American National University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

V roce 1886 skupina vizionářských pedagogů a obchodních vedoucích viděla potřebu instituce vysokoškolského vzdělávání zaměřené na kariérové ​​školení, aby uspokojila potřeby pracovní síly v jihovýchodních Spojených státech. Společně založili to, co je nyní známé jako American National University s cílem vzdělávat pracovníky v oblasti obchodu, bankovnictví, účetnictví, správy a jiných kvalifikovaných profesí.

American National University neustále rozvíjela pověst poskytovat mužům a ženám efektivní a efektivní vzdělávání, které je připravují pro svět profesionální práce. Studenti z mnoha států učinili cestu do Roanoke, Virginie, aby získali praktické vzdělání, které bylo více zaměřené a relevantní než to, které nabízí jiné vysoké školy a univerzity.

Jakmile se prvních 100 let instituce uzavřela, nicméně proběhly změny, které by daly instituci jiný vzhled, i když se nadále zachovaly své původní cíle. Spíše než přivést studenty z okolních států k pobytu na kolejích a velkém ústředním areálu v Roanoke, přišla k nim American National University . Nové komunitní kampusy byly postaveny v celé jihozápadní Virginii, v Kentucky a v Tennessee. Vzhledem k rozšíření potřeb pracovní síly byl podnikový trénink doplněn programy zaměřenými na kariéru v počítačích a zdravotnictví. Certifikační programy již nebyly normou - studenti se snažili o hlubší studium vedoucí k získání titulu spolupracovníka a byly zavedeny první bakalářské programy na univerzitě.

Dnes se American National University a Národní akademie rozvinuly na instituci na úrovni magisterského stupně, která nabízí více než 45 akademických programů prostřednictvím 30 lokalit založených na komunitě v šesti státech. Rozvíjející se eUniversity slouží rostoucímu počtu studentů v 100% on-line a smíšených formátech, zatímco tisíce zahraničních studentů se obrátilo na National pro oba akademické studijní programy a angličtinu jako instrukce druhého jazyka (ESL).

Reputace univerzity v oblasti excelence byla potvrzena řadou ocenění a ocenění, včetně ocenění za obhajobu studentů na místní úrovni (Association for Colleges in the Private Sector

Prohlášení o poslání

American National University poskytuje příležitosti pro jednotlivce, kteří se snaží dosáhnout svých kariérních cílů tím, že nabízejí pověření a studijní programy prostřednictvím distančního vzdělávání a smíšeného učení. American National University je zaměřena na to, aby dospělí studenti měli přístup ke kvalitním programům v disciplínách zaměřených na kariéru, které poskytují dovednosti potřebné k tomu, aby byly konkurenceschopné v dnešním měnícím se tržišti.

Cíle

  • Nabídka pověření a studijních programů zaměřených na přípravu studentů na konkurenceschopnost na současném trhu.
  • Integrace měkkých dovedností a praktických znalostí studentů musí být efektivní v jejich zvolené kariéře.
  • Pomáhá studentům dosáhnout svých akademických cílů prostřednictvím aktivní podpory a povzbuzení.
  • Maximalizujte využívání stávajících technologií a nabízejte přístupné a relevantní akademické programy.

Místa

Salem

Adresa, 1. řádek
1813 East Main Street
VA 24153 Salem, Virginie, Spojené státy americké

USA online

Adresa, 1. řádek
USA online, Spojené státy americké

Pikeville

Adresa, 1. řádek
Pikeville, Kentucky, Spojené státy americké

Lexington

Adresa, 1. řádek
Lexington, Kentucky, Spojené státy americké

Roanoke

Adresa, 1. řádek
Roanoke, Virginie, Spojené státy americké