešními globálními obchodními výzvami online MBA v marketingu. Získejte Master of Business Administration s koncentrací ... [+]

MBA - Marketing Koncentrace

Povýšit své marketingové schopnosti držet krok s dnešními gbal obchodní problémy s on-line MBA v marketingu. Získejte Master of Business Administration s koncentrací v Marketing (MBA-MKT). On-line MBA v marketingu stupni vás připraví učinit další krok ve své kariéře marketingového řízení.

Cíle a témata předmětu

Pokud vaše práce zahrnuje identifikaci nových příležitostí produktů, analýzu chování spotřebitele a / nebo komunikaci produktů a služeb vaší společnosti, bude program Marketing MBA vzít své znalosti na vyšší úroveň a umožní vám vzít online marketingové kurzy. absolventi Marketing MBA mít schopnosti k rozvoji založené na důkazech marketingové strategie pro globální publikum.... [-]

Spojené státy americké Danville
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Averett University Online

Postavte se stavět produktivní týmy, vypracovat solidní strategie a živit vítězný pracoviště kulturu s Averett Master of Business Administration s koncentrací ve vedení ( ... [+]

MBA - Vedení Koncentrace

Postavte se stavět produktivní týmy, vypracovat solidní strategie a živit vítězný pracoviště kulturu s Averett Master of Business Administration s koncentrací ve vedení (MBA-LDR). Online nebo na akademické půdě, naučíte efektivní vůdčí schopnosti pro 21. století.

Cíle a témata předmětu

Vůdčí schopnosti potřebné pro dnešní globální, cross-cultural podnikatelského prostředí jsou jiné, než před několika lety. Musíte pochopit teoretické koncepty a umět je aplikovat v reálném čase - dokonce i posun podmínky kolem vás. MBA-LDR pomáhá připravit se na další krok ve své kariéře vedení.

... [-]

Spojené státy americké Danville
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Averett University Online

Se ujala vedení v oblasti lidských zdrojů (HR) vedení s Master of Business Administration s koncentrací v oblasti lidských zdrojů (HR) MBA. Tato on-line nebo na akademick ... [+]

MBA - Řízení lidských zdrojů Se ujala vedení v oblasti lidských zdrojů (HR) vedení s Master of Business Administration s koncentrací v oblasti lidských zdrojů (HR) MBA. Tato on-line nebo na akademické půdě Program zahrnuje témata exekutivní úrovni v oboru Business Administration, s modulem specializovaných kurzů zaměřených na funkci HR.

Cíle a témata předmětu

Řízení lidských zdrojů je jedním z nejdůležitějších funkcí v dnešním konkurenčním obchodním prostředí. Pomůžeme vám rozvíjet pokročilé znalosti v oblasti pracovního práva, jednání, kompenzační struktury a organizačního chování, které vám umožní sledovat role HR Manager úrovni.... [-]

Spojené státy americké Danville
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Averett University Online

Připravte se na dnešním dynamickém globálním podnikatelském prostředí s naší 41-kreditní program Master Business Administration (MBA) ze dne. Online nebo na akademické pů ... [+]

mba

On-line MBA programy

Připravte se na dnešním dynamickém globálním podnikatelském prostředí s naší 41-kreditní program Master Business Administration (MBA) ze dne. Online nebo na akademické půdě, budete získat znalosti exekutivní úrovni klíčových podnikových funkcí a jak jej aplikovat v reálném světě.

Cíle a témata předmětu

Efektivní vedoucí mají silný manažerský uvažování a kvantitativní dovednosti analýzy, lze použít akademických pojmů v každodenních pracovních situacích a prokázat neotřesitelnou etiku. Pomůžeme vám rozvíjet tyto schopnosti a vlastnosti a vybavit vás vést organizacím všech velikostí.... [-]

Spojené státy americké Danville
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Averett University Online