American National University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

V roce 1886 skupina vizionářských pedagogů a obchodních vedoucích viděla potřebu instituce vysokoškolského vzdělávání zaměřené na kariérové ​​školení, aby uspokojila potřeby pracovní síly v jihovýchodních Spojených státech. Společně založili to, co je nyní známé jako American National University s cílem vzdělávat pracovníky v oblasti obchodu, bankovnictví, účetnictví, správy a jiných kvalifikovaných profesí.

American National University neustále rozvíjela pověst poskytovat mužům a ženám efektivní a efektivní vzdělávání, které je připravují pro svět profesionální práce. Studenti z mnoha států učinili cestu do Roanoke, Virginie, aby získali praktické vzdělání, které bylo více zaměřené a relevantní než to, které nabízí jiné vysoké školy a univerzity.

Jakmile se prvních 100 let instituce uzavřela, nicméně proběhly změny, které by daly instituci jiný vzhled, i když se nadále zachovaly své původní cíle. Spíše než přivést studenty z okolních států k pobytu na kolejích a velkém ústředním areálu v Roanoke, přišla k nim American National University . Nové komunitní kampusy byly postaveny v celé jihozápadní Virginii, v Kentucky a v Tennessee. Vzhledem k rozšíření potřeb pracovní síly byl podnikový trénink doplněn programy zaměřenými na kariéru v počítačích a zdravotnictví. Certifikační programy již nebyly normou - studenti se snažili o hlubší studium vedoucí k získání titulu spolupracovníka a byly zavedeny první bakalářské programy na univerzitě.

Dnes se American National University a Národní akademie rozvinuly na instituci na úrovni magisterského stupně, která nabízí více než 45 akademických programů prostřednictvím 30 lokalit založených na komunitě v šesti státech. Rozvíjející se eUniversity slouží rostoucímu počtu studentů v 100% on-line a smíšených formátech, zatímco tisíce zahraničních studentů se obrátilo na National pro oba akademické studijní programy a angličtinu jako instrukce druhého jazyka (ESL).

Reputace univerzity v oblasti excelence byla potvrzena řadou ocenění a ocenění, včetně ocenění za obhajobu studentů na místní úrovni (Association for Colleges in the Private Sector

Prohlášení o poslání

American National University poskytuje příležitosti pro jednotlivce, kteří se snaží dosáhnout svých kariérních cílů tím, že nabízejí pověření a studijní programy prostřednictvím distančního vzdělávání a smíšeného učení. American National University je zaměřena na to, aby dospělí studenti měli přístup ke kvalitním programům v disciplínách zaměřených na kariéru, které poskytují dovednosti potřebné k tomu, aby byly konkurenceschopné v dnešním měnícím se tržišti.

Cíle

  • Nabídka pověření a studijních programů zaměřených na přípravu studentů na konkurenceschopnost na současném trhu.
  • Integrace měkkých dovedností a praktických znalostí studentů musí být efektivní v jejich zvolené kariéře.
  • Pomáhá studentům dosáhnout svých akademických cílů prostřednictvím aktivní podpory a povzbuzení.
  • Maximalizujte využívání stávajících technologií a nabízejte přístupné a relevantní akademické programy.

Místa

Salem

Adresa, 1. řádek
1813 East Main Street
VA 24153 Salem, Virginie, Spojené státy americké