Přečtěte si oficiální popis

Antiochská univerzita, inspirovaná průkopnickou prací pedagoga 19. století a bývalého prezidenta Antiochie Horace Manna, nabízí vysokoškolské vzdělání, které uznává společné dobro, ceny praktického učení a je inspirováno různorodou akademickou komunitou. Snažíme se vštípit našim studentům znalosti a sebeuvědomění, abychom se stali celoživotními žáky, soucitnými vůdci a světovými občany.


Akreditován Severním ústředním sdružením vysokých škol a škol a Komise pro vysokoškolské vzdělávání.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

Antioch University Online

On-line MA v klinické duševní zdraví poradenství, které nabízí Antioch vám umožní nasměrovat svou vášeň pro pomoc druhým do smysluplné a odměňující kariéru jako poradce d ... [+]

Pomozte lidem oslovit osobní, rodinné a sociální otázky, které pro ně znamenají, že žijí zdravý a produktivní život. Absolvoval Antiochskou univerzitu připravenou k práci v komunitních agenturách, zneužívání návykových látek a léčbu závislostí, léčbu v nemocnici a nastavení vysokoškolských poraden. Učte se od současných praktiků, kteří vás připraví na dopad na životy lidí a poskytnou léčbu, která je rozdílná. Studenti si mohou vybrat volitelné zaměření studia v Poradenství v oblasti zneužívání návykových látek a závislostí, poradenství pro personál vojenské služby a jejich rodiny nebo trauma.

[-]
Spojené státy americké Žluté prameny
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
3 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině