American University Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Na americké univerzitě se naši inteligentní, vášniví a angažovaní studenti a fakulty zaměřují své znalosti na vytvoření smysluplné změny. Naše silné stránky v oblasti mezinárodních služeb a veřejných záležitostí inspirují náš smysl pro sociální odpovědnost a věnování se kulturní a intelektuální rozmanitosti. Jsme definováni naší globální perspektivou, praktickým idealismem a oddaností veřejné službě.

Americká univerzita je soukromá vysokoškolská výzkumná univerzita umístěná v hlavním městě. V roce 1893 ji kongres Spojených států nakoupil za vybudování veřejné služby a nyní je domovem prestižní fakulty, hostující řečníky a hostující světoví lídři, kteří jsou vlivnými praktiky a předními představiteli myšlenek.

Připojte se k nám při vytváření nových příležitostí pro sebe, zatímco pomůžete vytvořit lepší svět. Staňte se součástí sítě ambiciózních schopných, soucitných vůdců a sociálně uvědomělých občanů na americké univerzitě.


V roce 2018, americké zpravodajství

  • Číslo 69, nejlepší národní univerzita
  • Číslo 35, nejlepší kolonky pro veterány
  • Č. 61, školy nejlepších hodnot


Studentské zkušenosti online

Programy American University Online jsou dodávány ve formátu, který je pohodlný, flexibilní a přenosný. Stejně jako v on-campusu, studenti mluví o svých kurzech a aktuálních problémech se spolužáky, ptají se instruktorů a otázek, ale vše je děláno prostřednictvím e-mailu, diskusních panelů, instant messagingu a dalších.

Online kurzy na americké univerzitě jsou stejně přísné a náročné jako jejich kolegové na kolejích a vyučují stejní členové fakulty, vlivní hosté a významní přednášející. Interakce a komunikace s instruktory a spolužáky jsou základními součástmi programů a akademickým úspěchem.

Studenti online mají přístup k mnoha podpůrným zdrojům, včetně nové orientace studentů, odborné pomoci pro odborné otázky 24x7, koordinátora služeb pro studenty, poradců pro finanční pomoc a dalších.

Místa

Washington

Adresa, 1. řádek
4400 Massachusetts Avenue
20016 Washington, Okres Columbia, Spojené státy americké